Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte

Go down 
+9
Chakotay
Athena
ThE_IMMORTAL
Pyro
Blizzard
tomi
Jaykof
biga
Annon Imus
13 posters
Autor/icaPoruka
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 1:04 pm

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte se, u cjepivu je mikročip

Propovijed fra Miroslava Bustruca, održana u srijedu na blagdan sv. Martina u župi sv. Martina u Pridrazi, izazvala je niz kontroverzi. Donedavni franjevački pučki misionar i vrlo popularan propovjednik poručio je vjernicima da se ne cijepe protiv svinjske gripe jer će biti - mikročipirani!

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Novosti&FileName=MIROSLAV_BUSTURC1-121109.1

Plan uništenja

- Postoji masovni plan za uništenje čovječanstva, a dijelovi tog plana su različite epidemije i zaraze. Samo cjepivo protiv svinjske gripe, koja sada izaziva masovnu histeriju, u sebi ima mikročip kojim nas se želi kontrolirati - kazao je, navodno, fra Miroslav Bustruc koji je na misnom slavlju gostovao kod kolege i prijatelja don Jure Zubovića, župnika Pridrage.

Dan poslije fra Bustruc je otišao iz Privlake, a don Zubović je novinare uputio na splitsko-makarskog i zadarskog nadbiskupa jer on bez dozvole ne može davati komentare. Bio je upoznat s činjenicom da su riječi s propovijedi dospjele u medije, ali se požalio kako su izvađene iz konteksta i tendenciozno prenesene.

- Ono što je fra Miroslav kazao bilo je rečeno na propovijedi i upućeno je vjernicima, a ne svim građanima. Svećenik je tu da brani načela Crkve, a zbog izrečenih činjenica o cjepivu, neki su ljudi već zatvoreni. Puno više će se znati za dva-tri tjedna, kada će se Sveta Stolica obratiti svjetskim državnicima - rekao nam je don Jure Zubović koji je time potvrdio da se slaže s onim dijelom propovijedi koji se odnosi na opasnosti koje prijete čovječanstvu od različitih epidemija.
Sve iz laboratorija

Da se općenito slaže s propovijedanjem fra Miroslava Bustruca, pridraški je župnik pokazao i time što ga je pozvao na proslavu nebeskog zaštitnika Pridrage.

Fratar, koji je u kolovozu slavio srebrnu misu i 25 godina zaređenja, bio je na ispomoći u susjednome mjestu. Riječ je o jako omiljenom propovjedniku i duhovniku koji, sudeći prema tražilici Google, svako malo gostuje i propovijeda diljem Hrvatske, ali i u inozemstvu, te predvodi seminare duhovne obnove.

- Bio sam na toj misi i tog svećenika držim najboljim propovjednikom u Hrvatskoj. Mislim da su njegove izjave izvađene iz konteksta, a ja sam shvatio da je htio reći kako su sve opasne boleštine, poput side, ptičje i svinjske gripe izašle iz laboratorija i da to nije slučajno - rekao je ravnatelj osnovne škole u Pridrazi Krste Zupčić.
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 1:06 pm

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 2:48 pm

gle, sad jeli izvađeno iz konteksta il nije neznam, al ideja nije nimalo glupa ni nemoguća...
čini mi se da sam čitao da se već ozbiljno razmišlja o tome 'čipiranju' ljudi...
(to sa strane običnog života)
a sa strane Biblije, tamo piše da će sotona stavljati biljeg na ljude, mnogi baš to 'čipiranje' interpretiraju kao ovo 'pečaćenje', (biljeg)...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 3:46 pm

Vidim sve više ljudi govori o zabrani cijepljenja :D

Nakon one Jane (Bru...(nešto) ne znam kak se preziva), koja čak ima grupu na fejsu di se obavještava o cijepljenju, te da se ne izlazi na cijepljenje (forced vaccinations), evo i jednog fratra ... Bit će nešto od toga :D

Samo kaj je mene strah, cijepili smo se protiv nečeg prije mjesec dva, a ne znam kaj je bilo misli
Navodno je tetanus :S
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 4:57 pm

Ja sam bio bolestan i tad kad smo se trebali i sad kad je bio .. 2. rok. Moram paziti sad :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 5:02 pm

Mene samo zanima odakle tom čovjeku takva informacija. Nije valjda da je netko iz tih tajnih organizacija išao na ispovijed u crkvu, pa rekao da se kaje zbog čipiranja ljudi putem cjepiva rofl2
[Vrh] Go down
Pyro
Višestanični organizam



Male
Virgo Goat
Broj postova : 42
Age : 32
Registration date : 28.10.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 8:02 pm

nisam bas siguran da bi pustili jedan virus koji nije bio u aktivnom optjecaju kojih 80 godina samo tako da se svi idemo cijepiti i da pri tom cijepljenju nas cipiraju...

kao prvi argument je to sto se nece cijela populacija cijepiti vec samo kronicni bolesnici i medicinsko osoblje (barem kod nas, u nekim drzavama se svi a neke su ko i mi), znaci to cijepljenje bi obuhvatilo velik dio populacije ali ponovno ne cijeli
smatram da se kod takvih procesa netreba zuriti, tj njima je svejedno dali ce nas cipirati u godini dana ili u 5 godina, a ako nije bas neki stisak s vremenom onda bi bilo puno ucinkovitije (jeftinije, sigurnije i manje primjetivo) da nas preko klasnicnog cijepljenja oznacuju (npr tetanus,heoatitis c, obicna gripa itd)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 8:25 pm

nisam se ni planirao cijepiti. necu rizikovati, jer odkako sam primio zadnje cjepivo (ne sjecam se protiv cega je bilo) postao sam alergican na neke lijekove i na polen. otkad znam za sebe nisam imao nikakve alergije. sada se patim svake godine od ozujka do srpnja s kihavicom, svrbezom ocne i nosne sluzokoze i grla.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 9:58 pm

Još ne razmišljam o cijepljenju.
Stavili su neku obavijest na stranicu faksa, ali to nisam pogledala.

Ne znam kakve nuspojave može polučiti odredjeno cijepivo i je li zaista neizbježno. roll
Mislim da je izjava fra Miroslava Bustruca malo napuhana i ako se ne slažem sa svime što propagira Crkva, vjerujem da ima istine u podatku da su mnogi virusi izišli iz laboratorija.

Previše lijekova, eksperimenata, neprirodnih tretmana...
Sve to uzima polako svoj danak. no
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 11:04 pm

A tko će znati što je tu istina. Imamo stvarno potpuno različite priče od toga da se radi o opasnoj bolesti koja prijeti cijelom čovječanstvu, što ako je istina jako zabrinjavajuće, ali to smo već čuli puno puta. Jel se netko sjeća sarsa i to je također bila jako opasna, ali i čudna bolest, već polako zaboravljamo na ptičju gripu. S druge strane mnogi govore o utjecaju farmaceutskog lobija koji samo žele zaraditi što više novca, ali i o gotovo paničnom strahu od cijepljenja. Ako ste čuli poljska ministrica zdravstva je odbila kupiti cjepivo.

E sad što je tu istina, da li mi to uopće možemo saznati, možda i hoćemo jednog dana kad nam to više neće biti važno, ali izgleda da za sada ne znamo niti pola od onoga što se dešava.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 11:18 pm

Pyro je napisao/la:
kao prvi argument je to sto se nece cijela populacija cijepiti vec samo kronicni bolesnici i medicinsko osoblje (barem kod nas, u nekim drzavama se svi a neke su ko i mi), znaci to cijepljenje bi obuhvatilo velik dio populacije ali ponovno ne cijeli.

Prvo pticja gripa, sad svinjska, iduce godine neka nova... Ako ti novi virusi nastave tako harati, za desetak godina svi cemo biti cipirani. Ako se, narvano, stavlja cip u cjepivo.

Ja osobno bislim da nema cipova u cjepivu....
To bi zahtjevalo upotrebu nanotehnologije koja je, koliko mi znamo, jos nerazvijena.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimepet stu 13, 2009 11:48 pm

Krešimir Mišak je napisao zanimljiv post o toj gripi. Ako nekoga zanima http://blog.vecernji.hr/misak/
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:36 am

znam samo da mene zivoga nece cijepiti, a cuo sam i druge propovijedi tog fratra, covjek zna sto govori i upucen je u ''moderne'' stvari
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:56 am

Ko god šta god pričao, ja se ne vakcinišem!
Prvo, mislim da preteruju. Drugo - zašto to rade? Treće - ježim se pri pomisli da mi se bilo šta ubrizgava u krv. Četvrto - verujem da ne može da ti se desi išta u šta ne veruješ. Peto - ako zaista treba da umrem zbog toga - neka tako bude.
Sve u svemu - ne pada mi na pamet... :) *
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 11:17 am

U školi dobivamo neke papire o prevenciji od zaraze virusom H1N1 i obične gripe! Ajde, još nekako mi ide u glavu panika od nove gripe, ali ove godine ljudi paničare od zaraze običnom sezonskom gripom. Tko je tu lud? Skoro svake godine ju ljudi imaju, ali oko toga rade takve filozofije i iznimke da je to za nevjerovat.
Mala digresija, ali slično je i sa blagdanom Svih Svetih! Svake godine na Dnevniku jedno te isto. Puna groblja, nečija tužna priča, vrijeme tugovanja... Onda postave novinarku na groblje i imaju video sa terena uživo kao da je upravo neki štrajk grobara. Opet kažem, razumljivo za Božić i Uskrs, al toliko filozofije i 'recepata' na televiziji za gledat da je to strašno.
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 11:28 am

ma ova gripa uopće nije opasna koliko je navikana, neki cak kazu i da je sezonska gripa opasnija, ali svejedno radije bih umro od nje nego zbog naivnosti (primanje cijepiva), nego možda skrećem s teme što mislite o izjavi onog poznatog, čelavog s brkovima, (nemogu se sjetit imena Boink ) da su zapravo i ptičja i svinjska gripa samo odgovori svinja na naše prekomjerno klanje
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:12 pm

zvezda je napisao/la:
Ko god šta god pričao, ja se ne vakcinišem!
Prvo, mislim da preteruju. Drugo - zašto to rade? Treće - ježim se pri pomisli da mi se bilo šta ubrizgava u krv. Četvrto - verujem da ne može da ti se desi išta u šta ne veruješ. Peto - ako zaista treba da umrem zbog toga - neka tako bude.
Sve u svemu - ne pada mi na pamet... :) *
Upravo tako lol!

mind_challenge je napisao/la:
ma ova gripa uopće nije opasna koliko je navikana, neki cak kazu i da je sezonska gripa opasnija, ...
Razgovarao sam sa jednom doktoricom i ona mi kaže da su simptomi te nove gripe lakši i blaži od obične sezonske gripe i da se bez ikakvih lijekova čovjek izlijeći za nekih 7 dana, naravno uz čaj, limun, med i ono što je najvažnije odmor. Tamiflu malo olakša simptome i skrati liječenje na 4 do 5 dana. E sad kaže ona razlog zašto se svi toliko boje te gripe je zato što se prenosi puno lakše od obične sezonske gripe. Iako je sezonska gripa teža i od nje godišnje umire oko 200 000 ljudi.

Jel mogu modovi spojiti ovaj topic sa onim o svinjskoj gripi, jer mi se čini da postoje dva sa istom tematikom. Thanks :)
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:19 pm

da, zove se Drago Plećko Boink , sad sam se sjetio, pa ako itko zna nesto vise o tome sto je on rekao neka napise, mislim da bi moglo biti zanimljivo....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:32 pm

mind_challenge je napisao/la:
da, zove se Drago Plećko
Drago Plečko...
cerek
Citat :
Alternativac Drago Plečko smatra da u slučaju svinjske gripe nema teorije zavjere. 'Ne vjerujem inženjeriji virusa. Mi načelno pridajemo veću moć genetskom inženjeringu nego što realno to jest. Nismo mi još na tom stupnju da kontrolirano razvijemo virus i određujemo njegovu patogenost. Mislim da se u ovom, kao i u mnogim drugim slučajevima, radi o prirodi koja je uzvratila udarac.'

Tvrdi da životinjske vrste stvaraju obrambene mehanizme kada su ugrožene. 'Kada su počeli istrebljivati tibetansku mačku, ona je razvila SARS. Dnevno se milijune krava na svijetu ubije. Zato su krave razvile kravlje ludilo, ptice ptičju gripu, a svinje svinjsku', pojašnjava svoju teoriju Plečko.

Istina je da je farmaceutska industrija zaradila na tome. Neka zarađuju ako spašavaju živote, smatra Plečko. Kaže da bi se cijepio kad bi simptomi svinjske gripe bili jači. Na pitanje što ako su nuspojave cjepiva fatalne, Plečko kaže: 'Takva opcija uvijek postoji. Nikada ne možete posve isključiti crni scenarij.'
http://www.ezadar.hr/clanak/cjepivo-protiv-svinjske-gripe-potreba-ili-propaganda

Osobno se ne slažem s boldanim dijelom. Epidemije i pandemije bolesti su samo igra brojeva i matematičke slučajnosti i učestalosti. Kada se razvije kritičan broj ljudi, kritična duljina vremena i kritičan broj virusa sposobnih na mutaciju događaju se takve stvari. No isto tako vjerujem da je to matematičko pravilo, kao i mnogo drugih koji omogućuju opstanak planete, u temeljnoj srži fizikalnih zakona koji pokazuju savršenstvo prirode.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 3:06 pm

Plečka je uvijek zanimljivo slušati i možda je na nekoj razini i točno to što je rekao, tko zna kakve sve instrumente ima priroda da bi se održala.
[Vrh] Go down
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Age : 34
Location : Atlantida
Registration date : 02.09.2009

Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitimesub stu 21, 2009 3:57 pm

Pa ni ja ne vjerujem boldanom dijelu ali, ni onom da je to samo manipulacija farmaceutskih kompanija... scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Empty
PostajNaslov: Re: Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte   Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fra Miroslav Bustruc u šokantnoj propovijedi: Ljudi, čuvajte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jer ljudi su ...
» ljudi na marsu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: