Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijevara, može li se opravdati?

Go down 
+28
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
tinityrannical
baffy
maiko
wanderer
Collector604
Alpha
OLugo
Armin od Irima
Berny_Sinara
neptun
legenda007
Legionar
MoW
Mama
josip21
urbanaaa
Jaykof
Skulptura
tomi
Tilia cordata
Gea
Fantom
floridana
Blizzard
Cinderella
Athena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:10 am

Pa mora se raditi o svojevrsnoj generalizaciji prijevare tj. seciranju iste (ovisno o statističkoj učestalosti pojedinih razloga), budući se radi o istraživanju. :P
Mene je zanimalo što mislite o razlozima? Dakle, jesu li navedeni razlozi po vašem mišljenju i najčešći razlozi ili su ih skroz fulali?
Da li bi nekom sasvim trećem razlogu trebali ustupiti bitno mjesto?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:24 am

Meni se jedino razlozi 1, 2 i 3 čine donekle valjanima. Jer zaista, žena koja se zapušta, kao i ona koja stalno nešto zanovijeta ili nas ne razumije ne stoji dobro.
Ostalo sve su egotripovski razlozi koje svaki pravi muškarac zna izbjeći.
Dodao bih još ovome to ako ju stalno uhvaćamo u neistinama, kao i to ako jako sumnjamo na prijevaru. To oboje može biti snažni pokretač prijevare s naše strane.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:35 am

Mozda zena zanovijeta jer vidi da ju on ne slusa i ne ferma 2%. A sto se tice razumjevanja...znaci, s prvom se skupi nekih nesporazuma i onda se trazi druga, pa treca, pa cetvrta...to mi je skroz blesavo :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:38 am

Ako ju ne sluša ni ne ferma, onda postoje očiti problemi s njegove strane. Mislim da takav muškarac nije vrijedan neke pažnje.

Što se razumijevanja tiče, to je možda blesavo, ali niz nesporazuma i nerazumijevanja može značiti jednostavno nekompatibilnost. Možda će s drugom biti više poklapanja. Sigurno će se naći neka s kojom je velika količina preklapanja. :)
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:43 am

5. - 6. - ovi razlozi po meni drže vodu... miga
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:44 am

Ja bih još uz neiskrenost, kao bitan razlog navela pretjeranu posesivnost i manjak komunikacije, uopće.
Mislim da su to vrlo bitni razlozi koji dovode do udaljavanja partnera.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:46 am

Slažem se. To su vrlo bitni razlozi. To naravno vrijedi za obje strane. Oni razlozi koji su od 4 na dalje su čisto životinjski razlozi koji se mogu lako kontrolirati.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 3:58 pm

wanderer je napisao/la:
5. - 6. - ovi razlozi po meni drže vodu... miga
Wanderer, ti očito varaš svoju djevojku.
SAmo me zanima što bi učinio da znaš da ona isto radi tebi. Bi li ti bilo svejedno?
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 6:29 pm

Cinderella ljubavi nek si mu rekla cuga



popc
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 6:44 pm

nono Collector, nisam ja tvoja ljubav, nego nečija druga.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 7:01 pm

Dobro izvini...slucajno sam napisao tu rijec


5
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 7:28 pm

Cinderella je napisao/la:
wanderer je napisao/la:
5. - 6. - ovi razlozi po meni drže vodu... miga
Wanderer, ti očito varaš svoju djevojku.
SAmo me zanima što bi učinio da znaš da ona isto radi tebi. Bi li ti bilo svejedno?

Nisam još imao ozbiljnu vezu tako da se ne zamaram pitanjem što bih učinio da me djevojka prevari. O tom potom.
A točke 5 i 6 sam izdvojio jer mi se čine logične. Biologija i seks odvojen od ljubavi. Seks kao potreba.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:17 pm

A propos nagađanja imaju li muškarci više potrebe za seksom (samim time i više varaju) ili se radi samo o pričama, vidjela sam u časopisu da je izašla knjiga koja demistificira zagonetke muških "vijuga", pod naslovom "Muški mozak".
Uglavnom, odmah na početku pompozno objavljuju :P da je područje za seks u mozgu muškarca dva i pol puta veće od onoga u ženskim.
Što se tiče točke 5 i 6, smatram da većina muškaraca zaista mogu odvojiti ljubav i seks, jer ta dva pojma zapravo niti nisu povezana.
Rekla bih da razlog zašto neki muškarci ne varaju partnerice ne leži u nekoj velikoj ljubavi i činjenici da povezuju seks sa osjećajima, već isključivo radi toga što ne žele ugroziti vezu, budući da znaju da bi prijevara pogodila partnericu. Samim time prijevara bi mogla imati loše posljedice i po njih.

Misliti da muškarac (ili žena) nikada neće pomisliti na prijevaru ili poželjeti imati neku avanturu izvan veze, koliko god veza čvrsta bila, za mene je iluzorna.
Stvar je samo u tome hoće li se muškarac ili žena u to upustiti ili će procijeniti da se ne isplati. miga
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:35 pm

wanderer je napisao/la:
Cinderella je napisao/la:

Wanderer, ti očito varaš svoju djevojku.
SAmo me zanima što bi učinio da znaš da ona isto radi tebi. Bi li ti bilo svejedno?

Nisam još imao ozbiljnu vezu tako da se ne zamaram pitanjem što bih učinio da me djevojka prevari. O tom potom.
A točke 5 i 6 sam izdvojio jer mi se čine logične. Biologija i seks odvojen od ljubavi. Seks kao potreba.
Aha, ok onda. Poštujem tvoje mišljenje.
Meni se seks veže sa ljubavi.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:41 pm

I meni isto....Vidis da imamo ista misljenja Cindi dance


[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:46 pm

Osam razloga za prijevaru:

1, 2, 3 i 7 = rekao bih dosta realni razlozi za prijevaru. Kod 7 ovisi koliko dugo to traje, ali ako je stalno bezvoljna i nešto, onda se nađe neka koja to nije, za zabavu.

4 = E sad baš, idemo se zabavljati svuda okolo... ne znam baš.

5, 6 = Ne znam jesu li razlozi, ali smatram da je napisano blizu istine. Seks ko seks nije ljubav, ali se putem seksa ista može izraziti, ali i ne mora.

8 = Nisam baš siguran u to da je prosjek takav, ili samo ne znam kakav je to prosjek. :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:18 pm

Ja bih recimo je dobro nahranio, pa ne bi bila više bezvoljna. Poznato je da su žene bezvoljne jer im fali energije i često su anemične.
Tako da dobra košta puno toga rješava. Neka joj ponudi lososa s blitvom i butelja Caberneta pa da vidiš seksa. cerek
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:21 pm

@Athena Ti na to gledaš sve liberalno. No u dosta toga si u pravu. Ipak, ne bi trebalo tražiti opravdanje u fiziologiji budući da nismo životinje i znamo se kontrolirati. Šta me briga ako imam i triput veće područje za seks od moje partnerice. Zato ona drži tri ugla u vezi, pa ću je ja tri puta više željeti. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:22 pm

@MoW...Ja bih kamenice zubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:23 pm

Možemo se sve dogovorit. zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:24 pm

Jel ti to nudis? face
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:26 pm

Pa, eto, kamenice jedem svakodnevno pa ih znam pripremati. zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:29 pm

MoW je napisao/la:
Ja bih recimo je dobro nahranio, pa ne bi bila više bezvoljna. Poznato je da su žene bezvoljne jer im fali energije i često su anemične.
Tako da dobra košta puno toga rješava. Neka joj ponudi lososa s blitvom i butelja Caberneta pa da vidiš seksa. cerek

Sve dok ti jednog dana ne kaže "MoW, svaki dan jedemo jaaaaako zdravo, meni je toga već dosta, ja bi neki hamburger, masni pomfri i kolu!" zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:36 pm

@MoW...hm, da...onda valjda znas da se tu nema bas sto za pripremat...a odgovor na pitanje "jel ti to nudis" nisi ponudilo :P

@Blizzard...onda ona uzme svog frenda Blizzarda pod ruku koji ju odvede u MecDrek na McShit zubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitimesub stu 20, 2010 9:39 pm

Naravno da znam cerek i naravno da nudim. miga

@Blizz Naravno, a dotada se seksamo. :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijevara, može li se opravdati?
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara
» Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: