Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijevara, može li se opravdati?

Go down 
+28
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
tinityrannical
baffy
maiko
wanderer
Collector604
Alpha
OLugo
Armin od Irima
Berny_Sinara
neptun
legenda007
Legionar
MoW
Mama
josip21
urbanaaa
Jaykof
Skulptura
tomi
Tilia cordata
Gea
Fantom
floridana
Blizzard
Cinderella
Athena
32 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 5:26 pm

Mislim da treba razlikovati 2 aspekta prevare.

Prevara sa predhodnom namjerom- dolazi kao posljedica nedostatka
narusenih odnosa bilo koje vrste

Prevara koja se dogodi sticajem okolnosti koje nismo izazvali vec smo se jednostavno tu zatekli.


ne slažem se.....

ako ste s nekim u vezi, i ako tu istu osobu cijenite, nećete je nikad prevarit....ma ..ček vodim radio...vratit ću se..imam ja tu za pisat olalaaa....
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 5:30 pm

Bilo slučajno ili namjerno, imali smo izbor i nema opravdanja za niti jedan scenarij.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 5:49 pm

Tko tu bilo sto opravdava ili se ispricava, nema tu ni pretjerane krivnje pa se nema sto ni opravdavat.
Pojmovi kao "nikad" i "nemoguce" su za neki apstraktni crno-bijeli svijet.
Realnost je nesto sto se desava svakodnevno a spoznaja o njoj se dobiva "kilometrazom" u odredjenim podrucjima pa tako i kad su u pitanju odnosi, prevare, ljubav ili tzv "prava ljubav" (neznam koja je tu razlika osim individualnog idealiziranja).
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 5:58 pm

sam čin prevare s bilo koje strane samo pokazuje koliko držite do svojog partnera/ice....netko nekoga smatra ludim ili je možda rič o nepoštovanju...prevari me jednom, prevari me drugi put, nikad više nikog prevarirti nećeš zubi zubi :x :x :x
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:06 pm

legenda007 je napisao/la:
sam čin prevare s bilo koje strane samo pokazuje koliko držite do svojog partnera/ice....netko nekoga smatra ludim ili je možda rič o nepoštovanju...prevari me jednom, prevari me drugi put, nikad više nikog prevarirti nećeš zubi zubi :x :x :x

Ma pusti ti to,ko ce se jedne cili zivot drzati ko pijan plota...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 733858
I onaj pevac u dvoristu je vrijedan ali skoci svaki put na drugu...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 295661

Sa dopustenjem,ja bi evo recimo svoju prevario sa tobom...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 221289...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 257951
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:09 pm

neptun je napisao/la:
Tko tu bilo sto opravdava ili se ispricava, nema tu ni pretjerane krivnje pa se nema sto ni opravdavat.
Pojmovi kao "nikad" i "nemoguce" su za neki apstraktni crno-bijeli svijet.
Realnost je nesto sto se desava svakodnevno a spoznaja o njoj se dobiva "kilometrazom" u odredjenim podrucjima pa tako i kad su u pitanju odnosi, prevare, ljubav ili tzv "prava ljubav" (neznam koja je tu razlika osim individualnog idealiziranja).
Kako misliš "nema tu pretjerane krivnje"? Na što misliš?
I što ste svi zapeli za to "nikad"? Zašto ne bi mogao reći nikad?
Ja NIKADA ne bi prevario osobu koju volim. NIKAD nisam niti NIKAD ne budem.
Ne vidim razlog zašto bi to IKADA nekome napravio.
Da li bi ti ikada nekog ubio? Naravno da ne bi. Ali to se može desiti. Budućnost ne vidimo ali znamo što bismo htjeli a što ne.

@Fantom
To je tvoje osobno mišljenje. Ne znači da se ne možemo svi suzdržati ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:15 pm

Ja nikad više neću napisati post na ovoj temi...
Ups zubo
Uzalud mi riječi :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:19 pm

Skulptura je napisao/la:


@Fantom
To je tvoje osobno mišljenje. Ne znači da se ne možemo svi suzdržati ;)


Malo sale nije na odmet...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 295661
Ti znas Skulp da sam ja exstremno netolerantan na takve za*ebancije i da
to nebih nikada uradio...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 935271...ovoga mi krsta...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 571896
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:19 pm

Omega je napisao/la:
Ja nikad više neću napisati post na ovoj temi...
Ups zubo
Uzalud mi riječi :P

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 683828
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:20 pm

@Skul
Ona tvoja recenica "ali to se moze desiti" je odgovor na pitanje o krivnji kad se gleda na prevaru sa drugog aspekta koji sam naveo u predhodnom postu.
Onaj prvi aspekt - namjera - koja proizlazi iz odnosa u kojima nesto ne stima - krivnja je podijeljena sto je predpostavljam jasno jer radi se o odnosu dvoje ljudi
Predlazem samo malo opreza kad se upotrebljava rijec nikad u bilo kojem podrucju.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:22 pm

neptun je napisao/la:
@Skul
Ona tvoja recenica "ali to se moze desiti" je odgovor na pitanje o krivnji kad se gleda na prevaru sa drugog aspekta koji sam naveo u predhodnom postu.
Onaj prvi aspekt - namjera - koja proizlazi iz odnosa u kojima nesto ne stima - krivnja je podijeljena sto je predpostavljam jasno jer radi se o odnosu dvoje ljudi
Predlazem samo malo opreza kad se upotrebljava rijec nikad u bilo kojem podrucju.

Tako je Jupiteru Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 295661 ,nikad ne reci nikad..Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 733858
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:28 pm

Ne znam dali je stvar u meni, ali još uvijek ne razumijem.
Ako smo prevarili, imali smo izbor. Ne možeš reći da nismo i da nema osjećaja krivnje nakon što smo prevarili.
Ili nešto u tvom postu nisam shvatio kako treba :/

Što se pak tiče riječi "nikad". Zašto bi pazili?
Ja mogu reći da nikada ne bi htio nekome napraviti nešto nažao.
Naglašavam "ne bi htio". To što ja to nikada ne bi htio ne znači da neću nekoga pregaziti automobilom i napraviti mu zlo koje mu nikada ne bi htio napraviti. Nakon toga ću svejedno osjećati krivnju za to što uopće nisam namjerno napravio. Isto tako ću i zakonski odgovarati za svoje djelo.

@Fantom
Ma znam ja da ti to ne bi nikada zubo
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet pro 25, 2009 6:38 pm

OK, ne razumijes, nema puno ljubav veze s tim

Sreli se Mujo i Haso u carsiji a Muji nesto neugodno pa kaze
"Haso neprijatno mi je ali moram ti reci: spavo sam ti sa zenom"
Na to ce mu Haso " pa sto se sekiras: ja s tvojom nisam cijelu noc ni oka sklopio "
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:24 am

Fantom je napisao/la:
legenda007 je napisao/la:
sam čin prevare s bilo koje strane samo pokazuje koliko držite do svojog partnera/ice....netko nekoga smatra ludim ili je možda rič o nepoštovanju...prevari me jednom, prevari me drugi put, nikad više nikog prevarirti nećeš zubi zubi :x :x :x

Ma pusti ti to,ko ce se jedne cili zivot drzati ko pijan plota...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 733858
I onaj pevac u dvoristu je vrijedan ali skoci svaki put na drugu...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 295661

Sa dopustenjem,ja bi evo recimo svoju prevario sa tobom...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 221289...Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 257951


[b][i]fantomeeee.....mili..počašćena sam..ali ima jedan problemčić...ne želim bit samo broj na nečijem spisku, pa tako ni na tvom...spisku lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

a opet...ko zna..možda se dogodi i čudo zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimesub vel 06, 2010 11:11 pm

Evo malo novijih podataka u vezi s navedenom temom.
Istraživanja su pokazala da je nekima emocionalni preljub teži od seksualnog. Anketa na net.hr-u čak malu prednost u težini, trenutno daju emocionalnoj prijevari.

Opširnije, http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/02/05/0160006.html

Smatralo se da muškarac seksualnu prijevaru smatra najtežom, jer nikada nije u potpunosti siguran da je dijete njegovo.
Međutim, ženama je emocionalna prijevara teža, budući da su zabrinute da neće uz sebe imati muškarca koji će pomagati u odgoju djece.
Ipak, psiholog Kenneth Levy naglašava da zapravo sve ovisi o tome kakvi su tipovi muškarci i žene u vezi, tj. osobe sklonije "opuštenijoj" povezanosti s partnerom više muči seksualna prijevara, a za one sklonije "sigurnijoj povezanosti" teži grijeh predstavlja emocionalna prijevara.

Dakle, pojavljuje li se neki novi rastući trend veće osude emocionalne prijevare? confused
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimeuto vel 09, 2010 6:53 pm

ne opravdavam prevare :) bolilo bi me da me moj prevari :(
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimesri vel 10, 2010 1:09 am

Zadnji puta se nisam mogao opravdati, jer pijanstvo nije opravdanje...
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimesri vel 17, 2010 12:47 am

Opravdajna u tome nema po meni. Jer ćemu onda veza, prekini pa imaj koju želiš. Osim ako ti dečko/djevojka ne dopušta tj. ako imate takvu neku otvorenu vezu.

Za brak mi je jasnije, nestane ljubavi ali ih zahebava imovina pa se il dogovore, il se to učini. Al niti to nije opravdanje.

Prevario nisam curu, drugo je o što sam sa jednom 6 mjeseci nabrijavao al ono ništa više i ja sa drugim curama, al i ona sa dečkima. No to nisu veze.

Inaćće dokazano žene više varaju, al bolje prikrivaju!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepon stu 15, 2010 1:26 am

Novije vijesti vezane uz tematiku ljubavne prijevare, pokazuju da "nedozvoljeni izleti" itekako štete zdravlju.

Istraživanja provedena u Italiji (Torino) pokazala su zanimljiva otkrića.
Prijevara opasno šteti zdravlju i to ne samo onom koji vara, već i strani koja biva prevarena.
Navodno se svaki četvrti muškarac i svaka peta žena upuštaju u bračni preljub, ali posljedice su alarmantne po pitanju zdravlja.
Muškarci s izvanbračnom aferom imaju visok rizik od migrene i aneurizma, jer se nalaze pod velikim stresom koji utječe na njihovo opće zdravstveno stanje.
Osim toga, drugoj strani varanjem izazivaju depresiju.
Dakle, drugi put svakako razmislite prije nego što se odlučite upustiti u preljub. :D

LINK http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/11/14/0238006.html

Uopće nije objavljeno koliko je uzorak ljudi sudjelovao u istraživanjima roll , a meni se čini da se radi o stvari o kojoj je teško generalizirati i da se navedeno može ovjesiti mačku o rep.
Oni ljudi koji imaju osjećaj odgovornosti prema partneru, sigurno da će u slučaju počinjenog preljuba imati simptome stresa i grižnje savjesti, radi svog čina kojim će povrijediti partnera i potencirati njegovo loše psihičko stanje.
S druge strane, za one koji se nalaze u nezadovoljavajućoj vezi iz koje jedva čekaju izaći ili dobrano iskorištavaju partnera (zato jer znaju da si to mogu priuštiti), ovakvi izleti će biti opušteni i zabavni. Pravo otpuštanje kočnica. kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepon stu 15, 2010 11:21 am

Drugim rijecima nisu otkrili nista kava


Mislim da se prevara moze opravdati. Samo je pitanje ispred koga i u kojoj mjeri. Ispred partnera(ice), sebe, Boga...? U nekim slucajevima se moze 100% ispred svih, u nekima teze, u nekima nikako...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepon stu 15, 2010 9:22 pm

Prevara bi znacilo krsenje onog cega smo se dogovorili (mada se danas mnogi ne dogovaraju,nego ulaze u vezu a nemaju pojma ni s kim ulaze u vezu)

Prevara kod mene nije ukljucena kao pozeljna u tom dogovoru.Stoga prevara bi znacila krsenje dogovora.

Ne oprastam prevaru kao sto ni banka ne oprasta dugovanja


Jedostavno i prakticno cuga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepon stu 15, 2010 9:31 pm

A da li si ti kada prevario i da li ti je bilo oprosteno?
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepon stu 15, 2010 10:08 pm

Nisam nikad.....


Ako bih prevario onda bi priznao prevaru i povukao se,to znaci prekinuo vezu.

popc
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet stu 19, 2010 10:01 pm

Evo još malo net novosti o razlozima prijevare i to od strane muškaraca. :D

Oko 40 posto muškaraca seksualno zadovoljstvo potraži u tuđem krevetu, zaključila je profesorica Kat Hertlein, nakon brojnih istraživanja, piše lifescript.com.
Brojka je vrlo slična onoj iz 1950. godine, kada je Kinsey u svojem istraživanju o seksualnim navikama došao do zaključka da oko 50% muškaraca prevari svoje supruge.

Evo top osam razloga/opravdanja za preljub, koje su naveli muškarci, a koji su objavljeni u knjizi The Manual: A True Bad Boy Explains How Men Think, Date and Mate – and What Women Can Do to Come Out on Top, autora Steveja Santagatija:

1. Partnerica više nije onakva kakva je nekada bila
Ako ženu nije briga za vlastiti izgled i ne brine o sebi, muškarac će početi gledati druge žene. Žena koja želi zadržati svog muškarca mora se svaki dan dobro pogledati u ogledalo. Isto važi i za muškarce. Dakle, postoji velika šansa da će muškarac posegnuti za zabranjenim voćem, ako mu se partnerica zapustila.

2. Nitko ne voli zanovijetala
Zaboravite zanovijetanje i prigovaranje. Muškarci takve žene doživljavaju kao komarce i potražit će utjehu u nekoj drugoj, koja će pokazati više razumijevanja.

3. Ona mene uopće ne razumije
Mnogim muškarcima je jednostavnije naći drugu ženu, nego izgladiti probleme sa partnericom koja ih ne razumije.

4. Nedostaje im uzbuđenja
Igranje s vatrom može biti uzbudljivo i mnogi će pronaći uzbuđenje izvan zajedničkog kreveta, ukoliko im fali uzbudljiv seks sa partnericom.
"Preljub donosi određenu dozu opasnosti, a opasnost donosi uzbuđenje" objašnjava Santagati.
Dakle, uzbudljiv seks se cijeni.

5. Biologija je kriva za sve!
"Priroda je napravila tako da muškarci imaju želju biti sa što većim brojem žena", kaže Santagati.
"Muškarci su monogamni samo zato jer im je jasno da su ljubav i dobar odnos važniji od seksa. No, kada vide golo žensko tijelo nije im baš toliko bitno jeste li Jessica Alba ili Sienna Miller, važno je da oni iskuse nešto drugačije. Po prirodi su takvi", nadodaje Santagati.

6. To je samo seks!
Muškarci u svojoj glavi mogu razdvojiti ljubav od seksa i kada to čine, varaju bez velike grižnje savjesti. Oni su uvjereni da i dalje mogu voljeti svoju suprugu, iako su bili intimni sa nekom drugom ženom. Često im je bitno samo hoće li supruga saznati.

7. Ne večeras, dragi
Muškarcima je potrebno više seksa od žena. Budući da su žene često umorne i bezvoljne, zabavu pronalaze drugdje.

8. Varaju, jer mogu
Ako se ukaže prilika, rijetko koji muškarac će odbiti seks sa drugom ženom. Internet također snosi "dio krivice", jer je muškarcima tim putem puno lakše doći do iskušenja, kojima je teško odoljeti.

LINK http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2010/11/19/0240006.html

Što mislite o navedenom istraživanju? Je li lista opravdanja prijevare realna i svakodnevna ili sasvim neuvjerljiva?
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitimepet stu 19, 2010 10:24 pm

Ukratko bih rekao da se radi o pretjeranoj generalizaciji




popc
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijevara, može li se opravdati?   Prijevara, može li se opravdati? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijevara, može li se opravdati?
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Zarada ili prijevara
» Virtualno flertanje - prijevara ili ne?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: