Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Bolje da ljulja il' da žulja?

Go down 
Go to page : 1, 2  Next

Kakve žene volite?
Normalne građe-sise i guzica
Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_lcap82%Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_rcap
 82% [ 23 ]
Mršave od glave do pete
Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_lcap0%Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mršave sa većim sisama
Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_lcap18%Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_rcap
 18% [ 5 ]
Deblje žene
Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_lcap0%Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 28

Autor/icaPoruka
Mama
PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

Bolje da ljulja il' da žulja? Empty
PostajNaslov: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimepet stu 20, 2009 2:06 pm

Istraživanje znanstvenika s St. Andrews University-a u Britaniji je pokazalo kako muškarci preferiraju žene „normalne" građe s oblinama umjesto trendy mršavica.
Tijelo Scarlett Johanson ili Kate Winslet muškom mozgu je privlačnije od onoga Posh Spice ili Keire Knightley.
Testni kunići u istraživanju bili su studenti fakulteta koji su ocjenjivali atraktivnost ženskog lica, a žene „normalne" težine polučile su najbolje rezultate.
Profesor David Perret je izjavio: „Ovo šalje snažnu poruku svim djevojkama koje misle kako su mršavice atraktivnije.
Dečki u dobi između 18 i 26 godina nisu smatrali takve djevojke zgodnima, nego one prosječne težine."
Pretile žene također su manje atraktivne muškarcima, a dečki im uglavnom zamjeraju ugrožavanje zdravlja, baš kao i mršavicama.

Meni rezultati istraživanja izgledaju obećavajuće. Možda bu manje anoreksije ali i pretilosti..

Ajde muškarci izjasnite se! Žene kaj vi velite na to istraživanje?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimepet stu 20, 2009 2:31 pm

Bolje da ljulja..........Bolje da ljulja il' da žulja? 657146
Je*s zensko ako je nema covjek zasto uhvatiti...Bolje da ljulja il' da žulja? 733858
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6337
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimepet stu 20, 2009 3:58 pm

Budući da nema opcije: normalno prema mršavom, onda ću odabrati normalno. :)

Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:50 pm

Meni nikako nije jasno kako one ''etiopijske'' mankenke mogu nekome biti privlačne.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub stu 28, 2009 3:03 pm

Takvi su ukusi... Nije ni meni jasno npr kako neki mogu svoju mladost posvetiti kompjutorskim igricama, i općenito da ih ništa drugo ne zanima osim igrica. Ali eto, tako je kako je, takvi su prioriteti, takvi su kriteriji, takve su želje. Nema tu neke mudrosti ni pravila miga
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub stu 28, 2009 3:05 pm

gothic45 je napisao/la:
Meni nikako nije jasno kako one ''etiopijske'' mankenke mogu nekome biti privlačne.

Mogu biti zanimljive onim pederima,modnim kreatorima jer ih onako bez ikakvih atributa koji cine zenu podsjecaju na mladice...Bolje da ljulja il' da žulja? 451288
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub stu 28, 2009 3:08 pm

Ili je nekoga strah od normalne žene da ne dobi batina zubo
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub stu 28, 2009 3:27 pm

Ja kažem ''Bring it on biatch!!!'' zubi
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:01 pm

Fantom je napisao/la:
Bolje da ljulja..........Bolje da ljulja il' da žulja? 657146
Je*s zensko ako je nema covjek zasto uhvatiti...Bolje da ljulja il' da žulja? 733858

hail
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:05 pm

Glasao sam za Normalne građe-sise i guzica.
Nije mi bitno da bude sisurina koju nemogu niti obuhvatit, ma pola toga mi zapravo nije bitno. Nisam previse izbirljiv.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:12 pm

Skulptura je napisao/la:
Glasao sam za Normalne građe-sise i guzica.
Nije mi bitno da bude sisurina koju nemogu niti obuhvatit, ma pola toga mi zapravo nije bitno. Nisam previse izbirljiv.

Blago tebi,ti ces bas lako da se ozenis...Bolje da ljulja il' da žulja? 657146

Ja sam sam sebi postavio visoke kriterijume u pogledu zenske figure.
Srecom,naletio sam na takvu na samom pocetku i bez
razmisljanja je odveo pred oltar.
Nisam se pokajao ni jednom do sada a proslo je vec 18-god...Bolje da ljulja il' da žulja? 787955
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:16 pm

^^baš lijepo! Čestitam! :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:11 am

Fantom je napisao/la:
gothic45 je napisao/la:

Mogu biti zanimljive onim pederima,modnim kreatorima jer ih onako bez ikakvih atributa koji cine zenu podsjecaju na mladice...Bolje da ljulja il' da žulja? 451288
manji je utrošak materijala pri izradi.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45

Male
Gemini Monkey

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:57 pm

Hhahahahaha, brutalno lol lolcina rofl
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesri pro 02, 2009 2:57 pm

je...je...brutalna je ona..... roll

meni je svejednooo.....glavno das je ok cura.....
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:03 am

stvarno ..meni je ovo malo bez veze..zašto se samo muški pitaju kakve im žene moraju bit...pa valjda bi se i nas tribalo pitat kakve muške hoćemo...pa opće poznato je da muški hoće žene koje su ko grom, koje lipo izgledaju i klimaju glavom na svaku njihovu..e moji muški..nije sve u izgledu..vama su važne mjere 90-60-90....da pokazujete ženu kao neki trofej...zapamtite..nema ženba ružnih...a od onih šta se samo lickaju nema puno koristi..te su vam više manje sponzoruše...hahahaha...ljepota je prolazna..možeš je izgubit u tren..ali ono drugo, puno važnije je vječno...josipe..pusaaaa
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 3:23 pm

Mislim da ima takvo nekako pitanje ''kakvi muškarci vam se sviđaju'' na pdf Žena :P
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun

Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Registration date : 13.12.2009

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:12 pm

@Legenda, pa kod vas zena vec su stereotipi muskaraca davno poznati "visok , crnokos sa ili bez brkova ..." cudim se da niste vec sve prebjegle u Afriku
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:15 pm

neptun je napisao/la:
@Legenda, pa kod vas zena vec su stereotipi muskaraca davno poznati "visok , crnokos sa ili bez brkova ...

......i kurat""....Bolje da ljulja il' da žulja? 301833
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:19 pm

Bolje da ljulja il' da žulja? 64487

Bolje da ljulja il' da žulja? Cockl

Zadnja promjena: Omega; ned pro 27, 2009 12:16 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:22 pm

Bolje da ljulja il' da žulja? 982158 Bolje da ljulja il' da žulja? 982158 Bolje da ljulja il' da žulja? 982158

Bolje da ljulja il' da žulja? Blackcockposter
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimesub pro 26, 2009 5:28 pm

Bolje da ljulja il' da žulja? 982158 Bolje da ljulja il' da žulja? 64487

Nisam pogledao u taj kut Bolje da ljulja il' da žulja? 538347
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimened pro 27, 2009 1:58 am

Fantom je napisao/la:
neptun je napisao/la:
@Legenda, pa kod vas zena vec su stereotipi muskaraca davno poznati "visok , crnokos sa ili bez brkova ...

......i kurat""....Bolje da ljulja il' da žulja? 301833

jel ja ovde osjećam možda neku vrste osobne promiđbe...kurat, pa da pola ne uđe..jes pomanita, šta će nam, mi, to...bolje sridnje a tehničarski nastrojeno..hahahahahahaah
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimened pro 27, 2009 1:59 am

ja sam samo rekla...visok...sve ostalo igraaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitimened pro 27, 2009 2:13 am

legenda007 je napisao/la:

jel ja ovde osjećam možda neku vrste osobne promiđbe...kurat, pa da pola ne uđe..jes pomanita, šta će nam, mi, to...bolje sridnje a tehničarski nastrojeno..hahahahahahaah

Pod kurat se podrazumjeva od 20-25cm a to nebi trebalo da predstavlja neki problem sto se tice primanja jer znam da mnoge traze i repete.....Bolje da ljulja il' da žulja? 64658

Evo kako Fata prezentira sta znaci kurato ili po Bosanski Masala....Bolje da ljulja il' da žulja? 982158

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Bolje da ljulja il' da žulja?   Bolje da ljulja il' da žulja? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Bolje da ljulja il' da žulja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next