Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Na rubu znanosti

Go down 
+19
Melkior
InaNNaa
Zona
Kakashi
biga
Flamezar
Athena
Fantom
Blizzard
tomi
tan
Jaykof
floridana
MoW
Alpha
urbanaaa
Legionar
Skulptura
Chakotay
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 4:56 pm

koja glupost što ovakve emisije stavljaju kasno u večer a one glupe sapunice koja je svaka ista kao prošla, samo s novim glumcima stavljaju čitav dan na tv...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet ruj 30, 2010 6:29 pm

Jeste pogledali prošlu epizodu o Ayurvedi, meni je zanimljiv taj pristup, gdje se čovjeka gleda kao cjelinu i na taj način mu se pokušava pomoći.

Za sve one koje ta tema zanima, sljedeća tema je jednako zanimljiva gost je Eric Pearl koji će govoriti o iscjeljivanja.

HTV 1 23:20 i 03:30

Na rubu znanosti

* Naslov epizode: Eric Pearle i rekonekcija

Eric Pearle nekad je bio uspješni kiropraktičar u Los Angelesu. S vremenom, kaže priča, oko njega su se počele događati čudne stvari. Između ostaloga, otkrio je da je sposoban iscjeljivati. Korak po korak, sve je manje bio kiropraktičar, a sve više iscjeljitelj. No, nije ostalo samo na tome. Tijekom godina, Eric Pearle je shvatio da svatko do može pomoći sebi i drugima. Samo je potrebno - ponovno se spojiti. To je nazvao "rekonekcija" i pod tim nazivom sabrao metode za koje smatra da svatko može sam koristiti kako bi osobno ovladao tim novim i ujedno starim energijama iscjeljenja.

* Voditelj: Krešimir Mišak
* Urednik: Krešimir Mišak
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 07, 2010 6:51 pm

Jel netko gleda ovu emisiju misli

HTV 1 danas 23:20

Na rubu znanosti

* Naslov epizode: Duhovnost i škola života

Materijalni svijet vidimo, njušimo, pipamo. Ako je jako sitan, imamo mikroskope. Ako je jako dalek, imamo teleskope. Ili neke druge uređaje za detekciju ovoga ili onoga. Zato već neko vrijeme kruži svijetom predodžba da je materijalni svijet sve što postoji. A opet, sve što nam se događa - što nam se istinski događa - zbiva se u nama, u našem duhu. Uglavnom se ne može niti dokazati niti izmjeriti. Ali time za nas nije ništa manje stvarno. Zapravo, nekad je i stvarnije od onog što zovemo stvarnošću. Dok znanost nije teško definirati, duhovnost jest. Kako onda toliko različite pojmove, koji ipak postoje istodobno, navesti da si pruže ruku? Ili su je možda već pružili?

* Voditelj: Krešimir Mišak
* Urednik: Krešimir Mišak
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 31
Registration date : 06.12.2009

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimesub lis 09, 2010 3:00 pm

Ove dvije zadnje epizode na rubu znanosti mozete naci na ovom kanalu
https://www.youtube.com/user/kakashirel2?feature=mhum
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:08 pm

Super hvala ti kakashi, baš sam se pitao da li će se pojaviti te emisije. Meni je ova zadnja sa Brunom Šimlešom bila super, sviđa mi se taj naš mislioc i pisac.

Danas HRT 1 23:20 gost je Semir Osmanagić poznatiji kao pronalazač bosanskih piramida, baš me zanima da li će reći nešto novo o tim piramidama.

Na rubu znanosti

* Naslov epizode: ZEMLJOVIDI DREVNIH KRALJEVA MORA

Matematika, sferna geometrija, kao i otkriće preciznog mjerenja Zemljine dužine i širine omogućili su precizne zemljovide. Te stvari nisu bile poznate drevnim pomorcima i kartografima, ali u 14. stoljeću ipak su se pojavile portulanske pomorske karte s ucrtanim kontinentima do kojih europski pomorci tada još uvijek nisu stigli - od Južne Amerike, preko Antarktike čak do Australije. Na kartama je vidljivo i poznavanje Zemljine dužine, koja neće biti otkrivena još barem dva do tri stoljeća. Odakle je stiglo znanje vidljivo na tim kartama? Gosti emisije su Semir Osmanagić i Amel Baftić.

* Voditelj: Krešimir Mišak
* Urednik: Krešimir Mišak
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:21 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 1:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:24 pm

Mislim da nije, bio je on puno puta, barem tri puta gost u toj emisiji, a i ova tema je jednom bila, ali sa drugim gostom.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:25 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 1:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:27 pm

Ajde super nisam znao da te interesira i ova tema, skoro pa nitko ne posta na njoj :)
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:30 pm

"Na rubu znanosti" je predobra emisija, ali zbog termina ili ne znam čega, ne gledam je redovito...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet lis 14, 2010 10:34 pm

Da šteta termin te emisije uvijek bio užasan, ali ja sam se već navikao. Prošle sezone kad je išla oko 16 sati mi je bilo malo čudno, sad je opet u standardnom terminu oko ponoći ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:09 pm

Danas HRT 1 23:20

Na rubu znanosti

* Naslov epizode: KRUGOVI NOVE BUDUĆNOSTI

Malo koji fenomen suvremenog doba je toliko vidljiv i u isto vrijeme toliko neshvatljiv kao što su to piktogrami u usjevima. Kod autentičnih piktograma do sad je izmjereno sve što se moglo izmjeriti, od raznih zračenja, zvukova, čestica elemenata, načina kako su biljke povijane, specifičnosti lokacija pojavljivanja... Sve to nije dalo naslutiti najbitnije - kako i zašto nastaju te tko i kako stvara te složene strukture od nekoliko stotina metara? Na temelju vlastitih iskustava s formacijama, NASA-in astrofizičar Alan Holt smatra da, kakva god inteligencija da je odgovorna za te obrasce u usjevima, "ona je povezana s našom ljudskom inteligencijom". U knjizi "Krugovi nove budućnosti" Stjepan Gjurinek je napravio novi iskorak u posustalom istraživanju tog fenomena, povezivanjem s druga dva, jednako neobična, ali znatno manje poznata fenomena - piktogramima u ledu i snijegu i s najnovijim od tih fenomena, tajanstvenim svjetlosnim krugovima koji se pojavljuju na pročeljima zgrada.

* Voditelj: Krešimir Mišak
* Urednik: Krešimir Mišak
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimepet stu 12, 2010 5:33 pm

Evo link za one koji su jučer propustili ili možda prespavali emisiju.

Zanimljivo je to što se sad krugovi ne pojavlju samo u žitu nego i u ledu i u gradovima kao svjetsloni krugovi na fasadama zgrada.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimepet stu 12, 2010 9:15 pm

chak, gledala sam to i moram priznat da mi je opet najzanimljivije ono s križem na staklu, fascinantni su mi oni istraživači koji su pokazali da je skoro pa nemoguće s današnjom tehnologijom stvoriti te uvjete da lom stakla bude... ne znam ono koliko točno...ugl da staklo promijeni boju... i ne nestaju!! ja sam zadivljena i dobro kaže onaj gospodin, to su pravi komunikacijski kanali samo smo mi ljudi malo uskogrudni i ne koristimo dovoljno divergentno mišljenje da to spoznamo. i još mi je zanimljivo to, kako se priložne oznake mjesta mjenjaju kako čovjek ide kronološki, voda - polja - grad...

meni kao laiku je sve to čudesno, neshvatljivo, ali dovoljno jasno da nismo sami :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimesub stu 13, 2010 12:43 am

Je super mi je Gjurinek, jako smireno i temeljito objašnjava. Njegovo mišljenje je da ti krugovi i poruke ustvari nisu od vanzemaljaca nego od naše majčice Zemlje. Možda malo pretenciozna teorija, ali možda i ne tako daleko od istine.

Evo dvije slikice sa krugovima u ledu tj. u vodi:

Na rubu znanosti - Page 4 Http-inlinethumb14.webshots.com-3405-2744334730103830173S600x600Q85.preview

Na rubu znanosti - Page 4 Http-inlinethumb03.webshots.com-12290-2319061850103830173S600x600Q85
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimesub stu 13, 2010 3:12 pm

Ona druga slika je znanstveno objašnjena, imali smo temu o tome
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimesub stu 13, 2010 4:06 pm

Legi daj link :)

Mislim da su krugovi zemaljskog podrijetla i da su prirodna pojava.
Naravno, mislim na ove krugove u ledu, nisam gledao emisiju pa ne znam koji je zaključak
makar ga uglavnom u Na rubu znanosti nema, sve uvijek ostane nerazjašnjeno -.-

Stvar je u tome da se površina vode ponaša slično kao i gravitacija u svemiru, prema tome
ti krugovi u ledu i nisu tako neobični, bar meni.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 10:50 pm

Već dugo nismo pratiti ovu emisiju. U četvrtak će tema biti bosanske piramide kraj mjesta Visokog. Koliko ste uvjereni da se tamo doista nalaze piramide?

Četvrtak HRT1 23:20

Na rubu znanosti

* Naslov epizode: Novosti iz bosanske doline piramida

Nekada davno, u zaboravljeno vrijeme graditelja koji su iz nekih danas još uvijek ne potpuuno razjašnjenih razloga gradili baš takve građevine, i možda poznavali nama nepoznate zakone prirode, piramide su bile čest ukras krajolika. Otprije koju godinu, čini se da najveće piramide svijeta nisu u Južnoj Americi, Egiptu niti među stotinama kineskih piramida, već nama puno bliže. Oni koji ih nisu posjetili niti pratili višegodišnja mjerenja i posjete i pozitivne procjene stručnjaka iz cijeloga svijeta, takvu će misao još uvijek smatrati čudnom. No, u bosanskoj dolini piramida radovi ne staju. I zato je i 2010. godine bilo i novosti, i s površine i iz sve većih dubina u kojima se otrkiva mreža tunela koji i danas povezuju te građevine. Gost emisije je Semir Osmanagić.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 11:16 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 1:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 11:24 pm

O super Zona, ja to planiram ići pogledati, valjda budem jednog dana. I meni izgleda da to nije nastalo prirodnim tokom, prepravilna su ta brda. Nažalost Semir je potpuno izoliran i proglašen antiznanstvenikom pa ga se više uopće ne može čuti u medijima, osim naravno "Na rubu znanosti" :) Šteta što se to više ne proučava, no valjda bude jednog dana, kada budemo spremni za to.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 11:40 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 1:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 11:52 pm

Ma Zona ti interesi su kratkog daha, ne sumnjam da ćemo jednog dana saznati istinu :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimesri pro 22, 2010 12:02 am

Slažem se s tobom, Chak. Prava istina o tome šta je zapravo tamo izaći će već na vidjelo. Istina naravno može biti i to da tamo ničeg umjetnog iz prapovijesti nema. Osmanagića sam imao priliku uživo slušati kad je bio u Zagrebu prije nekih godinu i pol. Tada se činilo da predmet ima potencijala, ali sam ostao rezerviran jer nije dokazao van svake razumne sumnje znanstvenim metodama da tamo ima nečeg umjetnog.
U međuvremenu su se neke stvari promijenile, no ostaje za čuti što čovjek ima za reći. Nadam se da ću prekosutra uspjeti naći vremena za dobri stari NRZ. :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 8:22 pm

Ne znam tko je od vas na kraju gledao NRZ jučer. Ja jesam. I moram priznati da sam prilično dojmljen s onime što je Osmanagić pričao.
Ukratko, čini se da je u Bosni tijekom više tisuća godina živjelo nekoliko civilizacija koje s našom nisu imale neke velike veze. Prva, i najstarija, bila je stara više od 30 000 godina i gradila je tunele s kamenim monolitima. Palo mi je na pamet da su indijanci Hopi ovu civilizaciju nazivali "Mravlji narod", i živjeli su možda pod zemljom. Navodno su se kod njih sklonili za vrijeme katastrofa koje su zadesile Zemlju.
Druga civilizacija je vjerojatno bila ona koja je izgradila piramide, a živjela je prije otprilike 12-13 tisuća godina. Nestala je u katastrofalnim promjenama na kraju zadnjeg ledenog doba.
Treća civilizacija bila je neolitička, prije otprilike 5500 godina. Ona je zatrpavala tunele, vjerojatno zato da se nikad ne bi otkrilo što unutra ima.
Zadnji su došli neki nomadi, vjerojatno preteče Ilira, prije nekih 3500-4000 godina, koji su nastanjivali samo ulaze u tunele i tamo se grijali od hladnoće. Bili su najprimitivniji.

Osmanagić je naveo da su na vrhu piramide Sunca u krugu od četiri metra otkrili akustično zračenje frekvencije 28 kHZ, nije naveo točno kolike snage, ali je naveo da je "dosta snažno", i što je najzanimljivije, snaga RASTE kako se udaljavamo u zrak od vrha piramide. To je zaista neobično i za to nema zasad zadovoljavajućeg objašnjenja. Kao niti za ultrazvučni izvor zračenja duboko pod Zemljom.

Istraživanja u stranim zemljama i u Bosni potvrdila su da je beton korišten u gradnji piramida umjetan, što znači da ga je izradilo inteligentno biće. Karakteristike tog betona graniče sa SF-om. Dozvoljena apsorpcija vode je manja od 1%, dok je kod standardnih modernih betona zahtjev za apsorpcijom od 3%. Također, potreban je tlak od preko 70 MPa da bi beton puknuo, dok moderni betoni dosižu vrijednosti do 40 MPa. Sastav betona odgovara većinom sastavu pješčenjaka pronađenog u tunelima, s time da je beton vjerojatno lijevan pri temperaturi od 500 Celzija.

Osmanagić je rekao da su se sad već brojni strani stručnjaci uvjerili u to da su u Bosni najveće piramidalne građevine u svijetu, ali i da brojni drugi stručnjaci opstruiraju istraživanja, uključujući i najpoznatije arheologe Egipta i Europe. Razlog tome je jasan: potvrđivanjem hipoteze o piramida na svjetskoj razini došlo bi do MASOVNOG turizma u Bosnu i Bosna bi se naglo obogatila. Vjerojatno bi u isto vrijeme interes za Egipat se smanjio, što nije u cilju Egipatskog vijeća za starine.

Bilo je govora i o drugim piramidama po svijetu na krajnje neobičnim mjestima, od SAD-a, Haitija, Mauricijusa i Kine do Perua i Paragvaja, ukupno stotine piramida raznih veličina, sa zajedničkim svojstvom pravilne strukture orijentirane vrlo precizno prema stranama svijeta.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitimepet pro 24, 2010 8:24 pm

Kvragu, propustio sam! :-)

Nego, imam prijatelja jednog iz Visokog u BiHu. Pričao mi je iz prve ruke dok je još prije 10 godina kao mali sa svojim prijateljima zalazio u pravilno iskpoane "tunele", tj. špiljske zalaze ispod tog piramidalnog velikog brda. Tvrdi kako nitko nije imao na pameti takvih ideja, samo nikome nije bilo jasno kako su mogli biti takvih pravilnih konstrukcija... hm, hm!

Na rubu znanosti - Page 4 Piramide-Visoko

isto tako... nisu meni jasne one kamene ploče koje su vrlo fino izrađene i poslagane da čine čvrsti i ukrašeni pod oko prilaza u piramidu... hm, hm? kako je to moguće od "Majčice prirode"... No way... :)

Na rubu znanosti - Page 4 BosnianPyramidOfTheMoonAtVisoko
[Vrh] Go down
Sponsored content





Na rubu znanosti - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Na rubu znanosti   Na rubu znanosti - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Na rubu znanosti
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vijesti iz znanosti
» Na Rubu Znanosti - 30-11-2009 - Jane Burgermeister - Tragom
» Na rubu pameti...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: