Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nije lako biti musko

Go down 
+4
Cinderella
biga
dr.chaos0
Fantom
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 10:18 pm

E kada se pretjera onda se pretijera a da se vratimo temi jer ovo ide debelo u off.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitimepet pro 04, 2009 10:19 pm

Ovdje jedino gaće idu off, pitam se čije rofl2

Dobro dobro, dosta zezancije, vratimo se mi našim crncima i bijelcima koji se briju sa sjekirama affraid

Ups, kriva tema :P

No dobro, zaključili smo da nije lako biti muškarac... Šmrc
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 1:32 am

Tuzit cu te Legiju, ti si zauzet :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 3:19 am

Jesam li? Tko to zna :P
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitimesub lis 29, 2011 12:14 am

lol! lol! Uvodni post zubi
Da, tesko je biti musko ali samo kad izadjes na cajke pa te celavi izbacivac maltretira cisto tako da mu ne bude dosadno pa te onda istuku purgeri samo zato sto nisi purger pa ti dodju kenjat pankeri nekakvi pa im izbijes zube pa te oni iscipelare...
Kad to tako pogledam, i ja bi htio znat kung fu.

Ali osim nasilja, tu je i kraci zivot (to je jer bog zenama nadoknadi vrijeme provedeno u brbljanju zubi ), obaveza da se pokazes kao sposoban jebač i radis teze fizicke poslove. To je ja mislim to :D

Prednost je sto ne trosis pare na jutarnju, dnevnu, nocnu kremicu, kremicu za pete, ruke, tijelo, glavu, 15 pudera i isto tolko ruževa, lakova za nokte, ...
Ak ti vec prijete uzaludne batine, ipak si siguran da neces bit silovan (osim ak si u zatvoru, jel), ne moras kuvat (mada to ni zene vise bas ne rade osim ak su sa sela ili rodjene prije 1980.). Iako volim i ja skuhat ponesto nekada tako da to bas i nije neka prednost.
Lakse je biti uspjesan ako si musko iz sexistickih razloga, naravno i ne moras nositi tijesnu odjecu...

Eto :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nije lako biti musko - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nije lako biti musko   Nije lako biti musko - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nije lako biti musko
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Biti prvi, biti alfa
» tko je krscanin a tko nije????
» Imati ili biti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: