Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nevinost pomagajte

Go down 
+12
Michael Wittmann
josip21
Blizzard
Berny_Sinara
urbanaaa
tomi
Gea
Fantom
Chakotay
biga
Cinderella
nino_kvisko
16 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:11 pm

Ljudi moji dragi forumas,Danas mi djevojka rece,kako nije djevica,i plakali smo 4sata u kaficcu,volimo se jako puno,3mjeseca u vezi,2-god bili prijatelji kad sma pomislio da mi je najljepse,ispricala mi ovo i plakala,jer mi nije htjela ranije reci,da me nepovrjedi previse,Slusajte.Prije 3.godine,slavila ona sporodicom,praznik,i dolsi od brata prijatelji medju njima jedan,stariji od nje 5-god.,njeni pili a ona popila casu Vina,i upozna brat prijatelje sa svojim i s njom,odu u hodnik ona,i taj momak od nje stariji 5god.,i kaze Brat nemojte,nigdje ici,samo sjedite tu pricajte,i sjedili oni,ode on po casu vina,i Sigurno je ubacio,neku tabletu,i odvede je ispred,sjeli u ato odveo je,ikasnje joj SUTRA UJUTRO BRAT prica,sinoc smo se s onim zakacili,kaze da si otisla snjim,a ja te vidje polugolu,snjim u atu,kaze da si sama pristala,A ona ujutro ustala,zaprepastena,plakala,i kaze niceg al niceg se nesjecam,eto ljudi moji,koji sam baksuz.Nije djevica,necu je nikad sexualno moci zadovoljit jer je on bio tad stariji od nje6-god.a ja od nje mladi 3,jednom je to bilo nikad vise,nece pored mene nikad osjetit sexualni uzitak,necu je razdjevicit,kao sto smo pricali,i sve ljepo se nece desit,nece nikad moci uzivati u sexu samnom,jos placem zbog nje,kolko mi je zao,a umirem od tuge zbog sebe. cry no no Sve mi je propalo nade snovi sve,kad znam da je zadovoljit necu nikad,iako kaze da je poljupcima,jako ,kako da kazem izazovem strast jaku u njoj,poljupcima po vratu i tako to ,kaze da bivsi opste nije izazvao takvu strast u njoj,ni u pola.Pomagajte tesko mi je ljudi previse,boli me srce,sve me boli Bogami!!!


Zadnja promjena: nino_kvisko; čet pro 03, 2009 8:18 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:28 pm

nino_kvisko je napisao/la:
Nije djevica,necu je nikad sexualno moci zadovoljit jer je on bio tad stariji od nje6-god.a ja od nje mladi 3,jednom je to bilo nikad vise,nece pored mene nikad osjetit sexualni uzitak

E tu si puuuuuno pretjerao. Kakve veze ima to što si mlađi od nje. Nije u tome stvar. Kažeš da se ona ničeg ne sjeća i zbog čega se onda brineš da joj je bilo dobro s njim, a da je ti nećeš moći zadovoljiti.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:33 pm

Pa zbog toga,on ju je doslovno silovao,a ja sam mladi od njega,ihihihi.A ona ako je tad on bio stariji od nje 5-6god,a ja mladi od nje 3god,kako cu ja nju zadovoljit molim te,a i tesko mi je da pomislim da je zenim,ako nije djevica,a tako sam sanjao da snjom budem za prvu bracnu noc,bude nam romantico,negdje,san snova i dA BUDE DJEVICA,DA JE RAZDJEVICIM,DA MOZEMO PAMTIT TAJ PRELJEPI TRENUTAK DO KARAJA ZIVOTA I JA I ONA,a sad mi je sve propalo...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:40 pm

Ali ona se toga ne sjeća... A ako te voli, naravno da ćeš je zadovoljit, zbog čega takav strah.
I nije mi jasno zašto danas svi muškarci traže da ožene djevicu, a oni su npr.imali pun kufer cura??!
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:41 pm

Jednostavno zao m ije i sebe jako i nje jos vise,ona ce cjeli zivot pamtit,prvo sexualno iskustvo silovanje,a planirao sam da skupim sve pare svjeta,ida je odvedem na nezaboravno mjesto da nam nezaborvano bude,i da cjeli zivot,bude sretna i da s esjeca tog,i ako ima ko nek odma javi.Kako ona moze sama vidjet jel djevica ili nije,Help pls!!
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:48 pm

nino_kvisko je napisao/la:
ona ce cjeli zivot pamtit,prvo sexualno iskustvo silovanje

Al ona neće to pamtit, nesjeća se toga.
Trebala bi sama znati jel djevica još ili nije.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:48 pm

Kako vidjeti jel djevica ili nije??Ima li koji nacin jer tada se tog niceg nesjeca
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:51 pm

Hm, kako da to kažem... lol!


Zadnja promjena: Cinderella; čet pro 03, 2009 3:02 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:46 am

Cinderella je napisao/la:
Hm, kako da to kažem...
Ako naiđe na neku prepreku i nemože dalje, još je djevica.
hehe, koje znanstveno objašnjenje... ma momak, nebrini toliko, ako već cura namjerava ići ginekologu, on će to skužit i problem riješen...
e sad ako nebude djevica, jbg, od plača nikakve koristi, pregrizi ko muško i donesi odluku šta dalje...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:53 am

nino_kvisko je napisao/la:
...planirao sam da skupim sve pare svjeta,ida je odvedem na nezaboravno mjesto da nam nezaborvano bude,i da cjeli zivot,bude sretna i da s esjeca tog,i ako ima ko nek odma javi.Kako ona moze sama vidjet jel djevica ili nije,Help pls!!
...pa to još uvijek možeš i to ne samo jedno nego i više puta, bila ona djevica ili ne ides
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:55 am

Neinost...??? Nevinost pomagajte 888361
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:56 am

Fantom je napisao/la:
Neinost...??? Nevinost pomagajte 888361
to ono 'šta je to?' jeli?? lol!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 12:59 am

biga je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Neinost...??? Nevinost pomagajte 888361
to ono 'šta je to?' jeli?? lol!

Pa da,cuj djevica pa takvih ima jos samo u horoskopu...Nevinost pomagajte 257951

A i gdje ce ih biti kad ovi maglupi sve pojebiip...Nevinost pomagajte 989276
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:00 am

Fantom je napisao/la:
biga je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Neinost...??? Nevinost pomagajte 888361
to ono 'šta je to?' jeli?? lol!

Pa da,cuj djevica pa takvih ima jos samo u horoskopu...Nevinost pomagajte 257951

A i gdje ce ih biti kad ovi maglupi sve pojebiip...Nevinost pomagajte 989276
imaš pravo, slažem se... to je rijetka vrsta....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:31 am

Gle ako se cura ne sjeća znači s tobom će joj biti prvi puta - emocionalno, zato isplaniraj sve kao što si i mislio prije ove priče.
A to da je nećeš moći zadovoljiti... gluposti.... ljubav čini čuda u ženskom tijelu ;)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:52 am

Koji je ovo vec put, 4. da istu stvar postas?

Nevinost pomagajte Boxxy-trolling
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:54 am

Ima li još negdje na forumu o ovome? Već 3. put!
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 8:17 am

Dobro hvala puno na potpori a neinost je greska,heh....
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimečet pro 03, 2009 8:18 am

Nema nigdje vise
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimepet pro 04, 2009 9:52 pm

nino_kvisko je napisao/la:
Pa zbog toga,on ju je doslovno silovao,a ja sam mladi od njega,ihihihi.A ona ako je tad on bio stariji od nje 5-6god,a ja mladi od nje 3god,kako cu ja nju zadovoljit molim te,a i tesko mi je da pomislim da je zenim,ako nije djevica,a tako sam sanjao da snjom budem za prvu bracnu noc,bude nam romantico,negdje,san snova i dA BUDE DJEVICA,DA JE RAZDJEVICIM,DA MOZEMO PAMTIT TAJ PRELJEPI TRENUTAK DO KARAJA ZIVOTA I JA I ONA,a sad mi je sve propalo...
errr...bezobzira bila djevica ili ne u sexu se moze uzivati...ak se ne sjeca prvog puta sta onda? Cekaj je kao da je djevica i napravite to >_<
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimepet pro 04, 2009 10:18 pm

nino_kvisko je napisao/la:
Pa zbog toga,on ju je doslovno silovao,a ja sam mladi od njega,ihihihi.A ona ako je tad on bio stariji od nje 5-6god,a ja mladi od nje 3god,kako cu ja nju zadovoljit molim te,a i tesko mi je da pomislim da je zenim,ako nije djevica,a tako sam sanjao da snjom budem za prvu bracnu noc,bude nam romantico,negdje,san snova i dA BUDE DJEVICA,DA JE RAZDJEVICIM,DA MOZEMO PAMTIT TAJ PRELJEPI TRENUTAK DO KARAJA ZIVOTA I JA I ONA,a sad mi je sve propalo...

1. Nećeš ju sexati s godinama, već s mašinom... nadam se.
2. Odredi si prioritete :P
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimepet pro 04, 2009 11:13 pm

E evo SVIMA SE ISPRICVAM OD SRCA,pretesko mi je bilo,a i sada je i ispricavam se zbog frke na forumu,ali vjerujte ja ju Volim,ne samo "dao bih zivot za nju"Nije to spika nego Bogami bi,Bili smo kod ginekologinje danas,stanje je ovakvo:
-Nije djevica,razdjevicio ju je,i nije bio njezan te zbog toga,ima jak sekret i morat ce piti tablete neke,do marta mjeseca i tad ide ponovo na pregled da bude sve Ok.sa sekretom,Na srecu u nesreci,moze imat djecu,a to je njen san,i ovo mi pojasnite,Rekla joj je vako"da se skine,i stavila joj u vaginu,nesto duzine oko,8-10Cm,i drzala 3 sec,ona kaze da joj nije prijalo,boljelo ju i peckalo,kasnje 10 Min.je bilo joj neugodno hodat,i rekla joj je da ima USKU RODNICU_>>sta to znaci i jel ista dobro ima u tome??"Jos jednom izvinite za frku al tesko mi je zao mi je nje,al potrudit cu se da joj bude samnom kao prvi put,samo nek mi objasnite za tu usku rodnicu sta je to,Zao m ije jos jednom za frku.Volim je najvise,na svjetu puno puno vise nego sto sebe volim i sto cu sebe ikad voljeti.I meni je ona stvar ...14-16,5->kako kad,nadam se da je dosta
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:13 am

nino_kvisko je napisao/la:
E evo SVIMA SE ISPRICVAM OD SRCA,pretesko mi je bilo,a i sada je i ispricavam se zbog frke na forumu,ali vjerujte ja ju Volim,ne samo "dao bih zivot za nju"Nije to spika nego Bogami bi,Bili smo kod ginekologinje danas,stanje je ovakvo:
-Nije djevica,razdjevicio ju je,i nije bio njezan te zbog toga,ima jak sekret i morat ce piti tablete neke,do marta mjeseca i tad ide ponovo na pregled da bude sve Ok.sa sekretom,Na srecu u nesreci,moze imat djecu,a to je njen san,i ovo mi pojasnite,Rekla joj je vako"da se skine,i stavila joj u vaginu,nesto duzine oko,8-10Cm,i drzala 3 sec,ona kaze da joj nije prijalo,boljelo ju i peckalo,kasnje 10 Min.je bilo joj neugodno hodat,i rekla joj je da ima USKU RODNICU_>>sta to znaci i jel ista dobro ima u tome??"Jos jednom izvinite za frku al tesko mi je zao mi je nje,al potrudit cu se da joj bude samnom kao prvi put,samo nek mi objasnite za tu usku rodnicu sta je to,Zao m ije jos jednom za frku.Volim je najvise,na svjetu puno puno vise nego sto sebe volim i sto cu sebe ikad voljeti.I meni je ona stvar ...14-16,5->kako kad,nadam se da je dosta
nisam sigurna sto je to uska rodnica al pretpostavljam da trebas biti pazljiv kod sexa :/ nije nista zabrinjavajuce :) barem ja mislim da nije
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:23 am

Kazu uska rodnica,jest da nije rasirena,hh.To znaci da ce imati bolji seks,sto je rodnica uza to je sex bolji,naravno njezno i polako,tako da ako je njoj uska rodnica,to je odlicno za sex,Ja cu biti njezan kao i uvjek,Kad sam mogao uzbudit veliku strast puljupcima po vratu,njeznim,moci cu i ovo,i nedma je nikom,Ona mi je sve!!!!!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:34 am

tko je to rekao?
koliko je meni poznato kad je rodnica uska boli više scratch jer je uska pa dečko mora malo jače, pogotovo u početku... study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nevinost pomagajte Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nevinost pomagajte
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nevinost?
» srce, tlak, pomagajte

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: