Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nevinost pomagajte

Go down 
+12
Michael Wittmann
josip21
Blizzard
Berny_Sinara
urbanaaa
tomi
Gea
Fantom
Chakotay
biga
Cinderella
nino_kvisko
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 12:37 am

Ovako isli kod ginekologinje,kaze da nije djevica,imala je odnos,i napisala na nalazu,da pije tablete jer je taj odnos prije 3 god.i dan danas ima kako da kazem,posljedice,to je sto ima prejaki sekret,i rjesit ce tabletama,a kad joj je dole stavila,neku spravu oko 8Cm je bila ja mislim a ona kaze da ju je boljelo,i peckalo,a drzala je ginekologinja 3 sec,samo,i kasnje je boljelo 10 20 Min,dok smo hodali iruzno joj bilo,A na nalazu je napisla tablete i pise,Uska rodnica.A imala je tad odnos,neznam mozda joj bude ljepo sada, pri drugom odnosu,ja nisam grub niti cu ikad bit,Bolje se suzdrzat nego da je ikad ista zaboli. scratch scratch Hvala svima oprostite svi ako ikome smetam
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 7:43 pm

Gea je napisao/la:
tko je to rekao?
koliko je meni poznato kad je rodnica uska boli više scratch jer je uska pa dečko mora malo jače, pogotovo u početku... study
to nije definitivno ugodno -.- (iz iskustva) al dobro samo njezno i biti ce u redu
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 10:16 pm

Nino jel se ti to zajebavaš, nisam baš pratio cijelu priču, ali mi se čini kao dobra zajebancija. No, ako nije tako, predložio bi ti da toj curi dopustiš malo privatnosti i intime, a ako ona odluči i nešto podijeliti s tobom, nije baš nužno da ti to odmah napišeš ovdje na forumu koji čitaju registrirani korisnici, ali i svi ostali. Ako ju voliš kao što to kažeš, onda bi trebao poštivati njenu slobodu i privatnost, nisam siguran da bi ona željela da ti baš sve iznosiš ovdje na forumu ili bilo gdje drugdje.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimesub pro 05, 2009 11:37 pm

Chakotay je napisao/la:
Nino jel se ti to zajebavaš, nisam baš pratio cijelu priču, ali mi se čini kao dobra zajebancija. No, ako nije tako, predložio bi ti da toj curi dopustiš malo privatnosti i intime, a ako ona odluči i nešto podijeliti s tobom, nije baš nužno da ti to odmah napišeš ovdje na forumu koji čitaju registrirani korisnici, ali i svi ostali. Ako ju voliš kao što to kažeš, onda bi trebao poštivati njenu slobodu i privatnost, nisam siguran da bi ona željela da ti baš sve iznosiš ovdje na forumu ili bilo gdje drugdje.

Procitaj cijelu i nabavi kokice popc
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 12:30 am

ma i cips i sok i to coca colu :D
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 12:51 am

Bogami sve je istina(nazalost neki djelovi a neki nasrecu),a ja nisam nigdje ja mislim napisao Prezime svoje,tako da ni njeno ime nigdje nespominjem te time,dobijam korisne savjete,a niko nezna kako se ona zove,i gdje zive niti ista o njoj,te njena privatnost stoji neostecena,:-(,ma najvise mi je zao zato sto je dusha od cure,a nije opste zasluzila da joj se nesto ovako desi,a najcudnije od svega mi je,iako joj je Bogami to se desilo,i jos neke ruzne stvari,i smrtni slucaj oko 6Mjeseci prije tog desavanja,ona i dalje vjeruje u Boga nikad nije psovala,i uvjek ako ima viska para svim bi dala.I nelaze,nemogu vjerovat,ja kad sma cuo to,kad mi je rekla sta joj se desilo,doslo m ije da sve polupam u onom kaficu,I Nje mi nelazem,ona mi je postala jedino u zviopu do cega mi je stalo. :( ,i samo vas molim de nemojte se sprdat na racun svega ovog,ja nebi ovakvu sudbinu zasad ni najvecem neprijatelju pozelio,a vi se sprdate,zamislite vi da se ovo vasoj djevojci desi,a de je Volite kao ja nju. no


Zadnja promjena: nino_kvisko; ned pro 06, 2009 12:54 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 12:52 am

Pazi da se ne zaneseš :P
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 12:55 am

Nerazumijem Omega,mozes molim te malkice pojasnit?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 1:20 am

Lijepo je kada je nekomu stalo do neke osobe, ali da mu je stalo samo do te osobe... Tu valja biti oprezan. Ne vjerujem da je ona jedino do čega ti može biti stalo, da zanemariš sve ostalo zbog nje.

Uostalom, ako ti voliš nju i ona voli tebe, tada isto tako trebaš paziti na sebe, da ti je stalo i do sebe. Zašto? Zato jer kako ti njoj želiš sve najbolje, da joj je dobro, da je sretna i da ima sve, isto to onda ona želi i za tebe. Ti ćeš biti sretan dok ona bude sretna, a ona bude sretna dok si ti sretan... Zato dok je jedno od vas nesretno, kao u danom slučaju, tada se to odrazi i na drugoga. To je sve povezano u krug. Zato ne valja, ako ništa drugo, zanemarivati sebe da voljenoj osobi bude bolje jer često nije. Naravno ako je riječ o pravoj ljubavi.

Uz sve to sigurno imaš još prijatelja i ostalih osoba koje te vole, pretežno obitelj, a koje i ti voliš. S njima može biti sličan odnos, zato valja biti oprezan da ne zanemariš ono što smatraš nebitnim, a ispostavi se bitnim, pa se sve odrazi na spomenuti način na nju, i samim time na tebe. Eto, toliko od mene :)
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 1:59 am

Aha hvalla,na tim na rjecima,sve je istina,i jest prava ljubav,ona me cak Voli vise kao osobu,nego kako izgledam,izgled joj manje bitan skoro nebitan,voli najvise moje zelene oci,i to sto sma u drustvu dobar,za zezanje,a voli najvise dushu moju,jako voli zato sto sma iskren u ljubavi,i jako jako njezan u svemu,a i nisam gad prema njoj te se osjeca uz mene sigurno ovo je ona rekla vako.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 1:23 am

salu nastranu al gle samo budi dobar prema njoj i biti ce ok...i prestani mozgat samo pusti da vrijeme napravi sta treba...
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 11:48 am

Ok,eto Makar smo se malo sinoc opustili u kaficu,na pocetku smo sjedili tuzni oboje,kasnje smo se malkice opustili i bilo nam je lakse,Nadam se da si u pravu i da ce vrijeme ucinit,to da zaboravim na taj dogadaj,ili makar,da me manje interesuje,jel ili nije djevica,ako je zelim ozenit,jer je san sto se svega tice.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 4:07 pm

nino_kvisko je napisao/la:
,jel ili nije djevica,ako je zelim ozenit.


daj prestani to vise pisat i spominjat i mislit na to....koji ti je....???
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 4:41 pm

A neznam ni ja koji mi je,Ja sam mislio kao i uvjek,malo cu curu zavoljet,kratka veza,ali nije tako sad snjom sam 3 mjeseca,i kako je dobra i sve htio bih snjom uvjek ostat,i ozenio bi ju jedan dan,jos kad nako slatko prica i sve,i govori kako voli djecu,i sve.I tesko nam je bilo na pocetku veze bilo problema,to presli,kad sad iznenada,bili oboje presretni i tad sam to saznao,ko grom iz vedra neba.A pogodilo me to,sad sam i citao na netu,on je njoj sigurno u pice stavio tabletu,opila je i zato se niceg ni nesjeca,a tesko m ije Brate pomislit kakvu ce uspomenu imat. :(
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 11:45 pm

@nino_kvisko... za tu pricu sto ti je rekla necu ti nista reci posto vidim da si previse emocijalan
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 2:06 am

Bez uvrede, ali mislim da nije vrijeme da već razmišljaš o ženidbi s njome. 3 mjeseca veze je... Ništa. Često da donekle dobro upoznaš neku osobu potrebno je minimalno pola godine, a nerijetko kad i više od godinu dana. A teška kriza u vezi može doći i nakon nekoliko godina savršenih odnosa, takve stvari ne možeš predvidjeti. Mislim da sada imaš pametnijih stvari za razmišljati od sexa, djevičanstva i ženidbe, a ti kako hoćeš...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 2:33 am

Ups...ja sam mislila da se radi o tri godine veze. roll

Ne treba se u svakom slučaju zalijetati.
Opet, svatko čini onako kako hoće, sukladno svojim željama i potrebama.
Nismo svi isti. :)
Ipak, drukčije je kad si s nekim dugogodišnji prijatelj, a po meni veza nije samo logični slijed jednog prijateljstva.

Kad započneš vezu, odnos se mijenja, a ono vrijeme prije veze, provedeno u prijateljstvu ne ubraja se u samo trajanje "veze".
Mislim da treba proći izvjesno vrijeme trajanja jedne veze da uopće dobiješ dojam funkcionirate li u potpunosti kao par, što je neovisno o tome kako ste funkcionirali kao prijatelji.

Naravno, nisam rekla da ljubavna veza mora dobiti svoju potvrdu intimnim odnosima (da me se krivo ne shvati :P ).
Sve ovisi o tome što ti i partnerica želite i naravno o vašoj dobi. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:13 am

dobro sve cu vas pokusat poslusat, a sto se tice jesam li je upoznao kroz prijateljstvo i vezu,iako 3mjeseca,dosta smo i uzivali i pricali,vidjet cu kako bude dalje islo.......:-(
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:15 am

Michael Wittmann je napisao/la:
@nino_kvisko... za tu pricu sto ti je rekla necu ti nista reci posto vidim da si previse emocijalan
Ma nema veze reci ti ako hoces i sta hoces,za tu pricu,samo da ti kazem ako mislis da mi laze,to nije jer,je jedina osoba,od kako joj je Otac Umro(nazalost),nije nikad slagala kad se snjim ili Bogom zakune,a za ovo se zaklela i Bogom i s ocem,tako je i doslo do tog,ja je pitao sto mislis da nisi preljepa,kaze povrjedio me jedan,i pitao je jel te povrjedio fizicki,kaze nije reko Bogati samo se usuti,i tako smao pricali i na kraju je priznala,:-( :(
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 6:55 pm

ima slučajeva kad se ljudi dosta dobra upoznaju i za tri miseca veze...vrlo je važna kominakacija i otvorenost i iskrenost u vezi...nije važno koliko mjeseci neka veza traje, već koliko kvalitetno se ta veza održavala...ja sam 17 go živila s čovikom, da bi u ove zadnje 4 god samostalnosti i raznih spoznaja shvatila da sam živila sa potpunim neznancem...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 7:05 pm

3 mjeseca veze....nema šanse upoznat nekog istinski...koliko god bili iskreni otvoreni međusobno..ja se i nakon 5-6 godina veze znam iznenadit i saznati nešto što nisam znala, vjerujem da i nakon puno više godina se to događa... tako daaaaa nakon 3 mjeseca veze razmišljati o braku je meni suludo...al to sam samo ja.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 7:57 pm

urbanaaa je napisao/la:
3 mjeseca veze....nema šanse upoznat nekog istinski...koliko god bili iskreni otvoreni međusobno..ja se i nakon 5-6 godina veze znam iznenadit i saznati nešto što nisam znala, vjerujem da i nakon puno više godina se to događa... tako daaaaa nakon 3 mjeseca veze razmišljati o braku je meni suludo...al to sam samo ja.


takvo mišljenje je zdravo mišljenje..nisam ja pisala o braku nakon tri miseca..ja sam pisala općenito o upoznavanju u nekom vremenskom razdoblju..ali...ne zamjerimo mladom nam prijatelju..ima 17..zaljubljen je..još će se on , ovako, na riječima ženit bar 20 puta...hahahha..živija
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 11:17 pm

definitivno mora biti malih tajnica :D al ne nekih nazao nego malih kao:spominjanje najdrazeg jela itd...ja ovom svom jos pola toga nisam rekla :D oops
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 11:36 pm

E da vas pitma nesto sma novo bar meni novo cuo.Jel istina kad muskarac spava s curom koja je nevina da i njega boli,ona stvar...Neznam zasto,al valjda kako je pribije da i njega boli jel to istina???
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitimesri sij 27, 2010 3:00 pm

legenda007 je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
3 mjeseca veze....nema šanse upoznat nekog istinski...koliko god bili iskreni otvoreni međusobno..ja se i nakon 5-6 godina veze znam iznenadit i saznati nešto što nisam znala, vjerujem da i nakon puno više godina se to događa... tako daaaaa nakon 3 mjeseca veze razmišljati o braku je meni suludo...al to sam samo ja.


takvo mišljenje je zdravo mišljenje..nisam ja pisala o braku nakon tri miseca..ja sam pisala općenito o upoznavanju u nekom vremenskom razdoblju..
Kužim :)

Citat :
ali...ne zamjerimo mladom nam prijatelju..ima 17..zaljubljen je..još će se on , ovako, na riječima ženit bar 20 puta...hahahha..živija
zubi zivili
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nevinost pomagajte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nevinost pomagajte   Nevinost pomagajte - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nevinost pomagajte
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nevinost?
» srce, tlak, pomagajte

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: