Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitimesub pro 05, 2009 9:23 pm

'Eksplozija se dogodila u 23.15 sati po mjesnom vremenu (21.15 po srednjoeuropskom)', objavila je agencija RIA Novosti, prenoseći priopćenje ministarstva za izvanredna stanja. 'Eksplozija se dogodila u baru u Permu, pri čemu je poginulo 109 ljudi, a 130, od čega je 25 teško ozlijeđenih', objavila je policija, a prenio je Interfax.

Prema podacima ministarstva za izvanredna stanja, u trenutku izbijanja požara u noćnom klubu je bilo više od 200 ljudi koji su slavili osmu godišnjicu rada kluba. Požar je izazvala pirotehnika koja je zapalila plastični krov u baru. Ubrzo je došlo do stampeda, zbog čega je bila onemogućena evakuacija kroz uske izlaze.

'Pogledala sam gore nakon vatrometa i vidjela iskrice po drvenom stropu. Pomislila sam što se to događa, a ljudi su odjednom počeli vikati požar, požar. Odjednom je vatra zahvatila cijeli stop, sve se dogodilo u nekoliko sekundi. Jedva smo došli do vrata. Bila su samo jedna, a toliko je ljudi željelo izaći, svi su se gurali sa svih strana', rekla je Svetlana, posjetiteljica kluba. 'Kako su uopće mogli vatromet organizirati u zatvorenom prostoru?', pita se posjetiteljica Ekaterina.

VIDEO

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: Re: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitimesub pro 05, 2009 10:06 pm

nemam komentara.užas.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: Re: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitimesub pro 05, 2009 11:34 pm

koji mozak pali vatromet u zatvorenom prostoru??? pa kad kupiš prskalice na njima ima upozorenje da nije za upotrebu u zatvorenom...
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: Re: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitimesub pro 05, 2009 11:51 pm

biga je napisao/la:
koji mozak pali vatromet u zatvorenom prostoru??? pa kad kupiš prskalice na njima ima upozorenje da nije za upotrebu u zatvorenom...

Ja sam jednom riskirao s prskalicama.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: Re: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitimened pro 06, 2009 12:23 am

heheh i ja sam kad sam bio mal pa sam progorio tepih (sag) i stari me izmlatio tako da sam od tad prskalice palio samo na balkonu... al sam kao foru majki znao često stavit petardu u potpalu u peć.... lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Empty
PostajNaslov: Re: VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud   VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VIDEO: Organizirali vatromet u zatvorenom; poginulo 109 ljud
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Video art
» NLO video zapisi
» Video vanzemaljca ?......Vi procijenite
» upit za video na forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: