Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skoro pa neunistiva zastita.

Go down 
+3
Skulptura
urbanaaa
dr.chaos0
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 39
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Skoro pa neunistiva zastita. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skoro pa neunistiva zastita.   Skoro pa neunistiva zastita. - Page 2 Icon_minitimepon kol 23, 2010 4:20 pm

darkside je napisao/la:
@skulptura ocito da nisi upoznat sa linuxom do kraja
windowsi su poznati po tome o zajebanciji sa driverima kad hoces instalirati nesto extra
u linuxu sve sto ugradjujes odmah radi. dalje, za linux nije potreban antivirus samo iz razloga sto ga je nemoguce srusiti, a ne da je nezanimljiv. ja osobno imam antivirus na linuxu samo zbog tog da provjerim programe za windowse dali su zarazeni jer radim sa racunalima.
sto se tice ustanova koje prelaze sa windowsa na linux ne prelaze samo zbog toga sto je besplatan nego bas zbog sigurnosti.
i inace ako nisi znao svi serveri rade na linux sistemu.
jos to da na linuxu imas tisuce programa boljih i besplatnih od onih koji rade iskljucivo u windows-ima
i racunala rade brze, brzi je net jer netreba firewall i antivirus koji najvise koce racunala.
mogao bih nabrajati u nedogled primjere ... uglavnom nemozes raci da je linux drugorazredan

linux ubuntu 10.04 - sedmica nema sta traziti tu

za sve koje hoce ugledati svjetlo, predjite na linux
pozdrav svima
P.S. inace sam bio dugogodisnji ogorijeli zagovornik windowsa i onda sam dozivio prosvijetljenje
Upoznat sam sa Linuxom od početka do kraja. Naglasit ću da nemam ništa protiv njega
ali mi ne treba. 90% softvera koji koristim Wine ne može emulirati kako spada.
Da ne pričam o ljudim koji su gameri i vole se igrati. Linux sa svojim Open GL
sistemom ne može ponuditi ni 5% od onoga što nudi DirectX 11.
Što se tiče uredskih alata, OpenOffice nije loš, ali nije toliko dobar kao Microsoft Office.

Da li stvarno vjeruješ da je nemoguće napraviti virus za Linux OS? Razmisli još jednom.
Također, razmisli još jednom o tome da li su svi serveri na Linuxu. Ja ti garantiram da nisu.

Linux, baš kao i Windows i OS X ima firewall. Bez njega ne ide. Ne vjerujem da itko sa Sedmicom
na relativno novom računalu ima problema sa driverima. Meni se sve automatski instaliralo,
uključujući hardwer koji je bio prikopčan, među kojima je 4 godine star Cannon iP1500.

Zadnji Linux koji sam isprobao je bio Ubuntu 9.x, sa kojim nisam mogao bez komplikacija instalirati
driver za NVidia GeForce 8600GS grafiku, kao niti za Cannon.

Za kraj, Linux i Windows nisu za usporedbu. To je kao Coca Cola i Pepsi.
Netko voli jedno, netko drugo.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 31
Registration date : 26.11.2009

Skoro pa neunistiva zastita. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skoro pa neunistiva zastita.   Skoro pa neunistiva zastita. - Page 2 Icon_minitimepon kol 23, 2010 5:01 pm

Slazem se ali vidis postoji nekih cca 1000 virusa za linux ali to su bili svi u nekoj beta test fazi.
A drugo hackerima su linuxi zanimljivi jer vecina banki radi na njima tako da se mozemo ovako prepirati.
U nedogled.
Kako je Skluptura reko neko voli coca colu neko pepsi a neko koktu.
[Vrh] Go down
 
Skoro pa neunistiva zastita.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zastita autorskih prava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija-
Forum(o)Bir: