Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?

Go down 
+13
Aurora Borealis
Blizzard
bros
Pux
Berny_Sinara
Flamezar
ThE_IMMORTAL
Gea
Legionar
schmizzl
Alpha
Skulptura
skin
17 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:43 am

Ukratko; nedavno sam negdje čuo da se tom tehnikom trajno proširuje svijest,jer više dijelova mozga rade istovremeno,zahvaljujući povećanom dotoku krvi u to područje i da poslije čovjek ima povećanje mentalne energije i budnosti i da je osjećaj vanjskih podražaja izoštren itd..
Jeste li čuli za ovo već prije,vaše mišljenje?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 3:46 pm

O kojoj se tehnici uopce radi? Imas kakav link mozda ili nesto.
Ovako ovo "busenje lubanje" meni nista ne govori.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 4:21 pm

Jel to ono kad se kao busi lubanja na mjestu treceg oka?

Btw, kada imamo glavu i busilicu u istoj recenici onda zbilja postoji velika sansa da se osobi prosiri svijest jer navodno kad umremo dobijemo puno siru sliku svega :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 7:20 pm

ovo zvuči jezivo...
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:51 pm

neam nikakav link...i ne,ne pise mjesto(pogledaj podcrtano)
ugl. tip to ovako opisuje,malo cu skratiti;
"gušenjem samog sebe usporio sam krvotok u glavi pa smo mogli vidjeti vene koje smo označili markerom kako bi bile primjetne,odnosno lakše za izbjegavanje.
Skalpelom su mi napravili polukruzni zarez,kojeg su zalijepili dok su mi busili lubanju.Nakon toga busilica je pocela raditi punom brzinom.
Nakon busenja ugledali smo membranu koja stiti sredisnji zivcani sustav,I dok mi je prijatelj govorio sto vidi osjetio sam impuls energije kako mi prolazi vratom... itd
hm.. o.O
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 9:10 pm

skin je napisao/la:
neam nikakav link...i ne,ne pise mjesto(pogledaj podcrtano)
ugl. tip to ovako opisuje,malo cu skratiti;
"gušenjem samog sebe usporio sam krvotok u glavi pa smo mogli vidjeti vene koje smo označili markerom kako bi bile primjetne,odnosno lakše za izbjegavanje.
Skalpelom su mi napravili polukruzni zarez,kojeg su zalijepili dok su mi busili lubanju.Nakon toga busilica je pocela raditi punom brzinom.
Nakon busenja ugledali smo membranu koja stiti sredisnji zivcani sustav,I dok mi je prijatelj govorio sto vidi osjetio sam impuls energije kako mi prolazi vratom... itd
hm.. o.O
sam nek uživa u tom impulsu energije :P Priroda je tu membranu postavila na mjesto gdje ona jest s razlogom. Ako će uvidjet potrebu za micanjem ili preoblikovanjem iste, to će kroz dugi niz preoblikovanja i prilagodbi dotjerat do savršenstva.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimesri pro 09, 2009 1:28 am

pokušavam pronači točno mjesto gdje bi se to "bušilo" misli izgleda da ću morati sačekati da se netko od mojih doma probudi pa ga izgnjaviti

inače to mi zvuči pomalo fanatično, bušenje lubanje radi veće energije... to je igranje s prirodom... ako ti nisi psihički i mentalno predodređen da se nosiš s takvim napretkom...
a možeš preživjeti bez djela lubanje, čak i bez dijela mozga, ako se nekom slućajno "odmakne" zubo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimesri pro 09, 2009 3:27 am

ja sam cuo da postoji vrsta meditacije kod budista (nisam siguran, uglavnom je neka azijska religija) gdje se "busi" lubanja, ali ne busilicom XD nego kapima vode. znaci voda im stalno kapa u monotonom intervalu na celo dok meditiraju, a to moze potrajati vise sati pa i dana. stalnim ponavljanjem ove vrste meditacije pojavi se udubljenje na lubanji (celu), i dolazi do prosirenja svijesti.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimesri pro 09, 2009 8:56 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ja sam cuo da postoji vrsta meditacije kod budista (nisam siguran, uglavnom je neka azijska religija) gdje se "busi" lubanja, ali ne busilicom XD nego kapima vode. znaci voda im stalno kapa u monotonom intervalu na celo dok meditiraju, a to moze potrajati vise sati pa i dana. stalnim ponavljanjem ove vrste meditacije pojavi se udubljenje na lubanji (celu), i dolazi do prosirenja svijesti.
cerek
Ovo je dokaz iskrivljenja činjenica stila ''pokvareni telefon''.
Njemački nacisti su mučili ljude tako da bi ih stavili u potpuno praznu prostoriju, vezali da se nisu mogli micat te im polagano puštali kapljice vode na glavu. Nakon nekog vremena počelo bi ih tako boljeti jer im je voda stalno padala na isto mjesto na glavi da su izašli izvan sebe (al' nisu imali AP zubi). Nakon određenog vremena (par dana, tjedan) bi umrli od hladnoće, dehidriranosti, izgladnjelosti i izdubljenja lubanje conf1
Oni rijetki koje su htjeli samo mučiti, ali da prežive jer su im bili potrebni za izvlačenje informacija, su stavljani i vezani u praznu prostoriju s vodom koja je cijelo vrijeme kapala negdje na pod. Ljudi su poludili od toga!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:32 am

@Legi.. istina živa..

moraš biti lud u jednu ruku, da pristaneš na bušenje lubanje zbog proširenja svijesti!!!

kako ćeš s time proširiti svijest?
šta ti je tu ti je! možeš puno čitati, razgovarati, iskušavati.. i na taj način proširivati svijest o sebi i drugima..
a borac, kakva bušilica??? mogao je hilticu uzet pa da vidimo dokle bi došao... :) :) :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimečet pro 10, 2009 12:49 am

E da vas pitam nesto.
Jel ikom kad stavi prst ispred 3 oka ili nesto tako, osjeti neko skakljanje ili pospanost. Neku relaxaciju?
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimečet pro 10, 2009 1:07 am

daaaa... :)
ne osjećam pospanost.. neko neku vrstu škakljanja, koja i nije toliko ugodna, ali me nešto tjera da to radim još.. tako od malena!

ali pusti sve kako je! ne mantraj, ne otvaraj ga...
ljudi obično ne budu spremni na takve stvari.. a to se skupo plaća..
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimečet pro 10, 2009 9:16 pm

Meni je bas to lipo :). A to cu prvo balansirat chakre uvodit se u to, te tek nakon nekoliko godina cu otvorit sve. Bar se nadam :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 12:39 am

ne otvaraj ajnu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 1:03 am

Mene to isto često škaklja, al niste li pomislili da je to od mrštenja? zubi
Ja sam siguran da je u mom slučaju od mrštenja. Možda je i u vašem.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 1:11 am

Flamezar je napisao/la:
E da vas pitam nesto.
Jel ikom kad stavi prst ispred 3 oka ili nesto tako, osjeti neko skakljanje ili pospanost. Neku relaxaciju?
Nije zbog mrstenja niti zbog treceg oka.
Nasa dva oka, jedina koja imamo :P nesvjesno pokusavaju fokusirati na prst ili sto vec stavite izmedu ociju. Zbog toga taj osjecaj koji pomalo kao boli. To su ocni misici.
Ja ovo ne tvrdim 100% jer sam to negdje procitao dosta davno. malo cu potrazit pa mozda i nadem taj tekst, bilo je dosta teorija o tom trecem oku od kojih je vecina bila demantirana...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 2:18 am

Ja znam da je meni zbog mrštenja... ljeti najviše

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 2:42 am

Kako mislis zbog mrstenja?
To je kod svih tako, i se cesto mrstim ali mislim da to nije sa time povezano...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepet pro 11, 2009 4:11 pm

Meni su oci zatvorene. Nije zbog mrstenja, jer se ne mrstim. Mogu i bez prsta. Samo kad se skoncentriram...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimesub pro 12, 2009 2:02 pm

da da..oči zatvorene opuštene... može me "škakljato" moj prst, tuđi - a da ni ne znam kad ga je stavio blizu ajne, ili samo od sebe, uz nešto malo želje i koncentracije..

a znam curu koju su te stvari zanimale.. i kad je vidjela smrt svojih roditelja odlučila je više nikad ama baš nikad to ne činiti.. on onda joj se svako malo stvaraju ranice i krvari iz područja ajne.. katastrofa.. :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimesub pro 12, 2009 7:49 pm

misliš krvari joj iz područja trećeg oka? Stigma?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimened pro 13, 2009 1:25 pm

da.... ali u stigme ne vjerujem
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimened pro 13, 2009 5:20 pm

Gea je napisao/la:
misliš krvari joj iz područja trećeg oka? Stigma?
schmizzl je napisao/la:
da.... ali u stigme ne vjerujem
rofl2 lolcina lolcina rofl2

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepon pro 14, 2009 12:55 am

da - krvari joj iz područja trećeg oka..
stigma - isus krist, zar ne? sustavno odbacujem sve crkvine dogmice.. :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitimepon pro 14, 2009 1:23 am

pa ja ih ne poistovječujem s Kristom conf1

inače i ja sam ih imala ... na stopalima... crvene mrlje na kojima su jasno očitavane žile i na dodir je žarilo, ali ovako ih nisam osjećala... kasnije su mi se počele pojavljivati i na rukama... ali kad sam došla na kopno ( ovo mi je sve iskočilo na moru) prestale su i u potpunosti se povukle misli

a baka mi ima na čeli - na području trećeg oka - i to je kadkad užasno žari study

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Empty
PostajNaslov: Re: Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?   Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bušenje lubanje - otvaranje trećeg oka?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» otvaranje kafica
» Kristalne lubanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: