Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjek sjena

Go down 
+18
Novus ordo seclorum
waldox
2pac
biga
kika13
nesholo1986
mEN_iN_WHite
Dantalion
Korplikan
Fear
OLugo
VrAle
Berny_Sinara
tomi
Chakotay
Cinderella
dr.chaos0
Skulptura
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:04 am

Znaš da te baš žalim, upravo sam dobila viziju o tebi...srce mi se ispunilo tugom...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:07 am

??? žališ zašto? sorry ako si nešto ljuta tvoj problem ja samo komentiram teme ,kakvu viziju? vizija je vidjeti ljude sjene cry
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:29 am

waldox je napisao/la:
??? žališ zašto? sorry ako si nešto ljuta tvoj problem  ja samo komentiram teme ,kakvu viziju?  vizija je vidjeti ljude sjene cry
Vizija je nešto sasvim drugo...osjetila sam tvoju dušu...na trenutak...bolno je bilo...i odmaknula sam viziju od mene...više je nemam...jer je ne želim...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:31 am

????? kako si mogla osjetiti moju dušu??ajde reci mi jesi li ti vještica? bilo?nisam ni to shvatio niti želim,, people are strange really kakvu moju viziju ? vidovnjakinja si? šta ne želiš? svašta scratch
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:40 am

Možda sam po tvojim shvaćanjima vještica, ali zaista ti savjetujem da se sa 32 god naučiš pisati, ukoliko imaš i dalje namjeru pisati po forumima.
Osjetila sam tvoju dušu...ako sa svoje 32 god. ne znaš da ljudi imaju svakakve duhovne sposobnosti, a sudionik si ovakvog foruma, opet ponavljam da ne znam što tražiš ovdje.
Osjetila sam veliku bol u tvojoj duši i nisam htjela dalje istraživati, zato sam odbacila "vezu".
Imaš puno toga na čemu trebaš raditi...
Laku noć...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:42 am

hahahaha naučim pisati svašta.nemam ništa protiv tebe ili ikoga ovdje ako ti se ne sviđa moje pisanje ili komentari ok.ne treba se svađati zbog toga. bolu mojoj duši eto vidi se da si pogriješila ... magija ti je zakazala,nemoj me osuđivati ako me ne poznaš... :x
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:45 am

kakvu:no: vezu?
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:47 am

Ne svađam se i sasvim mi je svejedno za tebe. Sve što sam ti napisala je za tvoje dobro, nisam pogriješila u vezi tvoje duše, možeš glumiti koliko hoćeš, mene ne možeš prevariti...i ne osuđujem te, htjela sam ti dati par korisnih savjeta, ali očigledno nisi spreman...
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:49 am

waldox je napisao/la:
kakvu:no:  vezu?
vezu sa drugim bićima, entitetima, bogom, anđelima, kako god ti drago...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:51 am

ne vjerujem u te gluposti, zao mi je ....
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimened tra 12, 2015 1:52 am

izlaziš iz teme ,ja ne znam što je tebi, nebitna si totalno ..ali mislim stvarno...svašta ima na ovom svijetu face
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 12:47 am

waldox je napisao/la:
ne vjerujem u te gluposti, zao mi je ....
Opet, ponavljam...što radiš na ovakvom forumu ako ne vjeruješ u ništa? Imaš bolesnu potrebu ismijavati one koje vjeruju ili? Zašto se ne registriraš na neki ateistički forum i ismijavaš druge uz sveopće odobravanje tvojih istomišljenika? Nije mi jasno...pojasni mi...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 12:57 am

opet ti sve sam rekao što sam mislio,,evo opet tema ja... 1.ja samo komentiram 2. šta ćeš ti meni govoriti na koji forum da idem 3. jednostavno ne odgovaraj i točka..ti si u ratu s sobom cry
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 1:45 am

waldox je napisao/la:
opet ti sve sam rekao što sam mislio,,evo opet tema ja... 1.ja samo komentiram 2. šta ćeš ti meni govoriti na koji forum da idem 3. jednostavno ne odgovaraj i točka..ti si u ratu s sobom cry
Ova tema je: Čovjek sjena!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 8:18 pm

Sticajem okolnosti sam juce ovde na jednoj drugoj temi pisao o jednoj mojoj situaciji koju nisam shvatio ozbiljno,do juce a ta situacija odgovara bas ovoj temi.Moracu da se ponavljam, situacija ide ovako,prosle godine u ovo doba gledao sam onu sokantnu emisiju Ancient Aliens,u kojoj su govorili o Grejsima i njihovim zeznutim otmicama.Emisija se zavrsila i legao sam da spavam i sanjao sam jedan veoma bizzaran i cudan san.Sanjao sam kako spavam u svom krevetu i odjedanput se pored mene manifestovao jedan obris,odraz,senka nekog tela, totalnog crnog oblika,imao je konstukcije kao covek,ali izgled nije mogao da mu se definise,zatim je to crno telo-senka pogledalo u mene kako spavam,ja sam se onda u snu kao probudio i pogledao direktno u njega,posle nekoliko sekundi sam se momentalno probudio i pogledao u istu tu stranu gde se manifestovalo to crno telo-senka,ali nicega nije bilo,usro sam se.Pa sam posle pomislio da je to samo moj mozak manifestovao podsvesno pod uticajem te emisije,odnosno da sam istripovao-umislio,odnosno da je to samo plod moje maste.Stvarno bizzarna situacija,do juce sam tako mislio,sada ne znam sta da mislim.Iskreno ne verujem u ta astralna-ezoterijska-nematerijalna bica i Poltergejstove,ali nikada se ne zna,sta nosi dan a sta noc,sada vas pitam sta vi mislite?Da i pre par meseci,dok sam citao nesto na netu o Vanzemaljcima,ucinilo mi se krajickom oka,na kraju ove moje sobe gde sada pisem,da je neka crna senka u roku od nekoliko sekundi proletela i nestala.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 8:32 pm

to je sjena vidio si vlastitu sjenu ne boj se :P
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 9:05 pm

waldox je napisao/la:
to je  sjena vidio si vlastitu sjenu ne boj se :P
Ako mislis na senku koja je proletela na kraju moje sebe pre par meseci moguce,odnosno verovatno a i tada u sobi je bilo priguseno svetlo,odnosno nije bilo totalno osvetljenje. A sto se tice sna,sta mislis o tome,mislio sam do juce da sam se bio samo istripovao,dok mi Novus-pusac nije naznacio neke stvari,pa sam ga posle na toj drugoj temi upitao sta on misli i jos mi nije odgovorio?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 9:13 pm

Odgovorio sam ti na onoj temi "black knight", ali kopirati ću post ovdje jer je prikladnija tema.

Mislim da si imao paralizu sna. Ja iskustva za vrijeme paralize sna smatram potpuno legitimnim, ali ima istraživača koji odbacuju to kao "halucinacije". Mislim da si vidio to što si vidio. Pročitaj moje prijašnje postove u kojima opisujem sličan slučaj koji mi se dogodio.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 9:20 pm

Upravo sam sada video Novus-Pusacu da si mi odgovorio,poslao sam ti poruku,ako hoces mozes mi ovde na ovoj temi odgovoriti,nije spam. ;) .
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:28 pm

Cesto sam imao takve dogadaje, halucinacije sam opisao na nekim temama o snovima.

Kad smo u mracnoj prostoriji, mozak izlucuje hormone adenozin i melatonin, koji su odgovoran za osjecaj pospanosti.
Valjda smo evolucijski tako razvijeni. I u toj "drogiranoj" fazi prije ili neposredno nakon sna, su ceste halucinacije i iskrivljena realnost.
Dogadaju se za vrijeme sna, ali i kasnije nakon sto se probudimo, jer zbog promjene protoka krvi, hormona i secera, kroz mozak ali i ostale dijelove tijela, ostajemo jos neko vrijeme u to fazi, usred koje dolazi to tzv. Hypnagogije, halucinacija prije sna, ili Hypnopompnih halucinacija (halucinacija nakon budenja).
Na jednoj stranici opisano:
"But what if waking up from sleep was the nightmare? Hypnopompic hallucinations are unusual sensory phenomena experienced just before or during awakening. Their better known mirror image, hypnagogic hallucinations, are vivid and frightening episodes of seeing or hearing or feeling phantom sensations while falling asleep (or in early stage 1 sleep). Both are frequently associated with sleep paralysis, the terrifying condition of being half awake but unable to move. This is because the complete muscle atonia typically experienced during REM sleep has oozed into lighter stages of non-REM sleep."

Tako sam ja znao ubrzo nakon sto se probudim osjetiti kako mi preko ruke ili noge pretrci, nekakva zivotinja, mis ili nesto sl. bube koje su ogromne kao stakor. Strasno. Ali u tom trenu izgleda toliko stvarno, cak i osjetis fizicki kontakt, tako bi u strahu svjesno ustao iz kreveta i stajao pored njega nekih desetak minuta, i tek nakon toliko shvatim da je to halucinacija. Ali u trenu kad se to dogodi, izgleda stvarno. Na slican nacin mozak reagira na halucinogene droge. Velika je razlika izmedu paralize sna i ovih stanja, jer je u paralizi sna mozak aktivan, dok tonus misica nije.
Sto se tice shadow ljudi, kad sam poceo pretrazivati o tom fenomenu, kada ljudi u perifernom vidnom polju vide nekakve siluete, ili ljudske oblike, u pocetku mi je ta teorija o ljudima sjenama i astralnim bicima bila zanimljiva, ali kasnije sam pokusao naci logicnije objasnjenje.
U ocima postoje 2 receptorke stanice za vid, stapici i cunjici, jedni sluze za dobro videnje u mraku, dok s drugima raspoznajemo boje. Stapici su smjesteni u sredini mreznice, dok su cunjici na perifernom dijelu. I pri slabijem osvjetljenju, jedni su vise aktivni, ali ako smo duze vrijeme izlozeni istom osvjetljenju dode do osjetne adaptacije. Nakon toga svaka promjena u vidnom podrazaju stvara opticke iluzije, ili po mom misljenju ovo sto ljudi zovu Shadow people. I ja sam "ih" cesto vidio, ali kad se okrenem u tom smjeru, nestanu. Pa prema tome mislim da je to samo vidna iluzija. Citao sam i neke   izjave kako ljudi mogu razgovarati s njima confused,  o tome nista ne znam.


Zadnja promjena: Jedi Mind Tricks; sri lip 24, 2015 10:43 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:43 pm

Jedi Mind ali ja sam to sanjao,cak i gestikulacija-govor tela u snu je bila istovetna kao onoj u javi samo par sekundi ranije.A sto se tice prividjanja  crnih senki u mraku,ili prigusenom svetlu, mnogo puta mi se to desavalo u zivotu,zadnji put pre par meseci,to sam vec spomenuo ovde na forumu danas.Znam da su to prividjanja-halucinacije od hemijskih reakcija naseg mozga koja se manifestuje preko naseg cula vida,verovatno uz dodatnu izvitoperenu percepciju ociju i itd.To je sve razumljivo,cak sam i taj san,koji je najbizzarniji slucaj ubedljivo koji se dogodio u mom zivotu,mislio da je neka halucinacija do juce,ali Novus mi je naznacio,da je pak mozda to nesto mnogo vise od toga.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:49 pm

Vidim da se spominje neki video, jel mozes postati link ovdje da vidim?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:53 pm

Cega Jedi Mind,o tim susretima sa Covekom-senkom,nisam upucen u ovu materiju,jbg.,ne znam gde se mogu naci na netu video-klipovi-linkovi o bliskim susretima sa Covekom-senkom.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:55 pm

Ma nista, slucajno sam pomijesao dvije teme. kava
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitimesri lip 24, 2015 10:56 pm

Opusteno Jedi Mind. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjek sjena - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjek sjena   Čovjek sjena - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjek sjena
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: