Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Idealna visina za djevojku(raspon krila)

Go down 
+9
floridana
Michael Wittmann
urbanaaa
josip21
Blizzard
biga
Athena
Cinderella
Fantom
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:07 pm

Ove niske cure pokupile sve sto je valjalo od 190+, pa kad si (sa stiklom) 185 samo mozes potencirati kompleksne velicine...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 295661
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:21 pm

Zbilja, nađoh podatak da je prosječan Hrvat visok 176 cm. Meni se to čini malo prenisko, jer kako gledam kolege sa faksa i iz srednje škole, skoro svi smo 180+, samo nekolicina nije confused
I u našem selu dok idem na nogomet, pa većina nas tamo je 180+, a jedino su oni mlađi nešto niži, koji ionako još rastu. Možda se radi o slučajnosti da su se okupili svi iznadprosječno visoki, ili su novije generacije prosječno više od starijih misli

Ili sam pogriješio u procjenjivanju, makar pa sjećam se da se sa svim tim ljudima gledam ''oči u oči'', otprilike.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:28 pm

Yep. :D

Vi nove generacije od 90-e nadalje ste viši cerek , iako ni mi nismo bili niski. :P

Ako se baš kompariraju bake i djedovi, te su generacije bile znatno niže od današnjih. Tome je kumovalo dosta faktora od prehrane nadalje.
Zato više i nema strukića od 60 cm. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:34 pm

Cuj prosjek 175...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Kopfschuettel (oca vam je*em,mi coce ljudi sa Cetinja smo toliko visoki sa deset godina,
Njegosa mi i cojstva,junastva i Svetoga mi Petra Cetinjskog)Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 257951

Ja takve zovem isto kao i patuljke,raja do jaja...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:40 pm

Athena je napisao/la:
Yep. :D

Vi nove generacije od 90-e nadalje ste viši cerek , iako ni mi nismo bili niski. :P

Ako se baš kompariraju bake i djedovi, te su generacije bile znatno niže od današnjih. Tome je kumovalo dosta faktora od prehrane nadalje.
Zato više i nema strukića od 60 cm. kava

Vidi ju, odmah se ograđuje od mlađih generacija cerek
Ne znam na koga misliš pod ovim 'Vi', ali ja tu ne spadam, nisam 90-a nadalje generacija :P

Strukić od 60cm? Nema toga više, jer su ljudi viši. A i treba žena imati neku kilažu, pa nećemo valjda biti manekeni zubo
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:48 pm

A što se sad ograđuješ od svoje generacije? 8)
Neka ti bude na ponos. :D

Nego što je to nego generacije 90-e godine? suspect
Samo si formalno kraj 89'-e, a par dana ne igra nikakvu ulogu. zubi

Da ne idemo off, vratimo se mi visinama nebeskim. whee

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:57 pm

Aj, neka ti bude, pripadam 90.+ generacijama zubi

Neki dan sam vidio neku djevojku visine oko 185cm, izgledala je fenomenalno, a i bila je cijela u nekom sexy štihu cerek
Nego, nisu li muškarcima više privlačne one visoke djevojke? Koliko sam čuo i vidio, za nekom jako zgodnom curom navedene visine se muškarci često okreću, a žene još i više. To ne moraš pratiti da bi vidio, preočito je. Onda, što ostali misle o tome? 8)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepon pro 14, 2009 11:59 pm

A ako je ta visoka i vitka djevojka jos u crvenoj haljini...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 739355
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:15 am

Fantom je napisao/la:
A ako je ta visoka i vitka djevojka jos u crvenoj haljini...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 739355

Nemoj sad off topičarit, to je za drugu temu miga
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:45 am

Nefertiti je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
A ako je ta visoka i vitka djevojka jos u crvenoj haljini...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 739355

Nemoj sad off topičarit, to je za drugu temu miga

Ma kakvo off picarenje bona Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 257951 ..ovo sam zavukao gdje god pase...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 982158
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 12:51 am

Omega je napisao/la:
Aj, neka ti bude, pripadam 90.+ generacijama zubi

Neki dan sam vidio neku djevojku visine oko 185cm, izgledala je fenomenalno, a i bila je cijela u nekom sexy štihu cerek
Nego, nisu li muškarcima više privlačne one visoke djevojke? Koliko sam čuo i vidio, za nekom jako zgodnom curom navedene visine se muškarci često okreću, a žene još i više. To ne moraš pratiti da bi vidio, preočito je. Onda, što ostali misle o tome? 8)
živa istina kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 1:12 am

Da,zene to najbolje znaju....Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 888361

Samo im/vam fale jos muda da se mozemo poistovjetiti...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 2:09 am

floridana je napisao/la:

živa istina kava

Jel to kažeš zato jer je istina, ili zato jer si nekim slučajem visoka 185? :P
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 10:07 am

Omega je napisao/la:
floridana je napisao/la:

živa istina kava

Jel to kažeš zato jer je istina, ili zato jer si nekim slučajem visoka 185? :P
i jedno i drugo kava
iskustvo progovara
najkomičnije mi je bilo kad je tip, zato šta je blenija previše, ima sudar.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 10:12 am

Fantom je napisao/la:
Da,zene to najbolje znaju....Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 888361

Samo im/vam fale jos muda da se mozemo poistovjetiti...Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Kopfschuettel
kad poželimo imati muda mi ih imamo :P
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 3:08 pm

Athena je napisao/la:
Fora. zubi

Zašto niže?
Vjerojatno zato jer su u prosjeku žene niže od muškaraca, iako mislim da kod biranja partnerice obično muškarac ne gleda da ona mora biti niža od njega.
Ipak u prosjeku to ispada tako. :P

S druge strane, primijetila sam da dosta nižih muškaraca gleda više cure, iako imaju na biranje one niže.
Obrnuto, nadprosječno visoki često biraju one cc. 160 cm.
Ja se opet pitam zašto je tome tako? confused
Neobično. zubi

Ima istine u tome... :D

Naj frendica je visoka skoro 180cm i uvijek ima neke dečke koji su tu negdje s njom koji bi možda više meni po visini odgovarali, kad stavi pete onaizgleda više od njih...a ja imala/imam one koji bi njoj pasali, dakle preko 185cm...sve naopako hahaha
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 8:31 pm

najvise bih voleo kada bih nasao devojku moje velicine (bez stikli). Ne bi mi smetalo da je visa od mene ni najmanje, ali vecini devojaka smeta kada je muskarac nizi od njih.

P.S. ovo ne znaci da sam nizak (183-4cm)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 11:47 pm

floridana je napisao/la:

i jedno i drugo kava
iskustvo progovara
najkomičnije mi je bilo kad je tip, zato šta je blenija previše, ima sudar.

I, jeste li išli na sudar na večeru? kava
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 11:49 pm

260cm...
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 11:55 pm

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 5889841,65->>Da moze obuc stikle kad je samnom ,heheh.A i simpaticnije su mi kad su malo nize,umiljatije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimesri pro 16, 2009 3:00 am

Ma zaokružimo na 2 metra da se ne mučimo sa decimalama :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 12:28 am

idealna visina..pa ja sam visoka 171 cm..meni je jako bitno da mi je partner veći...najmanje triba da je visok 180 cm...inače imam mišljenje da mi je jako ružno -meni osobno- vidit da je žena veća od partnera..iako neki tvrde da je to slatko,,ma di je tu slatkoća..grrrrrrr....to mi je nekako bez veze...muškarac mora biti veći...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimečet pro 24, 2009 1:14 am

Omega je napisao/la:
Ma zaokružimo na 2 metra da se ne mučimo sa decimalama :D
ili na metar cerek
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimepet pro 25, 2009 10:37 am

nikad mi izgled nije bio važan..ali..mora bit bar 10 veći od mene..samo to.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitimesub pro 26, 2009 4:14 pm

@ Floricat

Može. Usput odmah ti želim good luck with that cerek
[Vrh] Go down
Sponsored content





Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idealna visina za djevojku(raspon krila)   Idealna visina za djevojku(raspon krila) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Idealna visina za djevojku(raspon krila)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Krila Andjela
» Toliko ju volim da vise nezelim imati djevojku nakon nje...
» Da li je uopste moguca Platonova idealna drzava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: