Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?

Go down 
+14
Hyara
PurpLady
MACICA
Zona
Sang Real
konoko1
Casper
sign
Remke
Aurora Borealis
Berny_Sinara
didica14
Legionar
Dragony
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimesub lis 30, 2010 3:57 pm

Nemoj zvati svećenika :P
Jesi li pokušala saznati koje je njihovo ime ili razabrati neke riječi koje ponavljaju? Stupiti kontakt u s njima ili ih se bojiš? Kako zvuče?
[Vrh] Go down
Hyara
Prašina
Hyara


Female
Aquarius Pig
Broj postova : 3
Age : 29
Registration date : 30.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimened lis 31, 2010 11:58 pm

ma ne bojim ih se...samo ih nista ne razumijem ali zato me zanima postoji li neki nacin da stupim u kontakt s njima confused
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 12:08 am

Predstavi im se. Na glas ili u mislima. Probaj nešto govoriti ili raditi da vidiš hoće li to izazvati kakvu reakciju misli
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 4:43 pm

Hyara je napisao/la:
ma ne bojim ih se...samo ih nista ne razumijem ali zato me zanima postoji li neki nacin da stupim u kontakt s njima confused

Postoji: Glasom,vidom,dodirom....To znaci da su te stvari fizicke....

Nekakvom intuicijom,duhom, i slicno,ali poenta je da ako ti njih iskusis iskusila si ih uz pomoc cula,a to znaci da su fizicke prirode a vjerovatnije da su nekakvi bagovi u tvom mozgu(nemoj me krivo shvatit svako je pun tih bagova)....Po meni sve takve i slicne pojave su trenuci kada nekakvi djelovi podsvjesti(zvuk,vizuelna stvar,...) izadju na vidjelo i ti ih postanes SVJESNA.I onda se cudis i pitas sta je ovo,ono,odakle ovo dolazi,sa onog svjeta,duhovi itd...To sve dolazi iz tvoje podsvjesti.Isto ko i san....I usnu se desi da ti neko nesto kaze,da nesto vidis,ali sve sto sanjas si ti vec vidjela i cula.Ako si sljep od rodjenja ne mozes sanjati vizuelne stvari....To je moje misljenje.... evil
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 10:37 pm

Ako mi nekoga vidimo i čujemo ne znači da su fizički. Npr. raznorazni entiteti ne postoje fizički, ali mi ih čujemo jer mi osjećamo u našem mozgu. Naš mozak prima informaciju. Ona može i većinom ima, ali ne mora imati fizičko porijeklo. Tako entitet može stupiti s nama osjetilnim putem, iako nije materijalan.
[Vrh] Go down
Hyara
Prašina
Hyara


Female
Aquarius Pig
Broj postova : 3
Age : 29
Registration date : 30.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 12:18 am

hvala...pokusat cu nesto od toga
hvala puno hug
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimened pro 19, 2010 1:32 am

Kasno palim zubi Nema na čemu :)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimened pro 19, 2010 4:11 am

jesam,u svojoj sobi u noći kad odem spavati, kada se lijepo mirno opustim, tada ponekad čujem da mi je netko u sobi, čujem pokrete, i imam jak osječaj da me duboko promatra, da želi prići k meni, a ponekad kada sam orenut prema zidu ili glavom u jastuk osjetim kao da je pored mene ili iznad mene i da me pokušava dirnuti, a kad se trznem osjetim kako se povuče dalje u sobu
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 5:45 pm

Da ,jesam ,živjela sam život medija (čitaj opsjednute osobe )
Čula,osjetila gde stoje i "vidjela" nekim unutarnjim vidom.
Kasnije se dogodi da ti se pocepa ličnost,pa završiš ka slučaj MPD...što nije ništa drugo doli opsjednuće.
Žali Bože šta doktori rade !
Savjetuju pacijentima neku integraciju ličnosti,odnosno svesno dozvoljavanje duhovima da koriste vaše telo.
I tad više nisi svoj,već kako ispadne,ovisno ko te opsjedne ,pa prevlada.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 7:51 pm

Ja se ne slazem sa tobom da je MPD nesto kao opsjednuce.Na osnovu cega mislis da si razvila formu MPD kod sebe? tongue
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:12 pm

E,pa ličnosti koje razgovaraju,pa isplivavaju ovisno ko nadjača,promjena glasa,kompletne ličnosti i reakcija...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:23 pm

Dosta sam proucava taj poremecaj koji uopste ne mora biti negativan.Nalazsio sam na ljude kojima jedna licnost pise knjige,druga se bavi fizikom,a treca trenira neki sport...Ali kod svih je problem sto najcesce licnosti nisu svjesne jedne druge....

MPD sam ja shvatio ovako:

Svi imamo jednu dusu ili svjest.Ona je svjesna identiteta ili ega koji se stvara nakon rodjenjja.Identitet se non stop razvija i mjenja...Glavno oruzje ega su emocije,tj ako one puknu i ego puca...Ako neko prozivljava traume ili zlosstavljanja ego stvara blokove u mozgu koju preuzimaju patnju i stres na sebe...Medjutim,ego zavara tvoju svjest i ti si rjetko kad svjestna tih blokova.Tj kad ti se jedan upali,ti izgubis pristup onome koji je do maloprije bio ukljucen...Tako ego seta dusu od bloka do bloka...Naravno kod nekih se ti blokovi toliko razviju da budu bas skroz potpuni posebni identiteti.Tako npr jedan je komunista a drugi demokrat.....Ne mozes ti(tvoja svjest,dusa) biti svjestna svih tih licnosti,to ti nije MPD....Mozes jedino ako nadidjes svoj ego,transcendiras ga,te se prosvjetlis...Tada imas pristup cjeloj podsvjesti ta analogno tome po prvi put uocis sve te blokove koji su bili skriveni od tebe...

Kako je to kod tebe bilo? Pozdravc...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:39 pm

Citat :
Dosta sam proucava taj poremecaj koji uopste ne mora biti negativan.Nalazsio sam na ljude kojima jedna licnost pise knjige,druga se bavi fizikom,a treca trenira neki sport...Ali kod svih je problem sto najcesce licnosti nisu svjesne jedne druge....

E,ovo je savršeno objašnjeno !
I kod mene je tako bilo,bila sam happy jer sam imala prijatelje,a u meni...
Samo kad sam sagledala svoj život-jedna mi ličnost iz moje napravila kurvu,druga zabavljačicu ,npr a ja sama sam bila depresivna i down totalno!
Tako da i nije sretna stvar to cepanje...
Nisi u pravu s tim ego tretiranjem duše,nisi...
Zlostavljanje jeste okidač,da ali tad duhovi rade svoje,neko besni,neko beži ,neko pokuša mirno,a u stresu nisi ni svestan tih promena,samo se čudiš kakve su ti reakcije,i dok razmisliš reprizno-ti tako i nebi napravio,al šta je tu je...
To što doktori nisu istražili dovoljno,njihova stvar!
Ima npr suprotna teza-o privjescima,ako si čitao,da ti se kače za dušu,e to je točnija teorija MPDa!
Kad bi se doktori bolje pozabavili sa pokušajima da se dogovore sa tim "ličnostima" da pređu u nekog drugog-videli bi da ta "ličnost" itekako šeta da nije deo mozga,kako oni to misle!
Onda bi rekli da je taj EGO pobegao putem kolektivne svesti i da se reflektira,a?
Hahahha,doktorskoj gluposti nikad kraja !
Uvek imaju neki logični eksplenejšn scratch
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:41 pm

E,a kad sam spoznala svoj rascep,tj dar medijski...bilo mi je fino,čak sam probavala pjevat ,da vidiš kako jedan duh jednu strofu dere a drugi drugu i svako zvuči na svoj način,ili bolje pjeva ili lošije al boja glasa je različita i mogla sam sve u dogovoru.
Imam prakse ja i previše al ko da me sluša ?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 8:47 pm

Hmm hmmm...Moguce je da si ti u pravu,tj da zli neki duh doprinosi da se u trenucima zlostavljanja kad se smanji prag svjesti,stvori taj neki blok u mozgu....Tako da ajde neka si u u pravu oko toga,ali to nije ni bitno.Bitno je osloboditi dusu od tih privjesaka,a to jedino mozes TI! Ali ti se blokovi brane svojim najacim oruzjem da ih ne bi otkrio-STRAHOM!

A sizofrenija je vise poremecaj frontalnog lobusa,zaduzenog za misljenje kada dodje do prevelikog nivoa dopamina pa jedan ne moze vise da kontrolise misli...

Strah je jedna od najacih emocija,a njega stvara amigdala,jedarska tvorevina u limbickom sistemu,ispod kore velikog mozga....Tu ti se traume zabiljeze...

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 9:08 pm

Dobro ako gledaš i znanstveno ,čisto medicinski,al ko je ONAJ KOJI JE JAČI OD STRAHA ?
Tako da je jedino ISUS spasitelj...
AMEN
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 9:48 pm

Da,upravu si jedino je isus jaci od straha (Sotone) ali ja mislim da sam ja isus i da si ti isus samo nismo jos razvili svjest kao i on.....
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper


Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Age : 32
Location : Bijeljina
Registration date : 06.08.2009

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 11, 2011 1:22 am

Jos kao klinac, cuo sam taj smijeh. Od kad znam za sebe. Takodje, taj smijeh nikad nisam cuo ako je neko pored mene, uvijek i samo kad sam sam u kuci.


Neobjasnjivo kad se pojavi, nisam pratio vrijeme, ali nisam ga se ni plasio.


Pre 3 godine, poceo sam igrati igricu Elder of Scrolls - Oblivion IV - i kad sam cuo taj smijeh od malog djavolka koji mozete cuti i vidjeti na 20oj sekundi ovog klipa


https://www.youtube.com/watch?v=AAHppPRSJPs

mnogo sam se iznenadio...

Jedina razlika izmedju smijeha u mojoj glavi i smijeha scump-a je u tome sto ovaj u mojoj glavi konstantno odzvanja...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitimesri sij 12, 2011 2:59 pm

Koji čudan smijeh. Ovaj ga udari, a ovaj se smije :P Mislim da to nije smijeh drunken
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?   Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jeste li ikad čuli nekog, a da ste bili sami?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» jeste li ikad ikome...
» Jeste li ikada bili prevareni...
» Ona treba nekog da ju voli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: