Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 What is that?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

What is that? Empty
PostajNaslov: What is that?   What is that? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 3:17 pm

Na mene je video ostavio jak uticaj. U par minuta je receno mnogo toga.
Kad pogledate, shvaticete zasto sam ga postavio ovdje na PDF "Obitelj".
Pogledajte, necete zazaliti.
Ovo bi se moglo komentarisati nadugo i nasiroko, a isto tako je dovoljno i pogledati i jednostavno se zamisliti.




Zadnja promjena: Fantom; pon lis 18, 2010 1:18 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 4:09 pm

Dirljiva priča. roll
Odražava sliku današnjeg mladog, prosječnog čovjeka, koji je okupiran vlastitim mislima, a pritom ne zapaže male stvari koje čine njegov život ljepšim, poput vrapčića iz dotičnog filma.

Vjerujem da bi se mnogi od nas, štoviše većina našli u liku tog mladog čovjeka. kava
Jednim dijelom tome "kumuje" tempo života, a drugim cjelokupni stil suvremenog načina življenja.
Poruka je u kritičkom osvrtu naše usmjerenosti same na sebe. misli

Gledajući ovaj kratki prilog, kao promatrači bi mogli dati kritiku na račun glavnih aktera radnje, a zapravo scenarij je vrlo predvdljiv i uobičajen u našem svakodnevnom životu.
Samo što ga mi ne percipiramo, isto tako kao što mlad čovjek ne zapaža vrapca, odnosno "ne vidi" svog starog oca, jer je usmjeren na čitanje dnevnih novina.

Postavlja se pitanje njegovanja vrijednosti današnjeg društva i definiranja pravca u kojem se ono kreće. confused

Zaboravljamo da bi trebali imati više strpljenja, afekcije i ljubavi prema svojim bližnjima i što je najvažnije da to ne bismo smjeli "uzimati zdravo za gotovo".
Zaboravili smo cijeniti male stvari, detalje, ljepotu koja čini naš život ljepšim i kvalitetnijim, poput jutarnje rose na travki, cvrkuta ptica, šuma krošanja...
Stvari koje su neprocjenjive.
Prolazimo kraj njih i u potpunosti ih ignoriramo, fokusirajući se samo na ono što smatramo "konkretnim" za postizanje vlastitog cilja, mjerljivog i formiranog pomalo iskrivljenim vrijednostima današnjice. no

Priča se izvrsno uklapa i u božićno vrijeme preispitivanja odnosa sa svojim bližnjima i osvještenja njihova značenja za naš život. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimeuto pro 22, 2009 4:12 pm

priča koja je rekla sve...rasplakala me je
nije prvi put da razmišljam o ovome, naročito u ovo doba godine. jedino šta sam mogla zaključiti iz tog svog razmišljanja je da mi nikad nećemo moći njima vratiti svu tu nježnost i strpljivost koju su oni nama podarili... ali je možemo dati, i dajemo je, svojoj djeci.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimesri pro 23, 2009 2:47 am

Evo vec par puta sam pogledao ovaj kratki filmic i moram
priznati da je i meni suza zaiskrila u oku...What is that? 858383

Hebem ti zivot....What is that? Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimečet vel 18, 2010 9:13 pm

Jako ljepo i dirljivo... :(
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimepon lis 18, 2010 1:26 am

Pa da je srce od kamena,puklo bi... tuzni
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitimepon oľu 24, 2014 6:19 pm

Muzika je prekrasna pri kraju. Ja lijem suze ko nitko sada  tuzni 
[Vrh] Go down
Sponsored content





What is that? Empty
PostajNaslov: Re: What is that?   What is that? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
What is that?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: