Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Početna zaljubljenost u vezi

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
neptun
Višestanični organizam
neptun

Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Registration date : 13.12.2009

Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimesub pro 26, 2009 9:17 pm

Dakle Gea i Skul , nadam se i zelim vam da se jednom zaljubite , beskompromisno i bezrezervno pa ce te mozda uvidjeti i ono sto sam nazvao pozitivnim a sto ste ocito previdjeli iz mog posta.
Stvar je prilicno jednostavna.Zaljubljen covijek zraci pozitivizmom ili siri dobre vibracije oko sebe.
Ljubav ili "prava ljubav" je nesto dugotrajnije osjecanje i ja tu nista ne brkam,jer to podrazumijeva i racionalnost i oprez i pripadnost i postovanje .....
Zaljubljenost je "trenutak" , predivan trenutak u nasim zivotima i ne treba ga opterecivati strepnjama i strahovima od racionalnog ili iracionalnog
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimesub pro 26, 2009 9:25 pm

Ma razumijem te :) i doživjela sam ja taj "trenutak", doduše ne u ovoj "vezi"
nego gledam neke obraske da mene taj trenutak manje drži od partnera kava

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimesub pro 26, 2009 11:51 pm

ja te Gea jako jako dobro shvaćam i jako dobro znam o čemu pričam i o čemu ti pričaš.
Takvo gušenje od druge strane doživjela sam i ja,i vjerovatno svako živ barem jednom u životu.
I meni su neki govorili nakon tjedan dana da ćemo živit skupa, da me žele ženit, da me vole itd, i ja bih uvijek- pobjegla!
Takvim ljudima nema spasa,oni se možda mogu promijeniti ako im ukažeš na njihove pogreške ali u globalu se ne mijenjaju, žele te samo za sebe i često takvi ljudi ne žive u realnosti...
A sad, jedna strana uvijek mora voljeti više, ali najbolje je ne zamarati se s tim "ko je taj pokemon", jer samo može naškoditi a ne poboljšati vezu, a ja sam svakoj svojoj vezi pa i sad braku pristupala svim srcem ali uvijek bi zadržala ono zrnce zdravog razuma. NIKAD se ne smije dat 100 posto svojih osjećaja nekome, jer kako ne poznajemo ni sebe dovoljno, tako ni ne znamo što nam "druga strana" može u datom trenutku učiniti i povrijediti nas. A ako si se dao u potpunosti,tada ćeš platiti vrlo visoku cijenu toga ;)
Ljudi koji guše partnera svega par dana nakon početka veze, zapravo ne vole tu osobu već žele osjećaj ljubavi jer im on nedostaje. Takvi bi se ljudi pretjerano vezali uz svakoga ko im to dopusti
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimened pro 27, 2009 1:06 am

Aurora hug E to je to... ali nisam se mogla izraziti pravilno...
zaljubljen je u ljubav a ne u mene, jer kako može kad me niti ne poznaje

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimened pro 27, 2009 1:19 am

mogla bi na msn ako želiš da sad ne pričam ovdje o tome,želila bi ti dat par savjeta i čut tvoje mišljenje
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimened pro 27, 2009 9:43 pm

Omega je napisao/la:
On i jest pisao o početnoj zaljubljenosti, ne o ljubavi.
Točno.... Ja ko da sam čitao neki drugi post :/
weird...

Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:17 am

Fantom je napisao/la:
Ja sam svojoj ljepsoj polovini na samom pocetku rekao:

Ja te zelim a neka te voli tvoja mama...Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 793385

hahahahahahaahahah lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:20 am

ja sam ..bar se nadam dosta obazriva...znam bit hladna ka kamen, izvanka...a iznutra..uuuuuffffffffff...a imam neke podignute zidove...ko ih uspije srušit...njegova sam..a kad sem zaljubljena i volim...ajmeeeeeeeeeeeeeeeee onomeee... lovely lovely lovely lovely lovely cheer cheer cheer lolcina lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Početna zaljubljenost u vezi   Početna zaljubljenost u vezi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Početna zaljubljenost u vezi
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2