Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Okrutnost ljudi prema životinjama!

Go down 
+26
Novus ordo seclorum
Kahali
2pac
Ymir
Jedi Mind Tricks
Alpha
ficoom666
Archangel
KidagakashNedakh
LJUBAV
Maria Elena
Remke
Dunja the tomboy
Neo
Berny_Sinara
neptun
Grinder
Casper
Dragony
Fantom
Chakotay
tomi
ThE_IMMORTAL
Aurora Borealis
Gea
Legionar
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:16 am

Berny_Sinara je napisao/la:
evo sa foruma sta sam napisala...al prije no sto Pastam to je bilo prije godinu dana klinac vise to ne radi :)
dakle imam jednog susjeda koji je kreten da budem bezobrazna....uglavnom...on je mojeg macka Spartu "terorizirao" stavio mu vrecicu na guzu i zavezao za vrat....ja sam macu nasla uplasenog u svojoj supi....macu sam jedva izvukla iza silnih drva u supi kolko ga je bilo strah...kaj bi ja mogla raditi sa tim klincem ..jer on isto nas ljude u ulici terorizira i baca petarde..

jadna maca......
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:22 am

Neo je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
evo sa foruma sta sam napisala...al prije no sto Pastam to je bilo prije godinu dana klinac vise to ne radi :)
dakle imam jednog susjeda koji je kreten da budem bezobrazna....uglavnom...on je mojeg macka Spartu "terorizirao" stavio mu vrecicu na guzu i zavezao za vrat....ja sam macu nasla uplasenog u svojoj supi....macu sam jedva izvukla iza silnih drva u supi kolko ga je bilo strah...kaj bi ja mogla raditi sa tim klincem ..jer on isto nas ljude u ulici terorizira i baca petarde..

jadna maca......
klinac vise to ne radi jer bi dobio pljusku a mog macka Jozicu je njegov deda kamenovao :( vise ne rade to
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:42 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
Neo je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
evo sa foruma sta sam napisala...al prije no sto Pastam to je bilo prije godinu dana klinac vise to ne radi :)
dakle imam jednog susjeda koji je kreten da budem bezobrazna....uglavnom...on je mojeg macka Spartu "terorizirao" stavio mu vrecicu na guzu i zavezao za vrat....ja sam macu nasla uplasenog u svojoj supi....macu sam jedva izvukla iza silnih drva u supi kolko ga je bilo strah...kaj bi ja mogla raditi sa tim klincem ..jer on isto nas ljude u ulici terorizira i baca petarde..

jadna maca......
klinac vise to ne radi jer bi dobio pljusku a mog macka Jozicu je njegov deda kamenovao :( vise ne rade to

odrastao čovjek kamenovao???? ma njega treba bic ili jos bolje :x
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:58 am

OMG
moj djed si je u svaki kut oko kuce stavio prut da bi sibao macke, kretencina debilna. to samo radi da bi nas nervirao, pogotov moju mamu. inace nismo u dobrim odnosima, mrzzzim ga...
zasto mi takav kreten od covjeka mora bit djed :@
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimened sij 10, 2010 5:16 pm

a čuj,moj otac je izjavio da staviti mački petardu u ...... (znate već di) nije nikakav zločin, "pa šta ima veze to je samo mačka",pa ga ipak još uvijek volim. Ne slažem se s njim i svađamo se ali eto
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 11:24 pm

Evo jedna preljepa ali tuzna pesma koja govori o okrutnosti ljudi prema psima...

https://www.youtube.com/watch?v=ilxh9aGdPFY


Zadnja promjena: Dunja the tomboy; pet svi 07, 2010 10:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon vel 15, 2010 11:45 pm

Casper je napisao/la:
mojoj prijateljici su neki luđaci živu mačku spalili....
čitao sam da su u Vinkovcima djeca vezala psa za prugu i gledali kako ga vlak gazi...
mislim da svima koji takve grozote rade treba psihijatriska pomoć, jer ako tako nešto iz zabave rade prema životinjam tko zna što su u stanju učiniti ljudima jednog dana

takvu bi ja djecu poslao na psihijatrijsko ispitivanje i ako neprodju bez da trepnem bi ih u ludnicu strpo a ako bi pozitivno bilo u dom ili nekoj obitelji
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimečet lip 24, 2010 10:21 pm

ma ja bi tu djecu tako izmlatila da nebi znala za sebe...to nitko ne odgaja tu malu gamad bezobraznu...svaka generacija je sve gora i gora..ma kakav dom to ih još više iskvari i u domovima ima svašta... :(
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimečet svi 24, 2012 9:20 pm

cry
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimečet svi 24, 2012 11:36 pm

U Sarajevu su nedavno psu lutalici ubacili petardu u usta. Da znam ko je to uradio,glavu bih mu kamenom zatukla,bez imalo milosti. :x snajper Boink Skoro svaki dan maltretiraju zivotinje bez doma. Ne mogu da shvatim kolika neko dusevna sirotinja mora biti,i sa kakvim kompleksima i frustracijama zive ti ljudi,koji se izivljavaju nad zivotinjama. Ako su bijesni sami na sebe,u obliznjim marketima strikovi su cesto na popustu. Prije bih na sebe digla ruku nego na neduzno bice.Naravno,ako nisam bas ugrozena. Na macke sam posebno osjetljiva,obozavam ih. Nedavno tatin prijatelj sa posla dolazio u goste,sa svojim ''maloumnim'' i bezobraznim deristem. Sjedila sam u sobi ispred racunara,moj macak je sjedio pored mene. Klinac mi je usao u sobu i sa blago receno izopacenim izrazom lica koliko ima snage nagazio je mom macku na rep. Takvu sam mu samarcinu zalijepila da me cudi kako mu je glava ostala na ramenima (btw,i prije mi je kopao nerve i vukao vraga za rogove,ocima ga ne mogu gledati). Kasnije mi njegov tata kaze ''Je*o te macak!!'' Kazem mu ''je*ano je tvoje dijete u mozak'' (kasnije mi je bilo krivo sto nisam precutala,ali sta cu..). Uzasno mrzim kada neko ugnjetava zivotinje. Nije bas sve ni do kucnog odgoja. Poznajem klince koji su kod kuce ''andjeli'', a nakon sto okrenu ledja roditeljima pretvaraju se u ''monstrume'', u klosare.. Uticaj medija masovne kom. i prozapadno smece najvise truju omladinu. Previse je nasilja servirano sa svih strana,dostupno je svim uzrastima i sve je na dohvat ruke. + ako je u igri kucna tortura,nije ni cudo sto se takvi defektni umovi izivljavaju na zivotinjama. Ako im se ne moze na fin nacin objasniti,ipak bih ja sve to snajper
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 1:57 am

KidagakashNedakh je napisao/la:
U Sarajevu su nedavno psu lutalici ubacili petardu u usta. Da znam ko je to uradio,glavu bih mu kamenom zatukla,bez imalo milosti. :x snajper Boink

Odatle sve potiče. Razlika između ove reakcije i inicijalne akcije je, kao i obično, u subjektivnom osjećaju da se ima neko "pravo" zlostavljati onoga koga se percipira kao "ispod".

Imamo ovdje sličnu temu, "Otkud kod ljudi agresija prema slabijima?" koja se usko veže za ovo... study

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepet svi 25, 2012 2:31 am

Hvala brate. znojko Ali kad se ne moze na lijep nacin,onda mora CIA
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimened sij 06, 2013 10:37 pm

Mrzim kad neko muci zivotinje jer su ,,ispod" njegovog nivoa upotrjebio bih citat:Ne gledaj NIKOG sa visine osim ako mu ne pomazes da ustaje mudri Jednom se setam ja sa drugom i drugaricom i gledamo kako su se neka djeca okupila uzrasta 7-8 godina.Pridjemo i vidimo povrijedjenog goluba slomljenog krila kako ga sutiraju.Ti vragovi nisu imali sto drugo radit nego bespomocnu zivotinju maltretirat.Krenuo sam ga uzet ali su me gurnuli i rekli ,,To je nasa ptica" Pokusavo sam da im objasnim ali uzalud.Poslije moje price jedan mali retard je rekao Pusi kurac i sutnuo goluba u glavu!Takvu je saku u glavu dobijo da se sav zatresao,Znam da je uzasno sto sam to uradio nekome ko je tada bio 3 godine mladji od mene,ali bijes je nadvlado razum i rekao sam da vidis kako je golubu bilo.Uzeo sam goluba niko pisnut nije smio i kad sam krenuo da ga nosim mali gad je zvao majku(zivjeli su u zgradi ispred parka)I kad je cula uplakani glas svog defektnog sina dosla je da ,,intervenise" i pocela mahnito da se dere na mene:Sramota malo dijete udaras zbog NICEGA.Rekao sam kako su htjeli goluba da ubiju itd..A ona je samo rekla ptica ima mnogo nek se djeca igraju.I rekla je kako sam debilni gad,a ja sam joj rekao sin vam je debilni gad,sva bijesna pocela da sere nesto i moj drug,drugarica i ja posli kucama(ja ponio goluba,naravno)I nije prezivio do jutra,a tad je trebao da ide veterinaru cry Zasto,zasto no ??Ti retardi su mogli bez sutiranja.A nekim slucajem ta zena mi je majku poznavala otisla njoj i opisala kao najgore stvorenje koje postoji.Majka dosla s posla sva ljuta i izdrala se na mene i kad sam joj objasnio,smirila se.I taj mali vrag me od tada zaobilazi u sirokom krugu.Inace kada vidim da neko maltretira zivotinje spasim ih i toj osobi objasnim zasto to sto radi nije normalno(neki svate neki ne).Ali ljude kojima ne mozes da objasnis koji su monstrumi treba :x mlati bic snajper Ne mogu da vjerujem da takvi defekti postoje.Zato ja volim da kazem covjek je najgora zivotinja mudri
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2013 11:59 am

Neka druga djeca bi pokušala spasit goluba. A neke druge majke bi, vidjeviši da im dijete maltretira bespomoćnu životinju, ubile boga u tom djetetu.

Što će biti kad to malo govno naraste? Što će on učiti svoju djecu? Hoće li djeca to usvojiti? Ne mora uvijek biti da od usranih roditelja bude usrano dijete i obrnuto.

Nedavno je u HR donešen zakon koji kažnjava mučenje i zlostavljanje životinja čak i ako ih fomralno posjedujemo.

Da li misliš da bi imalo smisla da si toj majci rekao da ćeš prijavit slučaj policiji i socijalnoj službi da uči dijete mučit životinje? Naravno, tad si bio premlad al recimo da si stariji...?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2013 1:55 pm

Pa sigurno da bi imalo smisla,uradio bih to,ali tada uopste nisam znao da postoji takav zakon a mislim da nije ni ta debilna zena,kod nas u CG pokusavamo da formiramo policiju za zivotinje u sklopu azila za pse,ali ne ide nesto.Bice valjda lakse kad udjemo u EU.Volonter sam Centra za zastitu i proucavanje ptica Crne Gore pa je sad lakse radit s takvim slucajevima,samo ih isprepadas(mladju djecu naravno) kako imamo pravo da ih uhapsimo...To naravno punoljetni volonteri ne rade nego ja sam mladji pa je lakse koristit te metode,a kad vide nekog odraslog bukvalno se useru u gace tako mi tih junacina sto ubijaju zivotinje rofl2 I onda je sve gotovo,lijepo se zavrsi.Naravno stitimo sve zivotinje i pomazemo koliko mozemo a centar se tako zove jer se najvise bavi birdwatching-om.Ali kakva ljubav prema prirodi bila kad bi se stitila i voljela samo jedna vrsta ili grupa organizama-nikakva.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2013 3:16 pm

Meni je neshvatljivo, kako nekto moze uzivati, npr. dok sutira goluba?
Kako je moguce imati i najmanji "gust" u takvim stvarima?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2013 5:05 pm

Bravo Ficoom, svaka čast što se trudiš tako 5

Kod nas u HR je taj zakon nastupio doslovno nekidan.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon vel 24, 2014 12:12 am

Ubio bih boga u takvim ljudima  :x evil evil evil 
Mala govna neodgojena... F*ck evil in this world.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon vel 24, 2014 4:40 pm

Što ne bih ljudi činili zlo životinjama, kada čine to i prema sami sebi, doslovno. Sami sebi pružaju užitak tako što ranjavaju sebe i ostale osobe. To je mazohizam i sadizam.

Moramo izrazito cjeniti životinje koje žive s nama, ali smo puno "vrijedniji" od njih, svojim evolucijiskim razvijanjem kroz povijest. I ako osoba može napraviti zlo drugooj osobi, kako tek ne bih mogla životinji. Zlo je zaista jaka sila, koja vlada Univerzumom. Gdje će se jedan običan smrtnik u svojem fizičkom tjelu oduprijeti njenoj sili. Ako su se nečega bojali veliki mistici, onda je to zlo!

Negdje sam čitao da su znanstvenici otkrili da imamo zlo urođeno i kao mališani, tek kad se rodimo.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimepon vel 24, 2014 9:31 pm

Znastvenici su po tome vjernici. Nisu to dobri znanstvenici.

2pac je napisao/la:
Što ne bih ljudi činili zlo životinjama,

Iskreno, ovo je bilo malo pre nasilno... Ono, to je kao da jesi za mučenje životinja...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 25, 2014 8:04 pm

2pac je napisao/la:
Što ne bih ljudi činili zlo životinjama,

Ymir je napisao/la:
Iskreno, ovo je bilo malo pre nasilno... Ono, to je kao da jesi za mučenje životinja...

Nasilno ili ne, govorim ti istinu, prijatelju...


Ymir je napisao/la:
Znastvenici su po tome vjernici. Nisu to dobri znanstvenici.

Ma nije to da su znanstvenici nekakvi vjernici, nego ne znam baš točno, ali radili su na istraživanjima kod male djece i shvatili su da znaju nekada lažno tražiti majku mlijeka. To je sve u dobi još dok ih majke doje.
Ali prijatelju, nije to ništa strano, zlo je urođeno u nama. Imamo ga od početaka, no nije to ništa strašno. Kao što je rekao Silvano Fausti, čovjek nije onakav kakvim je stvoren. Ono što jesi samo je polazište, prijatelju. Svi se mjenjamo, tak da ka tome putu moramo izbaciti zlo iz nas...
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 25, 2014 8:23 pm

Dobro, idem po tvome. Ako smo svi mi zli i pokareni po prirodi,
po tome svi ubojice, pedofili, glupani (neki i glupost smatraju zlom),
nekrofili, i ostala ekipa su bili lijeni da to ''izbace''. Onda, imam
pitanje za tebe, od ovoga u što sam nabrojao (bez uvrede) čime se
ti smatraš? I zadnje, da li si kršćanin? Ako jesi kužim, no ako nisi onda...
Ja ne vjerujem u zlo i ne trljaj mi svoje mišljenje na nos.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesri vel 26, 2014 12:27 am

DA, ne znam tko je rekao ranije ali "genijalno" je kako ljudi u detalje objasnjavaju svoje sadisticke planove koje bi izvodili nad ljudima koji su mucili zivotinje...
vrlo "pametno", "mudro" i nadasve "duboko" rijesenje za problem koji smo kroz tehnokratizaciju i kuluralizaciju i idruge ine brainwashing mehanizme sami stvorili i odgojili ih u nasoj krasnoj neo liberalnoj demokraciji (citaj autokratskoj korporatizaciji)....
Nema NIKAKVE razlike kod ljudi koji bi rabijali glave i tukli poremecene klince i samih sadistickih klinaca .. ne znam kako to nitko cini se ne bere ... bitno je da se nekog mlati, ostalo su nijanse jel ?
Plitko raja pltko .....
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesri vel 26, 2014 10:27 am

Ništa nije zlo bez primjese dobra, i ništa nije dobro bez mrvice zla.
Ying i Yang.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitimesri vel 26, 2014 3:35 pm

Sto ako npr. netko ubije nekog, i nakon toga mu ukrade vecu svotu novca? Jeli to dobro ili loše?
Prva pomisao je loše, loše je ubiti nekog. Ali s druge strane ta osoba se okoristila ukradenim novcem.
Ako razmislimo da se to dogodilo prije nekoliko tisuca godina, kad je ubojstvo bilo "normalno", koja je razlika ako se dogodi danas ili u tom razdoblju? Mozda smo danas vise svjesniji emocija i vrijednosti ljudskog zivota, ali u oba slucaja, razdoblja, su ubijena 2 ljudska bica. Mozda dobro i lose zapravo ne postoji, nego je to samo osjecaj koji dobivamo zbog kemijske reakcije u mozgu. Za neke ljude je dobro, ono sto je za druge loše i obrnuto.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Okrutnost ljudi prema životinjama!   Okrutnost ljudi prema životinjama! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Okrutnost ljudi prema životinjama!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Od kud kod ljudi agresija prema slabijima
» brojanje prema beskonacnosti
» Posao prema horoskopskom znaku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Životinjsko carstvo-
Forum(o)Bir: