Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žena u crvenom napala papu?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Žena u crvenom napala papu? Empty
PostajNaslov: Žena u crvenom napala papu?   Žena u crvenom napala papu? Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:13 am

Francuski kardinal Roger Etchegaray slomio je nogu u incidentu koji je na Badnjak izazvala jedna žena gurnuvši Papu na početku polnoćke, priopćio je u petak glasnogovornik Vatikana Federico Lombardi
Kardinal Etchegaray slomio je butnu kost i hospitaliziran je u bolnici Gemelli u Rimu, dodao je Lombardi. Objasnio je da se još uvijek ne zna na koji je način 87-godišnji kardinal slomio nogu, no moguće je da je u cijeloj strci napravio nagli pokret.

Jedna je žena, za koju se pretpostavlja da je duševno poremećena, gurnula papu Benedikta XVI. koji se u pratnji 30-ak kardinala kretao prema bazilici Sv. Petra. Papa je pao, ali se brzo pridigao.

Misa polnoćka je prvi put u povijesti Katoličke crkve slavljena u 22 sata zbog Papinog zdravstvenog stanja.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/49029/U-napadu-na-Papu-kardinalu-slomljena-noga.html

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Žena u crvenom napala papu? Empty
PostajNaslov: Re: Žena u crvenom napala papu?   Žena u crvenom napala papu? Icon_minitimesub pro 26, 2009 2:14 am

Na vjestima sam vidjela da žena ima 25 godina i da je prošle godine (isto u crvenom) neuspješno se pokušala približiti papi. Ove godine je očito uspjela, a brani se s time da ga je samo htijela zagrliti. kava

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Žena u crvenom napala papu? Empty
PostajNaslov: Re: Žena u crvenom napala papu?   Žena u crvenom napala papu? Icon_minitimepon pro 28, 2009 8:53 pm

baš me zanima hoće li napasti papu sljedeće godine kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žena u crvenom napala papu? Empty
PostajNaslov: Re: Žena u crvenom napala papu?   Žena u crvenom napala papu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žena u crvenom napala papu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Plijesan napala Codex Atlanticus

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: