Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predsjednik RH - 2. krug

Go down 
+10
tomi
neptun
Alpha
gloria_g
Skulptura
Chakotay
Casper
Legionar
Aurora Borealis
urbanaaa
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Koga biste radije htjeli za predsjednika RH?
Bandić
Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_vote_lcap22%Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_vote_rcap
 22% [ 4 ]
Josipović
Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_vote_lcap78%Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_vote_rcap
 78% [ 14 ]
Ukupno glasova : 18
 

Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:07 pm

E, zato treba na to mjesto doći bič božji, takva bitanga nam treba, a ne netko drugi, makar se radilo o uglađenom gospodinu ili seljačini rofl2

Ono što mislim da je najbitnije jest da je ta osoba sposobna i da zna udariti kad treba, a nisam siguran da je Josipović takav. Za Bandića s druge strane znam da jest 8)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:10 pm

Što se radi drugom rukom, hm...i nije najbitnije. :D

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:14 pm

Svakako bi bilo savršeno kada bismo imali predjednika koji nije lopov, a koji je poduzetan i kojega se svi boje, ali bojim se da nemamo takvih izbora, a Joso mi se ne čini kao bič božji iliti osoba koju trebamo. Jest da ima znanje i da je pametniji od Bandića stoput, ali pusti ti lijepe riječi, treba biti poduzetan. :P
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:49 pm

@Athena
Dakle zanima te konkretno, kako kazes.
Navodno si student pa vjerojatno znas da je tramvaj za stud. besplatan kao i studentska menza umanjena za 800 kn od gradskog poticaja.
E pa to je Bandic.
Imam sina studenta pa to mozda mogu bolje procijenit.
Mi ne biramo s kim na kavu, i meni je prihvatljiviji Josipovic, nego vapimo za konkretnim i brzim rjesenjima ove nase agonije.
Nema vise vremena za experimente i ugladjenu retoricku akrobatiku.
S ovlastima ili bez njih, vjerujem da ce Bandic vise prodrmati ove guzonje u vladi i oko nje od pametnog i ugladjenog Josipovica.
Prije sam spomenuo Gadafija, JEDINOG kriminalca u Libiji, za razliku od nase drzave gdje u jednom Zlataru-selendri mogu 2-3 zgubidana popalit 20 mil. i , nikom nista, Gadafi bi ih uz predhodno vracanje pokradenog povjesao.
Prigovaraju Bandicu da vidi drzavu ko jedan grad.
Besmislice !!
Dobro bi bilo da buduci predsjednik vidi drzavu ko jednu porodicu jer, zar nismo svi u svojoj obitelji najbolji ekonomisti.
Konacno, postoji ona narodna " ko nije bio dobar za sebe ne moze biti dobar ni za zajednicu ".
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:57 pm

Da, ali imao je Bandić prijateljstva sa mnogima u vladi. kava
Zna se na kojeg dužnosnika konkretno mislim. ;)
Upravo onog, kojeg bi trebalo "prodrmati", uz mnoge druge.

Tramvaj je besplatan, ali što je sa pitanjem parkinga i afera u holdingu?
Ja se ne mogu zadovoljiti sa nekim stvarima, ako druge iznutra "smrde" pa pogodovale mi neke stvari izravno ili ne. kava

Ipak, to je samo moje mišljenje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 8:09 pm

To je tvoje misljenje i ja ga cijenim Athena.
Poanta je u tome da mi trebamo AKCIJU i to pod hitno.Oprosti sto vicem ali to jer sam poduzetnik-privrednik. Svakog, pa i predsjednika , treba kritizirat, kontrolirat i sl.
Kad je am. predsjednik htio na BBC vijesti, pitali su ga novinari o cemu ce govorit, a nakon odgovora su mu rekli " ne mozete u vijesti, to ste prosli tjedan govorili "
Sad povuci paralelu prema nasoj svakodnevnici gdje traje rasprava oko jednog ministra Kalmete mjesecima.
Zato nam treba "bic bozji" a nitko bolji od bivsih grijesnika, samo ih treba stavit pod "povecalo"..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 8:58 pm

Omega je napisao/la:
Ono što mene zanima jest je li Josipović uopće spreman za neke pothvate, ili su to samo priče. Jer ako nije, onda bi bio samo figura na vlasti i onda bih radije dao svoj glas Bandiću iako mi se Josipović puno više sviđa. kava
Omega je napisao/la:
E, zato treba na to mjesto doći bič božji, takva bitanga nam treba, a ne netko drugi, makar se radilo o uglađenom gospodinu ili seljačini rofl2
Ono što mislim da je najbitnije jest da je ta osoba sposobna i da zna udariti kad treba, a nisam siguran da je Josipović takav. Za Bandića s druge strane znam da jest 8)
Evo, i od tebe smo dobili direktan odgovor na temu bez nepotrebnog filozofiranja i dubioza zubi bravo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; čet pro 31, 2009 9:46 pm; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimečet pro 31, 2009 9:23 pm

@ Citiralo

Još si razmišljam kome ću dati svoj glas, nije to konačno, a u ovim citatima samo razmišljam naglas zubi
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepet sij 01, 2010 8:01 am

Treba nam seljacina, netko kome ce se tresti gace ljudima u Vladi? Sto, bojat ce se da se ne izdere na njih ili ih ne pomiluje? Predsjednik NEMA ovlasti koje ima premijer i ne moze nista prakticno promjeniti. Kao sto ni Mesic nije mogao cuda raditi, tako nece moci ni Josipovic. Bandicu su prevelike ovlasti dane i nad Zagrebom. Kakav bi tek Zagreb bio da je netko poduzetniji na vlasti! Novac za modernizaciju sustava kontrole karata u tramvajima ili izgradanju WCa kojeg moze koristiti Bandiceva dobra prijateljica iz Cucerja je mogao biti iskoristen za kupnju novih tramvaja umjesto ovih muzejskih primjeraka koji jos uvijek voze. Mogli su se financirati udzbenici, dodatne stipendije, uredjenje parkova, obnova fasada, ciscenje grafita ili zvakcih guma, izgradnja novog krila bolnice, prosirenje zone besplatnog prijevoza ili parkiranja. Eh, to parkiranje, uskoro ce ona dobra prijateljica iz Cucerja uci u 1. zonu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepet sij 01, 2010 2:53 pm

Slažem se, Tomi. zivili

Opet dolazimo do toga da ljudi zaboravljaju, tj. niti ne znaju koje ovlasti predsjednik ima.
Po meni tu funkciju mora obnašati kulturan i obrazovan čovjek, koji zna prvenstveno koje su ovlasti u njegovoj domeni.

I nije istina da Josipović nije dao nikakav doprinos do sada, prvenstveno na pitanju pravosuđa. kava
Još kad vidim reklame, plakate koje su financirale razne "face", krema ili kvazikrema našeg društva sa prekriženim daljinskim upravljačem scratch , onoga koji je promijenio jednu stranku da bi šurovao s drugom, prešutno naravno, još sam uvjerenija koga ne želim za predsjednika.
Možda je naš narod naučen biti slugama siledžijama i jednostavno drukčije ne zna živjeti? confused
Možda nismo daleko od Rusa koji ne znaju kako opstati bez "željezne ruke", bez obzira što ona zatire demokraciju suvremenog društva?

Baš čitam što je o izborima Denis Kuljiš napisao u Jutarnjem listu.
Citat
Zašto ne bi prošao Bandić, koji je raju osvojio prostačkim štosevima, a za njegove uprave Zagreb je financijski propao?

Zašto ne bi pobijedio Josipović, koji se pokazao nimalo bezličnim dok je ustrojavao ZAMP te kao ekspert Vijeća Europe?

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 6:44 pm

Bandić me sa svojim «Idemo delat» podsjeća na još jednog velikog vođu koji je obećavao pokrenuti Hrvatsku i onda nakon što je doveo Hrvatsku u velike probleme, jednostavno odstupio rekavši, «...eto ja sam svoje odradio, sada neka preuzmu drugi, ja se više ne želim baviti politikom...» No i on je najavio svoj povratak, pet ili šest mjeseci nakon što je sam rekao da se više neće baviti politikom.

Šteta što ljudi ne prepoznaju kad ih se laže. Bandić je navodno puno toga napravio za Zagreb, no koliko je to plaćeno ili bolje da pitam koliko je to preplaćeno, koliko je uzeto kredita da se sve to napravi, koliko dugo ćemo vračati te kredite. Mnogi zaboravljaju da je primjerice maksimirski stadion najskuplji stadion na svijetu. Za taj stadion je potrošeno preko 500 milijuna kuna. No da li je najljepši, najbolji, najveći, hm ne baš, oni koji su ga vidjeli znaju o čemu pričam.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 7:15 pm

Mi kao da smo "zaratrovani" simptomom dalje ili bliske proslosti.
Kod nas je Cacic mnogo napravio , istovremeno znamo kako je sto steko u poslovnom zivotu , slicno Kerumu .
Jebali su nas 50 god. s pricom "kud su hodali partizani " sad se sami jebajemo s pricom "kako je ko stekao i ko je kome kum i sl."
Pitanje je zapravo tko moze nesto napraviti sutra ili odmah , bez odlaganja i bez izvlacenja na "pa ja nemam ovlasti"
Ovo nije lobiranje , da nebi bilo nesporazuma , ali jos juce je bio na TV odlomak one Kerumove gradskim vijecnicima " e necete vise drpat ".
Predsjednik ima ovlasti - sazivat i prisustvovat sjednici vlade
Ono sto je bitno je, da tu ovlast i koristi , a na raspolaganju su mu i mediji za promicanje ili kritiku rada vlade i ostalih segmenata drus.politickog zivota.
Ponavljam , ne biramo " s kim na kavu "
Najveci problem kod nas je sto su nasi politicari zasticeni ko "licki medvjedi ", a cilj je stvoriti takve okolnosti da vlada moze pasti preko noci kao u drugim razvijenim demokracijama a da istovremeno sistem funkcionira.
Italia je u jednoj god. promijenila 10 vlada a da to obican covijek nije osjetio.
Izbore koje je HDZ izgubio je dobila Ankica Lepej i Pukanicev Nacional i to ako nekom nije jasno nema pojma o snazi medija koji su dobar instrument i nacin kako predsjednik moze , bez ovlasti , utjecat na rad vlade .
Bandic je cini mi se dovoljno beskurpulozan i samodopadan kujin sin da to i iskoristi za razliku od ugladjenog Josipovica.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 7:34 pm

neptun je napisao/la:

Predsjednik ima ovlasti - sazivat i prisustvovat sjednici vlade
Ono sto je bitno je, da tu ovlast i koristi...
Previše slušaš Bandića :) Predsjednik ne može sazvati sjednicu vlade on može vladi predložiti da održi sjednicu i da rasprave o nekim pitanjima i on sam može sudjelovati na toj sjednici, no ako vlada ne želi sazvati sjednicu vlade ili ne želi staviti tu točku na dnevni red tu predsjednik ne može ništa. Mesić je jednom to pokušao i nije uspio, i to početkom prošle godine kod rebalansa proračuna. Naravno da ga nitko nije slušao i da su ga svi ismijavali s obrazloženjem da Hrvatska nije u krizi.

No to i nije toliko važno, da bi se nešto učinilo treba se nešto i znati i imati sposobnost to učiniti, nažalost Bandić to nema. Nema niti Josipović karakteristike dobrog vođe ili dobrog premijera, no on se i nije kandidirao za premijera niti to želi biti.

Ono što ja ne kužim zašto Bandić ako već želi biti premijer, a ono o čemu on govori premijer može učiniti, zašto ne radi na tome da postane premijer. No možda i hoće kad dođu parlamentarni izbori :)
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 7:47 pm

Ne slusam ja nikog osim svoj instinkt , mozda me vara , prihvacam, ali sto je Mesic ucinio kad mu nije uspjelo sazvati sjednicu vlade , nista.
O tome se i radi .
Po meni , vec sam o tome pisao , uveli bi predsjednicki sustav po uzoru na americki , ali imamo to sto imamo i sad ?
Na predsjednika u ovim okolnostima gledam i ocekujem od njega da bar ozbiljno zasmeta odnosno da koristi druga dopustena sredstva pritiska na vladu a uz pomoc javnosti , naravno putem medija prvenstveno.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 8:05 pm

Upravo to je Mesić i učinio, putem medija je govorio o krizi, naravno govorili su i drugi i predlagali razne mjere, no sve što se kasnije dešavalo je poznato.

Kažeš ti predsjednički sustav u kojem bi predsjednik imao sve ovlasti, eto u Hrvatskoj je predsjednik imao velike ovlasti prije 2000. pa se nije baš pokazalo kao nešto dobar sustav.

No čini mi se da to nije važno, jer kod nas ovlasti o kojima se ovdje govori ima premijer, zašto bi se premijeru oduzimale ovlasti i davale predsjedniku. Svatko od njih ima svoje ovlasti i treba raditi svoj posao najbolje što može.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
neptun
Višestanični organizam
neptun


Male
Libra Tiger
Broj postova : 64
Age : 37
Registration date : 13.12.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimened sij 03, 2010 8:16 pm

Ok , nego vidi temu "obitelj" i pusti sad ova nasa lamprdanja
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepon sij 04, 2010 4:40 pm

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:23 pm

Evo i tako je završio naš slavni spin majstor, izgleda da nije dobro raditi previše spinova jer na kraju ne znaš u kojem smjeru gledaš :)

Jučer sam bio rekao da je šteta što ljudi ne prepoznaju kad ih se laže, no izgleda da sam se prevario, kuže ljudi, je da im malo duže treba, ali ipak na kraju skuže. Čak su me HDZ-eovci i naša premijerka iznenadili sa svojoj odlučnom i nedvosmislenom odlukom. Izgleda da je pravda spora, ali ipak dostaižna lol!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:37 pm

U svakom slučaju, takva im je odluka donijela puno poena.
Osobito premijerki. kava
Bila je logična i ujedno najbolja moguća odluka.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimepon sij 04, 2010 11:42 pm

Što se mene tiče, sad su ispali još veća banda nego što su bili. Sanader je pošteno popljuvao HDZ i neke članove. Možda je ipak htio nešto promijeniti i izbaciti ljude koje je spominjao, makar ne vjerujem.
Kosorica....
Nije dobila nikakav poen niti neće.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimeuto sij 05, 2010 12:02 am

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 GetImage
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:03 am

svejedno tko ionako ja idem kao zamjenik 3 clana :D briga me ko bu bu :D Al kolko sam po glasovima vidila Josipovic vodi :D (Ja sam tamo di uzimaju osobne i to) :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:37 pm

Na našem forumu Josipović pobijeđuje sa 77% glasova, vidjet ćemo sutra da li smo pogodili. Ja se nadam da smo pogodili pobjednika, bez obzira na broj glasova.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 2:47 pm

Da. kava
Gledala sam ankete po drugim forumima i tamo čak ispada negdje fifty-fifty ili su razlike puno manje.
Kod nas je razlika zaista vidljiva.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitimesub sij 09, 2010 3:50 pm

Za Josipovića glasaju intelektualci i ljudi koji razmišljaju svojom glavom, ja si utvaram da nas ovdje ima dosta, pa su kod nas i rezultati takvi :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednik RH - 2. krug   Predsjednik RH - 2. krug - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predsjednik RH - 2. krug
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prvi hrvatski predsjednik
» Medvedev je novi ruski predsjednik
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: