Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Organizacija Bilderberg

Go down 

Jeste li ikad čuli za organizaciju Bilderberg?
DA
Organizacija Bilderberg Icon_vote_lcap75%Organizacija Bilderberg Icon_vote_rcap
 75% [ 6 ]
NE
Organizacija Bilderberg Icon_vote_lcap25%Organizacija Bilderberg Icon_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Ukupno glasova : 8

Poll closed

Autor/icaPoruka
mind_challenge
Višestanični organizam
mind_challenge

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 66
Registration date : 02.09.2009

Organizacija Bilderberg Empty
PostajNaslov: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimesri pro 30, 2009 10:31 pm

Evo ovako, sve pise na ovom linku, na blogu nama dragog Krešimira Mišaka, voditelja i urednika emisije NA rubu znanosti:http://blog.vecernji.hr/misak/2009/11/25/druzba-bilderberg-u-europskom-domu-gdje-drugdje/ A ono sto ja znam je da su ona neka supertajna organizacija koja hoće zavladati svijetom, njeni članovi su visoki državni i vojni dužnosnici sa svih strana svijeta, gost je bio Daniel Estulin, jedini čovjek koji je uspio biti na sastanku, a da nije član, on je u emisiji govorio i o tome da današnji milijarderi su obični siromasi, te da on zna ljude koji mjere svoje bogatstvo u triijunima i kvadrilijunima dolara ce-4zubo ugl. sve ostalo pročitajte na gore navedenom linku, a svoja mišljenja ostavite ovdje
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimesri pro 30, 2009 11:21 pm

Gledao sam NRZ na tu temu. Nista novog nisu rekli, opet :)
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimeuto sij 26, 2010 7:09 am

Poucavao sam tu organizaciju jako dugo i sada mislim napisati poveznicu sa kruupom i ostalima jer koliko sam podataka skupio.
Kruup je jedan od osnivaca i Obama je koketirao sa njima.
Kakvi Mansoni i Iluminati.
Oni su samo njihove marijonete
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimečet lip 24, 2010 2:24 am

gledala sam tu mišekovu emisiju i fakat me preplašilo to sve..kaj si oni zabrijavaju ko su oni...daj ajde tako im je dosadno u životu... :/ sredit će njih vanzemaljci XD
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder

Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Registration date : 16.06.2010

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:48 pm

Gledo sam ovu emisiju na tv-u ali mislim da je bila prije vise od mjesec ili dva tako da se nesjecam detalja... Bas me zanima ima li iko s Balkana da je u organizaciji ili se ovi naši još nisu dovoljno nakrali?
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena

Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Registration date : 24.06.2010

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimečet lip 24, 2010 3:52 pm

pa mislim da ima....
[Vrh] Go down
horus
Prašina
horus

Male
Aquarius Rat
Broj postova : 2
Registration date : 06.01.2011

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimečet sij 06, 2011 4:40 am

Evo ja sam osobno upoznao Daniel Estulina u Zagrebu na predavanju i snimio sam dio tog predavanja, a možete ga pogledati ovdje na mojem portalu '4Dportal.com'...

http://www.4dportal.com/index.php?option=com_content&view=article&id=978%3Aekskluzivno-dio-predavanja-daniela-estulina-u-zagrebu-samo-na-4d-portalu-sva-etiri-dijela&catid=33%3Apolitika&Itemid=71&lang=hr
[Vrh] Go down
matko22
Riba

Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Registration date : 14.09.2009

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitimesub sij 15, 2011 3:33 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Organizacija Bilderberg   Organizacija Bilderberg Icon_minitime

[Vrh] Go down

Organizacija Bilderberg
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.