Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši talenti

Go down 
+35
wanderer
Bella.Lilly
tinityrannical
Melkior
Sang Real
Wsmack
ukiss
Star
Blizzard
Cinderella
SolarWind
hromi
ThE_IMMORTAL
Skywatcher
PEPE-Top Secret
daughter_of_Sun
Yo93
Chakotay
mistik112
MoW
Pohotni Jarac
Dantalion
Gea
floridana
Mama
Q to the E
konoko1
Eternity
bros
Alpha
schmizzl
Dragony
Fantom
Legionar
AzrielofDeath
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 12:14 am

Čestitam Legiju =)

Meni ide crtanje, ali ne bih rekla da sam baš nadarena za to... Inače ne znam imam li uopće kakvih talenata...
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 10:05 pm

ja dobro trepnem tu i tamo xD...zezam se...a ono...imam 17 god tako da i da imam koi talent nisam ga u potpunosti otrkio...ali znam da supp vozim mtb....dirt...downhill....itd...sve vezano sa mtb...:D
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimened svi 30, 2010 10:29 pm

imam veoooma duboku i siroku memoriju za dogadjaje...mogu se setiti bukvalno svakog detalja svakog dogadjaja...
takodje,nikada nisam znala da znam da sviram gitaru.cim sam je prvi put uzela u ruke,pocela sam da sviram,na mamino (a i moje) zaprepascenje.svaki ton je zvucao perfektno...
jos jedan moj slucaj-cim sam prvi put sela na bicikl sa dva tocka,pocela sam da vozim...nisam prethodno ucila ...
ah,imam ja jos puno toga.. I'M A WONDERKID zubo
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon svi 31, 2010 2:12 am

hm talent nemogu reč da mi je informatika to mi je više kao ar to sam od 4 godine radio ali hm nije aš dobro da se ovim hvalim ali talent mi je krađa ili prevere nešto u tom stilu neču objašnjavati kako je sve počelo jeli nije dobro da se hvalim o tome pogotovo ovako javno
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 14, 2010 2:46 pm

ja neznam jel to neki talent, nemojte me krivo shvatiti, pokusat cu objasnit najbolje sto mogu.
dakle, koji put mi kroz misli proleti neka misao (ma da hahah), npr da ce lik na telki rec da je cijena 200 kn, i za par sekundi lik kaze da je cijena 200 kn, ili kad pricam s nekim, proleti mi neka misao, i ta osoba bas to kaze, i takve stvari.
nemogu to kontrolirati, (da bar mogu, pa da mi proleti da cu na lotu dobit neku pinku lol).
i jos sam jednu stvar skuzio, nebitno jel se vozio autom ili isao pjeske, kad se priblizavam stupu na kojem je rasvjeta ulicna, u 85% slucajeva ako je upaljena ugasit ce se na tom stupu, ili obrnuto, ak je ugasena upalit ce se.
eo, to su moji talenti, kakvi god da jesu, moji su :P lol! bag
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 14, 2010 3:10 pm

wow blago se tebi *.* hocu i ja da se sijalice gase kad hodam ulicom T______T
i meni se cesto dogodi da se dogodi ono na sto sam prije 20 sec pomislio. bas kao i ti ne mogu to kontrolirati, ne mogu prepoznat koja je ta misao koja ustvari "vizija". nekad pokusam pratit sve sto mi rpoleti kroz glavu da vidim hoce li se dogodit, ali nikad mi to nije uspjelo. obicno se dogodi kad najmanje ocekujem.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 14, 2010 10:22 pm

imam dar da napravim sranje , kaze bice manje ako manje pusim granje :D :D
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 2:05 am

ja sam talentirana za ama baš sveeeeeeeeeeeeee....... hahahahahahahahahahahahaha... šalim se.. drunken

eto, imam tri talenta (sposobnosti) koja mi uz bogomdane fizičke "specifikacije" omogućuju da napravim, imam, dobijem,.., što god poželim! (u 98% situacija)

brzo učim
hebeno improviziram
imam nevjerojatnu moć uvjeravanja

to su u biti talenti koje nosi svatko u sebi, samo ih treba znati kako probuduti :) :) :) :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:37 am

Jos ti samo skromnost fali zubi
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 12:35 pm

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :)

falilo mi je samopouzdanja, dugo sam dugo radila na tome da se prihvatim i zavolim!

tako, kada se priča o određenim talentima, uvijek ispada sam sam ja ono, wunderkinde :) a moji uspjesi i talenti, podijeljenji kroz 24 godine, zbilja nisu ništa impresvno :)

šta ja znam, propričala sam sa 7 mjeseci - tečno, prohodala sa 8 :)
naučila privati sa 2 i po, voziti biciklu( bez pomoćnih kotačića) sa ni tri navršene godine; prosvirala klavijature kada sam ih prvi put dotaknula - doslovno - propjevala iz punog glasa u 5 osnovne (kad prevaziđeš onaj dječiji glas), NIKAD učila doma, a sve 5!

mogu do sutra ovako pisati :) :) :) :) :) :) :) :) :)

jer pišem o talentima, ne o manama i nekim nesposobnostima :)
ajmo o tvorit temu o nekim lošim predispozicijama, i tamo ću isti imati masu materijala za pisati od jutra do sutra :)

ali da, skromna nisam nikad i niučemu lol lol lol

ljubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 2:12 pm

Ja se s ranim stvarima u životu ne bih hvastao, schmizzla. Znaš kako je to.
Čisto genetski gledano, ako ranije sazriješ, ranije ćeš i umrijeti.

A skromnost je jedna od rijetkih jako bitnih vrlina koja ti fali. miga
[Vrh] Go down
SolarWind
Višestanični organizam
SolarWind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 58
Age : 42
Registration date : 17.06.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 2:52 pm

Necu sada da nabrojavam neke talente......Ovdje bih pomenula jedan talenat koji mi je nekako ugradjen u bice......zivotinje neobicno reaguju na mene i ja ih dozivljavam dublje nego ostali....
Dovoljan mi je npr.jedan pogled na bolnu zivotinju i da mi prodju zmarci tijelom i da mi oci zasuze...reakcija koju ne mogu kontrolisati, koja mi dodje kao neki refleks

Osjetim govor u njenom pogledu i pokretu, i zivotinja osjeti mene i reaguje na mene drugacije nego na ostale ljude
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:13 pm

SolarWind je napisao/la:
Necu sada da nabrojavam neke talente......Ovdje bih pomenula jedan talenat koji mi je nekako ugradjen u bice......zivotinje neobicno reaguju na mene i ja ih dozivljavam dublje nego ostali....
Dovoljan mi je npr.jedan pogled na bolnu zivotinju i da mi prodju zmarci tijelom i da mi oci zasuze...reakcija koju ne mogu kontrolisati, koja mi dodje kao neki refleks

Osjetim govor u njenom pogledu i pokretu, i zivotinja osjeti mene i reaguje na mene drugacije nego na ostale ljude

isto je i kod mene. zato ne volim gledati dokumentarce o savani npr. (jao one jadne antilope T_________T). kad vidim macice, male, tek prohodale i progledale ostavljene same na ulici, srce mi stane. i uvijek kad visim macku ili psa na ulici, uvijek dam nesto da pojedu ako imam uz sebe. jako jako volim zivotinje i sve bih dao za njih. jedino sto me brine je sto takve osjecaje nemam i prema ljudima, pa si cesto umislim da sam psihicki 'otiso'.
ozlijediti zivotinju ne bih nikad mogao, a kamoli ubiti. to si nikad ne bi oprostio :(
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:21 pm

sviđa mi se to, solarwind :) to bi voljela doživjeti :)

mow, ne bojim se smrti, i dao Bog da umrem od istrošenosti, starosti :) :) :)

a skromnost ne doživljavam vrlinom, na način da imam novaca za dvije majce, a kupit ću jednu; da znam da sam dobra u jako puno stvari ali da to neću reći... a a a...ne!

skromna po pitanju mnogo životnih izazova, makar ja to skromnim ne definiram. bolje, prosvjetljena realnost! lol

a za ovako miće stvari, ne želim biti skromna! nisam ni pohlepna, al nisam ni skromna...

vidiš pizzu koju ćeš podijeliti sa prijateljima - je li ti svejedno koji će te komad dopasti, ili grabiš/žališ za onim najatrpanijim, najhrskavijim ili sl.
meni je danas svejedno, no ranije sam željela baš taj komad!!!
jeli skromnost osobina koja se uči?
[Vrh] Go down
SolarWind
Višestanični organizam
SolarWind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 58
Age : 42
Registration date : 17.06.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:52 pm

@The Immortal.....sasvim te razumijem....jos kao klinka bih kupila tako macice i nosila kuci i krila ih po basci da ih roditelji ne vide....oni nikad nisu shvatali prirodu mojih osjecaja....a malo ljudi to uopste i shvata
Ljudi vecinom dozivljavaju druga ziva bica kao stvari, kao potencijalnu zaradu, podredjenost ljudskoj koristi....
Po meni je to jako jadno, od jednih misaonih bica....Neki ljudi koriste moc razmisljanja samo kako bi je koristili da se usavrse da postanu vece i bolje zvijeri! Zvijeri za novcem,moci.....

@schmizzi.....hmm ovo oko skromnosti me podsjeti da mi je jednom jedna osoba rekla kako skromnost vidi kao vrlinu lijenih ljudi....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 10:55 pm

@ Solar mislim da sve senzibilne i empatične osobe imaju tu posebnu konekciju koja je predivna iako za nositelje tog talenta dosta često bolna jer kako se kaže, osjeti se bol u duši ne u fizičkom tijelu. Znam jer sama imam to i nema mi ništa gore vidjeti od napuštene i povrijeđene životinjice. Samo iz tog razloga ja sam jedina osoba koja bdije kad mi je pas bolesta, jednostavno ne mogu biti mirna dok ona ne ozdravi.

@schmizzl mislim da se skromnost uči zajedno s porastom tolerancije da ti više nije bitna stvar već osjećaj koji dobivaš ne željeći ju. :)
[Vrh] Go down
SolarWind
Višestanični organizam
SolarWind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 58
Age : 42
Registration date : 17.06.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:04 pm

@Gea.....bolno iskustvo jako....a sto je najgore,okolina ne moze da shvati zasto tebe boli ista zbog nekog sugavog maceta.
Tako da te duplo boli, boli te bol drugog bica a ujedno te i boli sto te pripadnici tvoje vrste na razumiju u vezi toga
Nekad je tako ruzno biti suvise senzibilan....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:14 pm

Istina... ali na kraju nikad ne bi to mjenjala. Koliko god osjećam bol, a ja na žalost naginjem ekstremitetu pa kad i osobu boli samo treba reči gdje i sve mi je jasno, a sa životinjama ... zato sam i odustala od toga da se ikad bavim medicinom ili veterinarstvom što mi je bila želja u mlađim danima
A neki ljudi na žalost nemaju to suosjećanje, ne samo prema životinjama već ni prema pripadnicima vlastite vrste. Ne znam, takve ljude pomalo žalim, nemaju konekciju s svijetom oko sebe
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepet lip 18, 2010 11:55 pm

Volim brojati koliko neka rečenica ima slova. I to zaista brzo radim. Ili izvrćati riječi naopačke. Ali to sam sve postigla dugogodišnjom vježbom, tako da se to ne može zvati talentom.
I u zadnje vrijeme kad naiđe neka divlja maca pored moje kuće, ja zamjaučem, a ona isto i tako nekoliko puta Vaši talenti - Page 3 Icon_razz
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimesub lip 19, 2010 12:32 am

Ja sam naucio oponasat mamu macu kad zove macice da izadju :) neznam jel radi samo na macicima te macke(i divlja je) ili i inace :)
I kad to radim cak i pred njom se zaletio macic prema meni,al ona ga zove nazad i prica samnom, valjd prijeti:)
Inace se divim macjim sposobnostima da kontroliraju ljudima, cak mi mislimo da je nama fino dok ih mazimo, ali je li to tako zapravo? :P
Zasto draze mazim macku koja prede, i ili mijauce nego psa koji laje i li cvili.
Sori za oftopic. :P

u vezi empatije, nekako se trudim djelovati a ne samo patit, i napravih si pravilo u životu koje mi je toliko zivaca ustedilo da ga volim djelit s ostalima jako: kad naiđem na problem, ako ga mogu rjesiti dam sve od sebe, ako ne mogu ili ne uspijem idem dalje. i 5
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 2:06 pm

@Solarwind, zanimljivo što si to nazvala talentom. Ja osobno to nikad nisam doživljavao talentom. Uvijek sam osjećao da je to neka greška na meni zbog koje bih napuštenoj maci nosio mlijeka i salame ili čega se već našlo u hladnjaku. Iako me bilo briga za zaista zlobne ljudske komentare, smatrao sam da je takav osjećaj, iako ga također nikad ne bih mijenjao ni za što, na ovakvoj planeti greška jer, gledajući po zakonima evolucije, takav osjećaj ne ide u korist mojem opstanku na planeti. Opet, taj osjećaj me više definira kao misaono biće, biće koje je izborilo svoju egzistenciju i sada može brinuti za tuđu (barem u pogledu života i smrti), i iako će me taj osjećaj još tisuće puta u životu krajnje deprimirati, znam ga cijeniti. Gubljenje takvog osjećaja, takve empatije, je ujedno i moj najveći strah. Strah od zatupljenosti, od neosjećanja drugih, od nepovezanosti i tuposti, strah od odvojenosti.
Eto, baš mi je zanimljivo što si to nazvala talentom jer ja nikad nisam na to tako gledao :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 6:07 pm

Hoće li nekome takav osjećaj ići u korist ili ne ovisi o tome kako će postupiti u nekoj situaciji. Valja odvagati zasebno u svakoj situaciji što se isplati raditi, a što ne. Osjećaj sam za sebe nije nikakva greška niti ga neki zakoni evolucije tako definiraju. Zapravo, zašto ne gledati na taj osjećaj kao na posljedicu zakona evolucije? Što bi bilo da tog osjećaja nema? To se valja zapitati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 8:16 pm

@Leigć...pa, briga za slabije od sebe nije samo ljudska osobina iako ju ljudi svojataju. Ali svakako ju smatram naprednom osobinom i svakako potrebnom za razvoj kako pojedinca tako i cjelokupnog drustva. Dapace, mislim da je na ovoj Planet toliko nesrece i jada bas stoga jer fali suosjecanja. Cini mi se da su lose stvari koje se ljudima desavaju u zivotu bas nacin da se suosjecanje nauci.

@Omega...vec sam negdje kazala da se smatra da je covjek presao na tu razinu da je postao covjekom onda kada se poceo brinuti za svoje stare i nemocne. Dakle, za one od kojih vise nema koristi. Isto tako kao sto je onda poceo pokapati mrtve i graditi groblja. Tako da bi i sa cisto znanstvene strane to sto kazes bilo tocno tj. da je empatija dosla s evolucijskim razvojem kao takvim.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 8:40 pm

Ponekad evolucija ne znaći samo napredak u fizičkom smislu, več smo došli do te razine da imamo um nadvladati svoju okolinu a sada moramo shvatiti da imamo i duh nadvladati same sebe a ne da smo robovi vlastitim strahovima ili samoočuvanjem.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:47 pm

@Omega, meni se čini da se isplati makar i da najmanje olakšaš životinji, makar da ne umre sama. Zapravo, nekada suosjećam i s biljkama koje su strunule što već jeste čudno. Kao mali sam se rasplakao za jednom marelicom koju su posjekli, a više puta sam se osjećao loše na pogled cvijeta koji se osušio ili drva koje je posječeno.

@Alpha, tako je, zato su neandertalci smatrani ljudima. :) Iako, ova osobina je primijećena i kod slonova. Možda je ispalo da sam tu osobinu svojatao ljudima, no to mi nije bila namjera.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši talenti - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši talenti   Vaši talenti - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši talenti
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» talenti prva vrata lijevo!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: