Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plave koverete

Go down 
+4
Rain
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
sanja
8 posters
Autor/icaPoruka
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimesub stu 03, 2007 11:39 pm

jeste li ikad bili u prilici dati mito ili da vas neko potkupi? biste li ikad pristali na takvo što?


Zadnja promjena: Nacrosrill; sub vel 23, 2008 11:19 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimesub stu 03, 2007 11:47 pm

jedan primjer:
moja rodica s jedva završenom srednjom elektro školom daje 3.000 KM i dobiva mjesto u banci, ona, koja nema poma engleski, nema pojma o computerima,a da i ne govorim o ekonomiji, zna o radu u banci koliko ja znam, dakle ne znam ništa...
tako ti gospođa dobije posao, a ja čuh iz povjerljivih izvora da se neki momak sa 4-e godine ekonomije, inače momak jedan od najboljih studenata, konkurirao za to mjesto... i nije ga dobio? a što, zato jer je sirotinja, i nema za potkupiti, ti što su nudikli posao, pa zar oni nemaju srce, to što se napravili je stvarno neides
i opet nisu ništa dobili jer su morali nju slati na neke brzane tečajeve informatike, to će kao ona za 2-3 sata naučiti što ovaj momak uči 4 godine, hoće, znate kako.... rofl
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 12:42 am

U svakom slučaju i primam i dajem.
Takvo je društvo i moram se prikloniti. A nije da je to često, ali mora se uvijek nešto podmazivati. Jer ipak mi smo pre, ali pre mali narod da bismo sad bili nešto.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 1:16 am

Užasavam se te pojave. Ne, nitko me nije tražio da mu dam mito, srećom, jer ne bi ga dobio, a ja bih imala probleme... evil
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 9:26 am

ja ne bi ni uzela ni dala... jbga znam da nije najbolji potez za moju karijeru, ali jest za moju savjest, što mi je puno važnije.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 3:51 pm

Za sada nisam ni primio ni dao, a nadam se da neću bit prisiljen ni primati ili davati ali nikad ne znaš što te čeka :(
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 4:38 pm

ne bih nikada ni primila ni dala... želim uspjeti u životu, ali nikako na neki ilegalan, odvratan način... to bi obezvrijedilo sve moje napore... a i pekla bi me savjest...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 5:02 pm

Ne znam, sad mogu reč da ne bi ni dala ni uzela, ali bi li se držala toga da mi stvarno zapne nešto. Da mi nedaj bože dite treba transplataciju bubrega i mogu platit i dobit bubreg ili čekat da dite umre dala bi mito, a sigurna sam da bi i vi. A u srednjoj sam platila nekoj curi da napravi kazneno djelo pa uhvatilo obje i morale odraživat kaznu lol

Primila mito ne bi jer volim pomoć bez obzira
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 5:07 pm

e da vidiš... za to zdravlje bližnjih sam zaboravila... ah, tu nemaš izbora... tu bi trebalo određene te lječnike peći savjest...

ali što se tiče nekog poslovnog napretka i slično... tu nikad
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 7:08 pm

ni ja sta se posla tice nikad nebi dala ni primila. To je odvratno!!!!!! Ali sa mi je netko u zivotnoj opasnosti,bolnici ili nesto...dala bi koliko god treba
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimened stu 04, 2007 7:45 pm

Rie je napisao/la:
Za sada nisam ni primio ni dao :(
djevac? lolcina lolcina
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitimepet stu 16, 2007 3:35 pm

Ja isto ne bi dala, ni primila kuvertu, ali to u biti nikako ne možeš znati dok se ne nađeš u toj situaciji. Iako sada mislim da 100 % ne bi dala nikome ništa, da mi netko pruži priliku za bolje, a da opet bar nešto znam o tome, možda i bi. Naravno, ne ideš na mjesto direktora samo sa srednjom školom, kao neki tukac, ali neki realni posao za tebe, za tvoje sposobnosti, možda bi i dala nešto love...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plave koverete Empty
PostajNaslov: Re: Plave koverete   Plave koverete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plave koverete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: