Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć

Go down 
+17
2pac
LJUBAV
biga
Gea
wanderer
Armin od Irima
Flamezar
Alpha
urbanaaa
vitrys
Skulptura
QuarK
floridana
Dragony
Legionar
flory
Chakotay
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepon svi 28, 2012 2:26 am

Vatikan više nije dobar kao što je to nekada bio! Veliki sam Kršćanin, ali ne Kršćanin kao većina.Zato ne želim da me krivo shvatite, ne govorim ja protiv BOGa samo ljudi koji su preuzeli kontrolu nad Vatikanom nisu istinski vjernici, zapravo su protiv Kršćanstva.
Najbolji je primjer papa Ivan Pavao 2. On je bio pravi istinski Kršćanin i pogledajte koliko je imao atentata.
[Vrh] Go down
DakotaSkye
Stanica
DakotaSkye


Female
Taurus Snake
Broj postova : 16
Age : 34
Location : Nothingtown
Registration date : 12.06.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimesri lip 13, 2012 11:16 am

nisu oni u nikakvom gubitku. netko tko pojeduje toliko nekretnina, slika, skulptura, zlata, automobila (and the list goes on and on) nikako ne može biti siromašan.
sami su napokon priznali krizu, pa sada od onih koje je kriza uistinu i pogodila, traže novac i sve to promovirajući nedjeljom kako je novac zlo i sl. bajke. licemjerje na vrhuncu...
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimesri lip 13, 2012 7:43 pm

molim koji je ovo ku**c... vatikan u financijskim problemima i još treba pomoć, ma daj me nemoj... e ak njima nisu dovoljne te pare koje su tako podmiklo sakupili i još sakupljaju ja onda fkt nemam riječi, JA nemam onda riječi!! pop fo daz
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimesri lip 13, 2012 11:59 pm

a čuj .. crkva je oduvijek bila jako rastoršna.. oduvijek i sad "najmodernije" građevine upravo ona radi. Što mislite od kud najednom toliko mnogo crkava modernog izgleda i lude arhitekture i to po čitavom svijetu? kava Baš listam modernu arhitekturu i iskreno izgradnja i sami porjekti za nešto takvo koooštaju
ali to je mala cijena za ostati zapisani u vječnosti kako bi se studenti poput mene mučili da ih nauče zubo
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepet lip 15, 2012 11:58 am

hehehe, da strava umjesto da pomognu drugim ljudima tim parama oni grade crkve za koje navijam da ih prve majka priroda sruši. mmaajkka priroda, majka priroda... hehehe navijam reakcija
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepet sij 18, 2013 4:56 pm

Svi vjernici su izmanipulisani...Vjera je najbolje sredstvo za kontrolu masa.Nisam vjernik jer sam davno svatio sve ovo.I am FREE!!!!!! whee Puno je besmislica i zasniva se na strahopostovanju i robijanju(crkvi).Bolje da je sav ovaj novac otisao u humanitarne svrhe,na primjer u Afriku.Jel dobro djelo traziti siromahu 100000 eura za oprostaj grijehova.Citao sam nesto-u 16.vijeku bio je jedan ubica koji je ubijao svestenike i 2 svestenika su bjezala od njega i kad ih je satjerao u cosak upitao je:,,Zasto se bojite smrti,vi ste bezgresni?"A oni su odgovorili:Ne bojimo se mi smrti nego tvoga grijeha." lol! Ne mozes ljudima pomocu nauke dokazati da bog ne postoji.Svi svestenici su tako dobri retoricari da ljudi koji bukvalno nemaju svoju volju budu ubijedjeni u sve sto oni kazu.Ovdje u CG situacija nije nista bolja,samo vlada pravoslavlje.Oni mrze katolike i muslimane-pitanje je-ZASTO?!Ljubomorni su naravno.Za badnje vece posjekli su mladice hrastova(badnjaka) koji vise nikad nece izrast,unistili su jednu sumu.Ako je to bogosluzenje i dobro djelo ubicu se odmah.Cak i to nije bio crni hrast kako obicaj nalaze nego makedonski lol! I kad amfilohije kaze-svako ko je dobre duse dati ce donaciju bar od 50 eura za crkvu.Takodje vlada srbizam.Kad su slavili pravoslavnu novu godinu samo su srpske zastave u vis bile...Odrastao sam u pravoslavnoj porodici ali nisam vjernik jer imam svoju volju i svoje misljenje.Druzim se sa katolicima,muslimanima,jevrejima,pravoslavcima i sve je u najboljem redu.Pogledajte https://www.youtube.com/watch?v=UcDt5TRsGys


Zadnja promjena: ficoom666; pet sij 18, 2013 8:50 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepet sij 18, 2013 6:37 pm

@ficoom666
To je upravo prava manipulacija sa ljudima! Takav stav kakav ti imaš, mladiću, je totalno krivi. Ljudi za koje ti daleko ne znaš ovako vrbuju osobe poput tebe, jer znaju kako udaljiti osobu od pravog spasenja! Ne govorim sada da je Kršćanska ili neka druga vjera spas. Sve vjere su dobre ako upućuju na apsolutnu dobrotu i mir, to ti je sloboda!!! A ne ovakva tvoja sloboda, bez ikakve vjere, vjere su tu da pomognu osobama prema blaženom putu.

Ovakav stav je najveća greška koju čovjek može napraviti! Najveća obmana i manipulacija ljudima je ovakav stav kakav ti imaš, da misliš da si slobodan. Zapravo si prikovan lancima i nemaš nikakvu slobodu, pogledaj malo oko sebe pa ćeš vidjeti tko ti govori takve poruke: mediji, političari, profesori, novinari... To su ljudi koji ti lažu u lice, i manipuliraju te vrlo spretno. Ovo što ti govoriš im najviše odgovara!
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepet sij 18, 2013 7:13 pm

Ja postujem svaciju vjeru i nisam zelio nikoga da uvrijedim,nadam se da me nisi krivo shvatio no Ja nisam bas bez vjere.Trudim se da pomognem svakome koliko god mogu i da nikom ne uradim nista zlo.-to je moja vjera.Sad ne znam kako bi je nazvao.Slazem se svaka vjera upucuje na slobodu i mir.I ljudi treba da vjeruju u nesto.Ali samo mislim da je pogresan stav na primjer bog ce te kaznit ako ne odes u crkvu bar jednom nedeljno ili otici ces u pakao ako ti se ne oproste grijesi za 100000 eura.Mislim da ljudi trebaju biti sirokomislioci,da postuju druge vjernike,a ne:On je muslima/katolik/pravoslavac... sto se druzis sa njim.Takva je situacija u CG.To meni kazu mnogi iz moje porodice.Bitno je da je covjek dobar i da nikome ne ucinis zlo.Izvinjavam se svim vjernicima mozda sam sve pregrubo rekao.Ja vas postujem i nije mi bila namjera uvrijediti vas :) Covjek treba slusati sebe,a ne ljude koji se predstavljaju kao veza izmedju covjeka i boga.Mlad sam,jos nemam iskustva mozda i u buducnosti promijenim misljenje,vidjecemo.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2013 11:20 pm

Tako i treba, biti dobar i svima pomoći! Ostani svoj uvjek, nemoj da te itko promjeni pa makar ti se i drugi smijali. To je najvažnije, i zapamti svi ovi političari u otmjenim odjelima su zapravo loši ljudi, a dobri su oni koje svakodnevno odbacujemo!
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2013 7:31 pm

Znam,potpuno si u pravu. ides peace and love miga
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2013 11:47 pm

Bog sve vidi i sve zna....

Bog je i doveo Vatikan u financijsku krizu samo da bi iskušao njihovu vjeru.

Siguran sam da će im pomoći samo čvrsta vjera, skromnost, samodisciplina, nesebičnost, iskrenost, poniznost, spremnost na žrtvu kad god je potrebno, odricanje i da će njihove molitve upućene Bogu za izlazak iz krize biti uslišane. Jer Bog je svemoguć i može što hoće ako to želi.

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 571896 Ej men





[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitimepet vel 08, 2013 7:58 pm

Sto volim te retardirane svecenike koji seru na misu da treba zivjeti u skromnosti, dok on nosi zlatni sat, ima 150 kila ( al svaki) i vozi novi bmw sedan. pa ajd u kurac
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć   Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vatikan u financijskim problemima, treba pomoć
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Facebook u velikim problemima!
» Vatikan u strahu zbog "nove" Biblije.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: