Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Catena Mundi

Go down 
Autor/icaPoruka
WEISHAUPT
Riba
WEISHAUPT


Male
Aries Dragon
Broj postova : 110
Age : 47
Location : Novi Sad, Republika Vojvodina
Registration date : 06.09.2009

Catena Mundi Empty
PostajNaslov: Catena Mundi   Catena Mundi Icon_minitimeuto sij 26, 2010 2:48 pm

"Catena Mundi" ili "Verige sveta". Po nekima jedan deo Balkana. Najgore mesto na svetu...

Ako zamislimo našu planetu kao živo biće, odnosno organizam, onda moramo znati gde joj se nalazi koji deo tela. Srećni su oni narodi koji se nalaze na sisama planete, jer mogu da je muzu do mile volje.

E, sad, nisam siguran da li je naša planeta hermafrodit i ima sise u Americi a penis na Himalajima. Gde bi joj onda bio anus? U Indiji? Zasigurno ne. Možda je organizam naše planete sklupčan, kao fetus? Anus je verovatno negde kod nas... na Balkanu ili u okolini. Više sam nego siguran da svi mi ovde, u blizini Balkana, s jedne ili druge strane Dunava, živimo na hemoroidima planete, a da je kraj u kome sam se rodio analni otvor...

Onda se brazilski indijanci baškare u njenoj kosi, a afrikanci na njenim dlakavim nogama. Eskimi se skijaju na peni na njenom neobrijanom licu, a australski aboridžini klize po njenim glatkim leđima...

Nešto se pitam, pošto smo baš mi na hemoroidima, odnosno anusu planete, šta će biti s nama kad planeta prdne?
[Vrh] Go down
 
Catena Mundi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: