Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NIBIRU - 12 planet ili zavjera?

Go down 
+38
Einar
orca
srki2000
biga
Chakotay
MoW
hromi
MisteryManiac
Neo
Dragony
schmizzl
tomi
Shime
Remke
Hexenkind
floridana
Narayana
Gringo
Syn
zviz
sharpie
Tutankhamon
vladimir
ThE_IMMORTAL
Alpha
Annon Imus
kayser
Blizzard
l337_m4n
Angel from shadow
Svjetloisjena
malena
sanja
Rain
indigocakra
zvezda
silver
vedran
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Autor/icaPoruka
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri sij 18, 2012 5:27 pm

hmm...ja jos nisam siguran ni da li su ona nebeska svjetlila u biti sunce,mjesec i zvijezde a kamoli da bih mogao sto reci o nibiruu,no eto mozda je i moguce jer bi numeroloski brojka 12 oznacavala vecma svojevrsnu puninu a opet s druge strane ima vec skoro desetak godina da se vide neka golema svjetlila vecma na juznom nebu,sjajnija od svih zvijezda pa i od venere(danice) na sjeveru pa sad ako to nisu sateliti onda nam se mozda priblizava i kakav komet,meteor sto li vec ili zbilja imamo novi planet...@ confused
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri sij 18, 2012 8:48 pm

heh, sigurno oni na južnoj polutci govore da mi nešto vidimo... hehe..

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri sij 18, 2012 9:04 pm

Tamo gledaju Mjesec i pitaju se "ajme, a vide li ga ovi sa sjeverne polutke?"
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri vel 08, 2012 2:18 pm

Evo vam mišljenje jednog pristaše ove teorije. Toliko je uporan da me čak i na pm došao uvjeravati rofl2 Al najbitnije da su te njegove informacije pouzdane, samo se pitam na kojem apokaliptičnoj stranici se informira. Čudim se da se još nije sakrio u neku rupu budući tako jako vjeruje u to sve :P

X kaže:
nažalost,mašta i to nemaštovita,preovladava na ovom forumu,i u skladu sa tim nemam se namjeru javno polemizirati ...globalno zatopljenje je čisti mit u režimu vladajuće elite kojim se pririva golemo nadolazeće sranje od binarnog patuljka koji pliva oko našeg sunca....briga me tko vjeruje u to ili ne,jer vjerovanje je za religijski indoktrinirane ovce,a znati nešto je ipak nešto drugo....ima mjesta i ljudi koji znaju puno više o svemu ,ja samo ponavljam dobronamjerno....90% populacije će poumirati nespremno u roku 1 godine jer planeta zemlja ide direktno u koliziju sa tim čudom i to se zbilja dešava svakih par tisuća godina,pogledaj arheologiju ili geodetiku...svakih pola metra su novi taložni slojevi,zbog tih ekstremnih problema...u principu,kad mnogi ljudi budu u stanju vidjeti to čudo na nebu bit će već za većinu prekasno

Y kaže:
Ja ni ne vjerujem, ja znam, a znam to da taj takozvani binarni patuljak nema nikakvu znanstvenu potporu, kamoli potvrdu. Sve te priče o umiranju i dolaženju planeta/zvijezde ubojice ostaju na razini maštovite ideje jer, ponavljam, nema ama baš nikakve naznake da je išta od toga istina. I pritom ne pričam o naznakama na stranicama poput bloga Igora Kostelca, Zetatalk i drugih zavjerničkih i apokaliptičnih stranica, mislim na mjesta gdje izlaze prave znanstvene novosti i članci, iliti provjerene stranice gdje nema mjesta mašti na volju, curama koje u mislima pričaju sa alienima ili koga god.

Spominješ da se objekt nalazi na južnoj polutci. Za usporedbu, Sjevernjača je u sjevernom nebeskom polu, pa se vidi sa svih mjesta na Zemlji koja su sjevernije od ekvatora. Ako se taj Nibiru ili kako god nalazi najjužnije što može, iliti u južnom nebeskom polu, onda bi se vidio sa svih mjesta na Zemlji koja su južnije od ekvatora, a ti vidi na mapu koja su to mjesta. A ako pretpostavimo da se Nibiru ne nalazi u južnom nebeskom polu što je najvjerojatnije i slučaj, onda se može vidjeti i sa sjeverne geografske širine, sa mjesta koja su blizu ekvatoru.

I pritom nema nikakva opravdanja da se objekt nekim čudom ne vidi, kraj svih teleskopa na svijetu.

I meni je sasvim svejedno u što ćeš vjerovati ti ili bilo tko drugi. Samo ću ti reći da za ovo što pričaš nema nikakvih naznaka da bi bilo blizu istini, a tvoj je izbor da li ćeš se pokušati informirati iz pravih i provjerenih izvora ili ćeš vjerovati izvorima koje si čitao, koji god da jesu. Toliko od mene.

X kaže:
zaboli me klinac za new age sranja tipa casiopeja,zeta,za paranoika kostelca i ostalu braću....
moje informacije su iz pouzdanijih točaka.
90% informacija iz te tvoje znanstvene sfere su obične patke i akademski zakomplicirane kučine za indoktrinirane ovce(kao i biblija ,popovi itd za religijske ovce dok im nadpastiri u vatikanu rade rituale od kojih se ledi krv)a sve pod visokim starateljstvom određenih službi.....mi smo čuli za nasu ali ima ih još iznad i oni jedini znaju istinu i pripuštaju sitnice vladama pojedinih zemalja a promile toj tvojoj jadnoj znastvenoj zajednici....što misliš zašto svako malo čuješ na dnevniku vanredno stanje,službe spašavanja,911,itd?osvrni se oko sebe,samo na našu lokalnu državicu...zašto vlada stoji i ne mrda doslovno,premda ekonomija tone brže od titanika?bilo ova ,bilo prijašnja,sve ti je to isto?ČEKAJU druškane......da dođe signal.a počet će vrlo,vrlo skoro doslovnim potonućem milijuna ljudi i hrpe otočja oko australije,vjerovatno filipini,tonga,papua gwineja i tako nešto,jer tamo tlo već godinu dana kuha i dnevno se drma u stotinu potresa......

a zašto ne vidimo već to čudo,što izaziva nevolje?e zato što je izgleda chemtrails počeo funkcionirati,gdje je na južnoj polutci koncentracija špricanja bila oko 10 puta veća nego nama sjeverno,a i putanja mu je "munjena",skakuće u vrlo uskoj elipsi,gore dolje i vidljiv je tek iz antarktike i ognjene zemlje za sada......javljaju ljudi ali sve se blokira dok mogu......budi strpljiv,kad krene ogroman potres oko australije kupuj zalihe vode i hrane....TOLIKO
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri oľu 14, 2012 12:54 pm

ok,citan sve to,od kostelca pa nadalje,ali ima par zanimljivih snimaka o nibiru,sta nisu fonotomntaza,narocitno neumayer station na antarktiku,di je ocito da nesto postoji,ali ipak mslin da za oprilike 7-8 mjeseci kada ce navodno nibitu bizi najblize,trebo bi se vidit vec golim okom,a kamoli amaterskim teleskopom,zato sumnjam u to,ili da nibiru nije jupiter koji je podivljao pa prominija kurs,hahah,
a potresa je bilo i uvik ce ih bit,i vecih i manjih,i poplava i nemira i ratova itd,ali sve sad preisivat necemu losem nije dobro,ipak majka priroda i svemir su neistrazeni niti 000,1 posto samo naseg sustava,tako da nikad ne reci nikad sta se moze dogoditi.
ali gledajuci vremena di zivimo,nemorala,nerada,kriminala,korupcije,zla,zavisti,nista nije dobro,ljudski odonosi su na nuli,novac je sve preuzea,pa bi se vise priklonija nekoj teoriji da se nesto ali sta neznan dogoditi prema duovnoj obnovi jer cemo sami sebe pojist.
odnosno za par godina bit ce nas 10 milijardi,zalihe hrane,vode nece bit dostatne,pa prije svega mislim da nece dugo proci dok neke 3-4 nuklerake ne opizdu i nestane 5 milijardi ljudi,a tajne vlade govore da ce biti samo 500 milijuna ljudi koji ce moci prezivit u ostatku resursa sta zemlja ima ili cemo napast neki planet i naselit ga hahaha
pozz
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimesri oľu 14, 2012 7:07 pm

[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitimened stu 01, 2015 10:07 pm

Definitivno apsurd,nonsens i teorija zavere. ;) .
[Vrh] Go down
Sponsored content





NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: NIBIRU - 12 planet ili zavjera?   NIBIRU - 12 planet ili zavjera? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NIBIRU - 12 planet ili zavjera?
[Vrh] 
Stranica 8 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Otkriven vodeni planet
» Otkriveni novi planeti
» Selidba na drugi planet????
» Jedini planet izbora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Astronomija i misterije svemira-
Forum(o)Bir: