Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???

Go down 
+10
Fantom
Pohotni Jarac
Athena
Skulptura
Armin od Irima
Berny_Sinara
danpocalypse
Cinderella
Cico
floridana
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto vel 02, 2010 4:32 pm

Psiholozi navode da žene brzinskim pristankom na seks pokazuju da su nezainteresirane za tog muškarca kao osobu ili s druge strane imaju manjak samopouzdanja

Muškarci se žele boriti za ljubav žene, ali većina djevojaka danas samo odglumi slabu obranu i potom vrlo lako pristane na seks, navodi britanski The Times. Svaka žena nakon toga vrlo brzo pomisli da je upravo on taj - njen princ na bijelom konju. Je li danas stvarno postao problem da se žene iz nekog razloga prelagano predaju, je li se izgubio čar zavođenja, kakvu poruku žene time zapravo šalju? Plaše li se muškarci njihove oslobođene seksualnosti i agresivnosti?

- Činjenica je da sve češće dolaze muškarci koji imaju seksualne smetnje, odnosno smetnje pri erekciji ili preranoj ejakulaciji, i to zbog seksualno agresivnijih žena - kaže seksualna terapeutkinja i klinička psihologinja Ida Šamanović iz KBC-a na Rebru. Dodaje kako muškarce plaši angažman djevojaka i njihova prevelika seksualna zahtjevnost. Imaju osjećaj da moraju stalno biti spremni - kao pritiskom na gumb - a to ih silno opterećuje

- Zbog toga muškarci češće imaju psihogene smetnje jer su u grču. Osobito ako partnerica dobro zna što hoće - napominje psihologinja Šamanović. Čini se da istraživanja pokazuju da je broj godina kad mladi ulaze u seksualne odnose isti kao prije desetljeća, ali su se djevoke izjednačile s mladićima.

Ženska seksualnost

- To znači veću seksualnu slobodu žena, odnosno mladih djevojkaa. Ujedno se kroz medije propagira seksualnost, ali ona ima skrivenu poruku - izgledaj seksi, ali nemoj biti seksualna - upozorava seksualna terapeutkinja i navodi kako je to kontradiktorna poruka, ali je odraz višestoljetne zabrane ženske seksualnosti, koja se morala kontrolirati zbog ženske plodnosti, kao i utvrđivanja očinstva.

Times navodi da je muškarčevo samopouzdanje direktno vezano uz to koga može pobijediti.
Slatka pobjeda

Muškarci se žele osjećati kao pobjednici i pobjeda ih ispunjava. U ljubavi bi se jači spol trebao stalno dokazivati. Žene bi trebale ohrabrivati muškarce da im dokažu da imaju karaktera da ih osvoje, a ne samo da su financijski osigurani, imaju posao i stan.

Psiholog Mario Sušilović navodi kako se ovdje radi o tome da više cijenimo ono do čega teže dolazimo, kao kad teško zarađen novac više cijenimo od novca koji smo dobili ili kad se nakon posla u koji smo uložili trud i vrijeme osjećamo bolje nego kad smo neki posao brzo i bez puno truda uspješno obavili.

- Cijela me priča podsjeća na neku natjecateljsku igru s djetetom u kojem puštamo da pobijedi, a kad dijete na kraju pobjedom nije zadovoljno i sretno, mi se čudimo. I zavođenje je neka vrsta igre, koja nije zanimljiva ako u njoj ne sudjeluje oboje zainteresiranih. Brzinskim lijeganjem s tek upoznatim partnerom šalje se poruka: ‘mene ustvari zanima seks, a ne ti’ ili ‘bojim se da ćeš odustati od mene ako te hitno ne pustim u svoj krevet’. Žene takvim ponašanjem kao da žele poručiti da su nezainteresirane za tog muškarca kao osobu ili imaju manjak samopouzdanja. To baš i nije poticajno za muškarca - komentira Sušilović, učitelj realitetne terapije.

izvor



šta kažu naši forumaši na ovo? bojite li se vi ovakve seksualne oslobođenosti i agresivnosti žena? šta vam više paše, da budete lovac ili lovina?...ili je ipak najveća draž u lovu bez obzira tko kakvu ulogu igra?
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto vel 02, 2010 10:52 pm

evo nisam bas puno procitao, al veliki dio je istina

evo npr ova prva recenica na vrhu

''Psiholozi navode da žene brzinskim pristankom na seks pokazuju da su nezainteresirane za tog muškarca kao osobu ili s druge strane imaju manjak samopouzdanja''

samo kreteni danas mogu trcati gurati u svaku rupu koju nalete...

zalosno je to kad shvatis da je svaka rupa ista :)

zbog cega onda ne ostanemo na jednoj rupi :) pa zivot nije golf igraliste...;)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimečet vel 04, 2010 9:46 pm

Cico je napisao/la:
samo kreteni danas mogu trcati gurati u svaku rupu koju nalete...
zalosno je to kad shvatis da je svaka rupa ista :)

zbog cega onda ne ostanemo na jednoj rupi :) pa zivot nije golf igraliste...;)

good :P
[Vrh] Go down
danpocalypse
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 42
Age : 37
Location : VINKOVCI
Registration date : 11.01.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimepon vel 22, 2010 2:35 am

IStina
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesub oľu 06, 2010 5:40 pm

prava istina :D ja se nisam dala 3 mjeseca mucila sam ga i mucila i mucila :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:11 pm

To onda ne znači da se taj lik bojao, nego upravo suprotno...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesub oľu 06, 2010 8:56 pm

cure, moramo biti malo obazrivije prema našem suprotnom spolu. ne dajmo im bar prvih šest miseci da nemaju psikičkih problema :D
[Vrh] Go down
danpocalypse
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 42
Age : 37
Location : VINKOVCI
Registration date : 11.01.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimened oľu 07, 2010 4:22 pm

obozavam zenski rod.....X))))))
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimened oľu 07, 2010 4:45 pm

Ma sve je više i više istraživanja koja su bezvezna. Činjenica je da se žene i cure danas lakše upuštaju u seksualni odnos i ja tu ne vidim nikakav problem. Muškarci su takvi oduvijek. Ja ne znam što bi ljudi htjeli. Upoznaš curu, odete na kavu, večeru, van, što već i kao šlag na torti dođe seks. Ako se to sve desi u jednoj večeri, onda to znači da je cura nezainteresirana? Zašto bi to bilo tako? Nezainteresirana je ako se to više ne ponovi. Ne možemo na temelju jednog iskustva sa nekom curom ili ženom prosuditi da li ju zanimamo. Proći će više vremena i nekoliko "izlaska" pa će se vidjeti koliko je, i za što zainteresirana.

Meni osobno takvo ponašanje cura ne smeta, dapače.
Nije seks ništa loše, a žena ili cura koja zna što hoće, još manje :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimened oľu 07, 2010 4:59 pm

Ja ne bih rekla da se današnji muškarci boje dostupnih žena, spremnih na sve.
U prosjeku, današnji muškarci (čini mi se), vole da žena s njima zamijeni ulogu i preuzme inicijativu.
Nemalo puta možemo čuti da neki muškarac kaže "volim kad mi žena priđe".
Razumljivo, to je puno jednostavnije. :D

Osobno nemam ništa protiv žena koje su "dostupne" u smislu da preferiraju odmah prijeći na "šlag na torti".
Zašto bi bilo tko nekoga osuđivao?
Osim toga, to se tolerira muškarcima, a ženama još uvijek ne.

Ipak, nedvojebeno je da žene koje su tako pune inicijative na prvom spoju, svojim ponašanjem ipak odašilju neku poruku (kao i muškarci).
Prvenstveno da se ne zamaraju sitnicama i nekim dubljim osjećajima koja se tek naknadno mogu razviti te da pristaju na dobru, kratkotrajnu zabavu (ili iskustvo), koje nije potkovano nekim dugotrajnijim, dubljim osjećajima.
Nije ni to loše ponekad, ukoliko u tom "obliku" odgovara dvoje ljudi.
Ipak kao i sve ostalo dotično ponašanje prenosi svojevrsnu poruku, koju smatram da nitko ne bi smio osuđivati, jer svatko postupa onako kako želi, a svijet je bogat radi različitosti. kava
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 12:58 pm

floridana je napisao/la:
Psiholozi navode da žene brzinskim pristankom na seks pokazuju da su nezainteresirane za tog muškarca kao osobu ili s druge strane imaju manjak samopouzdanja

Ah da, psiholozi su uvek najpametniji. U kombinaciji sa priučenim novinarima deluju kao trovanje nikotinom. No, ja kao pohotni jarac nemam primedbi na brzi pristanak na seks...

floridana je napisao/la:

Je li danas stvarno postao problem da se žene iz nekog razloga prelagano predaju, je li se izgubio čar zavođenja, kakvu poruku žene time zapravo šalju? Plaše li se muškarci njihove oslobođene seksualnosti i agresivnosti?

Agresivnom ženom smatram onu koja zubima otvara pivsku flašu ili koja se bahato ponaša, pa otud takve odmah priupitam hoće li se tući ili tucati? Možda ih uzbuđuje jedno u kombinaciji s drugim, ali mene to nešto ne pali, jer više volim nežnosti.

floridana je napisao/la:

Činjenica je da sve češće dolaze muškarci koji imaju seksualne smetnje, odnosno smetnje pri erekciji ili preranoj ejakulaciji, i to zbog seksualno agresivnijih žena - kaže seksualna terapeutkinja i klinička psihologinja Ida Šamanović iz KBC-a na Rebru. Dodaje kako muškarce plaši angažman djevojaka i njihova prevelika seksualna zahtjevnost. Imaju osjećaj da moraju stalno biti spremni - kao pritiskom na gumb - a to ih silno opterećuje

To su oklopnici u krevetu. Razumem taj strah, ali to je sve zbog kulture konzumerizma i brze hrane, sve je na brzaka, e pa ne može. Ponavljam, malo opuštanja, opuštena atmosfera, mazanje uljima, nežnost, duga predigra... i nema tog mlohavka koji neće postati batina. OK, svršio prerano, dešava se, ali ako ljubavnici malo vežbaju ima načina da se to produži, a to opet zahteva malo posvećenosti a ne konzumerskog sexa na brzinu...

floridana je napisao/la:

Zbog toga muškarci češće imaju psihogene smetnje jer su u grču. Osobito ako partnerica dobro zna što hoće - napominje psihologinja Šamanović. Čini se da istraživanja pokazuju da je broj godina kad mladi ulaze u seksualne odnose isti kao prije desetljeća, ali su se djevoke izjednačile s mladićima.

Pa super ako zna šta hoće (samo da nije neko mazanje izmetom), jer bolje da ona odmah kaže šta bi htela. Volim reći: kaži šta bi želela da ti radim? I one kažu. Ako se stide, malo ih podstaknemo da se izjasne, da se outuju... To su proste stvari, čemu drama?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 1:37 pm

Mozda se boje mladji i neiskusni muskarci zena koje su spremne na sve ali nas stare kuke nemoze vise nista iznenaditi....Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? 158397
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 1:41 pm

Kad dođem i kažem "što želiš da ti radim?" nerjetko shvate kao da ja nemam pojma što želim, a i kad shvate to na pravi način, onda mi kaže "bilo što...", a onda se naljutim...

Ako ona zna što želi, onda bih doista cijenio da se i izjasni što želi, nevažno o kojoj je temi riječ, jer ja ne čitam misli...
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 2:05 pm

Možda ona tačno zna šta želi ali se stidi da kaže, pa je moraš malo ohrabriti. Nisu samo muškarci plašljivi, boje se i žene...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 3:38 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Možda ona tačno zna šta želi ali se stidi da kaže, pa je moraš malo ohrabriti. Nisu samo muškarci plašljivi, boje se i žene...

Upravo tako, to je često slučaj. Kad se na ovom području čovjek iskreno izjasni, bio muškarac ili žena, zapravo puno toga stavlja u ruke partnera koji je možda tek privremen i koji može kasnije grubo zlorabiti takvo saznanje. Iskustvo (loše) nas uči da to nije pametno. Naravno, u trajnoj i stabilnoj vezi obično ljudi pronađu načina kako da jedno drugome objasne što žele na raznim područjima, pa tako i na tom intimnom.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 4:18 pm

Samo ne znam zašto bi netko bilo muškarac, bilo žena, osobito ako se radi o kratkom poznanstvu/vezi morao eksplicite pitati "što želiš da ti radim?" :P
"Radi mi to i to..." zubi

Mislim, meni je to presmiješno, osobito ako kao što Svjetlo kaže partneri još nisu stekli povjerenje i bliskost, a za to je potrebno malo više vremena.
A možda neki ni ne žele bliskost, već samo seksualni odnos, brzi konzumerizam.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 06, 2010 5:12 pm

Armin od Irima je napisao/la:
Kad dođem i kažem "što želiš da ti radim?" nerjetko shvate kao da ja nemam pojma što želim, a i kad shvate to na pravi način, onda mi kaže "bilo što...", a onda se naljutim...

Ako ona zna što želi, onda bih doista cijenio da se i izjasni što želi, nevažno o kojoj je temi riječ, jer ja ne čitam misli...
Ovo je po mom mišljenju stvarno jako glup pristup i doista ostavlja dojam kao da ne znaš što da radiš... Bio si sa nekoliko žena ili cura, sasvim svejedno i znaš otprilike što vole, što bi možda htjele, i što nikako ne bi htjele. Naravno, to ovisi od osobe do osobe, nemaju svi iste želje, ali ako otprilike znaš što se većini sviđa, u bilo kojem pogledu, onda nećeš pogriješiti ako probaš. Ovo "što da ti radim" pitanje je po mom mišljenju stvarno bez veze i ja bi poludio od smijeha da mi netko tak uleti :)
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:21 am

Athena je napisao/la:
Samo ne znam zašto bi netko bilo muškarac, bilo žena, osobito ako se radi o kratkom poznanstvu/vezi morao eksplicite pitati "što želiš da ti radim?" :P
"Radi mi to i to..." zubi

Ima nekih stvari u tom iskazivanju želja gde se ljudi brzo pronađu ako dele sklonosti ka sličnim stvarima, fetišima i sl. Da ne ulazim u detalje....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:25 am

najbolje napisati uputstvo za upotrebu i onda kad te netko tako nešto pita izvadiš ga pa nek čita hekla
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesri tra 07, 2010 2:14 pm

floridana je napisao/la:
najbolje napisati uputstvo za upotrebu i onda kad te netko tako nešto pita izvadiš ga pa nek čita hekla

Ah kakvo simpatična ironija... Ne, glupo bi bilo biti toliko eksplicitan u know-howu... Body talks! - osim ukoliko neko nije baš zahtevan. Rekla mi je kako voli kada joj neko steže vrat dok je sodomizuje, na šta sam ja uzvratio kako je za mene suštinska stvar u predigri sedenje na faci. Nisam baš na to mislio....
[Vrh] Go down
calypso
banned



Male
Leo Dog
Broj postova : 85
Age : 29
Registration date : 15.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimesub tra 24, 2010 4:05 pm

to nije tacno.
ovde se koliko se razumem radi o egu..
imavelikih ljudi sa malim egom(mada sto sledi je uneku ruku paradoksalnost),recimo napôleon koji je lecio svoju frustraciju osvajajuci zemlje jer nije mogao u potpunosti venerin breg..
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimepon tra 26, 2010 4:57 pm

calypso je napisao/la:
napôleon koji je lecio svoju frustraciju osvajajuci zemlje jer nije mogao u potpunosti venerin breg..

To je pojednostavljivanje... I Aleksandar Makedonski je osvajao zemlje a mogao je da mu se digne. Dakle?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimepon tra 26, 2010 5:04 pm

No, moguće je da je Aleksandar Makedonski imao jedan drugi kompleks, a taj je proizašao iz toga na koga mu se dignuo :P
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 27, 2010 10:43 am

Zašto bi to bio kompleks?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitimeuto tra 27, 2010 2:53 pm

definicija raja.....dodje zenska i pita me "sta zelis da ti radim".... whee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???   Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci se boje dostupnih žena spremnih na sve???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» boje
» Boje i njihov simbolizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: