Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:53 pm

@Josip21...Pardon, Josip21. Spominjem 'Josip' da se zna na koga se misli, a i krace je nego da kazem 'onaj s avatarom koji pokazuje dupe' raspa

banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:54 pm

Alpha je napisao/la:
Je, slazem se, vazno da se volite zubi

jasta neg se volimo...a sta si ti mislila a..??

A. da te pitam.....jesi li ikad vidila Himalaje...??? rofl2 rofl2 rofl2

a sad begam... giba

bitango javi kad bude zrak cist.....moze...???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 2:56 pm

Fantom je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Alpha,obrati paznju na svoje ponasanje,iz fundamenta obrati paznju na svoje ponasanje,
fundamentalnooooo obrati paznju na svoje ponasanje,nemoj da te ja ovdje posadim ko zumbul....Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 982158
E, ne da te ne berem nego ono uopce :P Kakvi sad sveti zumbuli? Jel ovakvi?

Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Zumbul-2 zubi

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 3:00 pm

josip21 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

jasta neg se volimo...a sta si ti mislila a..??

A. da te pitam.....jesi li ikad vidila Himalaje...??? rofl2 rofl2 rofl2

a sad begam... giba

bitango javi kad bude zrak cist.....moze...???

Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 64487 Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 64487 Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 64487

Mala moja sidi mi na jaja pa ćeš vidit što je Himalaja.........Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 3:03 pm

Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Alpha,obrati paznju na svoje ponasanje,iz fundamenta obrati paznju na svoje ponasanje,
fundamentalnooooo obrati paznju na svoje ponasanje,nemoj da te ja ovdje posadim ko zumbul....Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 982158
E, ne da te ne berem nego ono uopce :P Kakvi sad sveti zumbuli? Jel ovakvi?

Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Zumbul-2 zubi

Pokusao sam da sebi docaram kako izgleda tvoj avatar gledajuci sa zada...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 64658

Kako ti se svidja...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 765245

Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Olovka02
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 3:13 pm

Ruke su u krivom polozaju, kosa skupljena, nausnice neke tamo...mislim da si gledao tudji avatar zubi

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 3:14 pm

asti ga bitango....pa ti si pravi pravcati umjetnik.... affraid

ali isto sumnjam da si ti nacrtao ovo djelo...jer da si ti crtao ta curka bi garant imala zaobljeniju guzu jel da...????....ovako je nakako premrsava za tvoj ukus......ono triba imat bokun dupeta za capit sa obe sape jel da..????
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 4:06 pm

šta će Skulputra reći na ovakav razvoj događaja kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 4:29 pm

floridana je napisao/la:
šta će Skulputra reći na ovakav razvoj događaja kava

A sta ce,trebao bi sad da galami na mene,Alphu i Josipa,taman posla...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 733858 ....Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 295661
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 4:39 pm

tu je dovoljno mračno pa se možete pipati do mile volje :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 4:52 pm

Ko se misli pipat? Pipnem li ga Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 788583

Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6337
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 9:07 pm

Inače, dok sam bio mali i slavio rođendan, onda je najbolji dio kad smo se zatvorili u jednu mračnu sobu i onda je jedan ostale lovio. Onoga kojeg je uspio uloviti, onda je taj dalje bio lovac. I da, bili smo svi muški. cerek
Negdje na početku puberteta, negdje s 12 godina, su prestala ta lovljenja po mraku, baš se pitam zašto. misli zubi

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 10:57 pm

aaaa jebate jesmo spameri......

cim su neke sporkarije u djiru eto ti odma Fantoma.... rofl2 rofl2 raspise se lola...jedva ceka.....
a tek ona Alpha....jedva docekala pa da zaspama sve zivo.....

A nu de MoW-a i on je odma se prikljucio......svi vrazi u njemu... rofl2 rofl2

a ja san vam sa 12 vrtio bocu....znate onu igru...e pa bi onda isli u mrak 15 minuta....naravno s osobom suprotnog spola.....i onda bi tamo igrali se na kukala......iliti zmure.....
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimeuto vel 02, 2010 10:59 pm

a najljepse je kad na rodjendanu po noci igramo zmurice pa kad ju ustipnes nesmje da vristi rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimesri vel 03, 2010 8:11 am

ti miša koja iskustva zubo
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimesri vel 03, 2010 3:21 pm

tooo Remke majstore....znas i gotovo.... ides
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimesri vel 03, 2010 3:26 pm

MoW je napisao/la:
Inače, dok sam bio mali i slavio rođendan, onda je najbolji dio kad smo se zatvorili u jednu mračnu sobu i onda je jedan ostale lovio. Onoga kojeg je uspio uloviti, onda je taj dalje bio lovac. I da, bili smo svi muški. cerek
Negdje na početku puberteta, negdje s 12 godina, su prestala ta lovljenja po mraku, baš se pitam zašto. misli zubi

Mi smo se isto toga igrali na rođendanima. :P
Samo, tu igru smo zvali ćorava baba.
Zapravo, kod nas se nije igralo u mraku, jer je ćorava baba imala šal zavezan oko očiju i morali smo je zavrtiti jedno 5 puta ukrug.
Sirota.
I uglavnom, nisu igrale samo curice, ali sve je bilo u granicama normale, nije bilo previše opipavanja "žrtve". cerek

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimepet vel 05, 2010 12:36 am

Mi smo to zvali slijepi šišmiš :)

Jer se tko igrao ono kad se papirić od bombona "usisa" i tako prenosi s usta na usta?
pa kad bi papirić pao pao bi i poljubac ili ti skoro poljubac... pa neka grimasa, jer to ipak nije bilo doba kad su se dječaci i djevojčice zanimali jedni za druge rofl2

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitimepet vel 05, 2010 1:03 am

Pa na koje doba mislis Gea,6-7 godina...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 888361

Ja sam se vec sa 11-12 godina druzio sa Desankom Sakic a da bih se
druzio sa njom,potrebno je bilo da mislim na nesto a to sigurno nije bila
neka igracka ili slatkisi...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 295661

U to doba mi je bilo dovoljno da vidim zenske gace na striku pa da se uzbudim...Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 64658 ....
...mozes misliti kako je danas mojoj zeni zivjeti samnom....Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 257951
Mislim da joj se vec i smucila ona stvar....Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 982158
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)   Škuribanda ili pipanje vu kmici  (chat) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Škuribanda ili pipanje vu kmici (chat)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2