Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Oruzje

Go down 
+16
Bozon
Einar
Korplikan
Bus
Blizzard
Sentinel
Armin od Irima
josip21
Remke
Fantom
Gea
biga
Legionar
Athena
dr.chaos0
Alpha
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Volite li oruzje?
Da
Oruzje - Page 4 Icon_vote_lcap30%Oruzje - Page 4 Icon_vote_rcap
 30% [ 9 ]
Ne
Oruzje - Page 4 Icon_vote_lcap33%Oruzje - Page 4 Icon_vote_rcap
 33% [ 10 ]
Mrzim ga
Oruzje - Page 4 Icon_vote_lcap10%Oruzje - Page 4 Icon_vote_rcap
 10% [ 3 ]
Obozavam ga
Oruzje - Page 4 Icon_vote_lcap27%Oruzje - Page 4 Icon_vote_rcap
 27% [ 8 ]
Ukupno glasova : 30
 

Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimečet vel 18, 2010 12:31 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Ajmo ovako svi koji vole igrati cs neka se jave pa da napravimo jedan balte mach ko je bolji killer.
Jesi za biga.
neigram ti ja to više kao što sam igrao prije 3,4 godine... sad jednom tjedno ako odigram 20 minuta, možda ni toliko, pa bi me vjerojatno i dobio... a plus toga prije sam igrao u LAN-u, tj sa prijateljima kući, a sad po ovim serverima dođu dječurlija sa čitevima, samo mi živce dignu...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimečet vel 18, 2010 4:17 pm

Ma ja to neigram uopce nego ovako da se nademo pa da se malo zezamo.
lovac i rl i lovac u sl.
[Vrh] Go down
Bus
Stanica
Bus


Male
Gemini Rat
Broj postova : 29
Age : 39
Registration date : 12.06.2010

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub lip 12, 2010 11:21 am

Ja sam za liberalizaciju zakona o oruziju. Zasto da samo vlast i kriminalci raspolazu oruzijem. Trebalo bi ga uciniti dostupnim svim gradjanima. Jer samo je naoruzan narod slobodan narod.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub oľu 10, 2012 3:24 pm

Volim pucat. Moj tata poznaje jednog lovca pa sam par puta gađao razne stvari. Najdraži mi je snajper (nemam pojma koji kalibar, neki mali ali dovoljno velik da ubije jelena). pogodio sam pivski čep na 100 metara (doduše iz 7 pokušaja zubi).
Fina stvar, dobar je osjećaj pucat okolo. Pucao sam i iz nekog jugoslavenskog CZ pištolja, navodno vrlo rijedak model. Neprecizan je strahovito, kako se daljina povečava, treba ciljati niže od mete. Ali navikne se čovjek. Prava mana je što su mi ostale začepljene uši kada je ispalio.

Dakle, glasah za ovu zadnju opciju
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimeuto tra 03, 2012 8:33 pm

ooo i ja isto. TANĐERA FTW
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimeuto tra 03, 2012 9:36 pm

misliš tandžara??
M-48
jedna zanimljivost: pravila se u vrijeme kraljevine Jugoslavije...
vidio sam neki ljudi su iz rata ih prenamjenili u lovačke. naravno legalno.
jako zahebana puška. uz dobru optiku ima odlične grupe na 2km+ ..

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesri tra 04, 2012 10:59 am

mi ju zovemo tandžera. sa e :P
ta je puška punokrvna zamjena za švabicu Karabinera 98k
ja rokam s tim po Dugom otoku bez optike po onim ludim divljim Gregorima...nema većeg gušta...osim ražnja.

osim tandžere moje, imam doma arsenal lijepog hladnog oružja:
1. Cold Steel mačeta 18inch
2. Hawk iliti sjekira za bacanje - ustvari obična vatrogasna koju sam redizajnirao da bolje leti
3. Bajoneta iz WWI
4. Nož na trzaj - da ga otvoriš ko skakavca trebaš samo trznut ruku i kliknut botun. Ali je legalno oružje.

A htio bih si nabaviti optiku za tandžeru...i onaj k*** TAC 15
pogle ovo http://tac15.com/
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesri tra 04, 2012 3:10 pm

a ne pale mene samostreli baš. ručno rađeni lukovi i strijele, može. ali takvi nemaju dovoljno snage da obore nešto veće od psa na 50 metara, niti preciznosti.

ja imam od lovačkog:
- petopuc(petometka) baikal MP-153
- ćaća ima nekakvu dvocjevku, još iz jugoslavije, šušu.
i to je to od oružja. još stari ima službeni pištolj koji ja nikad nisam u ruke uzeo.

onda:
- zračnu pušku Hatsan mod 85.

od hladnog:
- original nepalski kukri(uglavnom koristim za krčenje raslinja)
- benchmade (preklopni nož za ribolov)
i sad još planiram nabaviti neki fiksni nož i više mi ni ne treba.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesri tra 04, 2012 4:07 pm

e sad ću ovog vikenda kad odem kod dida vidit šta još ima od oružja. Mislim da ima šarac kolko se sjećam i to onaj prastari iz drugog svjetskog rata, AG 34, mislim, 3 ručne koje sam lani zaključao u kutiju da ih niko ne more izvadit van, 2 kalaša i kutija municije za sve ono. A mislim da ima još tandžera tamo dolje samo ih treba nać...

zaboravio sam još jedan komad hladnog oružja - sablju od 250 godina kojoj je otpala drška i koja je u raspadnom hrđavom stanju. Bojim se da ako nekog udarim tim da ću ga samo ogrebati, zaraziti tetanusom i polomit mač na sto dijelova. Ali još izgleda fora...

Popis must have:
1. TAC 15
2. Neka zračnica, mislim poluautomatik, još ću vidjeti.
3. 5-6 noževa za bacanje (to ću iz ColdSteela vjerojatno)

I OVO: http://www.coldsteel.com/1796cavalry.html
Ovo je mač za koji je Napoleon apelirao Prusima da ga prestanu koristiti jer je prebrutalan.
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:47 pm

Mrzim oružje, koristio bih ga jedino u samoobrani hiding
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimepet srp 27, 2012 11:11 pm

oružje ne mora nužno biti nešto negativno.
ima mnogo sportova koji se baziraju na hladnom il vatrenom oružju. na kraju krajeva, samo posjedovanje oružja ne mora nužno značiti da ga želiš upotrjebiti.
ali iz razloga što je to prevelika odgovornost, na koju mnogi nisu spremni, oružje je došlo za zao glas.

npr ja ga volim. toplo, hladno, nije važno. ne zato što mi daje nekakvu moć, ne zato kao što neki kažu: "prikrivam svoje nedostatke", nego volim natjecanja, preciznost i odgovornost koju nosi oružje. a to bi po meni bilo redom: znanje o oružju, svjesnost o njegovoj namjeni a u isto vrijeme i zloupotrebi i sama briga o tom komadu željeza.

na kraju krajeva svi znate onu: "guns don't kill people, people kill people".

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub srp 28, 2012 1:12 am

potpiso bi ovo bigino... samo što ja ne znam puno o tipovima oružja, ja samo volim pucat i gađat mete. to mi je nešto preodlično. inaće sam 2 puta u životu ubio vrapca pa mi ga bilo žao s toga ne pucam više na žive mete :D

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub srp 28, 2012 2:43 pm

"Guns don't kill people, bullets do!" ;)

Nemam ništa protiv njega, osim ako je upereno u mene. Tada je to loše i zlo. Inače, ako ja uperim u nekoga, onda je dobro.

Vatreno nemam, ali bi volio imati. Bolje ga imati a da ti ne treba, nego da ga nemaš a da ti zatreba. Umjesto toga, postao sam ljubitelj hladnijih tipova oružja, koplja, katane, mačete, samostreli, šurikeni sl. Naročito sam ponosan na jedno koplje za bacanje koje sam napravo, lagano je i može dobaciti priličnu udaljenost, ali tačno pogađam s njim na nekih 20-25 m. Jednom sam probao fazana pogoditi ali mrcina me vidio i krenuo nakon što sam bacio koplje, tako da je otišlo u k... -.-

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub srp 28, 2012 10:44 pm

Korplikan je napisao/la:
potpiso bi ovo bigino... samo što ja ne znam puno o tipovima oružja, ja samo volim pucat i gađat mete. to mi je nešto preodlično. inaće sam 2 puta u životu ubio vrapca pa mi ga bilo žao s toga ne pucam više na žive mete :D
meni je žao svake životinje koju ubijem. zato ubijam samo ono što poželimo pojesti. npr u petak mi dolaze neki gosti, pa ja u utorak i srijedu idem kako bih ubio patku.

ima tu skoro čitava knjiga nekakvih "zakona", ali već zalazimo u temu 'lov'.

Archangel je napisao/la:
Jednom sam probao fazana pogoditi ali mrcina me vidio i krenuo nakon što sam bacio koplje, tako da je otišlo u k... -.-
hehe, takvi su fazani. skoro uvjek te prvi primjete, al poljeću ako naglo trzneš(pušku, koplje il nešto treće).


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimesub srp 28, 2012 10:55 pm

ajme ne mrzim oruzje!jednom kad smo bili mali se ja i rođak igrali sa starim ratnim nozem ono ogromna porezotina ostala to bolilo ajme bilo,zbog tog mrzin oruzje

[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimened srp 29, 2012 7:36 pm

Pogledajte gdje nas je naš "prekrasan" svijet doveo. Do toga da volimo oružja, kojim možemo usmrtiti čovjeka, a nismo ga mi stvorili. No, volim oružja samo iz jednog jedinoga razloga, a to je ako ga mogu imati ona korumpirana gamad (policija) onda mogu nositi i ja.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimened srp 29, 2012 8:03 pm

Kome je stalo da nekoga ubije ili ozlijedi, svaki predmet postaje oružje.

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimened srp 29, 2012 8:04 pm

nitko ne voli oružje iz razloga jer njime može usmrtiti čovjeka. (makar ovdje)
oružje ti daje veću šansu da npr preživiš u prirodi, onda je tu obrana, natjecanje i ostalo koje ne mora nužno biti negativno.

a policiji oružje koristi samo da ima nešto zakačeno za pojas. polovica tih pištolja je čak i neispravno. (makar je tako u BiH)

možeš i šakama usmrtiti čovjeka, pa nisam nikoga vidio da ne plače kad slomi ruku.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimepon srp 30, 2012 3:54 pm

Eh... Kod nas nije takva situacija, svi policajci imaju ispravne pištolje i nabrijani su. Naš MUP ne funkcionira kako bih trebao.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitimepet stu 30, 2012 10:23 pm

zastava 88 u posedu!?
Oružje je danas dobro imati u stanu/kući pogotovo za žene... Puno je provalnika i loših ljudi tako da nije na odmet imati i hladno oružje pri ruci....Žene su ipak slabiji pol i ma koliko smo obučene za borbu uvek se može naći onaj ko bi nas oborio.....Tako da u svrhu odbrane ga imam u stanu :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Oruzje - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Oruzje   Oruzje - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Oruzje
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Islam-mocno oruzje Vatikana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: