Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati

Go down 
+10
biga
Alpha
Maria Elena
Star
Mama
Blizzard
Armin od Irima
MoW
floridana
Gea
14 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimesub vel 20, 2010 4:12 am

Malo romanse u međuodnosima....

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati

Prva tajna:
Žena voli biti zavedena,tad se osjeća željenom, a to osjećanje je uzbuđuje.Osjeća se lijepom i poželjnom,a što se više uzbudi u svojoj glavi,to je jače može uzbuditi muškarac.

Druga tajna:
Žene se prvo uzbuđuju u svojoj glavi.Žena voli da joj se tijekom seksualnog odnosa govori - da joj partner kaže ono što osjeća,kako mu ona izgleda.To uzbuđuje žene. Muškarci, pokušajte izraziti svoje osjećaje prije,tijekom i poslije odnosa, svidjet će vam se rezultati!

Treća tajna:
Žene ne vole požurivanje. Ženama treba više vremena da se potpuno seksualno uzbude nego muškarcima. A vi ste,gospodo,često previše nestrpljivi! Ne žurite,uživajte u ljubavi u svakom trenutku. Sve ima svoje vrijeme.

Četvrta tajna:
Ženama je potrebno osjećanje emocionalne sigurnosti da bi se potpuno uzbudile. Stoga,muškarci,nemojte flertovati sa drugim ženama ili izazivati ljubomoru. Ljubomora može učiniti da žena bude očajnija za vama, ali će se vjerojatno seksualno zatvoriti nakon izvjesnog vremena.

Peta tajna:
Ženama je potrebno mnogo verbalne komunikacije i pažnje. Muškarci često uzimaju svoje partnerice "zdravo za gotovo" i postaju lijeni. Naučiti voditi ljubav neprestano znači imati ljubavnu avanturu sa svojim partnerom, učiniti da on/ona bude osoba zbog koje ćete trčati do telefona ili uzbuđeno čekati sastanak.

Šesta tajna:
Muškarci nikada neće znati kako je to imati unutrašnjost u koju drugi ljudi imaju pristup.Takav je osjećaj biti žena - one su ranjive, otvorene i prijemčive. Primiti nečiji dio tijela u svoje tijelo ponekad je veoma zastrašujuće i rizično.To je kao da žene nemaju obranu - one su u krajnje ranjivoj poziciji. Zaista voditi ljubav sa ženom znači poštivati njeno tijelo i spremnost da vam dozvoli ulazak u njega. To se odnosi na sve faze vođenja ljubavi.

- Prije ulaska: Ne biste upali u nečiju kuću bez kucanja, zar ne? Zato molim vas nemojte to raditi ni sa ženskim tijelom. Budite sigurni da ste pozvani, pa čak i kad jeste, uđite s poštovanjem.

- Tijekom odnosa:Vi ste na svetom mjestu gdje se začinje novi život. Bez obzira na to koliko je žena uzbuđena, potrebno joj je vrijeme da se navikne na vaše prisustvo, bilo da je toga svjesna ili ne. Budite nježni i pažljivi,dopustite sebi potpunost osjećaja gdje se nalazite. Razmišljajte o tome kako je predivno biti u tijelu voljene žene, biti tako blizu njenom biću.

- Poslije odnosa:Ponekad,nakon što gosti odu, kuća vam izvjesno vrijeme izgleda prazna.Kad se muškarac povuče iz tijela žene, to je šok za njezin sistem. Bili ste tako bliski, a sada ste otišli. Molim vas, potrudite se ispuniti prazninu riječima punim ljubavi, zagrljajima i uvjeravanjem da ste cijelim bićem tu za nju. Definitivno se ne preporučuje odmah zaspati...

(Barbara daAngelis)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimesub vel 20, 2010 1:58 pm

a nije preporučljivo ni pričanje poslije odnosa o nogometnoj utakmici...u biti najbolje je da šuti jer mi je mozak resetiran i triba mu vrimena da se sistem digne kava znanstveno dokazano.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:25 pm

U redu je sve ovo napisano, slažem se s time. Međutim, zamislite ako bi muškarci napisali svoja pravila, pa da se žena po istima ravna. cerek
Na kraju je uvijek prisutan kompromis, neće muškarac ispuniti sve gornje želje, niti će žena ispuniti sve muškarčeve želje, zar ne? :)

Evo par primjera čestih muških fantazija:
1. Seks na brzaka - nije potrebno da žena previše odužuje, muškarcu se jednostavno brzo j*. Žena se treba stoga prepustiti ako muškarac ima prohtjev za brzim seksom bez predigre.
2. Muškarci se uzbuđuju kad vide zgodnu ženu, bez obzira na druge kriterije. Stoga nemojte očekivati veliko mozganje i zaljubljivanje u glavi, barem ne u prvi čas.
3. Muškarci koji put žele da i njih djevojka zavede, a ne da oni moraju zavoditi. Način na koji to uradi može biti i neprimjetan, i često uopće nije bitan ako mu se djevojka sviđa.

Ovo sam na brzaka puknuo. :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimened vel 21, 2010 2:52 pm

Zapelo mi za oko flertovanje...

Dakle, nije problem kada žena flertuje s drugime/-a, jer je to znak da žena želi pažnju, a kada muškarac flertuje, onda ima namjeru varati ili što?

Svašta...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimened vel 21, 2010 4:42 pm

Quote sa ove teme:

Citat :
Četvrta tajna:
Ženama je potrebno osjećanje emocionalne sigurnosti da bi se potpuno uzbudile. Stoga,muškarci,nemojte flertovati sa drugim ženama ili izazivati ljubomoru. Ljubomora može učiniti da žena bude očajnija za vama, ali će se vjerojatno seksualno zatvoriti nakon izvjesnog vremena.

Quote sa druge teme na muškarcu:

Citat :
9. Volim kad si ljubomoran. Ako vidiš da imam flert sa konobarom, vozačem autobusa ili s nekim momkom na zabavi, zapravi imam flert s tobom preko njih.

Ma nemoj, budimo ravnopravni. Ti ćeš preko konobara flertovati samnom, a ja ću preko konobarice sa tobom. Ako ćemo se već tako igrati Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati 64658
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimened vel 21, 2010 4:47 pm

Hvala, Omega... ^^
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimepet vel 26, 2010 4:04 pm

Mislim da ne postoje univerzalna pravila za muškarce niti za žene.
Kaj se mene tiče sve je stvar kompromisa. Svaki od nas nosi neku tajnu i neke svoje potrebe - i muški i žene. Sve je individualno.
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto tra 27, 2010 11:59 am

Da vam budem iskren rado cu postovati ova navedena pravila jer se uglavnom slazem sa time a sto se tice seksa na brzaka cemu onda uopce imati seks?
Ova pravila sto ih je gea stavila su doista ok jer ti ulazis u nju, ne ona u tebe iako se slazem sa onim djelom da bi mozda i cure trebale preuzeti inicijativu u zavodenju tu i tamo.
Naravno jos bolje ako i zena zeli preuzeti inicijativu tijekom samog cina : ) no ne u potpunosti vec da se partneri izmjenjuju u dominaciji.
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimepon lip 28, 2010 8:29 pm

Slažem se s Geom..i jako si dobro sve to rekla...baš onako girly :)
ali mislim nama bi kao trebao bit veliki kompliment ako nakon sexa on zaspi jer to znači da mu je bilo odlično...a mi bi se još mazileeeeee...... hahaha :D daj zabrij pričaš a on već zaspao :D awwww XD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 11:19 am

Mislim da su ova pravila u uvodnom postu nesto sto vrijedi dok muskarac ne dobije zenu koju hoce. Onda sljeduju ova pravila koja ja napisao MoW rofl2
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 5:28 pm

Maria Elena je napisao/la:

ali mislim nama bi kao trebao bit veliki kompliment ako nakon sexa on zaspi jer to znači da mu je bilo odlično...
mudro zboriš... mudri
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 7:09 pm

moj bi uvijek zaspao ;)
[Vrh] Go down
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 7:19 pm

Citat :

Muškarci, pokušajte izraziti svoje osjećaje prije,tijekom i poslije odnosa, svidjet će vam se rezultati!

evo ja cu ukratko odgovorit na ova pitanja :P :P
Prije: a daj vise
tijekom: aj hvala bogu
nakon: ajmo na kafu jer mi se spava

[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 7:48 pm

Da se popnem na nju,dao bih sve za nju,a kad sidjem sa nje, pljuno bi na nju.
Ovo nije moja poslovica vec iz naroda tj. narodna,citaj muska....
Cure pamet u glavu,kad jednom legnete,vise niste interesantne,sve dalje se svodi na rutinu i recke...
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 9:00 pm

nisam još čula za tu narodnu ali je stvarno ponižavajuća i odvratna.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 9:09 pm

I meni neides
kad nanjušiš takvu jedinku s tim pristupom, najbolje se ne truditi , a ako i poklekneš zahvali kasnije što se skinuo s tebe i otišao tamo od kud je došao. Nije te vrijedan.

Možda bi trebali biti zahvalne što zaspu poslije... ali ja sam zla.. ja ne dam.. mora se malo češkati, ako ništa nek onako polumrtvo prolazi rukom po mom ramenu i ispušta zvukove tipa: aha i mhm , dok na glas guštam o dobro izvedenom poslu cerek

Najgore je kad se odmah dignu i idu igrati igrice na kompu Boink
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimeuto lip 29, 2010 9:12 pm

da stvarno ko djeca neka :/
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimepet pro 31, 2010 6:49 pm

Citat :
Prva tajna:
Žena voli biti zavedena,tad se osjeća željenom, a to osjećanje je uzbuđuje.Osjeća se lijepom i poželjnom,a što se više uzbudi u svojoj glavi,to je jače može uzbuditi muškarac.

Ne !
Ja sam laka na tome cerek
Ako mi se tip svidi čemu čekat i trošit mu živce u neizvesnosti ?
Ako vidim JA da imam šansu -ja krećem !
Uzbuđenje je u glavi,to da,al podivljaš ako to zavođenje dugo traje ceka

Citat :
Druga tajna:
Žene se prvo uzbuđuju u svojoj glavi.Žena voli da joj se tijekom seksualnog odnosa govori - da joj partner kaže ono što osjeća,kako mu ona izgleda.To uzbuđuje žene. Muškarci, pokušajte izraziti svoje osjećaje prije,tijekom i poslije odnosa, svidjet će vam se rezultati!

Glupost zubi
Dela govore 1000 reči !
Šta ima govorit o izgledu? Treba postupit po kratkom postupku-zgrabit i gotovo zubi
I tad vidiš svo palenje a ne slušat poeziju cerek
Izraziti osećaje meni znači videt koliko je dečko napaljen i ako je-kul ,dovoljno cerek

Citat :
Treća tajna:
Žene ne vole požurivanje. Ženama treba više vremena da se potpuno seksualno uzbude nego muškarcima. A vi ste,gospodo,često previše nestrpljivi! Ne žurite,uživajte u ljubavi u svakom trenutku. Sve ima svoje vrijeme.

Glupost ! zubi
Ja bi to odma

Citat :
Četvrta tajna:
Ženama je potrebno osjećanje emocionalne sigurnosti da bi se potpuno uzbudile. Stoga,muškarci,nemojte flertovati sa drugim ženama ili izazivati ljubomoru. Ljubomora može učiniti da žena bude očajnija za vama, ali će se vjerojatno seksualno zatvoriti nakon izvjesnog vremena.

Tooo da !
Ali apsolutno ne da bi ja bila očajnija za njim,ako me radi ljubomornom !
Samo bi izgubio MENE
8)

Citat :
Peta tajna:
Ženama je potrebno mnogo verbalne komunikacije i pažnje. Muškarci često uzimaju svoje partnerice "zdravo za gotovo" i postaju lijeni. Naučiti voditi ljubav neprestano znači imati ljubavnu avanturu sa svojim partnerom, učiniti da on/ona bude osoba zbog koje ćete trčati do telefona ili uzbuđeno čekati sastanak.

Pa dobro ,da.
Al bit je na komunikaciji u vezi općenito.

Citat :
Šesta tajna:
Muškarci nikada neće znati kako je to imati unutrašnjost u koju drugi ljudi imaju pristup.Takav je osjećaj biti žena - one su ranjive, otvorene i prijemčive. Primiti nečiji dio tijela u svoje tijelo ponekad je veoma zastrašujuće i rizično.To je kao da žene nemaju obranu - one su u krajnje ranjivoj poziciji. Zaista voditi ljubav sa ženom znači poštivati njeno tijelo i spremnost da vam dozvoli ulazak u njega. To se odnosi na sve faze vođenja ljubavi.

Apsolutno!
Ja ili dam ili nedam,trećeg nema !
Dok nedam-seks je totalna boizdrživa i plačem ! (btw "brak")
Dok dam-široko ti polje cerek

Citat :
- Prije ulaska: Ne biste upali u nečiju kuću bez kucanja, zar ne? Zato molim vas nemojte to raditi ni sa ženskim tijelom. Budite sigurni da ste pozvani, pa čak i kad jeste, uđite s poštovanjem.

Lepo,ja bi dodala Uđi slobodno...može i žešće,ako je već otključano,ovisno kak ti se žuri cerek
Meni kompliment ak me oće brzo ,hitno cerek

Citat :
- Tijekom odnosa:Vi ste na svetom mjestu gdje se začinje novi život. Bez obzira na to koliko je žena uzbuđena, potrebno joj je vrijeme da se navikne na vaše prisustvo, bilo da je toga svjesna ili ne. Budite nježni i pažljivi,dopustite sebi potpunost osjećaja gdje se nalazite. Razmišljajte o tome kako je predivno biti u tijelu voljene žene, biti tako blizu njenom biću.

Ah,ovo je emotivna erotika već... cerek
Meni nežnost izaziva hitnost,pa teško da bi izdržala uživati u sporosti,al e,otkud znam ,dobro je i to nekad...lepota i jednog i drugog.

Citat :
- Poslije odnosa:Ponekad,nakon što gosti odu, kuća vam izvjesno vrijeme izgleda prazna.Kad se muškarac povuče iz tijela žene, to je šok za njezin sistem. Bili ste tako bliski, a sada ste otišli. Molim vas, potrudite se ispuniti prazninu riječima punim ljubavi, zagrljajima i uvjeravanjem da ste cijelim bićem tu za nju. Definitivno se ne preporučuje odmah zaspati.
.

A zaspati u zagrljaju ?
Lepo cerek

I kaj sam ja ?
Normalna ili polunormalna ?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitimepet pro 31, 2010 7:12 pm

Predatorica... cerek Hvala na pravovremenom upozorenju, pricuvacu se da me ne iskoristis... lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Empty
PostajNaslov: Re: Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati   Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tajne o ženama koje svi muškarci trebaju znati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tajne poljupca (i potencijalne opasnosti koje donosi)
» Trebaju li hrvati iz bih imati prvao glasa na izborima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: