Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vidovitost

Go down 
+27
Michael Wittmann
Annon Imus
OdessA
Aurora Borealis
Damian
@nukaDsante
Gea
Berny_Sinara
invmb
userNejm
Jaykof
burnme
Blizzard
Sigmund Freud
Saroman
None
stella
Tutankhamon
gloria_g
indigocakra
Rain
Alpha
zvezda
malena
floridana
Svjetloisjena
silver
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 10:43 am

@S&S...da, ni ja ne kuzim kakve to veze ima s vidovitoscu... Mislim, vidovitost je ono kad vidis buducnost, jel tako?
Te smo svijetlece objekte spominjali kao vjezbu za gledanje aure i tu sam nasla neku logiku kao ako su mjehurici energija i ako je aura energija i onda vjezbas gledat mjehurice (koji se relativno lako uoce) pa se time navikavas za gledanje takvog tipa energije pa tako...
Ali vidovitost ne mogu povezat...mozda i zato jer mi je puno teze povjerovat u vidovnjastvo nego u aure...vidovnjastvo mi nekako podrazumijeva da je sudbina vec zapisana ili tako nesto, a to mi je...hmh...znas vec..

@Saroman...sto ti to znaci "...ili dok otkrijem kakvu bolescurinu koju imate." Jel to hoces rec da kao nismo normalni sto pisemo o ovakvim stvarima? Ili sto? Ne kuzim.

@S&S i Omega (Eclypso)...pa ispostavilo se da Omega i ja vidimo jos neke slicne momente kao sto je ovo na nebu... U biti, pricali smo o tome i... Pokusat cu opisat...pitao me da li, kada gledam u nesto vidim to kristalno ostro ili kako... Nisam kuzila sto me pita pa mi je objasnio da dok pogleda u nesto (najbolje se vidi na mracnijim podlogama, u sjeni i tako) vidi kao neku pulsirajuce tocke na stvarima koje gleda (usporedio je to sa 'snijegom' na televiziji)...i nist...ja pogledam i vidim na sto misli...al tako ja vidim i inace i nisam obracala pozornost dok mi on nije rekao da je pitao prijatelje i da oni ne vide to (?!?).
Druga stvar na koju mi je obratio pozornost bilo je nesto sto nisam prije skuzila ni vidjela ali super mi je objasnio i odmah sam ugledala...kada gleda u crnu podlogu pod doslovno vidi kao neke svjetlece tockice kako iskacu i padaju nazad...usporedio je to sa mjehuricima gazirane vode...i tocno je tako samo puno finije...prekrasno nesto lovely
Onda sam ja njemu objasnjavala ovo sto se vidi na nebu...njemu je tesko prepoznat da li vidi sto treba jer vec ionako vidi te pulsirajuce tocke ali to, cini se, nisu te vec ove sto ih inace vidi(mo).
Ovi na nebu su kao kruzici sa jezgrom...pokusala sam mu sto bolje opisat i nadam se da ce ih sada prepoznati hug

Eto...pa sad...ili i on i ja imamo neko cudno stanje vida ili nesto ali to je od prilike tako.
Da li i vi vidite nesto od toga? Mozda nisam tako dobro opisala kao on ali pokusala sam...pa...
I sto bi to moglo biti? Meni djeluje ko neka energija, bas kao i ove tocke na nebu (koje zapravo nisu na nebu vec je nebo najbolja podloga da ih se vidi)...

Hmm...

P.S. Omega, nadam se da je OK sto sam napisala/opisala ovo gore? hug
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:14 am

Kako nema veze s vidovitošću? Osim toga dala sam i knjigu pa tko želi može čitati.

Možda je nejasan pojam vidovitosti? To je sve ono što vidoviti ljudi vide a drugi ne vide. Kad jednom svi shvate da mogu vidjeti te mjehuriće koji nose svjetlo, a mogu, onda to više neće biti vidovitost nego normala. Kad svi budu mogli u svakom trenutku znati što se gdje događa, tko se gdje nalazi, koje su čije bolesti i tako, onda ni zto više neće biti vidovitost nego svakodnevne funkcije nekog organa koji nije oko kao tjelesni organ, to je sigurno. Isto je tako sigurno da se vidovitost ponegdje preklapa s telepatijom jer neke od gore spomenutih stvari možemo znati ako drugi znaju i namjerno ili nehotice nam to prenesu. Vidovitost je pogled u suptilnije sfere postojanja koje normalnim osjetilima uglavnom ne možemo doživjeti. Kad na neke od stvari koje nas okružuju ili na one koje vidimo vidovitim "pogledom" možemo utjecati, radi se o telekinezi.

Kako znati radi li se o tromosti oka ili nekoj optičkoj varci ili o vidovitosti? To sam već rekla - sjajne čestice koje najlakše vidimo na nebu, a rekla sam da ih mogu vidjeti i u stanu ako se potrudim, one se ne pomiču s našom tromom očnom jabučicom, one se vrlo brzo kreću i vrtlože kao što se događa kad promatraš slap ili rijeku pa vidiš valove, kapi, vrtloge - oni se sami od sebe kreću, ne zato što pomičemo oko ovako ili onako. Koliko vidim to se odnosii na ove pojave koje si gore opisala.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:32 am

Da, cini se da je nejastan pojam vidovitosti...znaci vidovitost obuhvaca i vidjenje tih cestica? Znaci vidovit nije samo onaj koji 'vidi buducnost' vec i onaj koji vidi npr. aure?
OK, ali i dalje ne kuzim kako gledanje u te cestice mozda pomoci vididovitosti kao 'klasicnom gledanju buducnosti'...kako bih rekla...stekla sam dojam da gledanje u to pomaze da pocmemo vidjeti i neke buduce dogadjaje ili tako nesto?

P.S. Nisam jos citala knjigu iako sam cula i za autoricu i za knjigu...pa se nadam da ces imat strpljenja odgovarat na moja pitanja hug
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 11:57 am

Ne može baš puno pomoći, ali u kontekstu ove teme kad vidiš gdje sam dala odgovor - poslužila sam se time kao najjednostavnijom provjerom vidovitosti za nekoga tko misli ili sumnja da jest vidovit (tu sam inicijaciju i sama prošla kad sam čitala spomenutu knjigu). Kod vidovitosti je problem u zapažanju. Kad jednom shvatimo da postoje stvari u koje gledamo a ne vidimo ih, i kad poradimo malo na tome, onda smo puno bliži cjelovitijem viđenju svijeta. U tome jako pomaže razmjena iskustava kao što je ova naša. Vidovitost je odgrtanje velova s nas samih kako bismo lakše vidjeli - suptilnije detalje u sadašnjosti ili prošle i buduće događaje za koje mnogi kažu da se na nama paradoksalni način događaju sada. Mi vrlo vjerojatno vidimo sve, ali razabiremo vrlo malo.

Bela Hamvas, mađarski filozof čije sam djelo Scientia Sacra čitala prije desetak godina jako mi se omilio podjelom vidovitosti na dvije vrste - sunčevu i mjesečevu. Kasnije ću o tome, sad moram ići.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:01 pm

Aha...hvala :) hug

Cekam daljnje postove whee ljubi hug

P.S. I meni se cini da svi vidimo sve ali...bas sam nesto slicno s Omegom pricala...ono, svi se radjamo sa svime...svim osobinama...svime...samo razlicite dojdu do izrazaja...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 7:21 pm

Pa zapravo sam samo htjela objasniti one dvije vrste vidovitosti. Sunčeva vidovitost je potpuna i savršeno pouzdana, običnim smrtnicima nije dostupna u najširem smislu riječi. No u pojedinim slučajevima svatko može doživjeti potpuni uvid. Recimo da uzmem onaj svoj slučaj koji sam opisala na temo Omen. Vidjela sam ježa i papigu i nekako svaki put sa sigurnošću pomislila da će biti potres i potres se dogodio. Da sam imala potpuni uvid, znala bih kad će se dogoditi i kakve će biti jačine i sve ostalo. To bi bila izravna informacija. Ovo što sam doživjela bio je slučaj mjesečeve vidovitosti - kao što se sunčeva svjetlost odražava od mjeseca i tako posredno dolazi do zemlje, tako se nepotpuna informacija odrazila i došla do mene u tom posrednom i nepotpunom obliku.

Nakon što sam to pročitala, a bilo je to prije nekih sedam ili osam godina, pustila sam stvari da dolaze same i nisam ništa požurivala jer sam odlučila da se neću samo tako uplesti u nepouzdanu mrežu mjesečevog znanja. Jer vidovitost je pristup znanju. Trebalo bi čeznuti za sunčevom vidovitošću, mislim, a u međuvremenu oprezno baratati ovom mjesečevom, ne je odbaciti, naravno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 8:14 pm

Ali kako uopce doci i do mjeseceve? Mislim, kako vjezbati da bi dozivio tako sta? Da li gledanje u ove svjetlece tocke sluzi kao neka vjezba?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 8:27 pm

Ne, prije sam napisala da nije vježba nego provjera. Vježba se životom, po mogućnosti životom u sadašnjem trenutku, uz promatranje svega što se oko nas događa. Kad se uspijemo opustiti i nekako malo primiriti buku misli, svijet oko nas nam počinje govoriti. To će vjerojatno odgovoriti svatko tko se bavi duhovnim disciplinama. Inače ako hoćeš vježbati vidovitost možeš pokušati pogađati. Možeš uzeti neki predmet u ruke i pitati se što ti taj predmet može reći u tom trenutku. Npr. uzmeš neki predmet od poznanika i kasnije provjeriš koliko si od svega što je vezano uz predmet pogodila. Možeš si pomoći i viskom. Sjećam se kad je jednom muž očajnički tražio ključ od automobila a bilo je više mogućnosti gdje bi mogao biti. Onda sam išla viskom isključivati mogućnosti. Je li ostao u autu? Ne. Je li izgubljen na putu do stana? Ne. Je lu u stanu? Da. I tako prostoriju po prostoriju i nađen je tamo gdje sam dobila odgovor da se nalazi. Da češće koristim visak vjerojatnije bih i brže dobila odgovor. To nije čaranje. Jedan dio mene savršeno zna gdje se bilo što nalazi. Ja nemam pristup tom dijelu, ali visak je proteza - pojačalo za taj osjet koji mi je još nedostupan i ponekad mi pomogne. Npr. ne vidim čakre, ali sam ih našla viskom :) Mislim da je najvažnije biti otvoren, onda ti dolazi sve što ti je potrebno, uključivo i iskustva za koja si spreman.

A zapravo, kad pomislim, cijeli život je vježba pa je i gledanje u točkice to na neki način. Osim toga s vremenom ako ih stalno gledaš možeš ih brže početi zapažati i bolje vidiš njihov oblik kao iz veće blizine, da ne ostanu samo iskre koje vidiš na početku :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 9:12 pm

A...provjera...tnx na pojasnjenju...nesto sporo palim ovih dana cini se :P

Nije bas da imam ambiciju gledat buducnost ali vjezbe s viskom, gledanje aure i slicne stvari...to mi je interesantno :)

hug
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:23 pm

a što su u stvari ti mjehurići??
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 6:55 pm

gloria_g je napisao/la:
a što su u stvari ti mjehurići??

B. A. Brennan smatra da su to čestice orgonske energije, odnosno nekakvi mali spremnici za istu, jer se oni mogu napola i gotovo sasvim isprazniti i postati prozirni. Te čestice prenose energiju živim bićima. Može se vidjeti kako dolaze do nekoliko centimetara od drveta i onda nestaju - zapravo predaju energiju u auru, tj. suptilno tijelo drveta.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 8:13 pm

Ja sam zadnje vrijeme pocela vidjeti sve siru onu mlijecnu kao energiju oko stvari i zivih bica...u biti oko svega...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 8:35 pm

Alpha je napisao/la:
Ja sam zadnje vrijeme pocela vidjeti sve siru onu mlijecnu kao energiju oko stvari i zivih bica...u biti oko svega...

Napreduješ, dakle :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:13 am

Alpha ... ja bih da mi budeš mentorica :) ...
zapravo, htio sam napisat (budući da je ova tema vidovitost) da mi se dešava puno deja-vuova tijekom zadnjih nekoliko godina ...
sjećam se da sam curi objašnjavao nešto kaj će bit ... i onda nekaj kaj sam se sjetio da je bilo, i onda tako još nekoliko puta ... uglavnom, to mi se dogodi skoro jednom mjesečno -.-
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:18 am

meni se deja-vu u zadnjoj godini stalno događa...
jednostavno mi se nekad čini da sam cijelu godinu već proživio i da sad sve ponavljam...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:20 am

meni je sjećanje samo na neki kratki trenutak, ono traje 3-6 sekundi najviše
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet stu 20, 2008 3:59 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

B. A. Brennan smatra da su to čestice orgonske energije, odnosno nekakvi mali spremnici za istu, jer se oni mogu napola i gotovo sasvim isprazniti i postati prozirni. Te čestice prenose energiju živim bićima. Može se vidjeti kako dolaze do nekoliko centimetara od drveta i onda nestaju - zapravo predaju energiju u auru, tj. suptilno tijelo drveta.

Ja sam našao znanstveno objašnjenje što su oni svjetleći kružići koje vidimo kada buljimo u nebo. Navodno su to leukociti u kapilarama mrežnice koje vidimo kada buljimo u nešto.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet stu 20, 2008 4:20 pm

vrlo zanimljivo omega....
ja noćas opet vidovito sanjala, pozlit će mi od toga....
nakon toliko godina, ne mogu se naviknuti....niti prihvatiti....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimečet stu 20, 2008 6:31 pm

Omega je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:

B. A. Brennan smatra da su to čestice orgonske energije, odnosno nekakvi mali spremnici za istu, jer se oni mogu napola i gotovo sasvim isprazniti i postati prozirni. Te čestice prenose energiju živim bićima. Može se vidjeti kako dolaze do nekoliko centimetara od drveta i onda nestaju - zapravo predaju energiju u auru, tj. suptilno tijelo drveta.

Ja sam našao znanstveno objašnjenje što su oni svjetleći kružići koje vidimo kada buljimo u nebo. Navodno su to leukociti u kapilarama mrežnice koje vidimo kada buljimo u nešto.

Imaš negdje izvor tog mudrog zaključka?

Btw, znam kako izgledaju leukociti zubi

Bilo bi stvarno čudesno vidjeti ih tako preobražene u male svijetleće spremnike koji mogu biti puni, polupuni, prazni i tako... Nemam ništa protiv zurenja u čarobna astralna tjelešca leukocita hekla
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:20 pm

Jaykoq je napisao/la:
Alpha ... ja bih da mi budeš mentorica :) ...
zapravo, htio sam napisat (budući da je ova tema vidovitost) da mi se dešava puno deja-vuova tijekom zadnjih nekoliko godina ...
sjećam se da sam curi objašnjavao nešto kaj će bit ... i onda nekaj kaj sam se sjetio da je bilo, i onda tako još nekoliko puta ... uglavnom, to mi se dogodi skoro jednom mjesečno -.-
:) Moze...ja tebi, ti meni hug
Evo tu na forumu smo si mentori svako svakome... Ucimo... rofl

I? Sto je cura rekla? Prilicno cesto ti se dogodi...ili imas talent ili, ako su znanstvenici u pravu, ti mozak ima puno bug-ova i treba ga preinstalirat zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:24 pm

Omega je napisao/la:
Ja sam našao znanstveno objašnjenje što su oni svjetleći kružići koje vidimo kada buljimo u nebo. Navodno su to leukociti u kapilarama mrežnice koje vidimo kada buljimo u nešto.
Za puno toga postoji znanstveno stajaliste koje ne mora nuzno biti tocno...samo najbolje sto su mogli ponuditi kao objasnjenje. Primjer je Darwinova evolucija...teorija prepuna rupa ali se uci u skoli...

Moguce da su to leukociti ili prasina ili nestko tako... Ne kuzim zasto ih onda svi ne vide? I kako mozemo 'golim okom' vidjet tako sta uopce? Morala bih malo istrazit...
Onda mi jos nije jasno zasto ne vidimo i kapilare? Mislim, one su vece od samih leukocita, jel tako? Pa kako njih vidmo, a kapilare ne?
Ne znam...meni je i ta teorija puna rupa...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:25 pm

gloria_g je napisao/la:
vrlo zanimljivo omega....
ja noćas opet vidovito sanjala, pozlit će mi od toga....
nakon toliko godina, ne mogu se naviknuti....niti prihvatiti....
Tebe sam cekala s nekim ovakvim postom... hug
Pretvorih se u uho...daj nam reci...sto je bilo?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:32 pm

Alpha moja, ode moja baka sa svojim pokojnim tatom kroz vrata, i ostavi mene...
cry

ne moram ti objašnjavati....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:37 pm

Cek, cek...baka? Ista ona sto ti se javila kao ptica?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitimepet stu 21, 2008 12:45 pm

ne, neg moja baka s kojom živim, ono je bila prabaka.
dugo je živjela, pa sam se i ja stigla dugo družiti s njom. ona mi se javila
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vidovitost - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Vidovitost   Vidovitost - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vidovitost
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: