Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi poljubac

Go down 
+20
Star
Kakashi
Angeo sa greškom
Athena
biga
MoW
Legionar
Dantalion
floridana
schmizzl
Mama
Alpha
Berny_Sinara
GaGa
Blizzard
urbanaaa
Fantom
josip21
Cinderella
Gea
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:46 am

ahh... prvi poljubac..
jedne godine, srijeda prije Uskrsa, sanjao sam svoju ljubav kako leži na trosjedu. bila je sva uzbuđena, tijelo joj je gorilo od želje za dodirima.. govorila mi je kako me želi da ju ljubim, mazim,.. i tada mi taj predivan san prekine zvonjava mobitela, došla mi sms poruka. ja još pod dojmom sna, u krevetu željan svoje ljubavi uzimam mob u ruku da vidim tko me to budi. kad vidim na ekranu to je moja ljubav. otvorim poruku sav u nedoumici zašto mi tako rano šalje sms, a u poruci pisalo da bi htjela da se večeras vidimo, da dođem k njoj. nema mi ljepšeg buđenja. u toku dana rekla mi je da kada dođem blizu nje da joj obavezno pošaljem sms da će me pričekat vani. navečer, vani hladno, došao sam pješice ispred njene zgrade, sada razmišljam.. kako da ju iznenadim, odlučim otići prekoputa u ulaz druge zgrade, koji je zaklonjen od svih svjetala, bio sam u potpunom mraku. gledam na njezin stan, svijetla upaljena. poslao sam joj poruku, evo mene ispred, čekam te.gledam na prozor, došla je na prozor, odmaknula zavjesu i gleda na ulicu gdje sam ja. bila je predivna, duga kovrčava smeđa kosa, pogled nježan, uzbuđen, ali me nije vidjela. tada sam ju zvao, izašla je pred zgradu, i gledala di sam. prišuljao sam joj se s leđa i iznenadio ju. otišli smo do parka, šetali, razgovarali, otišli do drugog parka, sjedili na klupici, zatim smo zaključili da smo oboje gladni i otišli u restoran. naručili jelo, piće. nakon večere otišli smo još malo u šetnju, ali vani je već bilo jako hladno i tresli smo se od hladnoće, pa smo brzim hodom otišli do njenog stana. kada smo došli ispred ulaza, pitala me dal bi htio vidjet njezin maleni slatki stan, i da se malo ugrijem. pregledao sam cijeli stan, šta ima, šta nema. zatim smo sjeli na trosjed, ualila je tv da svira lagano glazbeni program, otvorila je Mon Chéri koji sam joj donio, pojeli smo nekoliko tih neodoljivin kockica. njoj je još bilo zima pa je uzela deku i prekrila se. pričali smo o svemu. i ja joj spomenem šta sam sanjao tu noć o njoj, i da me je probudila njena poruka. ali mene zanimalo nešto drugo, jedan njen san za koji mi je davno rekla da ga je sanjala.i spomenem joj to. odma se sva zacrvenila, izbacio sam ju iz takta, bilo joj je neugodno. znam da ona to želi, a i ja to želim, vidim na njoj da to želi, a ni ja to nisam mogao sakriti. ugasio sam svjetlo, ona se stisnula uz mene, prekrila nas dekom, i zagrlili se. osjećali smo jedno drugom kako srce kuca sve jače, tijela su nam drhtala od uzbuđenja. mazili smo se, polako se približavali usnama sve dok se nisu dodirnule i poljubile nježno. sva ona sramežljivost, trema, sve je nestalo. i tada mi je rekla da legnem. legnuo sam, ona na mene, prekrila nas od glave do pete dekom, ja sam ju zagrlio i nastavili smo se ljubiti..
i tako smo proveli noć sve dok nije došao dan, a sa ranim jutarnjim satima sam i ja otišao iz zagrljaja svoje ljubavi Prvi poljubac - Page 2 739355
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:02 pm

Tebi je istovremeno prvi poljubac bio i prvi sex? face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:07 pm

Mislim pricamo o prvom poljupcu, a ti pricas o njenom stanu...s koliko si se to prvi put poljubio, s 25? misli
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 4:43 pm

nisam se poljubi sa 25 Prvi poljubac - Page 2 64487 . nije bio nikakavog sexa, samo kissi kissi. to je bio dan mog prvog poljubca. a jbga, opisa sam sve kako je bilo. bilo je to prije nekoliko godina. uvijek sam se držao one neke da prvi poljubac bude plod čiste ljubav. tako je i bilo. više nismo skupa iz glupih razloga, ali smo ostali dobri priatelji Prvi poljubac - Page 2 787955
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 4:48 pm

Niste se sexali? face
Ček, to si ti htio kao neka platonska ljubav ili što? misli
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 5:58 pm

to je legi bio prvi poljubac!
nije to to, ako sve probaš odjednom...

sva sam se napalila na ovu priču, baš me zanima kako bi opisao prvi sex! sex ides znojko lovely evil
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 6:19 pm

Pa mislim, prvo mi je bilo čudno šta je prvi poljubac bio i prvi sex. No onda mi je kasnije još čudnije bilo da je proveo noć s curom (ispod deke), a da nije bilo sexa miga

BTW. moj prvi poljubac je bio bezveze s praktički random curom, ali zato je drugi bio zakon! ides
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:50 pm

Dantallionova priča me podsjetila na moj prvi poljubac. To je bilo s 24 godine i nakon toga je uskoro bio i prvi seks. :)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 10:57 pm

Meni je priča extra Prvi poljubac - Page 2 739355
Jesi li razmišljao o pisanju ljubavnih romana Prvi poljubac - Page 2 973175
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:08 pm

šta fali samo ležanju u zagrljaju, tu i tamo koji kissi kissi, i maziti se. sex nam nije ni bio u nikakvom planu, mi smo uživali u ovome.
e draga moja schmizzl, da počnem pričti priču o sexu kako bi ja to radio, neznam jel bi bilo zgodno. znao sam pisati pričice nekim djevojkama kako bih ja to sa njima, pa na kraju su htjele da im osobno "ispričam" te priče
btw, da nete mislili da se sad ja hvalim, il izmišljam. tak je to biloPrvi poljubac - Page 2 363352

mnogi su mi govorili da bih trebao pisati priče ili knjigu napisat, al to mene ne privlači nimalo. ova moja ljubav o kojoj sam pisao, dok sam bio sa njome imao sam najveću inspiraciju za svašta, njoj sam posvetio i 4 filmića, dva sam postao u jedan post o bivšal jubav ili tak neke :S , nezz više naziv posta. i još sada dok je se sjetim, svega kako je bilo, kako je moglo biti.. Prvi poljubac - Page 2 439511

i posvetio sam joj blog sa porukama koje sam joj slao, većinom sa te bio uzeo od drugih izvora, a ima i nekih mojih, ali nije bitno odake sam ih uzimao, već zašto sam joj slao, i koje značenje su imale
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:34 pm

Dantalion je napisao/la:
šta fali samo ležanju u zagrljaju, tu i tamo koji kissi kissi, i maziti se
Ne fali apsolutno ništa Prvi poljubac - Page 2 64658
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 1:08 am

dentalion, bilo bi zgodno :)
na temi o sexu :)

ne razbijaj glavu svačime, gledaj naprijed...
da si ostao sa njom, bilo bi možda bolje, možda gore..bolje je ne razmišljati o tome :)

po nekom nepisanom pravilu, osoba kojoj pokloniš prvi poljubac, najljepša je ako ostane samo u sjećanju :)

si ti iz pule? znam površno jednog dečka, koji se izražava baš kao i ti :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 6:18 pm

@ Dantalion
Zgodno i detaljno opisano. zubi

@ Legi
Pa ti si već iskusan momak čini se rofl2
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 6:52 pm

A kad si se ti prvi puta poljubio? :P
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 9:28 pm

ja sam ti iz hrvatskog zagorja ( zagorec Prvi poljubac - Page 2 788583 ).
mmm kak bi ja htio pisati o onome. sinoć sam gledao film Rebound...
treba tko dadilju...? Prvi poljubac - Page 2 85819

a moj prvi kiss..
prvi poljubac neće nikada
biti zaboravljen,
prvi poljubac će zauvijek biti
u jednom kutku moga srca,
u kutku u kojem čuvam
najljepša sjećanja na nju.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesub oľu 27, 2010 11:44 pm

MoW je napisao/la:
Dantallionova priča me podsjetila na moj prvi poljubac. To je bilo s 24 godine i nakon toga je uskoro bio i prvi seks. :)

Sa 24 godine prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 2 524555

Pa ja sam sa 25 godina mislio da onu svoju stvar objesim o klin,
kao bokser rukavice jer sam mislio da sam vec sa 25 god. dovoljno
djevojaka i djevica pretvorio u zene.Prvi poljubac - Page 2 64658

A on tek sa 24 god. prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 2 221289
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:37 am

Fantom...zar se ti nisi nesto jako mlad ozenio?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:39 am

Alpha je napisao/la:
Fantom...zar se ti nisi nesto jako mlad ozenio?

Jesam ali kakve to ima veze sa mojim hobijem tj. picarenjem??? Prvi poljubac - Page 2 888361
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:43 am

shock

roll
mlati
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:51 am

Fantom je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Fantom...zar se ti nisi nesto jako mlad ozenio?
Jesam ali kakve to ima veze sa mojim hobijem tj. picarenjem??? Prvi poljubac - Page 2 888361

Paaa...ako ti se bolja polovica slaze s time onda se slazem i ja zivili
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimened oľu 28, 2010 1:55 am

Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Fantom...zar se ti nisi nesto jako mlad ozenio?
Jesam ali kakve to ima veze sa mojim hobijem tj. picarenjem??? Prvi poljubac - Page 2 888361

Paaa...ako ti se bolja polovica slaze s time onda se slazem i ja zivili

Ma meni je bitno da se ti slazes...Prvi poljubac - Page 2 787955
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 8:34 pm

ma hadje... svi mladi nadobudni frajeri ispadnu tapija :)

čula sam iz pouzdanih izvora da su štreberi i informatičari najbolji u sexu, time i u ljubljenju :)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 11:46 pm

Tesko da streberi i informaticari imaju vremena za takvu glupost kao sto je sex...Prvi poljubac - Page 2 888361

P.S. Sex je sirotinjska zabava i u toj zabavi su najbolji obicni radnici i seljaci..Prvi poljubac - Page 2 158397

Mogu zamisliti zadovoljstvo jedne,kako obicne seljanke tako i neke dame kada
prodje kroz cvrste ruke nekog krsnog stasitog drvosjece...Prvi poljubac - Page 2 989276
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 11:50 pm

schmizzl je napisao/la:


čula sam iz pouzdanih izvora da su štreberi i informatičari najbolji u sexu, time i u ljubljenju :)

Ja sam hodala s informatičaremPrvi poljubac - Page 2 608596 on je bio katastrofa u ljubljenju... uvjek bi previše otvorio usta kao da bi mi usisao čitavo lice.. da ne spominjem da su mi zubio bili plavi od sudaranja o njegove zubePrvi poljubac - Page 2 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 12:15 am

Gea je napisao/la:
schmizzl je napisao/la:


čula sam iz pouzdanih izvora da su štreberi i informatičari najbolji u sexu, time i u ljubljenju :)

Ja sam hodala s informatičaremPrvi poljubac - Page 2 608596 on je bio katastrofa u ljubljenju... uvjek bi previše otvorio usta kao da bi mi usisao čitavo lice.. da ne spominjem da su mi zubio bili plavi od sudaranja o njegove zubePrvi poljubac - Page 2 Kopfschuettel

Mi informatičari smo najbolji u tome, zna se. cerek
Gea, naletila si na iznimku, traži dalje. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi poljubac - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi poljubac
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?
» Fatalni poljubac
» Prvi puta...
» Prvi kontakt
» Prvi svjetski rat...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: