Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi poljubac

Go down 
+20
Star
Kakashi
Angeo sa greškom
Athena
biga
MoW
Legionar
Dantalion
floridana
schmizzl
Mama
Alpha
Berny_Sinara
GaGa
Blizzard
urbanaaa
Fantom
josip21
Cinderella
Gea
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 12:18 am

MoW je napisao/la:
Gea je napisao/la:
schmizzl je napisao/la:


čula sam iz pouzdanih izvora da su štreberi i informatičari najbolji u sexu, time i u ljubljenju :)

Ja sam hodala s informatičaremPrvi poljubac - Page 3 608596 on je bio katastrofa u ljubljenju... uvjek bi previše otvorio usta kao da bi mi usisao čitavo lice.. da ne spominjem da su mi zubio bili plavi od sudaranja o njegove zubePrvi poljubac - Page 3 Kopfschuettel

Mi informatičari smo najbolji u tome, zna se. cerek
Gea, naletila si na iznimku, traži dalje. :)

Jeste,jeste................sa 24 godine prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 3 840914
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 12:50 am

odustala ja od informatičara :)
prebacila se ja na malo egzotičniju vrstu kojoj kod razgovora ne moram znati koji procesor imam i kakva mi je brzina kompa :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 2:57 pm

@ Gea
Hebiga kad si odmah naletjela na Zekoslava Mrkvu zubi
Ma to si ti nešto krivo radila, pa je ispalo kao da se on katastrofalno ljubi raspa

Šuška se nešto kao da se pravnici najbolje ljube, a matematičarke da su najbolje u krevetu Prvi poljubac - Page 3 Icon_study
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:27 pm

Suska se takodje da Crnogorci karaju Srpkinje,Srbi Hrvatice a Hrvati Slovenke........Prvi poljubac - Page 3 982158

Tim istim redom se mogu porediti i intelektualne sposobnosti,
naravno Slovenci su najinteligentniji i najnapredniji ali im Mojce karaju Bosanci i Hrvati...Prvi poljubac - Page 3 64658
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 3:39 pm

Srbi Hrvatice? Za to još nisam čuo zubi
I da, kažu da su Slovenke čisto u redu, u biti i više od toga raspa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:04 pm

Omega je napisao/la:
Srbi Hrvatice? Za to još nisam čuo zubi
I da, kažu da su Slovenke čisto u redu, u biti i više od toga raspa

Nisi cuo...Prvi poljubac - Page 3 524555

Pa ja katolkinju karam vec 20 godina....Prvi poljubac - Page 3 64658

P.S. Ovo je oficijalno,ono sa strane se neracuna...Prvi poljubac - Page 3 295661
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:23 pm

E, Fantom...ja mislim da ti nisi karao nikog osim svoje zene i da prodajes lovacke price kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:24 pm

Polako samo,doci ces i ti na red....Prvi poljubac - Page 3 64658
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:32 pm

Na red za sto? Kino? kava

E, Fantom...da ti nesto kazem...ti si meni, brate, zakon. Al ono bas jesi. Super si mi. I imas mi smisao za humor i volim se zezat s tobom sve tako to...al, jbg, ne bi me mogo skuvat al nikako...eto... Ako si u zivo kakav si tu na forumu onda mislim da si zenama mahom interesantan i blabla...kako da ti kazem...nije do tebe, do mene je...ono, obozavam se druzit s tipovima kao sto si ti ali to je sve... Padam na nesto totalno drugo...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:39 pm

Znam Alpha,dovoljno je da ostanemo prijatelji....Prvi poljubac - Page 3 683828
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:41 pm

Fantom je napisao/la:

Jeste,jeste................sa 24 godine prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 3 840914

To nema nikakve veze, ja sam ti sve kasno. I prohodao, i zube dobio, i bradu tek s 15-16 počeo polako brijati... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:43 pm

Fantom je napisao/la:
Znam Alpha,dovoljno je da ostanemo prijatelji....Prvi poljubac - Page 3 683828

Prvi poljubac - Page 3 683828

E, ali...moze li jos jedno pitanje... Ajmo rec da ti vjerujem sve te lovacke price...pa...te cure koje si lovio...kako su se uopce htjele petljat sa ozenjenim nekim i gdje ti je bila bolja polovica za to vrijeme? Prvi poljubac - Page 3 Icon_eek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:45 pm

MoW je napisao/la:
Fantom je napisao/la:

Jeste,jeste................sa 24 godine prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 3 840914

To nema nikakve veze, ja sam ti sve kasno. I prohodao, i zube dobio, i bradu tek s 15-16 počeo polako brijati... :)

Ti ka' da si iz Dalmacije...ono...oli je priša cerek
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:48 pm

Alpha je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Fantom je napisao/la:

Jeste,jeste................sa 24 godine prvi poljubac....Prvi poljubac - Page 3 840914

To nema nikakve veze, ja sam ti sve kasno. I prohodao, i zube dobio, i bradu tek s 15-16 počeo polako brijati... :)

Ti ka' da si iz Dalmacije...ono...oli je priša cerek

Pa eto, imam ti ja neko dalmatinsko korijenje. :)
Nikamo se meni ne žuri. Zato su mnoge cure i pop* i odustale. :D


Zadnja promjena: MoW; sri oľu 31, 2010 4:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:50 pm

Di drzis korijenje? U tegli? zubi

Popusile su ti i odustale? A lipo, lipo gica ... zubi
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:52 pm

Neeee, ali dok bi se ja odlučio njih poljubit, one bi već našle nekog drugog koji bi ih odmah ljubio. lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:00 pm

Ahaaa, nekog Fantoma :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:01 pm

Da da, takve takve. :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:05 pm

@ MoW

Ne voliš gledati formulu 1, zar ne? cerek
Nego, pa koliko dugo si ti to čekao da su odustale. Trebao si im skuhati neki ručak od kojeg bi im porastao seksualni apetit, pa da vidiš rofl2
Btw postoji li uopće hrana sa takvim nusproduktima? Mogao bi cimeru smjestiti jednu na taj način. A jadan, zatvorio bi ga u stan s njom neka se iživljava na njemu nakon romantične večere, on bi valjda bježao od kuta do kuta sobe dok se ne umori i sruši na pod, a onda je gotov raspa
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:08 pm

Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Znam Alpha,dovoljno je da ostanemo prijatelji....Prvi poljubac - Page 3 683828

Prvi poljubac - Page 3 683828

E, ali...moze li jos jedno pitanje... Ajmo rec da ti vjerujem sve te lovacke price...pa...te cure koje si lovio...kako su se uopce htjele petljat sa ozenjenim nekim i gdje ti je bila bolja polovica za to vrijeme? Prvi poljubac - Page 3 Icon_eek

Tajna moga uspjeha je u tome sto ne lovim u svom neposrednom okruzenju,
cak ni u svom gradu.
Sticajem okolnosti,bavim se poslom koji me cesto vodi daleko od doma na nekoliko dana do nekoliko tjedana.
Priroda me je obdarila tom sposobnoscu da mogu manipulirati svojim godinama i prestavljati se za mladju osobu,naravno pri tom mi nijedna djevojka nece traziti osobnu iskaznicu niti joj ja bilo kojim svojim gestom dajem povoda za bilo koju sumnju i nepovjerenje.
Itd...itd....

Ne zelim dalje da pricam,jednom prilikom,ako me put ili sudbina odnese u tvoj kraj,pokusacu da ti to docaram i da ti se ispovjedim...Prvi poljubac - Page 3 683828

Do tada....Prvi poljubac - Page 3 996688
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:19 pm

Omega je napisao/la:
Btw postoji li uopće hrana sa takvim nusproduktima? Mogao bi cimeru smjestiti jednu na taj način. A jadan, zatvorio bi ga u stan s njom neka se iživljava na njemu nakon romantične večere, on bi valjda bježao od kuta do kuta sobe dok se ne umori i sruši na pod, a onda je gotov raspa
Hmmm... daaa? face
Ja bih ti preporučio da cimera izbaciš van, a ti ostaneš u stanu gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:31 pm

Fantom je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Fantom je napisao/la:
Znam Alpha,dovoljno je da ostanemo prijatelji....Prvi poljubac - Page 3 683828

Prvi poljubac - Page 3 683828

E, ali...moze li jos jedno pitanje... Ajmo rec da ti vjerujem sve te lovacke price...pa...te cure koje si lovio...kako su se uopce htjele petljat sa ozenjenim nekim i gdje ti je bila bolja polovica za to vrijeme? Prvi poljubac - Page 3 Icon_eek

Tajna moga uspjeha je u tome sto ne lovim u svom neposrednom okruzenju,
cak ni u svom gradu.
Sticajem okolnosti,bavim se poslom koji me cesto vodi daleko od doma na nekoliko dana do nekoliko tjedana.
Priroda me je obdarila tom sposobnoscu da mogu manipulirati svojim godinama i prestavljati se za mladju osobu,naravno pri tom mi nijedna djevojka nece traziti osobnu iskaznicu niti joj ja bilo kojim svojim gestom dajem povoda za bilo koju sumnju i nepovjerenje.
Itd...itd....

Ne zelim dalje da pricam,jednom prilikom,ako me put ili sudbina odnese u tvoj kraj,pokusacu da ti to docaram i da ti se ispovjedim...Prvi poljubac - Page 3 683828

Do tada....Prvi poljubac - Page 3 996688

Pa, hvala na odgovoru. Posteno. Ako se ikad sretnemo ispricas mi zivili
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 6:04 pm

@fantom, da izvineš, varanje žene, makar i uspješno, nije uspjeh!!
to što radiš sada, obit će ti se o glavu i ostat ćeš sam...

jer što god radio, pamti uvijek, što daš, to će ti se i vratiti...

zbog takvih kao što si ti, gadi mi pola muškog roda!

ja ću biti zlobna, i poželjeti da tvoja žena sve sazna, i da po nju sve ispadne dobro! cry
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 6:13 pm

Omega je napisao/la:
@ MoW

Ne voliš gledati formulu 1, zar ne? cerek
Nego, pa koliko dugo si ti to čekao da su odustale. Trebao si im skuhati neki ručak od kojeg bi im porastao seksualni apetit, pa da vidiš rofl2
Btw postoji li uopće hrana sa takvim nusproduktima? Mogao bi cimeru smjestiti jednu na taj način. A jadan, zatvorio bi ga u stan s njom neka se iživljava na njemu nakon romantične večere, on bi valjda bježao od kuta do kuta sobe dok se ne umori i sruši na pod, a onda je gotov raspa

Formulu 1 sam volio gledati ko mali. Brum brum bruuuuum. cerek
Nisam dovodio cure doma, šta ti misliš tko sam ja? :D

Ima hrane koja potiče spolnu želju, ali je nema puno. Mahom je to hrana ekstremno bogata cinkom, kao što su kavijar, šparoge, kamenice.
Slabiji afrodizijaci uključuju čokoladu, rotkvicu, morske plodove, klice, crno vino. :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 6:25 pm

crno vino je najbolji afrodizijak, samo treba pogodit dozu... :P cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi poljubac - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi poljubac   Prvi poljubac - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi poljubac
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?
» Fatalni poljubac
» Prvi puta...
» Prvi kontakt
» Prvi svjetski rat...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: