Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?

Go down 
+9
Cico
Svjetloisjena
Mama
MoW
Berny_Sinara
Athena
GaGa
Alpha
Fantom
13 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 2:05 pm

Sta se to desava?

Djevojke djeluju nezainteresovano,muskarci rijetko prilaze a i kad pridju budu u najmanju ruku od*ebani
brzinom svjetlosti ili bar zavlaceni neko vrijeme prije toga.

Kada se desi izlazak bude fino a onda se neko nekom ne javlja,ignorise pozive ili odlaze slijedece vidjanje.
Ima i ponovnih vidjanja gdje djevojke pocnu sa nekim pricama koje idu ka druzenju
iako znaju da muskarcu koji ih je izveo treba devojka a ne drugarica.
Vrlo cesto stignu komentari da ona zeli da budu samo prijatelji i to od samog starta,
"tako je shvatila i razumjela". Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Kopfschuettel
Takodje ima jako puno duplih poruka gdje ona daje signale i odbijanja i simpatisanja u isto vrijeme. Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_scratch

Rezultat ovako nejasnih odnosa vodi ka nemogucnosti stvaranja povjerenja a onda i dublje
komunikacije pa su tako polovi na dve strane do sledecih pokusaja i trazenja "savrsenstva"
kada opet sve krece i biva povrsno sto vrlo brzo dosadi i "smori" obe strane.
Zene to sto onaj sa kime su izasle ne zadovoljava kriterijume (ne rijetko vrlo nerealno visoke),
dok muskarca iritira analiziranje i skeniranje svega sto kaze ili uradi jer: "Ko zna kakav je,luda su ovo vremena..".Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? 119369




Dakle ukratko-sta mislite o svemu ovome,koliko su odnosi psihopatoloski, da li je ovo nametnuto od sistema
ili smo svi jednostavno pogubili osjecaj za stvari uslijed stresnih zivota koje vodimo na ovom zlosrecnom Balkanu?Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 2:19 pm

Moguce da se problem desio u djetinjstvu. Obzirom roditelji vrlo slabo sami educiraju svoju djecu o musko-zenskim odnosima tako ta djeca iskustvo sakupljaju sama. Danas se to iskustvo pocinje sakupljati u premladim godinama i djeca postaju zbunjeni odrasli koji onda igraju na kartu 'puhanja na hladno'...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
GaGa
PraGlodavac
GaGa


Female
Leo Broj postova : 723
Location : Novi Sad
Registration date : 28.12.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 2:32 pm

ima i toga , mada bi se ta pretpostavka mogla pre odnositi na pojedinacne slucajeve

koliko sam shvatila ovde je rec o masovnijoj pojavi

ma mene je u stvari pomalo strah da doticne nisu procitale fantomov post na temi "što ne podnosimo kod mužjaka?" kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 2:51 pm

Napomenuo bih jos samo to da su romanticna ljubav i romanticni brakovi zapravo new age (tj. pripadaju "novom dobu")?
Naime romanticni brakovi se prvi put pojavljuju u 19. stoljecu, do tada su svi brakovi bili dogovoreni.
Brakovi su bili nesto kao politika, dogovor koju su dogovarale stranke radi nekog cilja (profit,ujedinjenje zaracenih obitelji i sl.)

Fascinatno zar ne? Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 3:04 pm

@Gaga...ipak ne vjerujem da se radi o masovnoj pojavi. Mislim da se radi o vrlo mladim odraslim jednikama koje uskoro ipak dojdu na pravi put sto se veza tice jer ipak na koncu svatko trazi nekoga...


@Fantom...je, bili su dogovarani sto nije znacilo da ljudi nisu patili radi toga. Ali socijalna situacija je bila takva da je prezivljavanje bilo vaznije od emocija. Danas imamo luksuz da mozemo razmisljati o takvim stvarima kao sto je slobodna ljubav.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 01, 2010 3:50 pm

Tema je zanimljiva, ali mislim da je malo u naslovu pogrešno postavljena. kava
Naime, ne bih rekla da dolazi do polarizacije muškaraca i žena, već vjerujem da su se prioriteti pojedinca općenito promijenili.
Smatram da je u globalu došlo do jedne opće nezinteresiranosti, uopće za neke intenzivnije i dugotrajnije kontakte uživo (ne mislim nužno na one ljubavne, već i prijateljske).

Današnje vrijeme je puno drukčije nego ono prije 20-tak pa i 10-tak godina.
Tempo života se uvelike promijenio, očekivanja društva i vlastita su visoka.
Traži se da se pojedinac izbori sam za sebe i to je primat, a pritom se manje oslanja na prijatelje, partnere, koji pomalo dobivaju sporednu i usputnu ulogu.

Više nije ideal udati se ili oženiti u ranim 20-tima i zasnovati obitelj, već ostvariti vlastiti maksimum, a ostalo će već pričekati.
Mislim da se to na neki način reflektira i u tome da su ljudi manje zainteresirani za neki redovitije susrete, "oči u oči", jer se prevenstveno postavlja pitanje kako će se to reflektirati na mene, na moj život i na moje planove i ono vječno pitanje "gubljenja" vremena.

To će mi oduzeti puno vremena, moram još obaviti ovo što mi je sad primarnije, vidjet ću poslije....misli
Mislim da tako nekako razmišlja većina mladih ljudi, koji pred sobom imaju zadatke koje nameće suvremen način života i opstanak u današnjem svijetu.

Fantom je napisao/la:

Kada se desi izlazak bude fino a onda se neko nekom ne javlja,ignorise pozive ili odlaze slijedece vidjanje.
Ima i ponovnih vidjanja gdje djevojke pocnu sa nekim pricama koje idu ka druzenju
iako znaju da muskarcu koji ih je izveo treba devojka a ne drugarica.

S ovim se ne bih složila, jer se automatski stavlja muškarce u inferirorniju ulogu, a djevojke u poziciju onih koje u svojim rukama na koncima drže lutke-muškarce i samovoljno kroje njihovu nemilu sudbinu. cerek

Šalu na stranu, ali činjenica da je svaki izlazak sa osobom suprotnog spola (djevojaka i mladića) nipošto ne mora implicirati neku potencijalnu ljubavnu vezu.
Ne vjerujem da svi muškarci koji idu na kave sa ženama, automatski žele ljubavnu vezu s njima. suspect
Ipak, tradicionalno se još uvijek smatra da su muškarci ti koji trebaju biti imati inicijativu pri uspostavljanju kontakata sa ženama pa oni ta očekivanje većinom još uvijek i slijede.

Prijateljstvo ipak zahtijeva manje ulaganja u odnos od neke ljubavne veze, što znači i manji angažman koji pojedinac mora uložiti.
Nekad je to možda pojedincu praktičnije i jednostavnije ostvariti (kalkulirano), uz sve ostalo. kava

Smatram da oba spola imaju tendenciju "odlagati zajedničke susrete", možda se i distancirati od istih, jer se konvencionalni susreti "u 4 sata na trgu" sve više zamjenjuju novim, jednostavnijim oblicima, virtuale, mobitela itd., koji dakako imaju i dosta nedostataka.

Zaista vjerujem da to pomalo rezultira nekom alijenacijom muškaraca i žena, djevojaka i mladića, što je možda vidljivo upravo po rjeđim kontaktima uživo, ako kompariramo sa prošlim vremenima. kava
Dakle, stječe se dojam da su mladi ljudi uopće manje zainteresirani ulagati u zajednički odnos.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 9:13 pm

istina kava nazalost...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 11:15 pm

Mislim da je ova pojava ima najmanje tri vidljiva razloga.
1. Manjak hormona kao posljedica neprirodne prehrane i sedentarnog životnog stila.
2. Postavljanje previsokih kriterija zbog photoshoppa i prikaza uvijek najboljih supermodela po stranicama časopisa.
3. Nesigurnost zbog vlastitog izgleda i slabog životnog uspjeha.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 08, 2010 12:01 pm

Mislim da je danas problem u stvarno brzom tempu života i nužnom ulaganju viška sati u posao da bi se opstalo, pa onda su odnosi među ljudima usputni. Mislim i na odnose među muškarcima i ženama ali i općenito. Često se i sama ulovim da "nemam vremena" za ništ, stalno nekam jurim... Drugačija su vremena nego prije - po meni lošija).
I da, naravno da su danas mladi ljudi puni kompleksa jer ono kaj je normalno u razvoju i pubertetu smatra se ruglom pa je i samopouzdanje na niskom nivou.
Ako sam sebe ne voliš i o sebi nemaš dobro mišljenje, ne možeš ni ostvariti kvalitetan odnos s drugima.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimepon oľu 08, 2010 11:01 pm

Ako želimo naći idealnog partnera, najprije moramo i sami postati idealan partner. Ta stara mudrost se u današnjim užurbanim i prilično sebično orijentiranim vremenima nekako zaboravlja. Previše očekujemo od drugoga, premalo ulažemo u sebe i onda stoga nismo u stanju davati. Nažalost je činjenica da danas ima jako puno ljudi u dobi iznad tridesete godine koji prolaze kroz život sami i često nesretni zbog toga (nije apsolutno nikakav problem ako je čovjek sam, mislim bez stalnog partnera, ukoliko se u tom samačkom statusu dobro osjeća).
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimened oľu 14, 2010 12:54 pm

zanimljiva tema, ba sam nedavno bio u toj situaciji, ono kao sve ok, zena pokazala interes, ovo ono, ajde dobro i ja se zagrijao na radnu temperaturu, a ona mene laganini od*ebala i sta sad?? a??

ko ce to da mi objasni :)

nekad se mi muskarci osjecamo kao na pokusu, ono zena kad dobije sto zeli, onda ona moze raditi sto hoce...

e pa nece moci :P uvijek mi je bilo dobro u vezi kad sma bio malo ''grez'' sto bi mi rekli...
sto si bolji prema nekome to je druga strana gora prema tebi...

kad ti zena odgodi susret kao sto je Fantom napisao gore, nema se tu sta vishe traziti, pokusaj biti uporan jos koji put, a onda digni ruke od svega jednostavno, pa da vidis kako ce se razvijati situacija ;)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimened oľu 14, 2010 3:37 pm

kod nas su obrnute uloge muskarci gotovo vise ni da nisu zainteresovani (cast izuzetcima) niti se trude, ali zene navaljuju :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimened oľu 14, 2010 5:23 pm

Michael Wittmann je napisao/la:
kod nas su obrnute uloge muskarci gotovo vise ni da nisu zainteresovani (cast izuzetcima) niti se trude, ali zene navaljuju :)
gdje ti živiš da se preselimo??lol!

ovako... jednostavno su problemi ovi...
žena:
1. svaka bi živjela sa bogatim, zgodnim, doktorom znanosti koji po mogućnosti nije stariji od 25, da sve žene lude za njim a on voli samo nju.. (onaj klipan sa serije na hrt1.. neznam kako se zove ni on ni serija)
2. sve traže neku romantiku, ja za to krivim bajke i romantične filmove koji su nastali iz bajki, a to što one žele je teško ostvarit osim ako ne živiš u tv ekranu...
3. jednostavno žene to mogu jer smo im mi muški to dopustili

muški:
1. on bi imao najbolju curu, opet kao i u žena, najljepšu, najpametniju itd itd... tako da mnogi se baš lijepe za (neznam kako da nazovem te cure... one koje su sa svakim a nisu ni skim), pa onda muški koji traže neke missice a oni su rugobe, iako osobno mislim da je bolje imat normalnu žensku nego tako nekakvu...
2. oni bi svaku večer drugu a da im cura/žena budu vjerne i da se ne ljute na taj način života...
3. jednostavno su nas žene pobijedile i za nekoliko godina će one nas prosit... jbg, tako je...

ps. normalno svugdje ima iznimaka... i ispričavam se ako sam nekoga ovim postom uvrijedio...
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimened oľu 14, 2010 8:28 pm

1.ne slažem se
2.istina, al šta ćeš, mi smo žene takve Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? 158397
3.možda

1.istina
2.istina
3.možda
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimečet oľu 25, 2010 12:00 am

Mogao bi ovaj jaz u buducnosti biti i veci....Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_scratch

Metrosexualac...Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? 221289

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Obrero-metrosexual
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitimečet oľu 25, 2010 12:27 am

Meni bolje stoje tange! :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Empty
PostajNaslov: Re: Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?   Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Povratak dlakavih muskaraca
» Iran protiv Pakistana, da li je moguc rat izmedju njih?
» Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?
» Medjunarodni dan Muskaraca!
» Par pitanja sto se tice muskaraca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: