Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ

Go down 
+3
MoW
Fantom
Alpha
7 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimepon oľu 01, 2010 4:14 pm

Muškarci skloni varanju svojih partnerica vrlo vjerojatno imaju niži IQ od vjernih muškaraca, zaključili su znanstvenici.

Što je muškarac inteligentniji to je manja vjerojatnost da će varati svoju partnericu, tvrdi britanski evolucijski priholog dr. Satoshi Kanazawa.

On svoju teoriju temelji na dokazu da su muškarci kroz evolucijsku povijest uvijek bili blago skloni poligamiji.

To se, međutim, promijenilo, tvrdi dr. Kanazawa, objašnjavajući je ulazak u monogamni seksualni odnos za muškarce veliki evolucijski napredak.

Prema njegovoj teoriji, inteligentni muškarci će prije razvijati. Odnosno, kada je preljubništvo u pitanju, muškarci koji se ne mogu prilagoditi i ne mogu odoljeti iskušenju, vjerojatno su gluplji.

„Što su muškarci inteligentniji veća je vjerojatnost da će poštivati seksualnu isključivost od manje inteligentnih", objasnio je.

Dr. Kanazawa također tvrde da se teorija ne može primijeniti i na žene jer se od davnina od njih očekivalo da budu vjerne jednome partneru, čak i u poligamnim drušvtima.

U istraživanju dr. Kanazawe, objavljenom u časopisu Social Psychology Quarterly, također se tvrdi da je mala vjerojatnost da inteligentniji ljudi vjeruju u Boga ili imaju konzervativna stajališta.

Prema njegovoj analizi, mlađe odrasle osobe koje sebe smatraju vrlo liberalnima imaju prosječni IQ 106, a kvocijent inteligencije ljudi koji sebe smatraju vrlo konzervativnima je u prosjeku 95. (Izvor)

I tako... kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimepon oľu 01, 2010 4:43 pm

I tako veli kazes Dr. Kazanova...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 257951

Ko to svoju zenu neda a druge bi sve od reda???Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 64658

P.S. Treba reci Dr.Kazanovi sa velikim IQ (a malom cunom) da on malo
pripazi na svoju ljepsu polovinu da mu je neki sa malim IQ(a velikim...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 64658 )
nebi kresnu kad se najmanje nada tj. u njegov najvecem intelektualnom transu...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 657146
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimepon oľu 01, 2010 5:05 pm

Nekako mi zvucis kao da si se prepoznao u gornjem tekstu i kao da ti se to ne svidja bas...hmmm...zasto bi to moglo biti? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimepon oľu 01, 2010 5:15 pm

Da,prepoznao sam se,mali mi je IQ ali....Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 935271
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 42
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimepon oľu 01, 2010 5:32 pm

Meni pak ništa nije malo pa se slažem s Kanazawom (primijetite da se vrlo slično izgovara i Casanova zubi). lol

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 12:03 pm

Jebote, citam tekst ponovo i nigdje ne vidim gdje se spominje uzrocno posljedicna veza IQ-a i velicine odredjenog organa. Vama muskima je samo to na pameti :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:10 pm

Alpha je napisao/la:
Jebote, citam tekst ponovo i nigdje ne vidim gdje se spominje uzrocno posljedicna veza IQ-a i velicine odredjenog organa. Vama muskima je samo to na pameti :P

Ma da,samo nam je ku*ac u glavi...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Kopfschuettel

Ma pusti,pederska posla...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 982158
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:46 pm

Ma nije...nego vam je glava u kurcu kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:56 pm

Alpha je napisao/la:
Ma nije...nego vam je glava u kurcu kava

Jebo te ja,hajde sad ovo obrisi...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 64658

Sta ce narod da misli o nama...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 2:57 pm

Jebemese sto narod misli o meni. Ionako je to redovito neka pizdarija kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 51
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:00 pm

a jebote pa to se odavno zna...nemaju oni mozga niti malo....tko je to vidija sarat okolo....ma zamisli ti to....
recimo na poslu si i kraj tebe je neka zgodna kolegica i mase ti guzom ispred nosa....i sta sad..???
da budem pametan ili glup....???? rofl2 rofl2

inace ja sam gledao jednu emisiju u kojoj isto neki znanstvenik tvrdi da je ljudima urodjeno genetski da mijenjaju partnere...da se evolucija pobrinula za to.....on to objasnjava velicinom muskih testisa....ono da je to do velicine muskarcevih testisa u odnosu na nase tijelo.....

kaze da je u prirodi tako da svaka vrsta koja ima velike testise mijenja partnere...i dao je jedan primjer.....uzeo je za primjer gorile i cimpanze....

gorile imaju male testise u odnosu na svoje veliko tijelo i oni su mono a cimpanze imaju velike testise i oni su...ma znate vec....seve so ko zecevi tj. kao cimpanze.....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:03 pm

Alpha je napisao/la:
Ma nije...nego vam je glava u kurcu kava

Ženama je glava... Da ne kažem gdje kava
zubo
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:09 pm

Omega je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ma nije...nego vam je glava u kurcu kava

Ženama je glava... Da ne kažem gdje kava
zubo

Suti Omega,zene su prefrigane do krajnjih granica...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_scratch

Prije par mjeseci naletim na jednu,bas ono otresitu zensku.
Meni dopizdilo da se raspravljam sa njom i kazem joj da joj ku*ac viri iz ociju.
Kaze ona meni,OK dodji i popusi mi ga.........ajoooooooooooj...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ 524555

Ostao sam bez teksta...Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Suspect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 30
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:11 pm

A što je s onim seljacima koji se zaljube u žensku i ne daju joj mira iako ih ova ne ferma ni pol posto? zubi

Mislim da IQ nema nikakve veze s time koliko vara muškarac ženu. U biti, rekao bih da oni većeg IQ-a imaju veće predispozicije prevariti ženu od onih nižeg IQ-a.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 3:17 pm

@ Fantom
Čemu šutjeti. Ako one mogu generalizirati o nama, onda i mi možemo o njima, zar ne? Tko su one da mogu nama govoriti što žele, a mi njima ništa? Fuck off... Ravnopravnost! raspa

Dobro te sredila ženska, šta jest, jest zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitimeuto oľu 02, 2010 8:25 pm

...dakle žene znate što vam je čini, uzeti neki IQ test i ponuditi ga potencijalnim dečkima/muževima :)

Legionar je napisao/la:

Mislim da IQ nema nikakve veze s time koliko vara muškarac ženu. U biti, rekao bih da oni većeg IQ-a imaju veće predispozicije prevariti ženu od onih nižeg IQ-a.
To je i meni palo na pamet, dovoljno su pametni da ih se ne uhvati, da se ne hvale time pred drugima i da u istraživanju u kojem se govori o tome kažu ono što se očekuje od njih :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Empty
PostajNaslov: Re: Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ   Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muškarci koji varaju žene imaju niži IQ
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: