Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet

Go down 
+7
mEN_iN_WHite
Berny_Sinara
Dragony
Armin od Irima
biga
Remke
Lycan
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:51 pm

Gledajte,mozda sam lud ili nes....heh prisustvovao sam na najgorim situacijama,ako me zelite nesto pitati,imam MSN:mini.manco@hotmail.com

HUNTER sam ozbiljno,ajmo napraviti neku grupu i jednog se dana naci i straziti sve te stvari[spoiler]
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 12:56 pm

sta lovis?
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:26 pm

Sve zivo,od duhova do demona,do vile do andjela do vampira...
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:48 pm

kolko god imas? odakle si? jel imjas kakvu opremu ili si to tek tako odlucio?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:56 pm

možda malo previše pitanja, al jesi ulovio dosad išta?? i objasni malo način, mislim ovo što je Remke pitao...
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 3:01 pm

ma treba malo po netu gdje su se dogadjale takve stvari i onda tamo ic snimat, slikat i provjeravat, pa mozda i dokumentarac jednom snimis tko zna :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 3:02 pm

eto mozes pocet u onoj kuci koja ej navodno opsjednuta, ako se nebojis prespavat u njoj, noramlno nemoj sam ic :S
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 3:24 pm

Eto, ima jedna velika kuća u Sisku, ali u nju se ne može ući.
U njoj su prije 10-ak godina navodno prebivali članovi Crne ruže...
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 3:56 pm

A loviš li vanzemaljce? :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 4:35 pm

da to i mene zanima :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:13 pm

to je on ulovio malo piva. Vidis da ga nema na forumu... :D
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:17 pm

uteko...još jedan kojeg su demoni ufatli...
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:39 pm

EE,evo me morao sam nes radit... ovako:vidim da se u komentarima spominje crna ruža,to je bilo tajno drustvo koje je vodilo zabranjujuce obrede... imam 13 god,heh malo manje nego za ocekivati...ali gledaj molim da me se postupa kao starijeg jer znam mnogo o tim stvarima i zanima me to.I da vampiri postoje,svaki put imam trag i nestane kao da me vodi na neki put.Vampiri i vukodlaci postoje,znam to imam iskustva.Ulovio sam:2 duha(za halloween sa prijateljima,nisu mi vjerovali i bili su neozbiljni i svi su se uplasisi kad se sve zatvorilo i pocelo otvarati.Prizivali smo Rasputina,moja Ideja :DDD...branili smo se uz moju pomoc..molitvom..ako imate daljna pitanja... samo recite
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:44 pm

i ulovio sam drugog i to u staroj policiji,ondje je mjesto gdje su utapljali lopove i kriminalce...isao sam sam jer sam cuo buku u 21 sat navecer...unutra je bilo mracno,bila su 3 kata,i na svakom katu po 6 puta su se otvarala vrata!! 666!!!!!! bilo je zastršujuće...jako sam se bojao..ali u glavi mi je bilo SVE SE DOGAĐA S RAZLOGOM,pocelo me gurati kao da je netko bio iza mene pa sam uzeo zrcalo kojim kad sam uperio u svoj straznji dioo tijela ko da je netko otrcao... hmmm PLASE SE ZRCALA........Ja mislim da je sve to ko da sam na nekom putu da otkrijem nesto...Bio sam na groblju vidio sam vatru daljini i cuo zvuk kopita....samo sam otrcao
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:46 pm

A opremu nemam,moze je sami izmisljati pa je napraviti:neke molitve napisati,preklopno zrcalo i slicno...i sta kazete? ja sam zivi svjedok i dokaz da duhovi nesto hocu od nas,valjda smo mi izabrani jer jedino mi znademo da ima vise od prica i legenda
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:47 pm

A izvanzemaljce ne prucavam
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:49 pm

I ne zezam se,ako mi se tko zeli pridruziti...neka samo rece
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:53 pm

eto, ja hoću...
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:00 pm

Gdje zivis? kako te mogu kontaktirati? gdje se mozemo naci?

Add cu te na msn evil
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:01 pm

meni se cini da nam netko ima malo bujnu mastu, jaro moj vjeruj mi kada ides za takvim stvarima s time se ne hvalis, znam jer sam se x puta zasro ali svaki put uspio izvuci zivu glavu...
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:02 pm

ček ček ček...
imam ja sad bitnijeg posla od lova na vještice, a što se tiče kontakta, piše ti na mome profilu.
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:05 pm

Gle! mozda imam 13 god,istina....mozda ti imas 20 god... istina,mozes me kriviti za moju bujnu mastu.....ali ja znam sto sam dozivio i kroz koji strah sam prosao.... a ti ako mi ne vjerujes,punoljetan si pa ajde kupi ti pivo,a ne kako si mi napisao u proslom postu...
[Vrh] Go down
comewithme1717
Višestanični organizam
comewithme1717


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 87
Age : 34
Location : 9 krug pakla
Registration date : 24.09.2007

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:07 pm

haha ja bar mogu lupt pivo ajro moj, a ti još puno žganaca moraš pojest ;)
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:16 pm

xD heh,ova ti je dobra....ali majke mi da ne lazem...ovamo sam dosao jer vidim da se zanimate za to i da mi pomognete naci neke odogovore
[Vrh] Go down
Lycan
Višestanični organizam
Lycan


Male
Libra Broj postova : 63
Age : 589
Registration date : 06.03.2010

Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitimesub oľu 06, 2010 7:21 pm

ILI!!!! kolko sam shvatio..ti si vec bio u ovakvim situacijama
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Empty
PostajNaslov: Re: Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet   Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ludak sam da otkrijem sto na krije svijet
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Salvador Dali-genije ili ludak?
» I tu se krije ljepota
» Tamna materija krije Pararelni Univerzum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: