Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 koliko trošimo na svoje ljubimce?

Go down 
+8
meli
gloria_g
None
zmija
vladimir
malena
Svjetloisjena
Tallina
12 posters
Autor/icaPoruka
Tallina
Majmun
Tallina


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 1080
Age : 45
Registration date : 03.10.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri stu 07, 2007 1:27 am

zanime me koliko novaca odvajate za svog ljubimca/ljubimicu? mjesečno, godišnje?

ja danas išla u pet shop, samo po vreću hrane koja kosta cca 200kn. izašla sam iz dućana sa računom od 490kn.
nova lajna, nova opsnica, nekoliko konzervi, poslastica hrpetinu. pa nova igračka, jer ipak su se stare ofucale.
A i onaj jastuk je bio tako krasan a samo je kostao 122kn.

Dođem doma i shvatim pa je iznos mog tjednog špeceraja.
I tako je svaki put kad odem u kupovinu za nju.

A šta ću, volim ju lovely
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri stu 07, 2007 1:33 am

Moja zvjerčica ima samo 10 kg i raznovrsno se hrani, no ipak najčešće jede konzerve Hillsa i Cezare, pa se toga nakupi. Mislim da je iznos od 350 do 500kn mjesečno, ovisi što joj je potrebno. Nije previše za ono što nam daje lovely :heart:
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri stu 07, 2007 10:05 am

Trošim oko 300 kn mjesečno i mislim da je to ok.
A ovo što svjetloisjena kaže, za ono što nam pruža, potrošila bi još pet puta više ako je potrebno... :P
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri stu 07, 2007 2:36 pm

dok je bio roko,oko 50evra mjesecno
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimečet stu 08, 2007 8:21 pm

aaaaaaaa neznam...hrana royal canin po 10 kg...svaka 2 tj...tako nesto...i naravno grickalice,keksici, igracke....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimečet stu 08, 2007 9:32 pm

zmija je napisao/la:
aaaaaaaa neznam...hrana royal canin po 10 kg...svaka 2 tj...tako nesto...i naravno grickalice,keksici, igracke....

10 kg svaka dva tjedna! Jel ti to ono imaš napuljskog mastifa? face
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimepet stu 09, 2007 9:52 am

Moja retriverica potroši oko 15 kg mjesečno, s tim da jede i ''našu'' spizu kad ostane...
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimeuto vel 26, 2008 4:23 pm

ja imam zecicu i svaki drugi tjedan dam 30-50 kn :shoping:
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri vel 27, 2008 1:03 pm

pa za pasa (crni labrador) trošim cca 100 kn s vremena na vrijeme - i to za froliće i pseće čokolade. hranu jede kaj ostane nama, a ima i janjetine - susjed mi radi u restiću pa svako malo dofura kutijetinu janjetine, ne samo kosti, neg i mesa, ono kaj ostane ljudima na stolu u ovalima.
našla sam ga na ulic kao štene od 1,5 mj. nije još ni zubiće imao kak treba, pa smo ga hranili juhicama i kašicama. tako se naučio, i lud je za juhom!
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesri oľu 05, 2008 11:54 am

100 kn tu i tamo? blago tebi
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimečet oľu 20, 2008 8:48 pm

Skupo je danas imati kućnog ljubimca.
Dobro je dok mogu jesti bilo koju hranu. Trenutno se najviše isplati kupovati u velikim trgovačkim lancima koji imaju svoje marke hrane. No, što s onim životinjama koje su alergične na večinu vrsta hrana.
Moj pas npr. ne može jesti bilo koju hranu jer dobije nekakvu alergijsku reakciju na uhu, curi mu iz uha. I onda mu moraš kupiti specijalnu hranu koju drže samo u jednom pet shopu u gradu, a možeš si misliti cijenu te hrane. A da ne govorimo drugim troškovima: veterinar itd.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimečet tra 09, 2009 8:58 pm

Uh..... ne znam, pijesak za mačke, igračke, hrana - cirka, 400 kn. Samo mačke.

Za psa buraz troši, al oko 200 kn svaka dva tjedna, ili čak i više. Operacija danas na Vetrinarskom, 1400 kn. Debilni vetrinar koji nas je opeljušio, a nije znao dijagnosticirat kaj joj je, uzeo nam je 700 kn. Otišli kod drugog, istu stvar - injekcije, naplatio četiri puta manje, s tim da injekcije drugi dan nije htio naplatiti, treći put nam je rekao da ju odvedemo na Vetrinarski na slikanje.
Očito je da se neki Vetrinarstvom, isto kao i Medicinom, bave samo radi para.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimened tra 12, 2009 2:05 pm

5 macaka 1 hrcak 1 zec 1 zamorcica okooooooo 500 kuna :)
[Vrh] Go down
Andrea:))
Stanica



Female
Gemini Snake
Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 18.05.2011

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimepet lip 10, 2011 8:35 pm

zebe= 100 kuna mjesečno
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitimesub lip 11, 2011 12:20 am

evo kad se svi hvale da se i ja pohvalim. 10 mačaka. 5 mačića, 2 mačke i 3 mačka. 0 kuna, maraka eura... kako?? pa lijepo dajem im prirodnu hranu. ulovim nešto ribe svaki dan i time ih hranim...

al sad nekad namjeravam nabaviti psa. možda tornjaka, možda njemačkog ovčara(vučjaka). na njih namjeravam potrošiti(da ih nabavim) oko 400 kuna max. nadam se da će biti netko tko će mi ga prodati za toliko novca.

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Sponsored content





koliko trošimo na svoje ljubimce? Empty
PostajNaslov: Re: koliko trošimo na svoje ljubimce?   koliko trošimo na svoje ljubimce? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
koliko trošimo na svoje ljubimce?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zdravstveno osiguranje za kucne ljubimce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: