Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Love Kills Slowly

Go down 
+5
malenaivi
Mama
Svjetloisjena
Dantalion
Johnny-Red&Black
9 posters
Autor/icaPoruka
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 38
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:17 am

Pozdrav svima

Prvo: Prokomentirajte naslov;
Love Kills Slowly

.. uglavnom.. Smatram, koliko god da je ljubav pozitivna, toliko je i negativnam u vidu da mijenja sve, pa tako i čovjeka, muškarce:) i žene
Zbog ljubavi smo kadri učiniti sve, koliko damo toliko, pa i skroz malo tražimo.

A što kad "dobijemo" neuzvraćenu ljubav, ap i ona prekine, pukne veza, između dvoje,.. ono pravo.. itd itd.
To pomijeni čovjeka u svakom pogledu, bilo pozitivno pa i negativno
Jer, jedanput se voli onako pravo.. jedanput pukne to pravo, a sebe date, aonda nema više..
i bum
kraj priče
nikad više
i bok.
Pa i to se meni dogodilo.. Ali, samo je potvrdilo moju teoriju ..
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 4:29 am

Love Kills Slowly
" koliko god da je ljubav pozitivna, toliko je i negativnam u vidu da mijenja sve, pa tako i čovjeka, muškarce:) i žene
Zbog ljubavi smo kadri učiniti sve, koliko damo toliko, pa i skroz malo tražimo."
https://www.youtube.com/watch?v=Lc4SCj4AlCo


"A što kad "dobijemo" neuzvraćenu ljubav, ap i ona prekine, pukne veza, između dvoje,.. ono pravo.. itd itd.
To pomijeni čovjeka u svakom pogledu, bilo pozitivno pa i negativno
Jer, jedanput se voli onako pravo.. jedanput pukne to pravo, a sebe date, aonda nema više.."
https://www.youtube.com/watch?v=MPk0CYoNvgg
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 8:55 am

Johnny-Red&Black, nikad ne reci nikad :)
Ponekad pomislimo da smo naišli na ono pravo, a to pukne. Onda prolaze dani, mjeseci, pa i godine i gle, odjednom shvatimo da smo ponovo susreli ono pravo i da je to pravo još pravije od onoga što je prije puklo. A ubija nas polako samo dok stvari ne postavimo na svoje mjesto, što ponekad i jest jako teško no
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:38 am

Da, ljubav nas mijenja. Puno puta sam se opekla. Ali sada vidim da je tak bilo bolje jer ne bi bila sretna s tom osobom. Sa svakim prekidom, koliko god on bio težak, sazrijemo i upoznamo sami sebe. Trnoviti je put do prave ljubavi (barem kod mene bio), ali isplatilo se! Da, u trenutku prekida ti se čini ko da nas ljubav polako uništava, ali kasnije se ipak oporaviš. Kad nađeš pravu ljubav ona će te ispuniti na nezamislive načine.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 43
Registration date : 13.12.2007

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 3:26 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Johnny-Red&Black, nikad ne reci nikad :)
Ponekad pomislimo da smo naišli na ono pravo, a to pukne. Onda prolaze dani, mjeseci, pa i godine i gle, odjednom shvatimo da smo ponovo susreli ono pravo i da je to pravo još pravije od onoga što je prije puklo. A ubija nas polako samo dok stvari ne postavimo na svoje mjesto, što ponekad i jest jako teško no

potpisujem ides
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 38
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:35 pm

malenaivi je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Johnny-Red&Black, nikad ne reci nikad :)
Ponekad pomislimo da smo naišli na ono pravo, a to pukne. Onda prolaze dani, mjeseci, pa i godine i gle, odjednom shvatimo da smo ponovo susreli ono pravo i da je to pravo još pravije od onoga što je prije puklo. A ubija nas polako samo dok stvari ne postavimo na svoje mjesto, što ponekad i jest jako teško no

potpisujem ides



Nikad više.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimepet oľu 19, 2010 11:03 am

To je samo faza odvikavanja... ja sam kroz iste osjećaje i misli ptrošla nakon prekida.. Bitno je da nakon nekog vremena shvatiš da to nije bila savršena ljubav, da je imala svoje mane, inače ne bi samo tako pukla i naravno da postoji nešto bolje tamo vani, nešto što bi mogao nazvati savršenim samo zato što taj izvor teče s obje strane i na tebi je da to pronađeš jer to zaslužuješ...
Bitno je ne odustati i vjerovati u ljubav. :)

A da ljubav mijenja i na bolje i na gore to je istina zubi Iako ja uvijek gledam pozitivu, ako ništa sad znam više, a dok ne nađem to pravo bar ću učiti, jer imam život pred sobom za to, a imaš i ti miga

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimepet oľu 19, 2010 2:14 pm

Tu se postavlja ono vječno pitanje ;) , da li čovjek iskreno i najintezivnije može voljeti samo jednom u životu, bez obzira na prekid.
Emocije i ljubav vrlo su konfuzne, a istodobno fatalne i duboke.

Nijedna ljubav nije savršena, iako su ljudi često slijepi kad vole.
Ponekad netko misli da je izgubio ljubav svog života, a kasnije se ispostavi da se ni nije radilo o ljubavi, već iluziji.
S druge strane, može se dogoditi da čovjek zaista prekine
s nekim, koga bi mogao tek kasnije, kad će moći imati nepristraniji uvid u cijelu "povijest neke ljubavi" zaista okarakterizirati kao ljubav svog života.

Pogrešno je misliti da čak i u tom slučaju osoba ne može naći nekoga s kime će ostvariti zadovoljavajuću vezu, koja će vremenom sve više jačati.
Upravo je za vezu, kao instituciju potrebno puno više od same ljubavi.
Tu je bitno ulaganje, kompromis i mislim da ona može opstati čak ako osoba s kojom gradimo te "spone" nije "ljubav našeg života". kava
Ponekad se ljudi iskreno vole, ali ne mogu funkcionirati zajedno.

Morali bi si samo postaviti pitanje, koliko je ljudi zapravo zaista u vezi/braku sa najvećom ljubavi svog života.
Mislim da statistike po tom pitanju nisu najbajnije :P , ali to je nešto što se vremenom prevlada nekim drugim sadržajima u vezi, koji vremenom jačaju i daju stabilnost i podstrek vezi.

U svakom slučaju, kako je Gea rekla, trebalo bi vjerovati u ljubav i dati sebi i drugima šansu za nju, bez obzira na okolnosti. :)
Ipak, mislim da je bitno da se između pojma ljubavi, isključivo kao emocije i uspješne veze kao šireg pojma (u koju je najčešće "utkana" ljubav, ali i mnogo drugih sadržaja koje mora ostvariti da bi opstala) ne stavlja znak jednakosti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimesri lis 27, 2010 5:52 am

I know the pieces fit 'cause I watched them fall away
Mildewed and smoldering.Fundamental differing.
Pure intention juxtaposed will set two lovers souls in motion
Disintegrating as it goes testing our communication
The light that fueled our fire then has burned a hole between us
so we cannot seem to reach an end crippling our communication.

I know the pieces fit 'cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger,blame the other,watch the temple topple over.
To bring the pieces back together, rediscover communication

The poetry that comes from the squaring off between,
And the circling is worth it.Finding beauty in the dissonance.

There was a time that the pieces fit, but I watched them fall
Away.Mildewed and smoldering, strangled by our coveting
I've done the math enough to know the dangers of our second
guessing.Doomed to crumble unless we grow, and strengthen our
Communication.

Cold silence has a tendency to atrophy any sense of compassion




[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitimepet stu 19, 2010 12:35 pm

Kada pukne ono prvo cesto prodju godine prije nego si spreman ici dalje.
A onda nades novu ljubav i mislis za nju da je prava.
Pa i to pukne.
Sve dok ne nades nekoga stvarno pravog ne odustaj
kolko god tesko bilo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Love Kills Slowly Empty
PostajNaslov: Re: Love Kills Slowly   Love Kills Slowly Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Love Kills Slowly
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: