Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kurva

Go down 
+44
Jedi Mind Tricks
MoW
Einar
Remke
Athena
Fantom
kika13
orca
Lyra
Dantalion
tinityrannical
Magic
Blizzard
Korplikan
wanderer
Melkior
Abarksas
Floridain
Berny_Sinara
ex-karl marx
floridana
gloria_g
Chakotay
Armin od Irima
Gea
Magia
Michael Wittmann
Goran
tuby
Neo
BUBI
zvezda
Deborah
belongs to lovers
Svjetloisjena
Nefertiti
malena
Milab
indigocakra
sanja
Aleksandar Veliki
Alpha
vladimir
babi
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 3:09 pm

Kurva je riječ kojom se netko karakterizira kao osoba niskoga morala, a pritom dovodi u opasnost svoje tijelo i svoju ličnost.

Prostitutka je naziv za jedno od najstarijih zanimanja kojim su žene dolazile do novaca. Možda netko na to gleda s prezirom, ali nekoć su prostitutke bile vrlo cijenjene, osobito u visokim krugovima društva.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 6:33 pm

pa mislim da su i danas cijenjene - te iz "visokog" društva - bar ne može svatko do njih doći zar ne?
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesri oľu 03, 2010 9:16 pm

Iako su do takvoga statusa došle "prodajom" vlastitog tijela, nitko ne može osporiti činjenicu da su takve, osim što su vjerojatno odlične u svome poslu, nerjetko vrlo inteligentne, posjeduju široku paletu opće kulture i uglavnom pričaju po nekoliko jezika i to vrlo tečno.
[Vrh] Go down
Magia
Stanica
Magia


Female
Virgo Rat
Broj postova : 14
Age : 39
Location : Velika Gorica
Registration date : 23.10.2009

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 1:15 am

Baš...ova tema ima puno načina gledanja na to.Ja sam spomenula jedan od njih...ali baš kod tog karakteriziranja i prozivanja nekog kurvom treba bit pažljiv i vrlo siguran da osoba zaslužuje takvu pogrdu.Ružna je ,a čak i u današnjim vremenima kad svi lajemo kak nam se sprdne zvuči jako osuđujuće i teško.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 10:44 am

kurva i prostitutka su za mene jedno te isto. to su osobe, uglavnom ženskog spola, čije je zanimanje iznajmljivanje vlastitog tijela u svrhu zadovoljavanja tuđih seksualnih potreba. e sad zašto su takve osobe obilježene kao osobe lakog morala? prije nego li odgovorimo na to pitanje treba postaviti i pitanje šta je to moral i što je to moralno a što nije? koja je razlika između iznajmljivanja svog tijala u svrhu medicinskog ispitivanja i iznajmljivana svoga tijela u svhu zadovoljavanja seksualnih potreba drugih osoba?

puno je tu pitanja na koje treba odgovoriti prije nego li se uvrijedimo kad nas netko nazove kurvom.
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 5:01 pm

kurve su lake žene, a prostitutke su časni ljudi koji pošteno zarađuju svoj kruh

legalizirajmo prostituciju, grehota je da se najstariji zanat na svijetu vrti u podzemlju
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimened oľu 14, 2010 3:46 pm

U sustini zene uvek traze bolje. Samim tim zene koje su "slobodnije" odjebace svoga muza/decka i otici sa onim koji joj se vise svidja ili tamo gde joj vise odgovara. Ranije sreca zene bila zatvorenije i plasljivije, ali kako ide moderno doba zene su sve slobodnije te vise ne traze stalnog partnera nego ih menjaju cim nadju boljeg.
Kurva u sustini ne znaci samo zena koja je "laka", nego zenu koju sam opisao u tekstu iznad.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimened oľu 14, 2010 3:50 pm

Ne razumijem... hoćeš reči da je žena kurva jer traži nešto bolje ? conf1

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 10:44 pm

iskreno nama curama/zenama je lakse naci decka nego deckima cure :) to je samo moje misljenje :D :) a po meni je kurva khm bestidnica koja seobozava hvalit kako je spavala sa 60+ deckiju
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesri vel 23, 2011 6:56 pm

Danas su se vremena promijenila sve je izgubilo svoju vrijednost.Uglavnom i muškarac može biti kurviš a i žena kurva.Oni to postanu onda kada svoje tijelo počnu prodavati za novac, ali i kada spavaju sa više osoba.Razumljivo mi je to da ako se muškarac i žena odluče vjenčati ako ne mogu izdržati do braka neka spavaju zajedno,mada ni to ne odobravam.Ali danas svaka cura u Hrvatskoj ili gotovo svaka nakon 2 mjeseca veze spava sa nekim.I na taj način ostane obilježena a i muškarac.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimened vel 27, 2011 5:07 pm

stvar je u tom, da decko mora da spava sa nekih 50ak cura da bi mu nakacili "daj sta das" nadimak...i automatski ga svrstali na listu nepodobnih..
dok devojka treba samo njih 5 da izmeni u roku od godinu, i vec je "daj sta das " :s

[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimened vel 27, 2011 5:54 pm

Takve mi u Iranu vješamo.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:20 pm

Pa ja mislim da je vrlo jasno odgovoriti na "zašto je to tako?". Zato jer muškarac jači fizički i ima sposobnost u više slučajeva fizički tlačiti ženu, te na temelju nekih iracionalnih i primatskih - instinktivnih "zaključaka" dolazi do ideje da ženu može nazvati kurvom ako je ona u 3 mjeseca promijenila 6 muškaraca, a on nije kurviš ako je promijenio 6 žena u tri mjeseca. Isto tako, ovakvo razmišljanje vrijedi samo u patrijarhalnom toku misli, što jest u skupini muških istomišljenika.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:35 pm

Meni su isti i muškarac i žena ako to rade.


Takve mi u Iranu vješamo.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 4:30 pm

Floridain je napisao/la:
Meni su isti i muškarac i žena ako to rade.


Takve mi u Iranu vješamo.

A jel ti misliš da u Iranu nema kurvi ?
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:23 pm

Na 1000 žena jedna i kada ih otkriju vješaju ih.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:25 pm

A mogu i bičevati.100 udaraca bičem.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:31 pm

Floridain je napisao/la:
Na 1000 žena jedna i kada ih otkriju vješaju ih.

Nije istina prijatelju. Ima legalnih prostitutki ali smiju se kurvati samo sa strancima i to sa nemuslimanima.
Muslimanima nije dozvoljeno kurvanje. I ne vješaju ljude za takve stvari nego ih kamenuju.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 5:39 pm

Ma je li šerijat važi za sve i za nemuslimane i za muslimane, nemože se zakon izdvajati zbog manjine.I ko kaže da ih ne vješaju ako nisi gledao bilo je na dnevniku kada su ženu htjeli objesti zbog toga pa je njen sin to razglasio svugdje po svijetu, da bi je spasio.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimepon vel 28, 2011 11:09 pm

ŠEF POLICIJE u Teheranu general Reza Zarei, uhvaćen je u jednom bordelu sa šest golih prostitutki, potvrdili su službeni izvori u iranskom glavnom gradu.
Vijest je šokirala Irance koji generala poznaju kao vatrenog pobornika borbe protiv prostitucije u Iranu i zagovornika iskorjenjivanja svih poroka modernog društva.
Iranski mediji prenose da je general uhvaćen tijekom jedne policijske racije kad su policijske snage upale u bordel u Teheranu. Bio je gol i u društvu šest golih prostitutki.
To se dogodilo još prošlog mjeseca, međutim slučaj je zataškan.
Zarei je ubrzo nakon toga smijenjen bez javnog obrazloženja, a tek prije nekoliko dana počelo se govoriti o skandalu u vrhu teheranske policije.
O smjenjivanju su izvijestili i državni mediji koji nisu naveli razlog smjene.
Prema posljednjim podacima general Zarei nalazi se u zatvoru, a njegov slučaj još je pod istragom.
Zarei je bio zadužen za provođenje strogih iranskih zakona protiv poroka u što je bilo uključeno i suzbijanje prostitucije.

IZVOR

Od kuda sad bordeli u Iranu scratch
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 1:21 pm

To je legalno i takvi se slučajevi kažnjavaju.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesub lis 29, 2011 1:13 am

Prezirem kurve. Toliko ih prezirem da bi im prisio znak da smijem.

No sto smatram kurvom? Nemam pojma, kurva je jednostavno kurva. Pedokurva 13-15 godisnjakinja koja se zvaljaka sa jako puno djecaka u jednom danu. Takva je u pravilu divljakusa koja u 98% slucajeva postaje kurva balavica a te najvise mrzim. Kurva balavica je 16-18 godisnjakinja koja moze i dalje imati simptome pedokurve ali ne mora. Glavno obilježje kurve balavice bi bilo da se karala sa najmanje dvoznamenkastim brojem tipova i namjerno daje do znanja okolini o tome. To su u nekih 60% slucajeva divljakuse koje piju i puse naveliko i to svake subote (razumijem pijancevanje ali ne svakotjedno pijancevanje pogotovo kod zena).
Kao glavnu predstavnicu kurve balavice vidim jednu curu za koju sam procjenio da ima 17 godina i slusao sam njen monolog koji je govorila svojoj prijateljici na stanici maksimir dok smo cekali vlak. Iz price sam cuo da ima namjeru te veceri doci na nekakav privatni party u nekoj uskoj, lako skidljivoj obleki, bez gaća, tamo senaroljat vodke i pokarat sa nekim "Josipom i to u Tamarinoj sobi". jos je na kraju izogovarala neku Anu kako uopce ne zna sta je to sex itd, itd.
Psovao sam u sebi dok sam to slusao budila mi se zelja da ju gurnem na prugu, no nisam jer bi me silovala ak ju dotaknem, koliko je zeljna kurca. Jos kad je onu neku Anu izogovarala da ne zna sta je sex skoro sam joj reko "bitno da ti znas oj ženo iskusna" ali srecom vlak je vec naiso.
Nakon kurvi balavica smatram da bi dosle kurve koje jednostavno zovem "ho".
Ho bi bila 18-21/22/23/24 godine, ovisi kako kojoj mozak sazrije. Za ovu dob su karakteristicne i "pritajene kurve" koje vise nisu iritantne za uho, cak se da i pricat s njima sve dok se ne pojave na nekom partyju di im se vidi prava narav.
Sto se tice Ho, nastaju na 2 nacina - evolucijom iz kurvi balavica i samostvaranjem odnosno kad nevinašce podivlja. Ho su kurve sa osobinama kurve balavice ali ipak nesto zrelijeg izricaja. Kada kurvi vise nije svaka druga rijec "jebote kurac" i "DAAAJ jebi se" ali ipak se kara naveliko, daje drugima do znanja da to radi i kad pricas s njom dodjes do zakljucka kako je sjeme polovice prisutnih prošlo kroz njena usta. Imam takve 2 na faxu sto me cudi jer mi se cini da su kurve uglavnom zene niske inteligencije...
Nakon Ho i pritajenih kurvi dolaze prave kurve a to vec ne mogu opisat jer ne znam ni jednu


Dakle kurvom ne smatram zenu koja je imala vise seksualnih partnera, nego onu koja ih mjenja ko carape a pri tom zadovoljuje i neke psiholoske uvjete

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesub lis 29, 2011 10:06 pm

Zaboravio si definirati i "proklete kurve". To su one koje daju svima osim tebi :D
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesub lis 29, 2011 10:55 pm

@Blizzard HAHAHA! : )


Kurve su okey ako se ne kurče. lol.

To su nemoralne žene, koje su zaražene najčešće mnogim bolestmia. HAAHAHAHHA : )


Ne razmišljam o takvim ženama.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitimesri stu 02, 2011 3:14 pm

Ma to je danas za balavce svako dnevnica.... tuzno..

uglavnom ja nemam nist protiv nekog koji ima dobar sex life face sta nek se zabavlja dok je mlad, neka sam pazi da se nista ne desi ;) i da nikog ne povrijedi.

Sto se meni gadi, su one male balavice sa 13,14,15 godina koje skacu po raznim krevetima i tak mjenjaju partnere...to vise nije normalno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





kurva - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kurva
[Vrh] 
Stranica 5 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Don Juan i kurva.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: