Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

kurva

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 9:53 pm

Istina kada zena spava s vise muskaraca prijateljice ce joj reci da je kurva, ali ako muskarac spava s vise zena prijatelji ce ga hvaliti
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6337
Registration date : 26.05.2009

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimeuto kol 27, 2013 10:06 pm

Einar je napisao/la:

Emotivna navezanost koju žena može stvoriti seksualnim odnosom je opasna. Žene su, kao emotivniji spol, mnogo ranjivije po tom pitanju i svaka mala rana koju mogu dobiti na način koji je tiny opisala može činiti veliki problem u njenom životu.
Treba se prema svakoj ženi odnositi s poštovanjem koje zaslužuje kao ženska osoba, kao pripadnica ljepšeg i emotivnijeg spola.
Slažem se.
Ipak, i to šta ti pišeš je generalizacija. Jednostavno, ima žena koje nisu toliko emotivne i u seksualnim preferencijama su zapravo sličnije muškarcima nego većini žena. Kako nije jednostavno na prvi pogled razlikovati o kojem se tipu žene radi, onda je lakše odnositi se prema svakoj na način kao da je zaista toliko emotivna, no uvijek se treba imati na umu da postoji i manjina žena koje nemaju nikakvih problema spavati s muškarcem jednostavno iz zabave, pri čemu onda zna biti i povrijeđenih muškaraca, ako nisu na to računali.

Majmun
Einar

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 1:19 am

MoW je napisao/la:
Slažem se.
Ipak, i to šta ti pišeš je generalizacija. Jednostavno, ima žena koje nisu toliko emotivne i u seksualnim preferencijama su zapravo sličnije muškarcima nego većini žena. Kako nije jednostavno na prvi pogled razlikovati o kojem se tipu žene radi, onda je lakše odnositi se prema svakoj na način kao da je zaista toliko emotivna, no uvijek se treba imati na umu da postoji i manjina žena koje nemaju nikakvih problema spavati s muškarcem jednostavno iz zabave, pri čemu onda zna biti i povrijeđenih muškaraca, ako nisu na to računali.
Naravno da je generalizacija. U svemu ima iznimki, pa tako i toj krhkosti. Ali poštivanje je nužno, te iako ima iznimki iz te krhkosti koje se neće toliko navezati, moje je mišljenje da svaka žena treba to poštivanje u obliku očuvanja dostojanstva, ma koliko god da joj to naizgled nije bitno ili koliko ga god sama gazila. Jer to je u osnovama psihe ljudskoga roda, "genetskome kodu".
Povrijeđenih muškaraca? Naravno, kao što ih ima ovakvih i onakvih, tako ih ima i emotivnih i emotivno ovisnih. I sam sam trenutno nekako najbliže tomu. Ali tako ide red u prirodi, uvijek će biti povrijeđenih i na nama je samo pokušati što većem broju ljudi očuvati osnovno ljudsko dostojanstvo. ides 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Registration date : 10.08.2012

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 3:40 pm

[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 3:56 pm

nema to nikakve veze sa respektiranjem samog sebe...

dobijem zivcani napad na tako nesto. Zast to ne vrijedi za muskarce?
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 5:36 pm

Ne muči se previše time, jednostavno je tako. Stolječima je bilo tako, neće se to promjenit preko noći sad kad su žene ravnopravne. Al kod kurvi ima ono nešto, teško reći točno što ali se prepoznaju (ne govorim negdje vani gdje su skoro gole nego ovak preko dana). Najlakše je otići na facebook profil neke kurve i neke obične djevojke i vidiš razliku onak.... Dobro :D

Odbojne su mi kurve, ako to znači da sam seksist, onda vjerojatno jesam, ne znam al ne mogu si pomoć a ni ne želim

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar

Male

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 5:46 pm

Korplikan je napisao/la:
Odbojne su mi kurve, ako to znači da sam seksist, onda vjerojatno jesam, ne znam al ne mogu si pomoć a ni ne želim
E, to se također razvijalo stoljećima, kao opće mišljenje o kurvama...
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 7:43 pm

Korplikan je napisao/la:
Al kod kurvi ima ono nešto, teško reći točno što ali se prepoznaju (ne govorim negdje vani gdje su skoro gole nego ovak preko dana). Najlakše je otići na facebook profil neke kurve i neke obične djevojke i vidiš razliku onak.... Dobro :D

looool tu smo onda pricali jedan pored drugog. Ne Ne Ne, ja ne pricam o takvim Zena.

Kako da objasnim? Dobro kriva sam ja, sry, jel sam referirala na krivu rijec, sto sam ja pokusala branit je
Promiskuitivnost. To svi shvacaju kao jedno, ali postoji velika razlika izmedu kurve i jednostavne zene sto je promiskuitivna.

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 11:02 pm

Naravno, jedna to radi za novac, a druga ne. To je razlika, barem po definiciji. :)

PraGlodavac
tinityrannical

Female
Cancer Rooster

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri kol 28, 2013 11:22 pm

No No.

Naravno ima i takvih ^^

Ali Kurva je po mojoj definiciji Zenksa - Sponzorusa, ima svoja 2 argumenta i stim misli da ce sve uspijeti. Zena, koja misli da netreba pamet. Zena koja skace bas sa svakim u krevet, bio lijep ili ne, zato jer treba seks, zato jer treba pozornost, zato jer ne zeli biti sama. itd. Nadam se da me razumjete.

Zena koja je promiskutivna ima jos respekta prema sebi, ona to radi zato jer to zeli. Ne zato jer zeli pozornost.

To je razlika izmedu. Samo sto obodvije vrste padaju u skupinu "kurva" i to ne razumjem.

eto to sam s tim htijela reci, ali vi imate svoje misljenje o tome sto je ok. Samo ne volim taj slut shaming, jer nema nikakve svrhe. Sto kazete, bilo je tako stoljecima i nece se to brzo promjeniti, da. Ali jos uvijek neznam zasto. No mene je briga, ja cu pustit svakog da zivi kako hoce, i ja cu zivjeti kako hocu.

i lol: inace me i nije toliko briga sta drugi misle o meni, ali da napravim statement:

to sto branim "kurve" (tj. promiskuitivne zene) ne znaci da sam i ja lol face
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet kol 29, 2013 11:30 am

Mislim da si možda malo pobrkala neke stvari, barem na početku posta. :)

Probat ću objasniti...

Žena koja skače sa svakim u krevet zato jer joj treba seks je ovisnica o seksu.
Ako skače sa svakim muškarcem u krevet onda se za nju kaže da je nimfomanka.
Ako želi na sebe skrenuti pozornost time šta spava sa svakim to ju čini nesigurnom u sebe i u svoju svrhu postojanja. Time je seks samo jedan vid bijega od svijeta i traženja same sebe.

Sponzoruša je pak žena koja ne mora nužno spavati s mnogo muškaraca, može ih biti samo par ili čak samo jedan. Dapače, ona niti ne mora nužno spavati s nekim da bi ju se okarakteriziralo kao sponzorušu. Kod sponzoruše je temeljni razlog zašto je s nekim novac te osobe, odnosno monetarna sigurnost koju joj ta osoba pruža.

Kurva može biti muška ili ženska osoba. U najopćenitijem smislu, to je bilo koja osoba koja prodaje nešto svoje po određenoj cijeni (ne mora biti uopće tijelo, već bilo koje usluge!). Arhetip kurve postojao je od početka svijeta i vijeka. Ako je netko dao dobru cijenu, mogao je kupiti usluge i vrijeme neke osobe.
U užem smislu, kurva odnosno kurviš su osobe koje prodaju svoje tijelo za novac.

Promiskuitetna osoba je ona koja ima nekoliko seksualnih partnera u kraćem vremenskom razdoblju. Motivi koji stoje iza toga ponašanja pri toj definiciji nisu bitni.
Promiskuitetna osoba dakle nije kurva u slučaju da ne prodaje svoje tijelo za novac.

Ako je osoba promiskuitetna iz razloga šta uživa u seksualnim odnosima s različitim partnerima, onda isto tako kažemo da je izraženo poligamna. Takvih osoba je manjina, ali postoje.

Eto, nadam se da su stvari sada jasnije. :D

Pračovjek
Archangel

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Registration date : 15.08.2009

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet kol 29, 2013 10:32 pm

MoW je napisao/la:
U najopćenitijem smislu, to je bilo koja osoba koja prodaje nešto svoje po određenoj cijeni (ne mora biti uopće tijelo, već bilo koje usluge!). Arhetip kurve postojao je od početka svijeta i vijeka. Ako je netko dao dobru cijenu, mogao je kupiti usluge i vrijeme neke osobe.
U užem smislu, kurva odnosno kurviš su osobe koje prodaju svoje tijelo za novac.
U najopćenitijem smislu, svi koji su zaposleni i zarađuju pare za život su - kurve.

U užem smislu, svi fizički radnici su isto kurve. lol

U još užem smislu, ne radi se o "prodaji" tijela nego o iznajmljivanju. Kad nešto prodaš, to je prodato. Više ga nemaš...

Neko je ovdje već napisao (parafraziram) "Ključ koji otvara svaku bravu se zove "master key". A brava koju možeš otvoriti svakim ključem je prosto "shitty lock".

Autor te izreke je pogodio srž, pa kome se god činilo genijalno, glupo ili štagod, ima dosta tu istine - a sve potiče iz biološke činjenice da žena ima samo jednu jajnu ćeliju a muškarci nekoliko miliona.

Kad prodavac, auta na primjer, proda za jedno radno vrijeme pet ili šest auta (naročito ako su polovni, kao i većina žena iznad 16. godine) to je u toj sferi biznisa postignuće. I šef će ga po(h)valiti i dati mu bonus. Dočim, kupac koji u jednom danu kupi pet ili šest polovnih auta može očekivati da će mu govoriti "Ja budaleeee....! Što će ti toliki polovni auti, bog te ubio tako blentava!? I sad taj kupac kaže "Ali, i ja bi da me hvale, zašto mene neće da cijene kao onog prodavca?!"

Eeeee... ne ide to tako, ljudino moja... nono

cerek

Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimepet kol 30, 2013 1:36 am

kurva - Page 7 Good-Post

svijet je okrutan. mi kraće živimo, vi budete osuđene za puno sexa, šta ćeš

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimepet kol 30, 2013 10:41 am

Archangel je napisao/la:

U najopćenitijem smislu, svi koji su zaposleni i zarađuju pare za život su - kurve.

U užem smislu, svi fizički radnici su isto kurve. lol
Zapravo da, i to mi je palo na pamet, samo nisam htio napisati. Ipak, zašto nisam htio to napisati?
Zato šta ljudi rade posao kako bi prehranili sebe i svoju obitelj. Iz te perspektive, njihov posao je nužnost. Kurvanje bi bilo nešto šta nije nužno da bi se preživjelo. To bi bilo ono: napravit ću ti neku uslugu ako mi dovoljno dobro platiš. Odnosno, svatko ima svoju cijenu.
Ljudi koji normalno rade ne shvaćaju to kao uslugu već kao nužni posao. Tu je ta suptilna, ali značajna razlika. miga

Archangel je napisao/la:

U još užem smislu, ne radi se o "prodaji" tijela nego o iznajmljivanju. Kad nešto prodaš, to je prodato. Više ga nemaš...
U neku ruku nešto si izgubio time. Dijelić svoje duše. Može se reći da si ga prodao. Stoga je po meni prodaja bolji izraz u ovom kontekstu od iznajmljivanja, iako bi vanjskom sudioniku to moglo izgledati kao iznajmljivanje. :)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:25 pm

U ovom kontekstu pojam "kurva" se odnosi na osobu koja prodaje sex za novac.

Ne znam koji je pojam bio prvi ali osobno smatram da bi osoba koja prodaje sexualne usluge bila nazvana "prostitutka" dok je "kurva" danas više pogrdan izraz koji označava nepoštenje. Prostitutka pošteno prodaje svoju uslugu. Kurva...to je nešto drugo. Sponzoruše bi bile kao neke drolje koje su i kurve. Možda bi se to zvalo kulje ili nekako. Zašto to kažem...pa iz razloga što one, po mom mišljenju, pokušavaju nepošteno prodat nekome nešto. Prodaju sex pod nazivom "ljubavi" pa je to nepošteno. Kad osoba skuži da je bila obmanuta upotrijebit će izraz "kurva", a ne "prostitutka".

Eto, to bi bilo jedno od objašnjenja zadanog pojma :)

P.S. Ova izreka s ključem i bravom i te gluposti...to je zabavno ali zapravo glupo. Svaki sroljavi kreten koji ima pare može platit prostitutku i time si osigurat "broj otključanih brava". To nema veze s njegovim kurcem, vještinom niti ičim smislenim. Isto tako može davat seksualne usluge ili spavat s uništenim narkomankama i sl. Definitivno ga to ne čini "master key-em". Čini ga nesmotrenim primitivcem koji ne zna držat kurac u gaćama niti kontrolirat svoje nagone te time postaje super rasadnik spolno prenosivih bolesti. To je jadno a ne "master".

Ali ako bi priču pokušali dignut na neku razinu gdje se ljudi ne peglaju gdje i s kim stignu onda bi se dalo govorit o tako čemu. To bi značilo da tip zna osovojit ženu koja se teško osvaja. A za tako nešto treba bit...eh...treba bit puno toga što ima vrlo, vrlo, vrlo mali broj muškaraca.

Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:27 pm

U svom dugogodisnjem iskustvu igranja online igara, definicija kurve moze biti majka dobrog igraca zubo 
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar

Male

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:32 pm

@Alpha, prema tome, kurva je svatko ko pogazi dio svog osobnog ljudskog dostojanstva, npr. poslovni partner koji te prevari ili zakine za novac je kurva, netko ko pogazi svoju riječ u ime neke koristi je također kurva itd itd? Nepoštenje = kurvizam? To se, istina, kod nas dosta koristi u žargonu te se po tom pitanju slažem.
Ono s ključem i bravom je u tim određenim slučajevima izvučeno iz konteksta, jer mislim da ipak velika većina ljudi ne gleda na seks na taj način, bili oni muškarci ili žene. ali zadnja dva reda su u potpunosti točna.

Remke, znamo da si kurva, ne moraš se hvaliti :P
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:45 pm

Pa tako nekako da... Poljaci, česi, slovaci imaju najbolju uporabu riječi kurva. Oni za sve negativno viču "kurvaaaa"... Pogledaj samo njihove meme na internetu, svaki put kad vidiš npr ljutog poljaka, vidićeš da viče "kurvaaaa"

- The Third Man
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 05, 2013 1:59 pm

@Einar...na početko sam rekla da se u ovom slučaju definicija ograničava na uslugu prodaje sexa (ne ostalih stvari). Iako, kad te netko u poslu prevari zna se reći da je "kurvin sin/kćer" zubi

Ipak, ne bih u poslovnom žargonu koristila izraz "kurva" za nekog tko te prevari. Ipak, bilo bi iskoristivo za nekog tko se ulizuje i krši neka osnovna moralna ili etička pravila (npr. mijenja stranku kako vjetar puše) kako bi napredovao/la u karijeri ili dobio/la nešto što želi. Uglavnom, mora se dati nešto svoje (tijelo, moral...) da bi se uklopilo u pojam kurve.

Majmun
2pac

Male
Virgo Broj postova : 1053
Registration date : 10.04.2012

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 04, 2014 6:28 pm

Žena nikada nije kurva, to je tako teška rijec!... Ali, jako, jakojako se bojim da žene mogu biti prave zmije, doslovno... Gledajte oći njihove, oći su ogledalo svega... Ja sam vidio, katkad....
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Registration date : 10.08.2012

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimepet ruj 05, 2014 3:12 pm

Zlo postoji u raznim oblicima.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimepet ruj 05, 2014 9:24 pm

Ima kurvi, ima zmija, ima svega. Svijet je lopta šarena.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesub ruj 06, 2014 3:19 pm

Mene zene zovu kurvarom... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimesri ruj 17, 2014 12:07 pm

A ti sav ponosan šta moraš plaćat za sex. Gud for ju.

Majmun
wanderer

Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Registration date : 24.05.2010

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitimečet ruj 18, 2014 12:20 am

Njemačka: ili na posao u javnoj kući ili nema naknade za nezaposlenost
by Nedjeljni Komentar • 2012/05/04

LINK

Hmm.. koja je onda definicija kurve.... ima li to veze sa plaćanjem poreza možda zubo

Zadnja promjena: wanderer; čet ruj 18, 2014 12:26 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

kurva - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: kurva   kurva - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down

kurva
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next