Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izrasli joj rogovi na čelu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitimečet oľu 25, 2010 11:49 am

Prije dva tjedna svijet su zapanjile slike 101-godišnje Zhang Ruifang. Kineskoj starici je u posljednjih godinu dana izrastao rog od 6 centimetara, a izbija joj i drugi. Mnogi su posumnjali u vjerodostojnost tih fotografija, ali sad se pojavio i video materijal za sve nevjerne Tome...

video pogledajte ovdje
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Re: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitimeuto tra 05, 2011 1:17 am

Jao, izgleda kao da joj je s unutarnje strane zabijen gigantski čavao.
Baš me zanima kakvog je sastava njen rog. Ne znam da li bi bilo moguće da se radi o nekoj benignoj ili malignoj izraslini, iako je u netipičnoj formi. scratch

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Re: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitimeuto tra 05, 2011 2:31 pm

Boga mi,izgleda da i mojoj punici rastu rogovi ili se to meni samo cini,obzirom koliko
se uzajamno volimo smatram da bi joj oni i pristajali... zubi


Stari namcor(oprosti Alpha) je moja punica... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Re: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitimeuto tra 05, 2011 3:07 pm

Nema frke Fantom. Ja sam jos uvijek relativno mladi namcor. A i nemam zeta :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Re: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitimepet oľu 28, 2014 1:44 pm

Možda je žena prerušeni demon koji je došao pokoriti svijet no napio se i prestao paziti i sada se pretvara u demona rofl2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izrasli joj rogovi na čelu Empty
PostajNaslov: Re: Izrasli joj rogovi na čelu   Izrasli joj rogovi na čelu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izrasli joj rogovi na čelu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: