Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 4:06 pm

Da, macak...tako je...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:44 pm

alpha, mi možeš objasniti o kakvom se snimanju radi?
p.s. ne vjerujem da je tvoja aura kristalne boje, sorry :) možda je to jedan od slojeva...
mora biti nešto indigo u tebi, a to je boja koju opisuješ da si vidjela :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 6:56 pm

Flamezar, često po trgovačkim centrima imaš ljude koji ti mjere bioenergiju. kažu ti da je niska i nude ti da ti viskom pregledaju mjesto gdje spavaš, tako zarađuju novce.
baš sam slušala kako su palamudili jednoj ženi ispred mene, a kad sam ja došla da mi izmjere kazaljka je dosta skočila i žena koja mi je to radila se zabezeknula i pitala me da li se bavim time! :)
naravno da ne, ne znam puno o tome, ali istina je živa to da ja osjećam da su mi ruke uvijek hladne, a drugim se ljudim čini da su mi tople. kada se približim dlanovima ljudskoj koži jako griju, na tome mjestu postaje vruće. :)

a dogodila mi se nevjerojatna stvar! iz zezancije sam frendici sa začepljenim sinusima rekla da ću je izliječiti! :)
držala sam joj ruke na licu, i kroz tri, četiri minute joj rekla da udahne na nos. i udahnula je. do tada par dana nije mogla disati na nos. ne znam tko je bio u većem šoku, ona ili ja :)



sve je možda slučajnost, makar je to bio prvi ali ne jedini put! :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 7:33 pm

Vjezbaj to. Na tvom mjestu bi iskoristio taj dar u dobre svrhe. Ja mislim da ti sa takvim darom mozes i oduzimat energiju. Ali nemoj, samo rabi u dobre svrhe. Predlazem da uzmes literaturu o Reiki tehnikama pa da se usavrsis. Ako nemas di, javi mi se ja cu ti poslat jednu literaturu. Nemoj placat za reiki tretmane ono da te uce tome. Sama ti to mozes, mislim kad vec imas veliku bioenergiju. Netreba ti niko da te uci. To bi npr meni trebalo da me neko uci tome. Ja mlad jos pa nemam nikog da me uci tome a ni roditelji mi nebi platili za to, kazali bi da je bacanje para :/...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:00 pm

pa hoću..nadam se..samo nije još vrijeme! :)
znam da zvuči blesavo, ali ja još nisam spremna..
osjećam da ne mogu kontrolirati puno stvari što mi se dođaga, pa tako ni to! :)
znam da bioenergija raste sa godinama, jedna vidovnjakinja mi je rekla da osjeća moju energiju, da je to energija 3 puta veća od uobičajene za moje godine, a onda su mi tu istu brojku rekli i ovi iz tgovačkog centra! :)
to je nasljedno, ima i moj stari! :)

hvala na savjetu! možda i tebi neće trebati nitko da se učiš tome :)
samo dobro pazi što radiš... :) znaš i sam da se energija ne može iz ničega dobiti i da se ne može uništiti.
bioenergetski iscjelitelji su na neki način i energetski vampiri.
za pomoć nekome, obnavljanje energije, može mu prenijeti svoju. međutim, ako je izgubi previše, neminovno, pasivno i nenamjerno će je nekome uzeti.. zar ne? :(
zato je mene strah.. ne želim nikome oduzeti njegovo, ni slučajno!
pročitaj ako možeš geometriju božanske iskre, od serene albe, puno govori o takvim stvarima
:)
a ja ću se raspitati o reiki-ju svakako, hvala još jednom!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:07 pm

Da, iscjeljitel moze prenjeti losu energiju. Al zato draga schmizzl postoji praksa ^^. Ali obicno se to nedogada podsvjesno ili nenamjerno. Samo treba znat da se to nemoze radit kad imas los dan i kad sam nemas tolko energije. Ti kao buduci iscjeljitelj (akobogda) trebas imat potpunu kontrolu nad energijom. Trebas upoznat svoje tjelo kao prijevoz na ovoj planeti. Trebas upoznat svoju energiju i kako manipulirat njome. Kad nekog iscjeljujes samo trebas imat pozitivne misli i osjecaje. Predlazem ljubav! I najvaznije, bit sigurna u sta radis i bit sigurna u svoju energiju. Kad dajes nekom energiju, to jest iscjeljujes, To moras radit sa potunom voljom. Znaci nema sumlje ocu necu. Ima puno za vjezbat ^^ Ali i zivot je dug ;)
I hvala ti sto cjenis moje misljenje. To mi puno znaci, jer nema bas ljudi koje ga cjene zbog mojih godina :/
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:24 pm

schmizzl je napisao/la:

p.s. ne vjerujem da je tvoja aura kristalne boje, sorry :) možda je to jedan od slojeva...
mora biti nešto indigo u tebi, a to je boja koju opisuješ da si vidjela :)

Na temelju čega zapravo možeš vjerovati da njena aura nije kristalne boje?

Uostalom koliko znam svačija aura sadrži sve boje, s tim da su neke možda izraženije od drugih. Tako bi i indigo dijete imalo i crvenog i žutog i zelenog i ljubičastog i narančastog u auri, s tim da mu prevladava spomenuta boja... Kod svake aure slično.


Zadnja promjena: Omega; pet stu 27, 2009 8:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:26 pm

Po karateristikama. Kristalni ljudi se uvelike razlikuju. :) Al da cujemo schmizzl-ovo misljenje
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:40 pm

@schmizzl, nisam skeptik, nemoj me krivo shvatiti, ali tvoje iskustvo sa sinusima može biti vrlo lako pojašnjeno. Naime, kako su tvojoj prijateljici sinusi bili začepljeni oni su bili stvrdnuti te je tlak u njima bio dosta velik. Ti si joj stavila ruku na usta i držala te prenosila toplinu, vjerojatno si još i svojom jako bioenergijom prenijela više topline nego bi to neko drugi ili ona sama. Kako su se zagrijali njeni sinusi tako se zagrijalo i sve u njenom nosu te je zrak prostruio zbog visokog tlaka u nosu te se tlak smanjio. Ujedno, i samim strujanjem zraka smanjuje se statički tlak, to je onaj koji pritišće nos. Tada je mogla normlano disat. No to ne bi potrajalo zadugo. Znaš li što je bilo s njom nakon izvjesnog vremena?

A knjiga knjiga koju si preporučio... baš se sramim što ju nisam pročitao. Čitao sam neki kratki osvrt na nju u nekim novinama i rekao da ju moram pročitati. Skroz sam zaboravio na nju i kroz nekoliko dana tramvaj je stao točno tako da sam između kamiona i jednog auta od svih knjiga u knjižnici mogao vidjet samo tu. Bila je u izlogu. Dalje sam još par puta tako ''naletio'' na nju, ali uvijek me nešto prepriječilo i zaboravio sam ju pročitat...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:09 pm

@Schmizzl...sto se snimanja tice tu se radilo o snimanju SCIO uredjajem u homeopatskoj ordinaciji.
A sto se tice ove druge izjave...pa, prvo...nije da me bas briga sto ti ili bilo tko misli. Ne smatram boju aure necim sto me definira. Dakle, ako te veseli mozes mislit da imam crvenu auru. Meni svejedno. Ono sto mi jeste bezveze je ovo isto sto pita Omega. Naime, ajmo reci da je sve to legitimno. Dakle, aure, boje, pokazatelji i sl. Ti mene ne poznajes. Ne samo u zivo nego niti ovako preko foruma na kojem sam, blago receno, dala dovoljno postova da me se moze upoznati makar nekim malim dijelom. Stoga je, po mom misljenju, nevjerojatno pretenciozno izjavljivati takve stvari ali dobro...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:43 pm

zato sam napisala da ne vjerujem (znači mislim, pretpostavljam), istovremeno sam se i ispričala za slučaj da nekoga uvrijedim..
sve što ja pišem, moje je mišljenje, ja nisam stručnjak.
nisam još dovoljno upućena ni u aure ni u bioenergiju, a kamoli da sam stručnjak pa da dajem sigurne zaključke, a nadam se, shvatila si, to mi i nije bila namjera.

pitala si me još na predstavite se, da ne znaš kakve veze ima nerazumijevanje sa bojom aure.
izvori iz kojih ja znam za to, jednako tekst i živi ljudi, jasno mi navode da ljudi sa glavnom indigo bojom pričaju o stvarima koje nisu adekvatne za određeno vrijeme i prostor.
putem istih izvora, doznala sam nešto o karakteristikama kristalnih aura. moja je mama recimo kristalka i nas dvije godinama ne pronalazimo zajednički jezik..makar to nije ništa strašno.
nisam te htjela ničim uvrijediti, dapače, ako postoje dvije boje aure, meni se osobno - pojednicu sviđa jedna više od druge, i ja tebe unatoč tvojoj izjavi okarakteriziram kao osobu sa tom bojom i karakteristikama koje se meni sviđaju što možeš zaključiti?
ili da sam pretenciozna, ili da mi se sviđate ti i tvoja razmišljanja.
u svakom me trenutku imaš pravo razuvjeriti u razmišljanju.
a evo samo jednog primjera zašto bi za tebe na prvu pomiso pomislila da je i indigo za tebe prije nego kristalno (ono što znači kristalna aura prema mojim dosadšnjim saznanjima) - nadimak ti je alpha - prvo slovo, vođa, recimo termin alpha žena.
sad i ovo alpha ženka shvati kako želiš. ja opet imam najbolju namjeru, a možda opet ispadnem nevjerojatn pretenciozna :(
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:50 pm

legionar, pametno razmišljaš, nikad nisam isključila opciju da je sve bila slučajnost. od te večeri sve je bilo normalno, za dan dva joj se sve smirilo, ali kako ima kronične upale, kroz mjesec dana joj se vratilo, a više nismo ni pokušavale takve stvari! :)

a možda juednog dana budem zbilja mogla pomagati ljudima.. ako ne energijom, onda psihoterapijom.. :)

knjiga je veličanstvena. preporučam ti da ju pročitaš, napraviš sve spomenute vježbe (vesela čakra je fenomenalna). :)
serena alba ima i svoju internet stranicu, možeš joj poslati mail u slučaju poteškoća! :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 9:55 pm

hvala ti flamezar!! cuga možda jednog dana.. ali zapamti ako imaš veliku volju, talent ne mora biti do neba :)
imam osjećaj da bi ti bio i bolji iscjelitelj od mene, ozbiljno..
a što se tiče tvojih godina, ne brini uopće.. ti si pametan i dobar dečko, sa dobrim pravopisom! :) ja ću ti savjetovati da o ovim stvarima ne govoriš roditeljima ako nisi 100% siguran da će te razumijeti.. ljudi se općenito boje onoga što ne mogu shvatiti :)

i ti pročitaj geometriju božanske iskre, sigurna sam da ćeš uživati!
lol!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:06 pm

imas li je mozda na kompu? i Hvala. Probat cu radit na povecanju svoje bioenergije :)
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:09 pm

a nemam, žao mi je stvarno.. bila sam ju posudila..
probaj sa suncem..
čula sam kad bi ljudi 10 minuta dnevno gledali u sunce (na zalasku, ne želimo da itko oslijepi), bio bi potpuno zdrav, savršen balans duha i tijela.. :)
nemaš što izgubiti..možeš probati.. znaš onaj osjećaj nakon dana na suncu... isijavaš! :) i to je vid energije!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:07 pm

Alpha je napisao/la:
A sto se tice ove druge izjave...pa, prvo...nije da me bas briga sto ti ili bilo tko misli. Ne smatram boju aure necim sto me definira. Dakle, ako te veseli mozes mislit da imam crvenu auru. Meni svejedno. Ono sto mi jeste bezveze je ovo isto sto pita Omega. Naime, ajmo reci da je sve to legitimno. Dakle, aure, boje, pokazatelji i sl. Ti mene ne poznajes. Ne samo u zivo nego niti ovako preko foruma na kojem sam, blago receno, dala dovoljno postova da me se moze upoznati makar nekim malim dijelom. Stoga je, po mom misljenju, nevjerojatno pretenciozno izjavljivati takve stvari ali dobro...
Zašto onda ti misliš da možeš drugima dijelit savjete - koje si također bazirala na svojem mišljenju, ako tebe briga što drugi misle o tebi i ne prihvaćaš kada tebi drugi kažu neki savjet ili primjete neku osobinu?
A schmizzl nije imala negativne namjere, čini mi se da je to bio i kompliment. :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; pet stu 27, 2009 11:38 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Gramatički ispravak :P)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimepet stu 27, 2009 11:13 pm

schmizzl je napisao/la:
a nemam, žao mi je stvarno.. bila sam ju posudila..
probaj sa suncem..
čula sam kad bi ljudi 10 minuta dnevno gledali u sunce (na zalasku, ne želimo da itko oslijepi), bio bi potpuno zdrav, savršen balans duha i tijela.. :)
nemaš što izgubiti..možeš probati.. znaš onaj osjećaj nakon dana na suncu... isijavaš! :) i to je vid energije!
Ma vidio sam da je masovno raširen novi strah ili kako da to nazovem među ljudima, a to je izbjegavanje Sunca u bilo kojem, ugodnom ili neugodnom smislu. Svakodnevno vodim borbu u svojoj školi oko otvaranja zavjesa i prozora... svi bi bili u mraku, smeta im toplina Sunca (koja je zaista melem za kožu u ove dane), a još više svjetlo. No nisam to primjetio samo u školi.
Mislim da je to pokazatelj dubljeg problema u čovjeku. Odvajanje od prirode - od nečega što je simbol izvora energije i što je izvor energije! Čiste i direktne, neiskvarene energije prenošenjem s nečega na nešto. Zatvaranje u mrak, sumornost i negativna energija kao da im više paše. Ljudima je problem '''pokazati'' se na Sunce. Ljudima je problem biti izložen u društvu. Skrivaju se...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 12:52 am

schmizzl je napisao/la:

hvala na savjetu! možda i tebi neće trebati nitko da se učiš tome :)
samo dobro pazi što radiš... :) znaš i sam da se energija ne može iz ničega dobiti i da se ne može uništiti.
bioenergetski iscjelitelji su na neki način i energetski vampiri.
za pomoć nekome, obnavljanje energije, može mu prenijeti svoju. međutim, ako je izgubi previše, neminovno, pasivno i nenamjerno će je nekome uzeti.. zar ne? :(
zato je mene strah.. ne želim nikome oduzeti njegovo, ni slučajno!
Ne bi se složio s tobom, točno je da moramo nadoknaditi energiju koju izgubimo, no to ne mora biti od drugih ljudi, svemir je pun energije, i možemo ju crpiti u neograničenim količinama. Ljudi su to ili zaboravili ili to ne žele prihvatiti.

Dobro je legi uočio ljudi se boje čak i Sunca, kao da su svi zaboravili da mi postojimo upravo zahvaljujući Suncu, da njega nema ne bi bilo ni nas. Ono je također ogroman izvor energije.

A što se straha tiče on je pozitivan ako nas potiče na opreznost.

schmizzl je napisao/la:
...doznala sam nešto o karakteristikama kristalnih aura. moja je mama recimo kristalka i nas dvije godinama ne pronalazimo zajednički jezik..(
...što bi moglo značiti da i Alpha ima kristalnu auru, jer ni s njom ne pronalaziš baš zajednički jezik lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:41 am

@Schmizzl...dakle, na osnov jednog posta si zakljucila to sto si zakljucila. Ostajem pri onom da je pretenciozno. Ne ljutim se. Ne vrijedjam se. Zasto bih? To sam odmah i kazala.
Ajde da malo pojasnim to s aurama. Sto mislis zasto sam ja na ovom forumu? Zasto su ostali? Iz istog razloga. U RL ne mogu naci adekvatne ljude za raspravu, razmisljanja i slicno. Ono sto sam napisala na temi predstavljanja gdje se, na neki nacin, ogradjujem od toga tko je kakve boje aure je slijedece...cesto se desava da ljudi nekako dokuce i zakljuce da su oni indigo...to je ok...samo...onda se desi upravo ovo sto si ti napravila. Ne birini, nisi ni prva ni zadnja. Niti je ovo prvi (a valjda ni zadnji) put da objasnjavam taj moment koji se, eto, desava kod dosta ljudi. Vidis, kada netko dojde do toga da je indigo (ne bitno da li zbilja jeste ili samo misli da jeste) onda to zna koristiti da se na neki nacin izdvoji od drugih kao poseban. Upravo to si i ti napravila. Ako pogledas ovu temu od samog pocetka vidjet ces da ja niti jednom do sada nisam navela boju. Bas zato jer ne volim isticat (ili da ne ispadne kao isticanje) takve stvari. Jednostavno zna ispasti naopako.
E sad...moje misljenje je zbilja to da covjek raste i razvija se citav zivot. Tako se i boja njegove aure mijenja.
Tvoje predstavljanje ovdje je odmah krenulo sa isticanjem sebe kao neceg drugacijeg/boljeg/dubljeg od prosjeka. Jako dobro si primjetila moj nick. Da. Alpha zenka. To je tocno. A onda opet...ti si ta koja je imala potrebu odmah se prestaviti kao 'netko', ne ja. Mogla si se predstaviti samo kao netko koga zanima tematika ovog foruma bez onog dijela 'drugacija od drugih' ali nisi...
Da se razumjemo...sve ovo sto sam napisala nije kritika niti nista sa negativnim prizvukom. Dapace, vjerujem da ces jako dobro povezat sto ti govorim.
Sto se tice boja aura...ljudi istih boja aura nisu isti ljudi kao sto ni ljudi istog horoskopskog znaka nisu isti. To sto neko ima odredjene bazne karakteristike koje mu utjecu na boju aure ne znaci da moze ili ne moze imati i jos mnoge druge koje ga, pak, razlikuju od drugih... Naravno, ne pricam o ekstremima. Dakle ako kazemo da je indigo aura vezana za osobinu miroljubivosti to iskljucuje da je ta osoba sadist ali i dalje ostavlja prostor za more drugih osobina.
Sto se tice kristalne aure...ne vidm nikakvu vezu s time da ti je majka kristal, ti indigo i vi se ne slazete. To sto se ne slazete nema veze s aurom. Ono s cime ima je psihologija u koju ne bih (niti mogu jer nemam informacije) ulazila.
Ne znam koje osobine ti vezes uz boje aure, a koje (ocito po defaultu) iskljucujes.
Sve u svemu moje upozorenje i ovo sada obrazlozenje je u najboljoj namjeri.
Jednostavno mi je krivo vidjeti da ljudi koji imaju interese za duhovni razvoj dojdu do toga da ih ono sto bi ih trebalo pogurat zapravo zakoci. A to sam dosta vidjela bas kod tih prica o aurama. Ne znam da li si indigo ali da li je to bitno? Bitno je samo da te zanimaju nove stvari, da zelis napredovat, da zelis uciti i da si otvorena... A onda...to sto si indigo ili sto god da jesi (ne samo ti nego i ja i svi mi ovdje) jednostavno samo budi i zivi to...ne pricaj o sebi kao o indigu nego budi indigo...
Iskreno se nadam da si ovo procitala kao pozitivan post...ponavljam...ovo nije kritika...nista napisano nije kritika...samo ukazivanje...


@Legi...imam dojam da ti nisi uopce procitao o cem se radi. Schmizzl meni nije dala nikakav savjet vec je izrazila sumnju koju nije argumentirala. Stoga se i Omega zapitao za pojasnjenje. A mene nije briga sto ce netko misliti o necijoj boji aure i vec sam objasnila zasto i sada sam ponovo objasnila...ako treba mogu jos jednom... Savjet da netko ne sudi o nekome brzopleto je dobar savjet i bazira se na realnoj cinjenici da je Schmizzl dala izjavu bez podloge, bez nekog predznanja, bez argumenta. Sto bi ti jos? Isto tako nisam kazala da je moj post i moj savjet Sveto Pismo niti da koga mora biti briga. Ne mora. Svatko se zamisli nad onim nad cim zeli i koliko zeli. Ja se nisam imala nad cime zamislit. Schmizzl moze uopce ne procitati sto sam napisala. To je zbilja na njoj.
I u cem je fora u ovom zadnjem da mislis da je to kompliment? Ja se nisam uvrijedila niti naljutila niti nista pa da time na neki nacin 'opravdavas' doticnu izjavu. Znaci da mi je kazala da sam crvena aura to bi bila uvreda? Zasto? I da jesam i da nisam...to je kao da se uvrijedim jer mi je netko reko da misli da nisam Ovan nego Skorpija. A biti Skorpija je lose? Ja znam tko sam.


Vjerujem da su duse ljudi na ovom planetu ovdje da uce i razvijaju se. U tom razvoju netko se sada nalazi na toplijem, a netko na hladnijem dijelu spektra energije. Netko je vise crven, netko vise plav. Da li je nesto bolje? Nije. Jer svatko ima svoj put. Svatko ce odraditi svoje lekcije. Mi se ovjde 'bahatimo' sa nekim bojama hladnog dijela spektra...a u odnosu na koga? Na Univerzalnu Energiju? Mislim, daleko smo mi od tog stupnja razvoja ma koliko indigo i kristalni bili. Zato bolje da sutimo i radimo, ucimo i jednostavno - budemo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:43 am

Chakotay je napisao/la:
schmizzl je napisao/la:

hvala na savjetu! možda i tebi neće trebati nitko da se učiš tome :)
samo dobro pazi što radiš... :) znaš i sam da se energija ne može iz ničega dobiti i da se ne može uništiti.
bioenergetski iscjelitelji su na neki način i energetski vampiri.
za pomoć nekome, obnavljanje energije, može mu prenijeti svoju. međutim, ako je izgubi previše, neminovno, pasivno i nenamjerno će je nekome uzeti.. zar ne? :(
zato je mene strah.. ne želim nikome oduzeti njegovo, ni slučajno!
Ne bi se složio s tobom, točno je da moramo nadoknaditi energiju koju izgubimo, no to ne mora biti od drugih ljudi, svemir je pun energije, i možemo ju crpiti u neograničenim količinama. Ljudi su to ili zaboravili ili to ne žele prihvatiti.

Dobro je legi uočio ljudi se boje čak i Sunca, kao da su svi zaboravili da mi postojimo upravo zahvaljujući Suncu, da njega nema ne bi bilo ni nas. Ono je također ogroman izvor energije.

A što se straha tiče on je pozitivan ako nas potiče na opreznost.
Chakotay zivili


Chakotay je napisao/la:
schmizzl je napisao/la:
...doznala sam nešto o karakteristikama kristalnih aura. moja je mama recimo kristalka i nas dvije godinama ne pronalazimo zajednički jezik..(
...što bi moglo značiti da i Alpha ima kristalnu auru, jer ni s njom ne pronalaziš baš zajednički jezik lol!
Dobraaaa lolcina ...ipak, mislim da cemo se mi ipak uspjeti sporazumjet :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:27 am

Dodao bih još nešto što sam primjetio, a to je da kada netko kaže da je indigo, tada ga se često shvati na način da taj netko misli kako je poseban, drugačiji itd... I onda često krenu razni ''savjeti'' da ne misle o sebi kao o indigu, da se orijentiraju na svijet oko sebe i slično... No ne smatraju se svi koji se nazovu indigom ''posebnim'' ili posebnijim od drugih.

Ovaj moj komentar nema veze sa ovom situacijom, samo sam napisao što sam općenito primjetio, a na što valja pripaziti :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:49 am

Alpha je napisao/la:
Chakotay je napisao/la:

...što bi moglo značiti da i Alpha ima kristalnu auru, jer ni s njom ne pronalaziš baš zajednički jezik lol!
Dobraaaa lolcina ...ipak, mislim da cemo se mi ipak uspjeti sporazumjet :)
Siguran sam da budete, jer ste dobronamjerne i jedna i druga, možda baš ne razumijete jedna drugu najbolje, ali riješit ćete vi to :)

Isto mislim i za legija koji voli imati lagano provokativne postove, no nisu zlonamjerni, već on na taj način želi potaknuti ljude na razmišljanje

Omega je napisao/la:
Dodao bih još nešto što sam primjetio, a to je da kada netko kaže da je indigo, tada ga se često shvati na način da taj netko misli kako je poseban, drugačiji itd... I onda često krenu razni ''savjeti'' da ne misle o sebi kao o indigu, da se orijentiraju na svijet oko sebe i slično... No ne smatraju se svi koji se nazovu indigom ''posebnim'' ili posebnijim od drugih.

Ovaj moj komentar nema veze sa ovom situacijom, samo sam napisao što sam općenito primjetio, a na što valja pripaziti :)
Dobro si uočio i te suprotnih primjere omega, kad se oni «boje» reći ili potvrditi ako to netko drugi spomene da su indigo ili krastalna djeca jer ih odmah drugi napadaju kao nekoga tko se izdiže
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 6:20 pm

alpha, mi možeš objasniti o kakvom se snimanju radi?
p.s. ne vjerujem da je tvoja aura kristalne boje, sorry :) možda je to jedan od slojeva...
mora biti nešto indigo u tebi, a to je boja koju opisuješ da si vidjela :)

ne znamn još citirati pa sam samo kopirala.

ja sam dala kompliment, i nisam jedina koja je to tako shvatila. obrati pozornost na SORRY, JEDAN OD SLOJEVA - nisam rekla ni glavni ni prvi, ni drugi ni gornji ni donji, a ti i tako tvrdiš da svi imamo sve boje, pa onda je ova rečenica točna, zar ne?
NEŠTO INDIGO - nisam rekla sve, glavno ili sl, rekla sam nešto!

što se tiče mog predstavljanja, imaš pravo..
trabala sam vam lagati. reći da me zanima duhovni razvoj, nove spoznaje ili sl.
nisam navikla navedeno stjecati preko PC-a. to radim za živom riječi i onome što vidim, dotičem ili jednostavno intenzivno osjećam.
trebala sam se predstavit kao muškarac od 40 godina, i možda bi bila drukčije shvaćena.

ja mogu biti indigo, vještica, mesija ili osoba sa psihičkim poremećajem.
nešto sa mnom je drukčije, ja to znam oduvijek, ali mi je objašnjenje indigo boje aure bilo najpreciznije za moje stanje i najuvjerljivije.
ja sam se predstavila kao ono što jesam, i tu sam pogriješila ful!
koliko kog ti naglašavala da onaj post nije kritika neko ukazivanje, znaš nije, to je negativna kritika.
ja sam umrla, ako sam igdje napisala da ostale boje aure ne valjaju! nisam ni za kristalnu rekla da je loša, nego samo da mi nije kompatibilna.
a rekla sam da sam drugačija - nikad bolja, dublja!
po čemu si ti alpha zaključila da sam se predstavila kao bolja i dublja od prosjeka?
ja sam rekla da teme o kojim pričam nisu adekvatne ma prostor i vrijeme u kojem se često nalazim, a kamoli društvo.
ti si sama zaključila da su te teme dublje, jer ne kužim po čemu si to drugom skužila :(

ono što ti vjerojatno osjećaš je da sam i ja aplha ženka, ne možeš zamisliti razmjere.
i mi se zbog toga ne slažemo, ne zbog boje aure.. a možda zbog svega pomalo.

ovaj forum predstavljate kao mjesto gdje svi svakog razumiju, može se reći što god se hoće itd... a mene se optužuje za istinu od početka.
da sam bila malo pametna, ne bi vam ništa rekla, ni za indigo, ni za bioenergiju, ni za snove, za ništa!
jer se cijeli život zbog toga pravdam, objašnjavam. proglasili su me vješticom milijun puta jer neke stvari znam da će se dogoditi i sl.
ništa mi bolje nije ovdje.
kranje je bezobrazo da me se ocijeni kao osobu koja se predstavlja kao bolja i dublja - alpha to su epiteti koji se prvi put vežu uz mene jer si ih ti spomenula.
jer meni je žao što sam ja takva! i ja to ne želim biti. ne želim znati, ni vidjeti.. o kako je lijepo biti glup!
a trudila sam se okrenuti od svega toga, jedna mi je žena davno rekla da ne otvaram ta vrata jer taj podvojeni život ubija ako nisi sigura što želiš.
ne mogu biti sama u mraku jer osjećam svašta..
i zato sam ja bolja? ma nemoj... zato sam ja gora i zato je meni teže nego ljudima koji me okružuju.

ovdje iz komplimenta krene borba, iz istine pizdarija.

moja izjava bez podloge, predznanja i argumenta??
moja izjava je moje mišljenje, sa svim trima navedenim, jer tko si ti alpha da sudiš moje predznanje??

a sada ovako.. čitala sam na pravilima foruma da uz vrijeđanje i korištenje pogrdnih riječi korisnik može biti izbačen sa foruma.
e pa molim vas, izbacite me, jer ja ne znam kako izbrisati svoj profil.
molim vas sve, naljutite se na mene, recite da sam glupa, da vas živciram i kad me admin obriše, kao da me nikad nije ni bilo.
svima koji su bili voljni shvatit me, zahvaljujem.

ako se pitate zašto već odustajem, reći ću vam da mislite što god hoćete...
ja ću vam reći zašto, a vi mi nemožete vjerovati.
borbena sam, branim se napadom i onda kad nisam jako ugrožena nego osjetima da bi mogla biti. ne želim da vi si ovdje, želji znanja i savjeta čitate moje i alphine komantare, koji bi prije ili poslje, najvjerojatnije i zbog mene, prerasli u ratovanje.
i možda najvažnije.. neda mi se ali stvarno mi se neda i neću se više nikad nikom pravdati, objašnjavati, pred ikim išta skrivati, i lagati da budem prihvaćena.. pa zaboga, to radim cijeli život..
a kako sam odlučila to prestati i u RL-u, što mislite mogu li si dozvoliti da mi se to događa na internetu, gdje su ljudi koji mi nikad nisu pogledali u oči ili dotaknuli ruku, pa da pretpostave tko sam ja.

ne misli alpha da ja ne znam tko sam ja i što želim, znaš i sama da svaka alpha ženka to za od malena!

hvala omega na zvjezdanim savjetima.


KEEP YOUR FACE TO THE SUNSHINE, AND YOU CANNOT SEE THE SHADOWS..
BYE!

p.s. imam disleksiju, a nemam volje za provjeravati ili ispravljati tekst, pa se ispričavam za eventualne greške!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 8:01 pm

Izgleda da smo svi malo na krivu nogu ustali ovih dana. Daj nebudite takve. Ovaj forum iskljucivo je napravljen da bi ljudi istih interesa pomagali jednim drugima. Sad nismo tu da si otezavamo to i svadamo se. Mozda schmizzl se krivo izrazila, pa je Alpha krivo razumila i preburno reagirala. Niko ovdje, ja se nadam nema zelju da se svada. Nismo takva bica. Po meni samo ste se krivo razumile. Schmizzl, nitko nema nista protiv tebe. Mozda si krivo procitala, ili procitala u zurbi pa nisi tocno razumila sta je Alpha tjela rec. Ali tesko je iznjeti osjecaje i misli u jednom trenutku kroz kompjuter. Ako i jedna od vas ima bar malo humanosti, vjerujem da ce se ispricat drugoj. Ja se bar nadam. Ili da pocnemo iznova.. :) Eto. Nemojte se svadat, samo je bio nesporazum, a i od toga ionako iovako nemozete nikako izac na kraj sa prihvatljivim rezultatom.

P.S.: Evo da ce neko rec "nisu se svadale", "nismo se svadali" ili nesto u tom kontekstu :D
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitimesub stu 28, 2009 8:51 pm

Pametan je ovaj mali flamezar, nadam se da ćete ga poslušati.

@schmizzl, ne znam zašto, ali pročitala si Alphine postove samo u onim dijelovima u kojima kritizira tvoje postove, pa ispada da te napada, optužuje, vrijeđa... no nije tako, zar bi osoba koja to doista želi u svom zadnjem postu upućenom tebi napisala:

Alpha je napisao/la:
... mislim da cemo se mi ipak uspjeti sporazumjet :)

Žao mi je ako se odlučiš otići sa foruma, šteta zanimljivo je čitati tvoje postove. Bez obzira što ti ne misliš tako, ovdje su doista ljudi koji su malo drugačiji od ljudi u svakodnevnom životu, no ipak smo samo ljudi, pa se katkad može desiti da netko bude nervozan, brzoplet ili neshvaćen :) Što se tiče pravila foruma, nisi ih prekršila, pa ne vidim razlog zašto bi te se izbacilo, osim što si malo otišla izvan teme, ali nema onoga tko to nije učinio barem jednom lol!

Ako se pak odlučiš ostati savjet kako da citiraš neki post, imaš u desnom gornjem kutu tipku «quote», klikneš na nju i otvorit će ti se prozor za pisanje novog posta u kojem će se već nalaziti post koji želiš citirati ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





aura - Aura! - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 14 / 27.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: