Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Aura!

Go down 
+84
tinityrannical
BastSekhmet
Sang Real
Ymir
Slip
terx
ficoom666
Alma_Ashley
LJUBAV
orokusaki
Madonna
jovanrakic95
Rudi.
Einar
Buby30
Mama
Korplikan
Magic
primitive101
dualan
Novus ordo seclorum
Foto
adnan
Izida
Wsmack
mznida
ukiss
hromi
Fantom
marin
Nobodyxx
bros
Pohotni Jarac
Dantalion
Armin od Irima
flory
TWade
eni0
Dragony
Grinder
comewithme1717
MoW
Chakotay
schmizzl
skin
Athena
Rainmaker94
Tigon
tomi
morian
Aurora Borealis
Damian
Gea
Berny_Sinara
PEPE-Top Secret
betta13
kety6
veseli
Daenerys
Legionar
Ivan-ik
arhont
frostie
Jaykof
Cuppycake.Disaster
finga
Blizzard
danyf5
Merkurica
Tutankhamon
Sigmund Freud
Flamezar
fastforward
None
silver
Angel from shadow
ThE_IMMORTAL
gloria_g
Svjetloisjena
malena
Milab
Alpha
zvezda
indigocakra
88 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:00 pm

Pa ne bas...boje aure se vise preljevaju...i imaju slojeve...a i boja nije fiksna stvar. Ovisi o raspolozenju, zdravstvenom stanju. Neka osnovna boja koja oznacava osobu moze se odrediti ako si uravnotezen i zdrav :)

A ikonice mozes birati ako stisnes prvo "Pregledaj" onda ih dobijes u prozoru s lijeve strane. Ili ako znas sifru za pojedinu ikonu. Npr. obicni smile moze ici na dvotocku : i jednu zagradu ) Kad stavis ovako puno zagrada ))) onda ti nista ne ispadne. Eto.

Pozz! :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:01 pm

P.S. Postoje i vjezbe za gledanje aure...je l' tko sto pokusavao, vjezbao...ista? :)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepet stu 23, 2007 10:54 pm

ponekad kad sam umoran, zagledam se u neku tacku (npr. na satu u skoli, pratim profesore, gledam prema njima najcesce) toliko da ne vidim nista okolo samo tacku na koju sam se koncentriro, na koju sam se zagledao. primijetio sam kao bijeli plast oko ljudi koje vidim u tom trenutku - npr. vidim dio necije ruke i kad je pomjeri ostavlja bijeli trag.
nisam na to cesto obracao paznju, mislio sam da mi se od umora pricinjavalo.
sad pitam je li to mozda aura, posto nisam procitao od pocetka ovaj thread?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepet stu 23, 2007 11:06 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ponekad kad sam umoran, zagledam se u neku tacku (npr. na satu u skoli, pratim profesore, gledam prema njima najcesce) toliko da ne vidim nista okolo samo tacku na koju sam se koncentriro, na koju sam se zagledao. primijetio sam kao bijeli plast oko ljudi koje vidim u tom trenutku - npr. vidim dio necije ruke i kad je pomjeri ostavlja bijeli trag.
nisam na to cesto obracao paznju, mislio sam da mi se od umora pricinjavalo.
sad pitam je li to mozda aura, posto nisam procitao od pocetka ovaj thread?

Može biti tromost osjetilnih stanica u očnoj pozadini, ali može biti i početak viđenja aure - pročitaj ipak malo od početka :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 1:21 am

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ponekad kad sam umoran, zagledam se u neku tacku (npr. na satu u skoli, pratim profesore, gledam prema njima najcesce) toliko da ne vidim nista okolo samo tacku na koju sam se koncentriro, na koju sam se zagledao. primijetio sam kao bijeli plast oko ljudi koje vidim u tom trenutku - npr. vidim dio necije ruke i kad je pomjeri ostavlja bijeli trag.
nisam na to cesto obracao paznju, mislio sam da mi se od umora pricinjavalo.
sad pitam je li to mozda aura, posto nisam procitao od pocetka ovaj thread?

U principu vjerojatno jeste...taj prvi sloj je relativno lako za vidjet. Razliku izmejdju tromosti oka i aure ces ustanovit tako da ako se to bijelo mice za npr. rukom, a ne za tvojom ocnom jabucicom (dakle ako ti skrenes pogled i idalje vidis obris na npr. zidu) onda je aura. Ono za sto treba veca vjezba je za vidjeti boju/boje aure. Ne znam jesam li dobro objasnila... Provrti malo odpocetka...a ima tamo negdje i test "Koje je boje vasa aura" pa se mozes malo zabavljat i s time. Fora je :)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 6:52 pm

Namcor je napisao/la:
ThE_IMMORTAL je napisao/la:
ponekad kad sam umoran, zagledam se u neku tacku (npr. na satu u skoli, pratim profesore, gledam prema njima najcesce) toliko da ne vidim nista okolo samo tacku na koju sam se koncentriro, na koju sam se zagledao. primijetio sam kao bijeli plast oko ljudi koje vidim u tom trenutku - npr. vidim dio necije ruke i kad je pomjeri ostavlja bijeli trag.
nisam na to cesto obracao paznju, mislio sam da mi se od umora pricinjavalo.
sad pitam je li to mozda aura, posto nisam procitao od pocetka ovaj thread?

U principu vjerojatno jeste...taj prvi sloj je relativno lako za vidjet. Razliku izmejdju tromosti oka i aure ces ustanovit tako da ako se to bijelo mice za npr. rukom, a ne za tvojom ocnom jabucicom (dakle ako ti skrenes pogled i idalje vidis obris na npr. zidu) onda je aura. Ono za sto treba veca vjezba je za vidjeti boju/boje aure. Ne znam jesam li dobro objasnila... Provrti malo odpocetka...a ima tamo negdje i test "Koje je boje vasa aura" pa se mozes malo zabavljat i s time. Fora je :)

cool, znas li gdje mogu taj test popuniti??? rofl
znaci mogu vidjeti auru affraid
pokusacu jos nekoliko puta vidjeti auru, al ovaj put cu probat vidjet u boji :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 8:31 pm

Test ti je gore negdje na ovom topicu, samo pazi, imaš gotovo 100 pitanja 8) :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 10:30 am

Iz iskustva, nacrtas tabelicu (npr. u Word-u), pa samo upisujes... Olaksava zbrajanje. Tabelica neka ima 14 redova - tako sam ja radila...*
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 4:41 pm

zvezda je napisao/la:
Iz iskustva, nacrtas tabelicu (npr. u Word-u), pa samo upisujes... Olaksava zbrajanje. Tabelica neka ima 14 redova - tako sam ja radila...*
i ja sam jucer rijesio na excelu za 15 min. evil

evo rjesenja:
19......boja = Plava
15......boja = Lavanda
15......boja = Grimizna
15......boja = Požrtvovni oker
13......boja = Mentalni Oker
12......boja = Ljubičasta
12......boja = Ljupki oker
12......boja = Indigo
12......boja = Žuta
10......boja = Kristalna
10......boja = Fizički oker
9........boja = Narančasta
9........boja = Crvena
8........boja = Zelena

slazem se s rjesenjima, bas je zanimljivo ^^
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 4:50 pm

Immortal, plavi si kao i ja roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:27 am

@Immortal...super :)

Vidim da prevladavaju plave varijante na ovom forumu :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:49 am

Namcor je napisao/la:
P.S. Postoje i vjezbe za gledanje aure...je l' tko sto pokusavao, vjezbao...ista? :)
vježbala ja!!! kako ste rekli - razroko buljeći u svoju ruku - i fakat pali (aleluja!!! hvala za uputstva za ikonice) lolcina rofl rofl
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:47 pm

Blue... kao boja, ne kao osecaj :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 2:42 pm

gloria_g je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
P.S. Postoje i vjezbe za gledanje aure...je l' tko sto pokusavao, vjezbao...ista? :)
vježbala ja!!! kako ste rekli - razroko buljeći u svoju ruku - i fakat pali (aleluja!!! hvala za uputstva za ikonice) lolcina rofl rofl

Joj, bas odlicno! Jel vidis i boje? Kako to sve tebi izgleda? :)

I ja svaki dan vjezbam. Ovu osnovnu bijelu energiju sam i prije vidjela bez posebnog napora ali htjela bih vidjeti i boje. Dosta sam citala o aurama i ovih dana sam potrazila i jos neke metode...da vidim jel mogu sta iskombinirat...u svakom slucaju za boje je potrebno dosta vjezbe...spominju se mjeseci pa cak i godine...ali sve je individualno. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 2:52 pm

zvezda je napisao/la:
Blue... kao boja, ne kao osecaj :) *


...Bas sam komentirala ranije kako je dosta plave boje na ovom forumu :)

Pa reko da vidim kakvi su Plavci :) Da znam s kim imam posla ;)
Ukratko Plavi su:
Pozitivno: donositelj mira, propovjedni, duhovnost i psihička svjesnost
Negativno: lijenost, brige o malim stvarima

Sve neki produhovljen narod na ovom forumu ;)

Cesitam :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 3:13 pm

Namcor je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
P.S. Postoje i vjezbe za gledanje aure...je l' tko sto pokusavao, vjezbao...ista? :)
vježbala ja!!! kako ste rekli - razroko buljeći u svoju ruku - i fakat pali (aleluja!!! hvala za uputstva za ikonice) lolcina rofl rofl

Joj, bas odlicno! Jel vidis i boje? Kako to sve tebi izgleda? :)

I ja svaki dan vjezbam. Ovu osnovnu bijelu energiju sam i prije vidjela bez posebnog napora ali htjela bih vidjeti i boje. Dosta sam citala o aurama i ovih dana sam potrazila i jos neke metode...da vidim jel mogu sta iskombinirat...u svakom slucaju za boje je potrebno dosta vjezbe...spominju se mjeseci pa cak i godine...ali sve je individualno. :)

ne, neeee, na žalost boje ne. nadam se da nisam svjetlosnu godinu udaljena od te sposobnosti :) :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 4:00 pm

gloria_g je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
P.S. Postoje i vjezbe za gledanje aure...je l' tko sto pokusavao, vjezbao...ista? :)
vježbala ja!!! kako ste rekli - razroko buljeći u svoju ruku - i fakat pali (aleluja!!! hvala za uputstva za ikonice) lolcina rofl rofl

Joj, bas odlicno! Jel vidis i boje? Kako to sve tebi izgleda? :)

I ja svaki dan vjezbam. Ovu osnovnu bijelu energiju sam i prije vidjela bez posebnog napora ali htjela bih vidjeti i boje. Dosta sam citala o aurama i ovih dana sam potrazila i jos neke metode...da vidim jel mogu sta iskombinirat...u svakom slucaju za boje je potrebno dosta vjezbe...spominju se mjeseci pa cak i godine...ali sve je individualno. :)

ne, neeee, na žalost boje ne. nadam se da nisam svjetlosnu godinu udaljena od te sposobnosti :) :)

Takodjer!
:)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 7:44 pm

Pa, dobro, ja sam indigo/lavanda. Nisam daleko od plave... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 10:51 pm

zvezda je napisao/la:
Pa, dobro, ja sam indigo/lavanda. Nisam daleko od plave... :) *

Al to je taj dio spektra :)

Vidim da jos nitko nije bio crveni ili narancasti...sve nekako prema plavom dijelu spektra :)

A jel se nalazis u tim bojama? Mislim na one opise za boja koje sam isto zakacila negdje na prvim stranicama ove teme? :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 10:54 pm

Oni koji su crveni i slično nisu zainteresirani za rješavanje upitnika ili nemaju dovoljno strpljenja za to :)

Slično se privlači, tu smo :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:13 pm

Da, mozda ih ni ne zanimaju "ovakve stvari".

Iako mi se cini da ovaj test izadje u nekoj novini za siroku populaciju da bi ga svi rjesavali. Ljudi su znatizeljni. Ne moraju ni vjerovat u tako nesto ali bilo bi im fora rjesiti upitnik. Barem mi se tako cini.

A zabavno je vidjet da i po testu ispada kako ljudi zainteresirani za ovakvu tematiku (kao na ovom forumu) ispadaju slicne boje...

Ili kako sam ranije napisala...da vidim s kim imam posla ;)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 27, 2007 1:47 pm

Ne znam za lavandu, tu dosta teksta fali... ako ga imas na Engleskom, prikaci ga, nije problem...
Sto se tice indigo, "nalazim se"... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 27, 2007 6:42 pm

Oko upitnika...
Cemu sluzi podela u Grupe...? *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimesri stu 28, 2007 1:14 am

Prikacit cu cim ulovim malo vremena...sutra ako stignem :)

Ovo za grupe...nemam pojma :P

Pozz :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitimesri stu 28, 2007 2:24 pm

Hmmm... stvarno sam razbijala glavu oko tih grupa, ali ne kapiram... kao da je nesto tu nedoreceno... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





aura - Aura! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Aura!   aura - Aura! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aura!
[Vrh] 
Stranica 3 / 27.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: