Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najčudnovatija SF mjesta na svijetu

Go down 
+2
biga
Gea
6 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon oľu 29, 2010 4:16 pm

Fotografije fantastičnih mjesta i stijena koja kao da nisu sa Zemlje već da su ispala iz nekog SF romana :)

LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon oľu 29, 2010 4:28 pm

cool stijene koje se kreću.. hehe kao kućni ljubimci, ono, ti šetaš a kamen ide za tobom, okreneš se, on stoji mirno.... affraid
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon oľu 29, 2010 4:38 pm

ludiloooooo.....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon oľu 29, 2010 4:41 pm

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu 7fly-geyser_257876S1
lovely

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon oľu 29, 2010 7:41 pm

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Natgeo1.th
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 8:19 pm

Već sam jednom stavio ovo negdje na forum zbog glazbe. Ovaj put stavljam zbog SF mjesta ;)


_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 8:26 pm

Da, dobra je muzika :)
Jel tko gledao onog Britanca danas na Opstanku u divljini ili kako se već zove serija od Discoveryja di se penjao i spustio u onu udubinu u ledenjaku?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 8:38 pm

čovječe tek se ovako vidi kako je lijepa ova planeta...
ps. a ni muzika nije za bacit...heheh

@Legi, koji je ono fake!!!! gadi mi ga se gledat!! nebi on preživio da mu u stanu frižider isprazniš!!! al ipak sam danas gledao malo, ono između učenja... lijepo svjetlo kad uđe ispod ledenjaka... ono plavo, purpurno kako li se kaže....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 9:25 pm

Ma iritira me taj frajer žešće. Pazi ovo, on jedva preživljava s najosnovnijom opremom koju bismo mi trebali imati, odnosno planinarskim priborom, tenisicama sa šiljicima i srpovima za led. Naravno, to je sve toliko teško da je svakog trenutka u opasnosti da umre, ali nema veze, važno da kamermanska ekipa može cijelo vrijeme za njim trčkarati za njim. Jea, rajt...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 9:32 pm

Njegova ekipa ima svu opremu koju treba, uključujući jelo i hranu. On sa sobom nosi samo ono osnovno. Naravno, ekipa mu uskoći u pomoć tu i tamo, ali unatoč tome ga ne bi podcijenio. Bear nije samo neki tamo lik kojem je na pamet pala ideja da bi mogao napraviti takvu emisiju. On je dobro istrenirana zelena bereta, i stvarno zna sve ono što pokazuje i priča :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimened tra 11, 2010 10:29 pm

zelena beretka?? u mene veeeliki minus.... Legija stranaca?? +... al jbg... heheh

gle ne govorim ja da on nije obučen i sve to... al danas najprije pokaziva kako se popet uz led tako što skineš čarape i nabiješ ih na čizme... ok to pali... a poslje spušta se niz ledenjak ima na čizmama one planinarske šiljke, u rukama dva chepina... totalno traljavo... prema meni bolje bi bilo da uzme nešto manje opreme i sa tom opremom preživi, a ne da mu dobacivaju šta mu zatreba....
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:20 am

citao sam negdje da je bila frka s nekom emisijom....kao snimano je u nekoj zabiti tj. divljini....i onda su ljudi prepoznali da to uopce nije divljina nego neko mjesto blizu nekog grada gdje oni idu na piknik.....hahahah....koja blamaza.....

lik previse trci...kakvo trcanje...zasto on stalno trci...hahahah....kao uvijek je neka frka.....ne znam mozda ga hvata Medo...ili Lav...
gledao sam par emisija o tom tipu i meni je bez veze....isforsirano sve....cak sam ga i gledao kad se kao prijavio na obuku u Legiju stranaca na mjesec dana.......

a znate li vi tko je majstor za preziviti u divljini....???
gledajte i ucite.....

[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimepon tra 12, 2010 7:14 pm

Skulptura je napisao/la:
Već sam jednom stavio ovo negdje na forum zbog glazbe. Ovaj put stavljam zbog SF mjesta ;)

materijal u tom spotu je preuzet iz BBC-eve dokumentarne serije Planet Earth. to pogledajte obavezno. nisam bolji dokumentarac nikad vidila.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:06 am

Hvala Flo. Baš me zanimalo od kud su te snimke jer u niti jednom dokumentarcu nisam vidio nešto slično. Obavezno gledam :)
Da li možda samo znaš o kojoj se epizodi radi?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:54 pm

mislim da je sve smućkano. nema u ovom serijalu loše epizode tako da ćeš uživati u potpunosti koju god budeš gledao ides
mene je doslovno euforija vatala dok sam gledala te divote...i naravno način snimanja prizora.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Empty
PostajNaslov: Re: Najčudnovatija SF mjesta na svijetu   Najčudnovatija SF mjesta na svijetu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najčudnovatija SF mjesta na svijetu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva
» Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace
» Glad u Svijetu
» Pripadate li ovom svijetu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: