Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.

Go down 

Posao - jeste li zaposleni ili ga tražite?
Zaposlen/a sam i zadovoljan/na sam.
Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_lcap40%Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Zaposlen/a ssam i nisam zadovoljan/na.
Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_lcap0%Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nisam zaposlen/na i tražim posao.
Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_lcap60%Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Ukupno glasova : 5

Autor/icaPoruka
Eagle-1
Višestanični organizam

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 92
Registration date : 14.01.2009

Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Empty
PostajNaslov: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitimečet tra 08, 2010 3:00 pm

Dakle, dragi kolege i kolegice u nevolji, ajmo mali poll, onak, za kraćenje vremena.

Dakle, pitanje je jednostavno- Imate li posao i ukoliko ste srećković da ga imate, da li ste zadovoljni.???
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitimečet tra 08, 2010 9:31 pm

a mi koji smo samozaposleni jesmo li zaposleni ili spadamo u buržoaziju zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitimečet tra 08, 2010 11:47 pm

Daleko ste vi od buržoazije flo, vi sami zarađujete za život i to u punom smislu te riječi, a oni pak žive od tuđeg rada, ali u stvari ne rade ništa, osim ako u rad ne ubrajaš trošenje tuđeg novca :)

Ja sam hvala Bogu zaposlen i zadovoljan svojim poslom ;)

Legenda foruma CE-4
floridana

Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitimepet tra 09, 2010 8:07 am

ma istina Chak, zezam se. kad sam otvorila obrt onda mi je jedna žena rekla "ooooo...pa ti si sada bogata!" rofl2
ja kao samozaposlena sam i zadovoljna i nezadovoljna. zadovoljna jer sam sam svoj gazda i nitko mi ne sjedi na glavi osim mušterija. a nezadovoljna šta mi ipak netko sjedi na glavi a to je država koja uopće nema sluha za nas jer i ona kao ova žena na početku misli da smo bogati i da moramo plaćati obaveze kako ona odredi a ne po dohotku koji smo zaradili.
[Vrh] Go down
Eagle-1
Višestanični organizam

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 92
Registration date : 14.01.2009

PostajNaslov: Re: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitimepet tra 09, 2010 10:21 am

@Flo: U buržoaziju. XD
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.   Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas. Icon_minitime

[Vrh] Go down

Nezaposleni - 'adje da se čuje i vaš glas.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.