Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gramatička i pravopisna pitanja

Go down 
+2
Alpha
Athena
6 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimesub tra 10, 2010 4:34 pm

Budući da se dosta puta susrećemo sa pitanjima kako se nešto ispravno piše pa sve do nedoumica je li neka riječ uopće hrvatskog podrijetla, otvaram ovaj topic kako bi forumaši mogli međusobno raspravljati o raznim pravopisnim i inim pitanjima. kava
Tu smo da se međusobno korigiramo i pomažemo (ako znamo) kad se pojave gramatičke ili pravopisne dvojbe.
Naravno, topic je otvoren za sve forumaše, bilo da ih neko pitanje zanima samo informativno ili da je trenutno od krucijalne važnosti.

Dobrodošli! zivili

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimesub tra 10, 2010 4:49 pm

E...pazi ovo...jedna osoba je dobila obavijest kako se datum nekog sudskog spora preuriče za neki drugi datum...preuriče se...šta se??? Samo da napomenem da sam 90% sigurna da je točno taj pojam u pitanju. Ako ga se pokuša uguglati dobije se jedno veliko ništa. Znam jer sam pokušala kada sam čula dotičnu riječ. Ono, fascinirala me pa me interesiralo od kada datira i tko ju je osmislio kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimesub tra 10, 2010 4:50 pm

velevjesnik cerek
Ja sam šokiran... koliko malo riječi prvobitnog hrvatskoh jezika koristim oops

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimesub tra 10, 2010 11:38 pm

Sitnozor..........Gramatička i pravopisna pitanja 982158 Gramatička i pravopisna pitanja 982158 Gramatička i pravopisna pitanja 982158
[Vrh] Go down
Meriadoc Brandybuck
Prašina
Meriadoc Brandybuck


Male
Pisces Goat
Broj postova : 7
Age : 33
Registration date : 17.02.2012

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimepet vel 17, 2012 7:55 pm

Nogostup Gramatička i pravopisna pitanja 973175
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitimepet vel 17, 2012 10:07 pm

Znate kako se na hrvatskom kaže USB O.o
Memorijski ključić.....
WTF !!!!!
A hardware je očvrsje O.O roll conf1
Što bi onda bio software? Omekšje?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gramatička i pravopisna pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Gramatička i pravopisna pitanja   Gramatička i pravopisna pitanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gramatička i pravopisna pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Par pitanja sto se tice muskaraca
» Nekoliko pitanja za administratore
» Akupresura - pitanja, odgovori i chat

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obrazovanje :: Kutak za školarce i studente-
Forum(o)Bir: