Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Citate li mangu?

Go down 
Autor/icaPoruka
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Registration date : 06.12.2009

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 4:06 am

nesto o mangi
http://bs.wikipedia.org/wiki/Manga

ja ih citam na ovoj stranici.. "cita se s desne na lijevu"
preporucam procitati "Death Note" i pogledati anime je najbolji

http://www.onemanga.com/
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 12:50 pm

ja citam warcraft mangu :D pise da je manga aliiiiiiii....cita se normalno :D
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 1:46 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ja citam warcraft mangu :D pise da je manga aliiiiiiii....cita se normalno :D
ja doma imam nekoliko manga i prvo sam ih citao normalno..a tek kasnije sam skuzio da se cita s zadnje na prvu s desne na lijevu.. xD
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 1:47 pm

čitam mangu, ali uglavnom kad nađem vremena...

tražim neku s kvalitetnom pričom, a može biti i supernatural, triler, samuraj-supernatural, fantasy, ninja - bitno da je priča kvalitetna.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 3:53 pm

Armin od Irima je napisao/la:
čitam mangu, ali uglavnom kad nađem vremena...

tražim neku s kvalitetnom pričom, a može biti i supernatural, triler, samuraj-supernatural, fantasy, ninja - bitno da je priča kvalitetna.
preporucam Naruto http://www.onemanga.com/naruto/
cuo sam da su bleach i one piece dobri..ali nisam stigao pogledati
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 8:45 pm

Naruto pratim oko 3-4 godine i pratim ga samo zato što me zanima kraj, ali to nije baš pretjerano ozbiljna manga.

nešto poput 7 Seeds mi treba...
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimened tra 11, 2010 9:00 pm

Armin od Irima je napisao/la:
Naruto pratim oko 3-4 godine i pratim ga samo zato što me zanima kraj, ali to nije baš pretjerano ozbiljna manga.

nešto poput 7 Seeds mi treba...

7 seeds? jel dobro? hmm to bi mogao procitati ..death note ti je kratak i zanimljiv..
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:44 pm

"Death note" namjeravam početi čitati, a mogao bih ga i pogledati, kako anime tako i film, ovo ljeto.

7 Seeds je triler (manga) koji se odvija u budućnosti, ali tehnologija nije nimalo futiristička, jer se radnja odvija u vremenu nakon što je (navodno) čovječanstvo nestalo. Radnja nije nimalo jednostavna i treba paziti tko što radi i tko je tko u čitavoj priči, jer se s vremena na vrijeme mijenjaju mjesta događanja i grupe oko kojih se vrti radnja u tom ili nekom chapteru.

Ako želiš neku trakavicu od mange (a koja bi trebala biti gotova tek kad bude bio volume 60, prema riječima autora, dok je trenutno oko 33.), onda čitaj Berserk. Radnja je vrlo zanimljiva, osobito početak i Golden Arc, a sve to je ukrašeno vrlo detaljno prikazanim masakriranim ljudskim tijelima i morbidnim bićima koja su nastala pod utjecajem ljudskih izopačenih ambicija. Nadasve se ističu detalji koje je uglavnom teško naći u većini manga, jer se većini crtača ne da gubiti vrijeme na detalje poput cigli, njihovih pukotina, bora oko očiju ili ogrebotina na mačevima.
Ako ti to nije dovoljno, nađi si istoimeni anime koji prikazuje samo Golden Arc, dakle samo objašnjenje kako je sve počelo.

Ako te slučajno zanimaju supernatural i steampunk motivi, onda preporučam Full Metal Alchemist.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepon tra 12, 2010 8:54 pm

Ja si skidam upravo Death Note opet.. ali preko torrenta :( rapidshare mi nevrijedi moram naci nekog novog..xD
7 seeds cu pocet sad citati...
da cuo za taj full metal alchemist.. cuo sam da je dobar...
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL

Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Registration date : 18.09.2007

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepon tra 12, 2010 10:45 pm

Naruto, Death Note, Elfen Lied, Trinity Blood, One Piece, Yu-Gi-Oh! (R, GX, 5D's), mmmmmmmmmmmmmmmmmmh :drool: :D
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepon tra 12, 2010 11:52 pm

Od toga svega, Death Note i Elfen Lied su kvalitetni, a Trinity Blood ima interesantnu priču, ali koja je na slične načine već više puta ispričana. One Piece je trakavica koja ti može biti zanimljiva samo ako si pročitao prvih par stotina chaptera i imaš živaca čekati.
Naruto je tek u zadnjih 50-100 chaptera postao ozbiljniji i više liči na dramu nego na dječju priču, a na što je i više nego ličio čitavo vrijeme, no tehnike koje koriste sada sve više liče na fantasy, pa čak i nadprirodnije od toga.

Probaj Basilisk, ninja manga koja je daleko ozbiljnija od Naruta.

Ako si za nešto što ima vrlo ozbiljnu radnju koja je ujedno romantična i fantazijska, preporučam Angel Sanctuary. Možda bi ti se mogla svidjeti pobuna anđela protiv Boga i ostalih anđela kao i incestna ljubav brata prema sestri, a koji su na suparničkim stranama. To sve možeš naći u toj mangi...

Ako hoćeš nešto poput Naruta, odnosno sa sličnim načinom crtanja, ali nešto jednostavnijom pričom, onda ti preporučam 666Satan.
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimečet svi 27, 2010 11:57 pm

hvala ti na preporucenim manga.. ali se nebi slozio s tobom sta se tice naruta.. tehnike uopce nisu fanatasy.. ako se mene pita vec su dost realne.. a i ako ima malo fantasy .. nikome nista i to je poželjno i to daje jedan poseban žar
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepet svi 28, 2010 12:02 am

ne znam koliko si pročitao chaptera, ali ono što sad prikazuju definitivno više ne liči na nešto realno, nego je najveći broj tehnika na supernatural i fantasy razini
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepet svi 28, 2010 1:03 am

sad citam ono sto je jucer najnovije izaslo di se naruto bori protiv deveto repne lisice.. ima nekih chaptera koji su malo mutavi i koji iskacu iz price
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepet svi 28, 2010 1:18 am

ma ni jedan ne iskače više iz priče, sad je priča konačno malo kompleksnija i neki su detalji konačno objašnjeni...
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi

Male
Taurus Monkey

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimepet svi 28, 2010 1:37 am

mrzim jedino sto ima 5-6 chaptera zaredom di se samo prica.. bez ikakve akcije..ali to se popravi kasnije kad se prebacuje na anime
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima

Male
Sagittarius Snake

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitimeuto lip 01, 2010 2:13 pm

ne pratim anime jer njime ne mogu toliko razvijati maštu kliko ovim putem...
[Vrh] Go down
Sponsored content

Citate li mangu? Empty
PostajNaslov: Re: Citate li mangu?   Citate li mangu? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Citate li mangu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.