Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Žena i bajka

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
TiaMa'at
Riba
TiaMa'at

Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Registration date : 15.04.2010

Žena i bajka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 2:32 pm

Ah, da sam se ja udala u 20oj danas bi bila duboko nesretna.
I to ne zato što moj tadašnji dečko nije bio dobra, jednostavno nije bio dobar za mene i za ono što sam postala i za ono u što se razvijam.

Jednostavno, mislim da svatko, i muškarci i žene, u životu moraju sazrijeti i iskristalizirati sebe. I onda pronaći osobu koja ih prihvaća za ono što jesu, baš kao što Alpha kaže.

Ne znam, i nakon dosta godina veze osjećam da bi mi bilo nezamislivo dijeliti ostatak života s nekim tko nije moj On. Način na koji me On uspije iskulirati kada planem (kratkog sam fitilja), kako me zna nasmijati nekom glupom forom, način na koji me sluša i tek onda savjetuje, kako me gleda, bez naših razgovora, bez onog njegovog sjaja u očima...ma k vragu sve, ne bi nikada pristala na nekog drugog.
Stoga, ne vidim razloga zašto bi se i druge cure trebale zadovoljiti.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6338
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 2:47 pm

Meni je najbolje kad jedni ljudi misle i govore drugima što bi, kada i kako trebalo napraviti po pitanju seksa, braka, djece... roll

Riba
TiaMa'at

Female
Capricorn Goat
Broj postova : 121
Registration date : 15.04.2010

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 2:49 pm

MoW je napisao/la:
Meni je najbolje kad drugi ljudi misle i govore meni što bi, kada i kako trebalo napraviti po pitanju seksa, braka, djece... roll

He, he...Drugi će uvijek bolje nego ti znati što je za tebe ok, a što nije miga
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 3:02 pm

Evo, da se osvrnem malo na članak.
Mislim da je on malo "zastario" u smislu da propagira da bi se de facto žene do 30 godina trebale svakako udati.
U današnje doba, radi stila života (kao što je već prethodno i rečeno), sasvim je normalna stvar da ljudi u 30-tima budu single. miga
To je dakako bilo gotovo nezamislivo prije cc.10-ak godina.
Ipak, mislim da žene u nekoj dobi (30+ godina) intenzivnije razmišljaju o tome hoće li si pronaći partnera (za razliku od mnogih muškaraca), jer ih na to tjera biološki sat, koji svakim danom otkucava.
Ja nekako vjerujem da svaka žena, bila ona single ili ne, u jednom periodu svog života poželi biti majkom. Mislim da je ta potencijalno majčinska uloga nekako imanentna svim ženama, a možda se varam. misli
Čak i žene koje nikad ne postanu majkama, zasigurno se pitaju "što bi bilo, da je bilo".
Ipak, kao što sam rekla, nažalost za to postoji dobno ograničenje i žena je po tom pitanju u daleko nepovoljnijem položaju od muškarca.

Što se tiče samih kriterija djevojka/žena kakav bi njihov idealan muškarac trebao biti, slažem se da su oni često previsoki.
Kad su vrlo mlade, u pubertetskim godinama ili ranije, mnoge djevojčice bi podsvjesno htjele upoznati "idealnog" muškarca.
On bi bio visok, dobro građen, izuzetno inteligentan i pažljiv, sa relativno dobrim primanjima, iz dobre obitelji.
U praksi, prilično je teško pronaći nekog sa svim navedenim osobinama.
Čak i da ga nađemo, naknadno možemo utvrditi neke njegove nedostatke, posebno karakterne koje nas razočaraju. face
Onda prođe izvjesno vrijeme/godine i dođe do situacije "take it or leave it". miga

Tada dolazi do nekog "otpuštanja" kriterija, na koje pristaje većina žena, prije ili kasnije. Naravno, ne treba ih drastično spuštati, ali treba znati adekvatno reagirati i malo ih prilagoditi trenutnoj situaciji, vlastitim željama i potrebama.

Osobno ne smatram da postoji "idealan" partner, bio on muškarac ili žena. Postoji samo kompatibilan i poželjan partner za nekog pojedinca.
Mi možemo reći da smo pronašli "ljubav svog života", ali sasvim je iluzorno vjerovati da će partner uvijek biti 100% savršen, kako bi mi to htjeli ili da će se nakon godina neke veze uvijek truditi jednakim intenzitetom da nas impresionira kao na početku.
Isto tako, neke žene smatraju da će jednom kad uđu u neku zadovoljavajuću vezu, partner u njih zauvijek gledati kao "kap vode na dlanu", dakle da više neće zapaziti neku zgodnu ženu ili biti donekle impresioniran kvalitetama osobe suprotnog spola.
Smatram da je to također iluzorno i nemoguće, jer nije u ljudskoj prirodi. Ovdje ne tvrdim da partner mora nužno postati ženskaroš, ali sasvim je normalno da i kvalitetnim vezama i najvećim ljubavima vremenom dolazi do zatišja i kriza.

Mislim da je velika realnost da sve vremenom jenjava, a u kvalitetnoj vezi za njen opstanak nije dovoljna samo uzajamna ljubav partnera, već dakako i kompromis. Mi ne možemo mijenjati drugu osobu, ali možemo mijenjati sebe. To je realna činjenica. kava

Sukladno tome, u ljubavi i odnosima nema garancije i obilježva ih mijena.
Postoji jedna uzrečica koja vjerujem da sve govori.
Ljubav je staklo koje se lomi, ako ga čovjek primi suviše nesigurno ili suviše čvrsto. miga

Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 3:03 pm

@Tia...u potpunosti te razumjem. Mogu reci i da smo vrlo slicne.

@MoW...to sam i ja kazala...doduse malo naprasnije...znam da je moj prijasnji post grub i agresivan ali mi je dosta vise citat kako je moj zivot zapravo besmislen jer je to procjenio tip sa foruma koji nema prvog pojma o mom zivotu.

Bokte stvarno mi ide na jajnike kad se netko ponasa kao Muhamed u najmanju ruku. Alo, sta ti Fantom mislis ko sam ja? Razmazena djevojcica koja je zivjela u izolaciji i trazila savrsenstvo te odbijala sve sto nije u rangu kraljevica sa citavom ergelom bijelih konja, koja nema pojma o nicem, a o nekom iskustvu da ne pricam?

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 3:05 pm

Athena...apsolutno se slazem. Lijepo obradjeno. I to sto spominjes muskarce. Da. Ima na ovom forumu i muskog roda. Nisam primjetila da ih Fantom tjera da se zene i da ih omalovazava jer nisu ozenjeni. Ne, samo je zena straca ako se ne uda. Musko moze sta oce.

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 3:20 pm

Žena i bajka - Page 4 Rozi
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:09 pm

Ma dobro Fantom ima iskrivljenu sliku što je za žene "savršen" muškarac study
malo sam prolistala temu o savršenom muškarcu koju je otvorio i očito još nije shvatio da žene nemaju visoke kriterije
žene su napokon došle k sebi i znaju što žele
nisu to kriteriji to je poznavanje sebe i poznavanje kako se ponaša uz partnera i kakav bi joj partner bio dogovarajuč, kako je Athena lijepo napisala zna prepoznati kompatibilnog partnera
e sad da li su to one to shvatile u 30 ili kasnije.. možda i prije to ovisi o ženi i njezinim iskustvima
ja trenutno nemam blage veze kako prepoznati kompatibilnog partnera, zato mi nije ni na kraj pameti razmišljati o u udaji s bilo kim, što je prirodno i pametno

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:15 pm

Ma daj molim te. Po Fantomovu ponasanju da se zakljucit da se njemu ne svidja da zena previse misli niti da one upoce imaju sto mislit. Trebaju se pokorit muzu i obitelji i to je sav domet i smisao zenskog postojanja. Nabijem ja to.

A sto se tice shvacanja ili prepoznavanja. Ma mos ti shvacat do prekosutra ali ako te ne posere da sretnes onog pravog mos se slikat i uokvirit sliku bez obzira na godine.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:22 pm

eh... to je sad kocka.. hoćeš -nećeš naći
bitno je da znaš što želiš, a što ne
jer ono ispod toga može zadovoljiti tu neku potrebu s biti s nekim
ali za par godina to će puknuti jer nije pravi razlog
sad što ti je veći rizik?
čekati ili smanjiti?

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:24 pm

Stvar je u tome tko sto zeli. Znam primjere mnogih zena koje prije svega i najvise vole sebe. Trazile su i nasle muzeve koji dobro zaradjuju. Njih usrecuje trosit tu lovu i kitit se te se pokazivati okolo misleci da je druge briga. Zive od te ideje kako im se drugi dive sto je zapravo iluzija.

Ja nisam taj tip.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:31 pm

Sve ovisi o osobi.. one znaju što žele... žele biti materijalno osigurane, žele materijalno i to im je dovoljno
naći će si muškarca koji voli takve "kozmetičarske" žene
i dok im se prioriteti ne promjene oni zbilja jesu savršen par

nisam ni ja taj tip, ali razumijem

pitanje je što TI želiš i što se slaže u okviru tvojih želja.. dobar je kompromis, ali ne preveliki, jer onda na kraju kad izračunaš ni jedan in drugi niste dobili što trebate i tu dolazi do kraha

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:33 pm

Ja sam napisala sto ja zelim ;)

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 4:50 pm

;) zato sad imaš prednost nad nama koje ne znamo
a i sreće hug

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 9:27 pm

Gea je napisao/la:
;) zato sad imaš prednost nad nama koje ne znamo
a i sreće hug
Ima prednost da sutra rodi djete sa Daunovim sindromom ili nedaj Boze drugim nedostacima ili invaliditetom koji cemo mi kao zajednica morati da snosimo te neopravdane troskove neodgovorne stare majke koja je umislila da vrijeme radi za nju....Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel

Bog,priroda ili ko zna sta vec je odredila starost zena za zdravo potomstvo a to je do 25 godina a preko toga je sve veliki rizik za prvorodjencad...Žena i bajka - Page 4 888361

Mozete vi dame da se skolujete do 50 godina ali diplomu mozete da okacite macku o rep jer vasa misija na zemlji je majcinstvo i sve drugo je zabluda koja ce najvise boljeti sa starim godinama a tada ce biti kasno.
Sve ovo je priroda tako lijepo i dostojanstveno udesila a vi se ljepotice mozete ritati ko stare kobile jer je poznato da se stari konj najvise rita kad krepava...Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 9:55 pm

Gea je napisao/la:
Ma dobro Fantom ima iskrivljenu sliku što je za žene "savršen" muškarac study
malo sam prolistala temu o savršenom muškarcu koju je otvorio i očito još nije shvatio da žene nemaju visoke kriterije
žene su napokon došle k sebi i znaju što žele
nisu to kriteriji to je poznavanje sebe i poznavanje kako se ponaša uz partnera i kakav bi joj partner bio dogovarajuč, kako je Athena lijepo napisala zna prepoznati kompatibilnog partnera
e sad da li su to one to shvatile u 30 ili kasnije.. možda i prije to ovisi o ženi i njezinim iskustvima
ja trenutno nemam blage veze kako prepoznati kompatibilnog partnera, zato mi nije ni na kraj pameti razmišljati o u udaji s bilo kim, što je prirodno i pametno

I to su muskarci skuzili barem ovi u demokratskim i naprednim zemljama pa je zato svaki drugi muskarac u Austriji neozenjen,zasto,
zato sto bi mu neka umisljena ljepotica uzela sve sto ima,
Austrijanac,covjek lijepo ode u javnu kucu ,istrese se i zatim ode u kafanu
da to dobro zalije...Žena i bajka - Page 4 657146
Ljudi imaju milione ali znaju da od Austrijanki nema zena pa se zene Tajladjankama,Bosankama ili Ruskinjama koje znaju da cijene ono
sto im je suprug dao na raspolaganje...

Najvise ih boli sto radi tog modernog zivota zena Austrijanki nestaje pravih Austrijanaca ali zato hvala Bogu Turkinje dobro radjaju pa ce zato za 50 godina biti vise Turaka od Austrijanaca.
Krizevi se izbacuju iz skola,vrtica i drugih javnih ustanova jer Turci polako ali sigurno napreduju...Žena i bajka - Page 4 657146
A vi drage Krscanke samo filozofirajte i posjecujte sexi sopove sa sto vecim vibratorom....Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 8:14 pm

Ti si duso draga digo sidro i uteko iz drzave pa ne snosis nista nikome osim sto zivis po principu u se, na se i podase i jos se razmnozavas i odgajas djecu kako ih odgajas da sutra i oni budu egoisticni ovisnici. Trebalo bi davati dozvole za radjanje djece, a takav retard ko ti ju ni u kojem slucaju ne bi smio dobit.

Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6338
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 8:18 pm

Fantom je napisao/la:
Ima prednost da sutra rodi djete sa Daunovim sindromom ili nedaj Boze drugim nedostacima ili invaliditetom koji cemo mi kao zajednica morati da snosimo te neopravdane troskove neodgovorne stare majke koja je umislila da vrijeme radi za nju....Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel

Bog,priroda ili ko zna sta vec je odredila starost zena za zdravo potomstvo a to je do 25 godina a preko toga je sve veliki rizik za prvorodjencad...Žena i bajka - Page 4 888361

Mozete vi dame da se skolujete do 50 godina ali diplomu mozete da okacite macku o rep jer vasa misija na zemlji je majcinstvo i sve drugo je zabluda koja ce najvise boljeti sa starim godinama a tada ce biti kasno.
Sve ovo je priroda tako lijepo i dostojanstveno udesila a vi se ljepotice mozete ritati ko stare kobile jer je poznato da se stari konj najvise rita kad krepava...Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel

Mislim da je znanstveno dokazano da što su muškarac i žena stariji, da je to veća šansa da će dijete ispasti inteligentnije. To vrijedi do neke granice, mislim da se radi kod žena oko 40., a kod muškaraca oko 45. godine života. Nakon toga su već češće komplikacije. Tako da je preporuka da žene rode barem prvo dijete do 40. godine. Ali to nipošto nije neki uvjet, budući da dok su god žene plodne, a barem do 45. godine, imaju veliku šansu roditi zdravo dijete.
Druga je stvar ta šta Turkinje ranije rađaju, pa su im djeca manje inteligentna i manje pametna, ali ih zato ima više. Šta ćemo, uvijek je kompromis najbolji, tako da je sve između 25 i 40 normalno. :)

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 8:40 pm

Pretjerali ste gore sa prepirkama i bacanjima niskih udaraca jedni drugima. neides

Što se tiče rađanja djece u 20-tima, istina je da je ono najpoželjnije sa sa medicinskog aspekta. Žena od 35 ima duplo manje jajašaca od one mlađe 10-ak godina. Istina je da se povećava rizik od spontanih pobačaja što je žena starija.
Najveću šansu za Downov sindrom imaju djeca koje su žene rode u 40-tim godinama.
Smatram da je poželjno da dijete ima relativno mlade roditelje, dakle nisam pobornik rađanja u 40-tima, a čini mi se da ljudi koji prekasno rode prvo dijete unatoč godinama iskustva ne moraju biti najpoželjniji roditelji.
Isto je sa slučajem preuranjene trudnoće. kava

Zaključak je nedvojben i jasan sa medicinskog aspekta.
Ipak, činjenica je da se današnji stil života promijenio.
Normalno je da žena želi financijsku samostalnost, ali i emocionalnu spremnost biti majkom. Ne žele sve žene ovisiti o partneru i njegovom raspoloženju/naklonosti i to je sasvim prihvatljivo.

Danas je rađanje djece u 30-tim godinama sasvim prihvatljivo. Odluka kada će žena roditi je samo njena i eventualno partnerova, ali mislim da unatoč tome treba težiti da ne rađa prekasno/prerano.
Odgovorno roditeljstvo znači i odgovorno planiranje potomstva, uz uvažavanje po mogućnosti poželjnih medicinsko-dobnih okvira i emocionalno/financijske komponente.

@Mow, možda postoji nešto veća šansa da će dijete starijih roditelja biti inteligentnije, ali mislim da to nikako nije argument "za" rađanje u rizičnim godinama. Dakako, na inteligenciju utječe više faktora, jedan od njih je i naslijeđe. Za pretpostaviti je da oni koji se odlučuju za roditeljstvo u 40-tima ne moraju biti nužno intelignetniji od ljudi u 20-tima i obrnuto.

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 9:00 pm

MoW je napisao/la:

Mislim da je znanstveno dokazano da što su muškarac i žena stariji, da je to veća šansa da će dijete ispasti inteligentnije. To vrijedi do neke granice, mislim da se radi kod žena oko 40., a kod muškaraca oko 45. godine života.

Ako naletiš ili nađeš to istraživanje, bi li mogao puknuti link ovdje na temi? Ili bilo tko drugi ako nađe to istraživanje Žena i bajka - Page 4 793385
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 9:13 pm

Omega je napisao/la:

Ako naletiš ili nađeš to istraživanje, bi li mogao puknuti link ovdje na temi? Ili bilo tko drugi ako nađe to istraživanje Žena i bajka - Page 4 793385

Malo sam čitala i evo na što sam naišla. rofl2
http://www.index.hr/vijesti/clanak/stariji-muskarci-imaju-manje-inteligentnu-djecu/424627.aspx

Ispada da stariji muškarci imaju manje inteligentnu djecu, dok su šanse veće da će dijete biti inteligentnije ako je majka starija. kava
Fair enough, ali je ne bih generalizirala. :P

Ipak, prema istraživanjima nije poželjno rađati djecu u 40-tim godinama, bez obzira što je većina žena tada još uvijek plodno. Šanse za autizam kod djece roditelja u poznijim godinama su čak 50% veće.

Dakle, optimalno je nekako naći neko pomirbeno rješenje.
Ova tema je dobrano otišla u off topic. zubi

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 1:17 am

Gea je napisao/la:
Oba pola u
vezi traže uzajamnu privlačnost i ljubav, pokazalo je istraživanje
sprovedeno na Univerzitetu u Ajovi. Ključne osobine koje žene najviše
vole kod svojih partnera su privlačnost, nezavistan karakter i
emocionalna stabilnost.

Meni se čini da ste malo preoštro napali autora ovog teksta, ja sam sada čitao taj tekst i vidim da se ona obrača ne samo ženama nego i muškarcima. To je i logično ako se očekuje od žena da se udaju, onda se to isto očekuju i od muškaraca. Mislim da velika većina ljudi i muškaraca i žena želi sklopiti brak i imati djecu. Neki to nažalost ne ostvare, doduše postoje i oni koji to doista ne žele, ali mi se čini da je malo takvih.

TiaMa'at je napisao/la:
Hmmm....bajka.
Ako je to ono veliko vjenčanje sa 600 uzvanika na kojemu ja u bijeloj haljini koračam prema svojem životnom suputniku, jednom i jedinom muškarcu svojeg života...Povraća mi se pri samoj pomisli.

A tko kaže da vjenčanje mora biti sa 600 uzvanika, nije uopće važno da li ih je 600, 60 ili samo 6, niti je važno da mladenka nosi bijelu vjenčanicu, a mladoženja crno odijelo ;) Bit vjenčanja je da osobe jedna drugoj obećaju odanost i vjernost u dobru i zlu. Bez obzira koliko ta fraza otrcano i glupo zvučala, ali to je bit, i to se može učini čak i nasamo bez i jednog uzvanika.

Alpha je napisao/la:
Fantom naso si ti kurac, a ne ljubav svog zivota jer da si nasao ljubav svog zivota onda bi joj bio vjeran.
Alpha mislim da si preoštro napala Fantoma, ne možeš znati kakav odnos imaju on i njegova žene, moguće je da ona njega prihvaća takvog kakav je, zna da nije savršen, ali opet ima i nekih pozitivnih strana i jednostavno ga takvog prihvaća, a on opet cijeni nju jer i sam zna da će teško neka druga žena prihvatit njegovo ponašanje. Takva veze može dobro funkcionirati i oba partnera mogu biti zadovoljni. Što mi mislili o tome je potpuno nevažno u toj cijeloj priči za njih.

Fantom je napisao/la:
Mi muski ce mo tom feminiziranom modelu biti svedeni na nuzno zlo,
vi zenske ce te se oplodjavati vjestacki i naravno birati spol,
naravno opet zenski...
E pa drage moje ako vam to podje za rukom mi muski mozemo slobodno da spakujemo kofere i nestanemo sa planete zemlje u kojoj vlast,moc i
zakone vode suknje i minici....

Ne moraš se baš toliko bojati Fantome, doduše neke žene i to one radikalne feministkinje bi voljele da se tako nešto desi, ali one su u manjini, većina žena želi da ih se smatra ravnopravnima i da im se daju iste šanse kakve se daju muškarcima, ali nemaju nikakvu namjeru da zagospodare ovom planetom ;)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 10:13 am

smirite se malo. mislim, uspoređivati neudate žene sa kobilama je stvarno uvredljivo Fantome. i ti i Alpha ste pretjerali na ovoj temi.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 12:33 pm

I meni se čini da se malo preoštro drže stavovi na ovoj temi, jedno je imati svoje mišljenje o nečemu pa i o braku, a drugo je to mišljenje nametati drugima. Možda je autorica onog teksta koji je postala Gea u pravu, možda bi trebali smanjiti očekivanja prema drugima, a povećati prema sebi, pri tome mislim da oba spola :)

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitimened srp 11, 2010 2:55 pm

Alpha je napisao/la:
Ti si duso draga digo sidro i uteko iz drzave pa ne snosis nista nikome osim sto zivis po principu u se, na se i podase i jos se razmnozavas i odgajas djecu kako ih odgajas da sutra i oni budu egoisticni ovisnici. Trebalo bi davati dozvole za radjanje djece, a takav retard ko ti ju ni u kojem slucaju ne bi smio dobit.

Hvala ti Alpha na ovako divnom komplimentu,tek sada vidim koju covjek
treba da ima srecu da nadje odgovarajucu osobu suprotnog spola...Žena i bajka - Page 4 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Žena i bajka   Žena i bajka - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Žena i bajka
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next