Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Akcija u Kini:sterilizacija

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Akcija u Kini:sterilizacija Empty
PostajNaslov: Akcija u Kini:sterilizacija   Akcija u Kini:sterilizacija Icon_minitimepon tra 26, 2010 1:25 pm

Akcija u Kini:sterilizacija Kina_djeca_AFP_540

LIJEČNICI na jugu Kine užurbanim tempom rade kako bi ispunili nalog vlade da se u sljedećim danima prisilno sterilizira 10.000 ljudi. Medicinsko osoblje u gradu Puningun na jugu Kine u okviru programa za nadzor populacije predviđa sterilizaciju oko 10.000 muškaraca i žena koji već imaju jedno dijete, upozorava Amnesty International.
Vlasti su za parove koji se budu protivili sterilizaciji predvidjeli oštre kazne. Kineski mediji prenose da su parovima koji ne pristaju na sterilizaciju uhićeni roditelji i ostala rodbina. U Puningunu je uhićeno više stotina ljudi. Amnesty International je prisilnu sterilizaciju nazvao "mučenjem". Kate Allen ravnateljica britanskoga Amnestyja je iskazala zgražanje postupcima na jugu Kine. "Strašno je da se vlasti koriste takvim metodama, a podaci o uhićenim članovima obitelji onih koji se protive sterilizaciji su alarmantni", rekla je Allen.
Kineska politika jednoga djeteta se počela provoditi 1979. godine s ciljem snižavanja stope nataliteta te smanjenjem gospodarskih i ekoloških problema u državi. Oženjeni parovi u kineskim gradovima smiju imati jedno dijete, a samo u slučajevima kad je prvo dijete djevojčica, dopušta se i drugo dijete. Prema podacima, od početka provođenja te politike do 2000. godine je spriječeno 250 milijuna poroda. Kineske vlasti politiku jednoga djeteta planiraju provoditi još 50 godina.

Hm,dopusta se drugo dijete samo ako je prvo djevojcica...Akcija u Kini:sterilizacija 858383

MUSKO....Akcija u Kini:sterilizacija 73346 ...ljubi ga majka...Akcija u Kini:sterilizacija 787955

IZVOR
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Akcija u Kini:sterilizacija Empty
PostajNaslov: Re: Akcija u Kini:sterilizacija   Akcija u Kini:sterilizacija Icon_minitimepon tra 26, 2010 4:10 pm

Da, gledala sam dokumentarac o tome. Stvarno se pitam jel moguce da su ljudi takvi debili. Cesto je cedomorstvo ako se rodi djevojcica, a na kraju imaju situaciju da imaju same muske, da zena nema ni za lijek, a one kojih ima fino grade karijeru i nije ih puno birga za muski rod... I na kraju kad se i poudaju samo se sa sigurnoscu moze znati da su one majke, a tko su ocevi...za to treba DNK kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Akcija u Kini:sterilizacija Empty
PostajNaslov: Re: Akcija u Kini:sterilizacija   Akcija u Kini:sterilizacija Icon_minitimeuto tra 27, 2010 8:54 am

katastrofa šta im rade. kao da nema drugih metoda. da, gledala sam i ja dokumentarac gdje se curice napuštaju i završavaju po domovima u kojima su uvjeti doslovno nikakvi. umiru od neishranjenost.
debili debili debili!!!! kao me ovo ljuti :(
a ti Fantome...ne znam kako možeš uopće ovako reagirati na ovu gnjusnu metodu :x ...oćete vi rađati te svoje muške potomke kad potamanite sve šta ima pičku???? evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Akcija u Kini:sterilizacija Empty
PostajNaslov: Re: Akcija u Kini:sterilizacija   Akcija u Kini:sterilizacija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Akcija u Kini:sterilizacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Potres u Kini
» Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: