Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Vaši snovi - sanjarica

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
Autor/icaPoruka
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1662
Registration date : 18.03.2014

Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimeuto vel 03, 2015 1:25 am

najgori su snovi padanje s velike visine -.- nesretno je sanjati svećenika na oltaru.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva

Male
Pisces Goat
Broj postova : 231
Registration date : 15.12.2016

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesri lis 17, 2018 9:14 pm

Imao sam san. Možda bi netko mogao da ga protumači; bio sam vitez sa plaštom, mačem i kopljem u današnje vrijeme a dolazio sam iz davnina alatiga Don Kihot. Nitko mi nije vjerovao pa su uzeli moj plašt da ga ispitaju iz kojeg vremena dolazi. I da ustanovili su da je iz davnina Zatim nosio sam dvije knjige debele i velike sa tvrdim koricama. Jedna crvena druga plava. Lovio me neki dječarac razbojnik i htio mi oteti knjige koje sam ja nosio i štitio. I uspio je. Oteo mi jednu knjigu neznam koju valjda se ne siječam koje je boje. Zatim sam ga ulovio i vratio knjigu a njega nisam kaznio niti sam imao namjeru več sam mu samo dao savijet da mora odrasti. Iznenađe dječak gledao me širokootvorenim očima vidljivo sretan i iznenađen što nisam nasrnuo na njega. Tu san prestaje a sa buđenjem sam osiječao neko zadovoljstvo. Što mi to moja ptsvijest govori???
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesri lis 17, 2018 10:49 pm

nemam pojma kupi knjigu osnovima muha
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust

Male
Capricorn Broj postova : 1623
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesri lis 24, 2018 11:52 am

ako pogledaš iz kuta gdje si ti i dječak i lik iz davnina, nije čudno kaj si "sa buđenjem sam osiječao neko zadovoljstvo"
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesri lis 24, 2018 6:22 pm

ja sam sanjao nekidan da vozim auto
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimečet lis 25, 2018 7:52 pm

i gledao sam is tog kuta gdi su i diječak i lik iz davnina moje ličnosti.... ubiti kao neka stanja svijesti...sve ima smisla...zaključio sam to po tome što sam osijećao sa diječakom i sa likom...poistoviječivao sam se sa njima...kao da sam sam sebi rekao da odrastem...možda sam baš zato bio zadovoljan...pokušavam odrasti a kad sam skapiro to , postao svijestan te odluke i dobio volje da poradim na tome.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust

Male

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesub lis 27, 2018 2:35 pm

važno je, ne smetnuti s uma da "odrastanje" nije preskakanje i zanemarivanje djećaka
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesub lis 27, 2018 3:26 pm

web dust je napisao/la:
važno je, ne smetnuti s uma da "odrastanje" nije preskakanje i zanemarivanje djećaka

Ovo mi se sviđa što si rekao, no možeš li malo pojasniti da vidim da li mislimo na isto?
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust

Male

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimesub lis 27, 2018 3:56 pm

sigurno mislimo isto, vjerujem da će bodhisattva zapisat pojašnjenje,
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitimepon lis 29, 2018 9:32 pm

je dobro je to reko. i dobro je to. vjerojatno nikad neču odrasti.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Vaši snovi - sanjarica   Vaši snovi - sanjarica - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Vaši snovi - sanjarica
[Vrh] 
Stranica 20 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20