Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Volite li više mršavije ili punije žene?

Go down 
+12
wanderer
Zona
Blizzard
hawara
Marko251988
Armin od Irima
josip21
Athena
Pohotni Jarac
Fantom
MoW
Alpha
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

Kave žene vas više privlače?
Ultra mršavice
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap0%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Prosječne težine ali prema mršavom
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap14%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 14% [ 3 ]
Prosječne težine za svoju visinu
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap50%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 50% [ 11 ]
Prosječne težine ali prema punijem
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap32%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 32% [ 7 ]
Punije
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap4%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Punije prema pretilom
Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_lcap0%Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 22
 

Autor/icaPoruka
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimesub stu 13, 2010 9:56 pm

Meni 18.9 (prenizak), a još sam se udebljala lolcina
A uopće nisam mršava, negdje sam taman za svoju visinu.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 50
Registration date : 17.07.2010

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimesub stu 13, 2010 9:59 pm

meni isto kao Alphi... 20,8.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimesub stu 13, 2010 10:10 pm

Prema ovome, moj BMI je 19,8, ukoliko imam kila koliko mislim da imam.:P
U jednom periodu sam imala preniskih 17,5. Sad je o.k.

@Mow, meni jednostavno visina -110, daje moju idealni okvir za optimalnu težinu. :D
Nema konkretnog razloga i puno toga, kako kažeš ovisi o građi tijela i konstituciji.
Tako ja primjerice (za svoj ukus) izgledam malo previše popunjena i osjećam se preteškom (obzirom na krupnije kosti), ako bih uzela da mi je kilaža visina-100 (npr. kod nekoga bi to bilo 165 cm na 65 kg). Čak niti sada nisam mršava i mnoge žene moje visine/težine bi izgledale mršavije.

S druge strane, netko tko će imati slabije kosti, izgledat će prilično mršav sa tom težinom.
Isto vrijedi i uglavnom za muškarce. Za njih će visina-100 pokazivati idealnu težinu. miga
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 37
Registration date : 24.05.2010

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimesub stu 13, 2010 10:43 pm

Moj je > Vaš BMI iznosi: 22,6.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimened stu 14, 2010 1:29 pm

Cinderella je napisao/la:
Meni 18.9 (prenizak), a još sam se udebljala lolcina
A uopće nisam mršava, negdje sam taman za svoju visinu.

Moguće da imaš lakše kosti. Također, ono što piše na onoj stranici nije do kraja znanstveno točno, pogotovo na doljnoj strani skale. Prema nekim istraživanjima, prenizak BMI je tek onaj manji od 18.5, a najbolji BMI se kreće između 18.5 i 24.
Također, nisu naveli da se BMI manji od 16 smatra izgladnjelošću.
Stvar je jednostavno u tome da kod ljudi ima raznih varijacija i ne može ih se svesti sve na isti kalup, tako da postoje ove i one mjere. No mjere kao mjere, one nikad ne mogu obuhvatiti holističnost osobe kao takve, sve njene veličine i omjere.

[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimened stu 14, 2010 1:30 pm

Athena je napisao/la:
Prema ovome, moj BMI je 19,8, ukoliko imam kila koliko mislim da imam.:P
U jednom periodu sam imala preniskih 17,5. Sad je o.k.

17.5 je zaista već prilično prenisko, to graniči već s glađu. Drago mi je da si se bolje popunila. cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimened stu 14, 2010 1:42 pm

Drago je i meni sto se Athenica elegantno popunila,sto vise popunitih na strateskim
mjestima kao sto je guza,veci je izbor za nas galebove... cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 39
Registration date : 09.09.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimened stu 14, 2010 4:15 pm

MoW je napisao/la:

17.5 je zaista već prilično prenisko, to graniči već s glađu.

Jest, to je bio dosta stresan period, kad sam jednostavno zaboravljala redovito jesti, a i rekcije ljudi na moju pojavu su bile svakakve. roll
Nisam niti skužila da sam tako puno smršavila. Sad najnormalnije jedem. klopa
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimened stu 14, 2010 8:54 pm

Ja sam isto imao period kad mi je BMI bio niži, oko 19.0. Moram priznati da se nisam dobro osjećao, bio sam jednostavno preslab, srce poskakivalo, nisam izdržavao dulje napore.
Dakle, mislim da je u svemu je potrebno naći ravnotežu, pa tako i u kilama. :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimepon stu 15, 2010 6:30 pm

Ja sam debeljko, imam BMI 23,1 jaki
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimepon stu 15, 2010 9:19 pm

Ti mora da imaš čvrste kosti. Kao i alieni. Ne moš ih nikako rezati, pila puca pri rezanju. zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimepon stu 15, 2010 9:30 pm

Daj Omega ne kaki. Di si ti od debeljka, molim te :P
[Vrh] Go down
maiko
Višestanični organizam
maiko


Female
Pisces Goat
Broj postova : 62
Age : 45
Location : Trogir
Registration date : 23.11.2010

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimepon stu 29, 2010 7:52 pm

Bijah "normalna" (BMI normalna), ali sam se malo ubucila zadnjih mjeseci. Mužev komentar je da "sad ima više mene za voljeti". rofl2
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:30 am

ja kažem da idem sad mršaviti.. a tužan kometar mog dragog je : A što ću onda gristi?
cerek
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:39 am

Ne,samo to ne Gea,pa sta ce ostati od one tvoje fine zaobljene guze... hug
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:41 am

genecki ostaje crnački zaobljena xD ali zato se sve ostalo tanji
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 53
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 1:47 am

Ovako nesto,ha Gea... ljubi

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Sweetasstues14july72_c351a
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitimepet pro 24, 2010 7:47 pm

... da je žena "Taman", hah. Znaš ono, kad ju primiš za zglob oko ruke da je možeš uhvatiti, a ne da ti leti ruka ili da je ne možeš niti primit za pola (jer je ogromna masa ispod kože, hah) ...

usput: BMI - 20,7 hm hm
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Volite li više mršavije ili punije žene?   Volite li više mršavije ili punije žene? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volite li više mršavije ili punije žene?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» volite li andjelinu jolie
» Volite li Ankete?
» Oruzje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: